PDA

View Full Version : Нещо не става работата :<



pdp-2
02-22-2007, 08:52
Здравейте! Първо искам да отбележа че темата ми е сериозна и очаквам разумни отговори :)


Та от край време харесвам едно момиче от класа ми, не смея да кажа обичам защото се съмнявам да съм обичал изобщо (въпреки че не съм усещал толкова силни чувства преди!). Вече предполагам повече от година и половина.. А иначе разбираме се, често споделяме доста, тя ми се доверява за доста неща, човек ще каже добри приятели сме! Най-накрая събрах кураж да й кажа за чувствата си, не искам да съм много подробен.. не бяха най щастливите минути изобщо...
А-у А-у "имам силни чувства към теб/харесвам те много/искам да сме заедно" някви такива работи, тя беше изключително изумена.. или по-скоро изненадана.. вика "спри спри кво говориш?! ти си пиян(не бях пиян!! (ама джина върши чудесна работа за самочувствието де..))" И изведнъж Прас! "Ти си ми най добрия приятел" вика! Въпреки че усетих още от първата си реплика че нищо няма да излезе това много ме .. едвали не шокира.. Знам какво е да съм добър приятел и да имам добри приятели, но това между мен и нея е много далече от моите представи за добро приятелство(не съм сигурен за нейните обаче)! И затова това й изказване го приех като... жалък заместител на "Махай се!".. с една дума обидих се.
Та "разбрахме се" да си бъдем приятели и това събитие да не пречи "на приятелството ни".
Такива случаи с лопата да ги ринеш, знам, ама е друга причината да ви досаждам (я, още четеш!!!) Това беше преди поне 3 месеца... а аз глупака още изпитвам същите силни увства едва ли не по-силни! Едва ли не друго момиче не мога да погледна...
чудя се какво мога да направя .. да й кажа ... сега след като вече "се е свършило"? (тя малко сякаш страни от обвързване.. откакто се разделила с някъв преди сумати години.. абе сапунки)
А не съм от тоя тип дето може да застане пред някакво случайно момиче и да я "свали" или както му викат младите.. общо взето аз се надявах на близостта ми с нея да изградя добра връзка а тя го обърна срещу мен...

Digital
02-22-2007, 10:46
Любовта е болка брат... сори. :(

02-22-2007, 10:58
Еми мисла че пак трябва си поговорите с джина . Аз ако бях директно щях да отида и да и кажа така и така още изпитвам чувства и немога да ти бъда приятел искам да съм нещо повече и се пак разбери какво аджеба ще излезне защото 3 месеца си се измъчвал се пак .

Digital
02-22-2007, 11:04
Еми мисла че пак трябва си поговорите с джина . Аз ако бях директно щях да отида и да и кажа така и така още изпитвам чувства и немога да ти бъда приятел искам да съм нещо повече и се пак разбери какво аджеба ще излезне защото 3 месеца си се измъчвал се пак .
Ми не не трябва да го прави... всъщност нищо не може да направи, колкото и да е жалко...
Момичето го възприема като приятел, а по-гадно от това няма ! Ако отиде и й каже какво чувства още веднъж, тя ще го съжали... а това наистина е също доста гадно.
Изобщо... ](*,) ](*,) ](*,) изобщо без любов щеше да е по-добре. :smt013
Мн съжелявам брат... ще страдаш и никой не знае колко още. :-s ](*,)

muhlqsal_4orap
02-22-2007, 11:29
Такива случаи с лопата да ги ринеш, знам, ама е друга причината да ви досаждам (я, още четеш!!!)
Не, чехъла ми чете и после му диктувам кво да пише 8)

ABSOLUTme
02-22-2007, 12:03
dea znam,spored men ne prikrivai chuvstvata si.kato imash neshto kum neq,koeto za tolkova vreme ne e preminalo,tq bi trqvalo da go oceni(ako se pritesnqva ot tova,che she izkarate 2 meseca i she q zarejesh).abe pogovorete,opitai se da q uspokoish,shtot moje bi pak she se stresira i ako pak ti otkaje tvurdo,ne se zanimavai poveche-nqma da se pe4upi.

Ice_Queen
02-22-2007, 12:22
Любовта е болка брат... сори. :(

за жалост си прав..всичко се плаща,нищо не ти идва даром..

