PDA

View Full Version : luboffff v klasa



02-22-2007, 07:41
KAk mIslitEE? mojE li DA ima lubov mEjDu hoRA oT eDin klAS?? DAa znaM 4e Ima mN prImerI za TakAva no ne E Li mAlkoO Kak da kajA....Spored Men mN zavIsi Ot Tova Kakvi sa OstanaliTE Ot kLasa za6ToTo e supeR koFTi pOstoqNNo da TI se nAtQkva ''ai dEE nQma li DA se CEluneTEE'' ili '' Ai kvo SE PrAviteEee.." e..??

maybelline
02-22-2007, 07:50
Аз имах връзка с един съученик и никой от класа не знаеше.След като ходихме една година и скъсахме(преди 3 седмици) отношенията ни никога не са били по-лоши.Уж сме приятели,но в най-добрия случай не си обръщаме внимание,в по-лошия той започва да ме лъже за разни неща или гледа с нещо да ме обиди.
Връзката между двама души от един клас не води до нищо добро.

Mimka_sweet
02-22-2007, 07:54
и СпОрЕд мЕн е СуПеР ТъПо :smt005

iiirish
02-22-2007, 07:58
вече повече от месец имам връзка със мой съученик и повярвай ми - невероятна тръпка е! който не е опитал той не знае ;)
и не ми е ясно защо казваш, че зависи от класа?! мен не ми пука какво се говори в класа, макар че в очите им вече сме комплект и сме постоянно в устите им! просто вече не можеш да чуеш само моето, или само неговото име ;) винаги заедно! и няма подмятания от сорта на "няма ли да се целунете" :-s чудя се това от къде на къде го измисли пък :-s :-s :-s
правите си кефа и тва е ;) ;) ;)

и maybelline ти си права донякъде, че връзка в класа не води до нищо добро, но... ние затова сме заедно в 12-ти клас! само още 2-3 месеца и всеки по своя път ;)

Undying
02-22-2007, 08:36
Възможна е такава връзка.Тя любовта не пита,а когато го споходи човек,едва ли ще се пита "Оф,кво ще кажат тия от класааа".Просто се пусни по течение,пък каквото ще да става.

Barbaronka
02-22-2007, 09:42
Lubov moje da ima navsqkude... :P

NeVeN4o`f
02-22-2007, 12:34
Според мене не можа да има врузка м/у двама от един клас . [-X
От съседния клас ходиха 2 седмици . Момчетата говориха лошо за момичето и натякваха разни глупусти на момчето .Той започна да се държи лошо с нея и да я излага нарочно . Сега и двамата се гледат на кръв. :smt009

malka_sladuranka
02-22-2007, 13:19
Ако сте в 3ти клас, ще има такива подмятания. Не мисля, че големи хора биха говорили такива глупости.

02-22-2007, 15:18
Oxx az vinagi sam iskala da xraesvam nqkoi ot klasa ili nqkoi ot moeto obkrajenie tva e acka trapka na y4ili6te vinagi 6te xodi6 s neq i s toq o4vek nai veroqtno 6te si po zadalgo z6atoto vse pak kato se vijdate vseki den...az dori ot daskalo nikoi nexraesvam:(pak doseq vsi4kite mi vrazki sa bili s mom4eta koito ne sa v moita kompaniq y4ili6te jivota mi korenno se promenq s tqx sled keoto s e karame za ne6to nelepo ama pove4e ne se i vijdame sled tva kato ne sme na edno mqsto biv6iq mi sksaxme zardai negovata priqelka pri koqto pak se varna i te sa ot edno daskalo i az o4akavax taka stane i sega sam v depresiq ot sedmici..neznam kvo pravq

pdp-2_
02-22-2007, 15:45
teenproblem(точка)net/f/viewtopic.php?t=80869
Само дето моя случай е еднопосочен :lol:

А иначе знам за 3 двойки в училище.. никой нищо не им казва.
Е може би има риск като се разделите да се създаде някво напрежение ама това зависи от хората, кой знае.

