PDA

View Full Version : за моето слънце



Hegone4eH
02-21-2007, 23:34
пиша във този форум (пълен със ш****и л******и), защото точно заради този форум се скарах с приятелката си тази вечер. тръгнах да правя нещо което мразя, а именно да гледам какво е писала... на кого го е писала... какво са и писали... какви са отношенията и с този който и е написал нещо... или по друг начин казано да я следя за... ... ... и аз незнам точно за какво, може би за флирт с някой от форума. ревнувам я адски много от форуми, чатове, сайтове за запознанства... и всякакви такива уеб простотии, защото именно в чата се запознахме. заедно сме вече една година и три месеца, а аз все още не съм свикнал с характера и, не мога да разбера това че човек не може да промени нрава си... а именно това исках аз от нея. тя ме възприе като несериозен, несигурен и бягащ от всякаква длъжност човек... просто БЛИЗНАЦИ. аз съм си аз... аз съм това което избройх в предното изречение... и въпреки че тя не е сигурна в мойте намерения за бъдещето... тя продължава да ме търпи и обича. на два пъти и казах че мисля да приключим връзката между нас защото не съм сигурен в бъдещето ни... е... разделяхме се... но дните ми след това бяха отвратителни... тя ми липсваше много... много повече отколкото съм си мислел че може да ми липсва. тези мой две решения... който аз мога да нарека като грешки... бяха прощавани... просто незнам как е имала желание дори и да ме види след като единия път аз дори не исках да я целуна. извинявах се за случилото се... обяснявах колко много съжалявам... и че найстина когато човек загуби нещо, тогава той осъзнава колко ценно му е било... е аз вече го осъзнах... след случайте бях посрещан с обичта, топлината и сигурноста с която съм свикнал и без която не мога. говори ли сме за това... и тя ми казва че за нея съм най-най... и че ме приема със всичките ми недостатъци и проблеми, а аз все още не мога да свикна със сприхавия и характер... свикнал съм да налагам мнението си... и изведнъж когато и тя каже своето... става един сблъсък... и никой не отстъпва... понеже и двамата не сме отсъпвали преди. връщам се отново към сегашния проблем... който е че не мога да разбера нейната привързаност към чата и форума. тази вечер се ядосах защото виждам че мненията и във форума са весели, забавни... и че са писани в добро настроение... добро настроение което липсва в повечето случай именно заради мой грешки. направих и проблем защо например е написала че ще бяга с някой си на плажа... или някакви такива... без да се замисля какво и е било преди няколко дена... когато откри един мой лог с едно момиче което бях "канил" на среща... и то точно на 14-ти февруари. може би съм ви объркал с това което съм написал... но аз се надявам да го прочете човека заради когото го пиша. днес е рожденния и ден и аз искам да и пожелая всичко най-хубаво което тя може да си помисли... и само ще се надявам то да е свързано и с мен.
СЛЪНЦЕ СЪЖАЛЯВАМ че съм... такъв. най-после от година насам аз мисля за бъдещето ни и по друг начин... не като мечта, а като реалност... искам да ти кажа че вече мисля сериозно за НАС... и се надявам да имам възможноста да ти го докажа.
никога не съм искал да страдаш... ОБИЧАМ ТЕ

02-21-2007, 23:48
Това че ти си прост ГЪЗ, който не знае как да се държи с момичето в една връзка не ме прави шибан лайнар нито пък останалите във форума. ](*,)
Това че си ревнив си е твой проблем келешче така че :-$
и дано това момиче разбере какъв си смотльо

cherinka
02-22-2007, 04:03
Квот си свариш, сам си го топиш.

02-22-2007, 05:12
vyv foruma si e mn zabavno daa..oba4e ne vijdam za6to trqbva da q revnuva6?? tuka vseki si prikazvaa obsyjda..prosto nqma smisy trqbva da i ima6 doverie :) uspeh

koalka
02-22-2007, 05:33
Не можеш само да искаш без нищо да даваш.Искаш да промениш нея, а не искаш да промениш себе си и тя не го изисква от теб.Казваш, че не можеш да се промениш и тя трябва да свикне с това, но ти го искаш.С какво право?Опитай те се да намерите някакви общи допирни точки, в смиъл по някакъв начин да се разбирате по-добре.Говорете за това и се опитайте.Например като се карате нека единия да отстъпи, защо да не си ти?Опитай се и ти нещо да промениш.И е тъпо да я ревнуваш от форуми, с каква причина?

iiirish
02-22-2007, 06:34
най-голямата грешка която си направил според мен е тази, че си се опитал да промениш характера й. ти нито имаш право на подобно опити, нито пък дори и да го имаше щеше да успееш. всеки човек е индивидуален и щом го обичаме ще го приемем такъв какъвто е! казваш, че си свикнал да командваш... е сега ще свикнеш и да правиш компромиси ;)

RoSsY88
02-22-2007, 07:15
Ти си един ИДИОТ!!!Ако я обичаш няма да я променяш...или я обичаш такава каквато е ,а не да я променяш такава каквато искаш да я обичаш!Който ревнува като теб толкова силно,не може да обича...!Спри се бе лиглио...и приеми живота къфто е!

bungle
02-22-2007, 07:38
Вместо да пускаш сълзливи теми , с хиляди пъти е по-добре това да и бъде казано в очите.
Виртуалната реалност е кофти нещо.
Тя разваля връзки, приятелства.

Замисли се над думите ми.

Mimka_sweet
02-22-2007, 08:15
Извинявай,ама си много прост :-D така че едва ли хората от "този форум (пълен със ш****и л******и)" ще ти съчувстват за нещо или ще се опитат да ти помогнат.И ако наистина държеше на приятелката си щеше да и кажеш това в очите.И аз пък не съм изобщо сигурна че съжеляваш за грешките си . Просто се чудя кое е тфа горкото дето търпи човек като теб!!!

CrazyWitch
02-22-2007, 11:03
Ако бяхме от един град до сега 872340 пъти да си кажем каквото има в очите.

Hegone4eH` : Слънце и двамата знаем какви лайненца сме.
В поста си за дадената случка можеше да се обвиниш, но не и за всичко по-принцип. Знаеш какво ми е мнението отностно кой прави повече компромиси във взаимоотношенията ни.
И двамата не сме идеални, но нали знаеш, че идеални хора няма?!
Мисля, че темата е приключена!!!
Извминявай за много мой думи и действия в момент на спор, караница.
Ще си продължа мисълта лице в лице с теб утре.

П.С. Не се ядосвай на непознати за теб хора, които са си дали мнението отностно темата ти. Трябваше да предположиш, че ще се подхвъелят критики, особенно за изглеждащата ситуация, която си представят базирайки се на написаното от теб! Твърде си критичен със себе си, а не разбираш в действителност колко много си ми дал.

muhlqsal_4orap
02-22-2007, 11:24
Квот си свариш, сам си го топиш.
Квот си обезкостиш, сам ше го бланшираш и печеш
...?!

gery_to
02-22-2007, 11:30
След година и нещто започваш да разбираш какво е тя за теб и започваш да мислиш сериозно........браво бе.Незнам от какво са и нервите на твоята приятелка.Дано сега наистина осъзнаеш какво е тя за теб и да започнеш да даваш това което получаваш.