PDA

View Full Version : Само секс?



Съмняващата се
02-22-2007, 07:59
Здрасти, хора!

Моля за мнението ви по този мой въпрос- с гаджето ми сме вече почти година заедно, дълго преди това бяхме приятели. Той се държи много мило с мен, грижовен е. Но от 2-3 месеца е изключително сексуално активен-само да останем насаме и ме налазва, няма значение къде сме. Даже и кафене опитва с пръсти под масата. Понякога го коментира с един негов приятел /не пред мен/, но те са страшно близки. Явно е доволен от това, което прави и постига.

Абе не, че се оплаквам, но нормално ли е това? В смисъл, възможно ли е връзката ни да стане чисто сексуална? И въобще, нормално ли е чак пък толкова да го привличам? :|

bungle
02-22-2007, 08:00
Погледни в Любов какво ти отговорих. ;)

02-22-2007, 08:18
Здрасти, хора!

Моля за мнението ви по този мой въпрос- с гаджето ми сме вече почти година заедно, дълго преди това бяхме приятели. Той се държи много мило с мен, грижовен е. Но от 2-3 месеца е изключително сексуално активен-само да останем насаме и ме налазва, няма значение къде сме. Даже и кафене опитва с пръсти под масата. Понякога го коментира с един негов приятел /не пред мен/, но те са страшно близки. Явно е доволен от това, което прави и постига.

Абе не, че се оплаквам, но нормално ли е това? В смисъл, възможно ли е връзката ни да стане чисто сексуална? И въобще, нормално ли е чак пък толкова да го привличам? :|
емиии когато спре да те пипа и да ти налита тогава трябва да се притесняваш.Нормално е да го привличаш толкова.Обаче това че дрънка насам натам какво ти прави и как ти го прави не е много правилно.Кажи му че не искаш да разказва личните ви неща на другите.

BloodSoul
02-22-2007, 08:53
Явно последните 2-3 месеца отделя повече тестостерон ;) Сигурно е в такъв Сексуален период, ще му мине! Може да е от затоплянето. :-D

`Death`Whore`
02-22-2007, 09:27
Спокойно! Бъди щастлива, че след 1 година има толкова страст у него към теб. :)

MoHuTo
02-22-2007, 09:30
Това изобщо не трябва да те притеснява, дори трябва да си щастлива,че те желае толкова :wink:

malka_sladuranka
02-22-2007, 10:20
Нормално е да му се иска да консумирате връзката си. :-D Спокойно, доста мъже правят така.

A_Loving_Girl
02-22-2007, 10:35
Ще му отмине тая тръпка! :wink:

SuN4o_F
02-22-2007, 20:23
hehhe emi normalno e... i moq priqtel me napada navsqkade i az se kefq :) i nie sme ot dosta vreme zaedno no tova ne pre4i...

malka_sladuranka
02-22-2007, 20:24
Ще му отмине тая тръпка! :wink:
ее....това няма да е хубаво...като няма тръпка...... :cry:

SINDEL
02-23-2007, 05:02
Ами само може да се радваш, 4е след година все още е толкова страстен и ентусиазиран по въпроса :wink:
Няма да е готино ако се окаже, 4е не го възбуждаш ве4е, нали? Пък и сигурно просто 4овекът е в едни от тези периоди, когато е по-... разгонен :-D

02-23-2007, 05:22
Здрасти, хора!

Моля за мнението ви по този мой въпрос- с гаджето ми сме вече почти година заедно, дълго преди това бяхме приятели. Той се държи много мило с мен, грижовен е. Но от 2-3 месеца е изключително сексуално активен-само да останем насаме и ме налазва, няма значение къде сме. Даже и кафене опитва с пръсти под масата. Понякога го коментира с един негов приятел /не пред мен/, но те са страшно близки. Явно е доволен от това, което прави и постига.

Абе не, че се оплаквам, но нормално ли е това? В смисъл, възможно ли е връзката ни да стане чисто сексуална? И въобще, нормално ли е чак пък толкова да го привличам? :|

Не е нормално. Всички трябва да станем гейьове и вие само да се лижете. Тъпи женски...

bawdy talk
02-23-2007, 07:27
Абе вие кви сте такива бе!
Когато не ви обръщат внимание се оплаквате,
като ви обръщат внимание пак се оплаквате!

koalka
02-23-2007, 07:36
Има вече такава тема- http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=80865