ABSOLUTme
02-22-2007, 16:05
az sum s moq priqtel pochti ot 3 godini i bqhme v edin klas.mn sme se karali,razdelqli sme se na nqkolko puti,no...zavurshihme min.godina i oshte sme zaedno,daje ot dogodina shte jiveem zaedno.tui che ne vijdam zashto takava vruzka da ne vodi do nishto dobro :-s

The-Cult
02-22-2007, 16:17
Ами кво да ти кажа харесвал съм момиче от класът ми но нещата не се получиха е то ние даже не опитахме де ;) Как да е но все пак си мисля че може да стане пък тия селски пръчки дето ще се помучат да кажат нещо от завиждащите си устички моеш само да им кажеш да си гледат работата и кога те са толкова смели че да са с момче или момиче от класа им и да не им пука тогава да имат право на глас :-$ Успех и още веднъж ти казвам при тебе ще стане работата споко O:)

Лили
02-22-2007, 16:36
Аз имах връзка с един съученик и никой от класа не знаеше.След като ходихме една година и скъсахме(преди 3 седмици) отношенията ни никога не са били по-лоши.Уж сме приятели,но в най-добрия случай не си обръщаме внимание,в по-лошия той започва да ме лъже за разни неща или гледа с нещо да ме обиди.
Връзката между двама души от един клас не води до нищо добро.

За жалост мога само да се съглася...

ND4SPD_f
02-23-2007, 07:51
az sum malko razdvoena ....ot 1 strana ako nali hodite i skusate 6te vi se nalaga da se vijdate....i moje da se polu4i nqkakav vid razdelenie v klasa vi+ujasno mn vreme v depresiq za 1 strana... no ot druga 6te ste dosta vreme zaedno,koeto naistina e mn hubavo

koalka
02-23-2007, 08:14
Просто не обръщаш внимание на такива подмятания.Не трябва толкова да ти пука.Според мен може да има такава връзка.

NeVeN4o`f
02-23-2007, 09:50
Ако сте в 3ти клас, ще има такива подмятания. Не мисля, че големи хора биха говорили такива глупости.

не 9-ти сме ,но... Завиждали са му може би ...незнам ... :-k

malka_sladuranka
02-23-2007, 10:37
Ако сте в 3ти клас, ще има такива подмятания. Не мисля, че големи хора биха говорили такива глупости.

не 9-ти сме ,но... Завиждали са му може би ...незнам ... :-k Нека завиждат :twisted: Живей си живота, както ти искаш, не се съобразявай със загубеняците.

02-23-2007, 10:38
Ми да малко е гадно смо да ти го натякват... Ама свикнах :):):)

desi45
02-23-2007, 10:58
az skusah s gadjeto si (ot moq klas e) i sq sme v ujasni otno6eniq!!toi se hvana s edna druga pak ot na6iq klas i tq e pulno kopie na mene!! :smt010 ne mi puka 4e hodqt,no toi ne prestava da govori gluposti za mene i nastroiva celiq klas sre6tu mene!!po-dobre nedeite da se zamesvate taka!!! ](*,) ](*,)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-23-2007, 11:35
ne spored men nqma na4in.... shte povqrvam kogato go vidq s o4ite si :P pomnq kak bratov4edka mi hodeshe s edin ot neiniq klas.. mi kofti istoriq nqma da q razkazvam no.. ne si stuva!!!!

FiRe_LaDy
02-23-2007, 11:42
Mi az sym hodila s edno momche ot klasa mi.Kato skysahme sa bqhme posdyrpali za dva meseca nqkade.No sled tova bqhme izlezli samo dvamata i si izqsnihme kak stoqt neshtata i che nqma smisal da se karame za gluposti.I sega dori e ot moqta kompaniq i ponqkoga se bazikame s tova kato sme hodeli kakvo e bilo i che sme se skarali za glupost.No tova e rqdkost ... i vse pak s nikoi ot klasa ne se bqh karala zaradi vryzkata ni i ne sa ni bazikali.Abe qko si beshe,ama malko se klasovete koito da reagirat po toq nachin,kato razberat che dvama dushi ot klasa im sa neshto pvoeche ot priqteli.