Digital
02-22-2007, 14:37
Любовта е болка брат... сори. :(

за жалост си прав..всичко се плаща,нищо не ти идва даром..
Това отгоре бях аз...
И какво ? Цял живот ли ще сме така ? Цял живот мъка цял живот самота и съвсем малко щастливи моменти... ако имаше хапче което да премахне всички чувства - бих го изпил.

Ice_Queen
02-22-2007, 14:45
Любовта е болка брат... сори. :(

за жалост си прав..всичко се плаща,нищо не ти идва даром..
Това отгоре бях аз...
И какво ? Цял живот ли ще сме така ? Цял живот мъка цял живот самота и съвсем малко щастливи моменти... ако имаше хапче което да премахне всички чувства - бих го изпил.

На моменти и аз изпитвам такива нужда...но - това е живота..добър или лош ,това е ...Остава да се вярва !!! Все някога ще изгрее слънце ( 1 фр преди мразеше да го казвам... :( ),но е така..трябват ни само сили и желание за борба !

pdp-2_
02-22-2007, 15:38
На моменти и аз изпитвам такива нужда...но - това е живота..добър или лош ,това е ...Остава да се вярва !!! Все някога ще изгрее слънце ( 1 фр преди мразеше да го казвам... :( ),но е така..трябват ни само сили и желание за борба !
Ба тва бил живота.. т'ва е само някво обвързване което ми трови живота от време на време..

--
Тъй като гледам се изясняват 2те алтернативи; да й кажа или да не й кажа, смятам ако ще казвам да е няква страшно подходяща ситуацията (с подкрепата на наркотични в-ва може би?(не съм много добър в тея изказвания и за т'ва самичък не мога :/)).

Няма ли да е най-добре да я забравя (горе-долу скоро свършва у-ще).. кажете ефикасен начин




---
Бре да ви имам форума! Опитах се да се регистрирам а то ми каза да питам мама и тате първо?!!??! ](*,)

Digital
02-22-2007, 15:54
На моменти и аз изпитвам такива нужда...но - това е живота..добър или лош ,това е ...Остава да се вярва !!! Все някога ще изгрее слънце ( 1 фр преди мразеше да го казвам... :( ),но е така..трябват ни само сили и желание за борба !
Ба тва бил живота.. т'ва е само някво обвързване което ми трови живота от време на време..

--
Тъй като гледам се изясняват 2те алтернативи; да й кажа или да не й кажа, смятам ако ще казвам да е няква страшно подходяща ситуацията (с подкрепата на наркотични в-ва може би?(не съм много добър в тея изказвания и за т'ва самичък не мога :/)).

Няма ли да е най-добре да я забравя (горе-долу скоро свършва у-ще).. кажете ефикасен начин




---
Бре да ви имам форума! Опитах се да се регистрирам а то ми каза да питам мама и тате първо?!!??! ](*,)
Еми брат... можеш... да се утешиш. С алкохол, други момичета... да позабравиш. Но от опит знам, че късно вечер когато е тихо или рано сутрин като станеш... първата ти мисъл ще е за нея. Проклети сме брат... проклети сме. Аз искам да съм като тия момчета на които не им пука, но съм прекалено труден характер мамка му. Емоционален съм, гръмни ме...
Ice_Queen@
Ако те поканя да излезем ще приемеш ли ? ](*,)

pdp-2_
02-22-2007, 17:24
Digital, хмм ти на същото дередже (или както се пишат турцизмите)?

pdp-2_
02-22-2007, 17:34
Digital, хмм ти на същото дередже (или както се пишат турцизмите)?

Digital
02-22-2007, 19:27
Digital, хмм ти на същото дередже (или както се пишат турцизмите)?
Ми... не точно. Но и аз бях/съм/знам ли доста влюбен, не в приятелка но... все пак. За това ти казвам... ти не знам дали си така, не знам и дали ще станеш... за какво мислиш че пиша в проклетия форум ? Щото съм много грозен тъп урудлив и никоя не ме иска ?
Това е човече... любовта е болка, момчетата на които им пука обикновено най-много си го отнасят и не са особено интересни. За тва и твоята приятелка ще предпочете лошото момче, или просто новото момче пред теб. Жалко е но... кво да правиш. ;]
Е всъщност Ice_Queen не иска да излезе с мен. :D

Digital
02-22-2007, 19:34
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=80928
Ето скиваш ли ? Още една. :D Свестния да духа, научи се да бъдеш тъпо копеле и ще видиш как хем на тебе няма да ти пука, хем ще ти се лепят като мухи на шит. :D

navits
02-22-2007, 19:41
еми и аз съм на същото "дередже" ама кво да се праи
са уж сме фр
но ..... ](*,) :?
а тва дет го каза Digital е вярно голям шит е да се събудиш
и да мислиш за "нея" или не можеш да заспиш пак същата работа :smt090

