PDA

View Full Version : Pesni rap



02-22-2007, 12:05
molq kajete super qkite pesni rap

Jamalska
02-22-2007, 13:48
http://mp3.359hiphop.com/files.php?cat=8 БГ

Bone thugs-n-harmony
Onyx
Lords of the underground
Jedi Mind Tricks
Group Home
Psycho Realm
Cypress Hill
Atom tha Immortal
Immortal Technique
Necro & Ill Bill
Das EFX
Gza
Jedi Knights(ъъ май тъй се пише)
KillArmy
Herbalizer
The Streets
Beat Junkies
....................................

02-22-2007, 14:07
абе батенца гледайте клиповете на tremazol във vbox7 има доста яки песни

BornFromPain
02-22-2007, 14:10
Хъъъм Beat Junkies.. Значи добавям и Dilated Peoples..

Стой сега да ти изреждам любимите :D

Първо DJ..

Beat Junkies
Q-BERT(Най-добрия)
Cut Chemist
Mix Master Mike
Tony Touch
Kid Koala
Invisibl Skratch Piklz(Точно така се пише ама едва ли ще си намериш квото и да било тяхно.. Аз навремето имах 1 албум свалян с 1к в секунда ама форматирах..)

Рапери..

Hieroglyphics
Souls Of Mischief
Del The Funky Homosapien
Pep Love

Ultramagnetic MC's
Kool Keith/Dr. Dooom/Dr.Octagon/Latyrx(т'ва е един и същ човек.. просто е бил луд :lol: )

Mos Def
Black Star(Mos Def & Talib Kweli)

NWA
Compton's Most Wanted
Tim Dog

Benefit
Kool G Rap
HIJACK(задължително за слушане.. Doomsday Of Rap!!)
Biz Markie
Jungle Brothers
Digital Underground
Cold Cut
Dead Prez
Naughty By Nature
Dan The Automator
A Tribe Called Quest
Pharcyde
Defari
Roots Manuva
South Park Mexican
Non-Phixion

И понеже съм привърженик на Old's Cool:

Big Daddy Kane
Ice T
Bomb The Bass
MC Lyte
Sugarhill Gang
3rd Bass
Whodini

Айде вече разбираш от хипхоп аххах :lol:

Mooo6nooo
02-22-2007, 15:41
Cypress Hill


Tim Dog
Sugarhill Gang
Абе тия нямат ли по точно една хубава (или известна) песен. За какво ги даваш за пример. Плюс това Рапърс Дилайт ми мяза на диско, а не на рап. :lol:

02-22-2007, 15:42
NWA - не мога да кажа че съм голям фен ама съм слушал 1-2 албума :-k

The Game (след като спря боклуците с фифти) последния му албум има
много генгста звучене

Diplomats особено Juelz Santana и Jim Jones тоя Cam'ron не ме кефи

8Ball MJG Project pat - незнам защо свързвам Project pat с 8Ball и MJG
просто така ми идват на ум неизменно сетя ли се тях се сещам за Project pat

Akon - напоследък всички викат че го слушат чалгарите ама НЕ! не помните ли с Obey Trice Snitch?? сингъла Ghetto?? и фитчъринга с Styles Locked up !!!!!! тва че стана известен и че почнаха всички да го слушат всички не го прави комерсиал

ъм понеже си ги гледам по азбучен ред ще добавя Bailey знам само една негова песен U C It ама ми хареса затва си го добавям в поста ;)

Birdman ... направо казвам Cash Money Milionairs - Lil Wayne, Juvenile,
Mannie Fresh.... оф абе даже не ги знам всички Mack 10 , Mickey .... други не се сещам

Bow Wow ! не Lil Вow Wow ;) има разлика преди песните му бяха някакви лигави .... все пак дете беше :)

Bullys wit Fullys - доста яки клипове "I'm from the ghetto baby! I'm from the hoood!"

Busta ... на него му бях на концерта колко и аз да видя някоя знаменитост да видя как е на концерт на "nigga so hood" ;) иначе попринцип не слушам

Cassidy е ако тоя го незнаете не знаете кво е истинското значение на Hustler :-)

Chamilionaire малко по скоро не тези които показват по телевизията ами имаше една песен не съм сигурен дали пиша правилно Void in my life

Chingy става ...