HardcorE_AFA
02-23-2007, 17:32
ооо дая и то едни от най-хубавите връски са там...аз съм ходила с едно момче от класа и беше много хубаво :) брат ми ходеше с една от неговия глас много време година-две.Но е трудно.след като се разделите да останете приятели...Аз останах много близка приятелка на моя биш приятел от класа :)

niki000
02-23-2007, 17:49
Аз имах връзка с един съученик и никой от класа не знаеше.След като ходихме една година и скъсахме(преди 3 седмици) отношенията ни никога не са били по-лоши.Уж сме приятели,но в най-добрия случай не си обръщаме внимание,в по-лошия той започва да ме лъже за разни неща или гледа с нещо да ме обиди.
Връзката между двама души от един клас не води до нищо добро.

ne pla6ete mmomi4eto bre :evil:

{Sweety_f}
02-23-2007, 19:07
tfa naistina e mn kofti i az sym go izpitvala makar ne i s mom4e ot moq klas...ta na temata nz mislq 4e ako sa ubi4ate nqma zashto da se syobrazqvate s dr...:)

02-23-2007, 19:16
az skusah s gadjeto si (ot moq klas e) i sq sme v ujasni otno6eniq!!toi se hvana s edna druga pak ot na6iq klas i tq e pulno kopie na mene!! :smt010 ne mi puka 4e hodqt,no toi ne prestava da govori gluposti za mene i nastroiva celiq klas sre6tu mene!!po-dobre nedeite da se zamesvate taka!!! ](*,) ](*,)
Да му се невиди - почти same here

DeSiTo0o
02-23-2007, 19:18
Ами.. ако много си се харесвате-защо не.От другите изобщо не трябва да ви пука какво казват и какво не... кофти е само че ако после като се разделите е за нещо гадно..целия клас знае и отношенията така понякога се развалят. Но не винаги става така де ;)

DareDevill
02-23-2007, 19:24
abe hora lubovta granici nqma ! Neka da ima istinska lubov apak kvo te ebe koi kvo 6i kaji ....

Candyy
02-23-2007, 19:28
Ами искам да ви кажа ,че е възможно в моето у-ще има едни големи сладури дет са някаде от половин година и се непрекаснато заедно комплект много им се радвам,а има и едни други които в 8 клас са трагнали и сега са 10 без да се скарат също неразделни са мн ме кефят как се истрайват ..не знам хаахха :wink:

bill_schrei
02-23-2007, 19:50
хм...според мене не е най-доброто решение...всмисъл да ще е хубаво ама когато дойде времето да се разделят хората...и кфо става...останалите год от зубането се гедат накриво...нз... :?

PaSsioN_GiRL
03-19-2007, 06:40
Да не ти пука кво говорят другите.прави си кефа и толкоз :lol:

lamzzzercho
03-19-2007, 06:55
може но не е редно =( много гадно става после

ant1_4alga
03-19-2007, 09:07
xxaxxaxaaaxxa e takava tema mi trqa6e :D kolko pyti sme obsyjdali s frendove tva prosto ne e istina :D i vsi4ki sme na edno i sy6tu mnenie :D spr e typo da ima6 gadje ot klasa poradi nqkolko pri4ina tva kvi sa ostanalite v klasa ne e pri4ina ama vseki den postoqno da si s gadjeto ae ne e lo6o ama to ti pisva i posle kato skysate spr 6a se gledate na kryv vseki dne e tva e nai koftito kato skysate gadno si e ae ot sysedniq klas da e po dobre ama ot tvoq klas e ne ve4e e prekaleno imahme takava dvoika v klasa i sq ve4e ne hodqt spr mn se psuvat si bu4at toi q ubijda spr mn gledat na kryv adski mn naprao e ujastno vmesto da si ostanat frendove sq spr mn se se psuvat a kato hodeha ebati vryzkata celuvki pregrydki ni6tu ne si kazvat nii sme nqkyde sme se sybrali s tqh i o6ti frnedov eigraime bilqrd te molq vi se nito sa na masata s nas da is lafim a sa na drugata masa i postoqno se mlqskat i se gu6kat imah 4uvstvoto 4e 6a se naebat nqa se o4udq ako na mom4eto ne mu e stanal togava bahti vryzkata i ni6tu ne si kazvat pfff kak ne sa se ebali nz kak sa izdyrjali nz ama gadna vryzka samo tva 6a kaja gadna vryzka be6e :(