PDA

View Full Version : Съмняващата се



Само секс?
02-22-2007, 07:58
Здрасти, хора!

Моля за мнението ви по този мой въпрос- с гаджето ми сме вече почти година заедно, дълго преди това бяхме приятели. Той се държи много мило с мен, грижовен е. Но от 2-3 месеца е изключително сексуално активен-само да останем насаме и ме налазва, няма значение къде сме. Даже и кафене опитва с пръсти под масата. 8-[ Понякога го коментира с един негов приятел /не пред мен/, но те са страшно близки. Явно е доволен от това, което прави и постига.

Абе не, че се оплаквам, но нормално ли е това? В смисъл, възможно ли е връзката ни да стане чисто сексуална? И въобще, нормално ли е чак пък толкова да го привличам? :-s

bungle
02-22-2007, 07:59
Напълно нормално е.
И моя ме налазва навсякъде..Без значение къде сме. Не се притеснявай, не е само секс. Просто ти се радва. :)

iiirish
02-22-2007, 08:03
при наличие на чувства една връзка никога не може да стане чисто сексуална ;) ако си сигурна в своите и в неговите чувства вие никога няма да се отдадете изцяло и само на физическия контакт!
и какво лошо между другото има във това да опитва с пръсти във кафенето!? ми при нас е нормално ;) но връзката ни изобщо не опира само и единствено до секса!!!

gery_to
02-22-2007, 20:39
Ееее какво му е лошото че иска по всяко време?Не е само заради секца спокойно

koalka
02-23-2007, 07:30
Радвай се момиче, че той те желае.Естествено, че е нормално, и ако има чувства е още по-добре.Не може с нищо друго да не ти показва любовта ти, че сега да се чудиш.Виж му поведението и ще разбереш.