02-22-2007, 19:47
brat napulno ti sa4ustvam i az izpitvam su6tite 4ustva kum edno moimi4e ot klasa no vse o6te ne sum i go kazal i kakto kazahte vsqka sutrin rano az naistina se subujdam s misulta za neq mnogo zle se 4ustvam no skoro ima rojden den i mislq da napravq ne6to po vurposa za6toto ve4e ne izdurjam

Digital
02-22-2007, 19:53
We are not alone...

pdp-2_
02-22-2007, 20:00
brat napulno ti sa4ustvam i az izpitvam su6tite 4ustva kum edno moimi4e ot klasa no vse o6te ne sum i go kazal i kakto kazahte vsqka sutrin rano az naistina se subujdam s misulta za neq mnogo zle se 4ustvam no skoro ima rojden den i mislq da napravq ne6to po vurposa za6toto ve4e ne izdurjam

Пфф аз си мислех че не издържам тогава (преди да й кажа) и прекалено много си качих надеждите, глей мноо мноо да не планираш а направо й кажи щото после ще си викаш "ех що не й казах еди как си" и т.н. Дано не те отреже.

---
Пък и тя е прекалено хубавичка за мене :( (дано т'ва не е причина)

(ей сори за дабъл поста, някой мод да го затрире, нещо ми отрезаха нета)

хаха аз верно мисля за нея доста :-$

Digital
02-22-2007, 20:07
We are not alone...
Не бе, ебавам се, we are fucking alone ! Бхахахаха....

02-22-2007, 20:53
не съм чел сички мнения,сори за тва! ми към поста на темата ТИ си си виновен.ти си тръгнал по пътя на приятелството.щеше да е много много по добре да я "третираш" като нещо повече от фр.и още нещо щеше да е по добре да я поканиш някъде отколкото да казваш кво чувстваш с думи!просто тр с действия не с думи.е...100% ше има несъгласни ама аз мисля че е така.ае дано имаш късмет и те хареса

02-22-2007, 21:00
не съм чел сички мнения,сори за тва! ми към поста на темата ТИ си си виновен.ти си тръгнал по пътя на приятелството.щеше да е много много по добре да я "третираш" като нещо повече от фр.и още нещо щеше да е по добре да я поканиш някъде отколкото да казваш кво чувстваш с думи!просто тр с действия не с думи.е...100% ше има несъгласни ама аз мисля че е така.ае дано имаш късмет и те хареса

ima ne6o werno v dumite na toa :-k

02-22-2007, 21:27
не съм чел сички мнения,сори за тва! ми към поста на темата ТИ си си виновен.ти си тръгнал по пътя на приятелството.щеше да е много много по добре да я "третираш" като нещо повече от фр.и още нещо щеше да е по добре да я поканиш някъде отколкото да казваш кво чувстваш с думи!просто тр с действия не с думи.е...100% ше има несъгласни ама аз мисля че е така.ае дано имаш късмет и те хареса
Ми пича от къде да знае че путката е достатъчно малоумна да не зацепи за кво става дума ? Плюс тва и той самия не е знаел че ще се стигне дотук. :smt012

koalka
02-23-2007, 07:25
От поста ти се усеща, че малко или много ти я обвиняваш за това, което става, но не трябва да е така.Момичето те има за най-добър приятел, а при теб просто чувствата ги има.Поредното доказателство, че приятелство между момиче и момче се среща доста рядко.Ако се надяваш да се появят чувства от нейна страна, най-вероятно ще си останеш само с чакането.За това по-добре направи усилие да я забравиш.Няма да стане веднага, но с времето ще успееш.

pdp-2_
02-23-2007, 21:12
От поста ти се усеща, че малко или много ти я обвиняваш за това, което става, но не трябва да е така.Момичето те има за най-добър приятел, а при теб просто чувствата ги има.Поредното доказателство, че приятелство между момиче и момче се среща доста рядко.Ако се надяваш да се появят чувства от нейна страна, най-вероятно ще си останеш само с чакането.За това по-добре направи усилие да я забравиш.Няма да стане веднага, но с времето ще успееш.
Еееееми толкова.. верно .. малко като не знам кво става и обвинявам нея ама като знам че 'ич не съм й приятел...