Crime mob имат един фитъринг с Scrappy дето ме кефи ама иначе =;
става дума за Rock yo hips

D4L добри са

David Banner луд луд .. имаше с Jazzie яка песничка ама не я помня как се казва

DFB !! Dem Franchise Boyz много яки песни много много ...

Dilated People вече ги споменахте и те ми харесват

Fat Joe горе долу ...
сигурно вече забелязахте че ме кефят повечко от новия slow motion style общо взето неща от рода на I'm from New York с Jadakiss & Ja Rule
a да и Lean Back

Field Mob също правят добри неща имаше с Ciara една песен ама и на нея не и помня името :D в припева се повтаряше So What ама незнам дали тва и е името :smt005


G-unit абе немога да кажа че не ме кефят ама 50 ме дразни незнам защо Lloyd Banks и Young Buck ми харесват ...


са прескачам малко от листата щото от тях ме кефят само Juvenile, Jim Jones, Juelz Santana,Ja Rule а тях вече ги споменах


са се почва с "Lil"овете :lol:


Lil Flip е тука вече говорим за PIMP :smt010
Lil Boosie също много яки неща прави
Lil Jon ебаси смешника .... не ме кефи даже незнам закво го споменавам
Lil Scrappy един от най-добрите [-(
Lil Keke също много кефи
:-s :-s са като видях Lil Mo' feat Fabulous се сетих че съм го пропуснал фабулоса :-D и той е много як пич

Lil Zane лудака ;) много ме кефи клипа с героите от Next Friday
Money Stretch

Memphis Bleek - Like That ! put them hands in the air

Mike Jones много много яки неща прави тоя човечец
-Back Then
-Flossin
-Still Tippin
-Mr. Jones

Mobb Deep също много кефят Once again we have M-O-B-B Nigga

Nas - няма какво да го коментирам достатъчно известен :)

Papoose - make a fist ;) побойника от бруклин

Petey Pablo ;)

Rick Ross :smt004

Shyne

Swizz Beatz

T.I.

3'6 Mafia

Too Short

Trillville

Tum Tum

Twista

Unk - Walk it out

Young Capone

Young Jeezy

Young Dro

Young Gunz

Young Hot Rod

Young Bloodz

и там вече умишлено не споменавам от рода на Ice Cube , Snoop dogg, Dr. Dre .... R.Kelly, Nelly, Trick Daddy, Method Man

имат добри песни, много хитове, много албуми, но просто се различават от стила който слушам :smt004 и накрая малко го збутах че ме мързи постоянно да сменям езика за да е четливо :smt005

Peace up \/ \:D/

BornFromPain
02-22-2007, 17:24
Cypress Hill


Tim Dog
Sugarhill Gang
Абе тия нямат ли по точно една хубава (или известна) песен. За какво ги даваш за пример. Плюс това Рапърс Дилайт ми мяза на диско, а не на рап. :lol:

Да по една известна песен имат. Както и много от готините банди :wink:


Гост пропусна да си сложиш и Кеш Мъни Милионеърс, и производните им за да ти е пълен списъка.. Пхахаха сега видях че си ги писал. Ами значи махате NWA и Dilated Peoples и тва от горния пост става хипхоп за 13-14 годишни - Шамара ама в по-лъскав и по-богат вариянт.. (Къде е емотиконката дето драйфа...)

02-22-2007, 19:29
и какво им е на изпълнителите от списъка на госта ?

Mooo6nooo
02-22-2007, 19:40
Да по една известна песен имат. Както и много от готините банди :wink:
Сигурно си прав. Аз на тях само тези песни съм им чувал.


Ами значи махате NWA и Dilated Peoples и тва от горния пост става хипхоп за 13-14 годишни - Шамара ама в по-лъскав и по-богат вариянт.. (Къде е емотиконката дето драйфа...)
Е стига бе. Аз на 12-13-14 слушах групи като Onyx, Das EFX, N.W.A., Eazy E, Dr.Dre, Cypress Hill, Muggs, Psycho Realm, Еминем, Everlast, House of Pain, Orishas, Petey Pablo, Beastie Boys,.

По-рядко слушах Dog Pound Gangsta's, 2pac, Compton's Most Wanted, Tim Dog, Run D.M.C., Insane Clown Posse, Funkdoobiest, Snoop Dogg, DMX, GangStar, Fugees, D12, Method Man, Wu Tang Clan, N.E.R.D., Naughty By Nature, Will Smith.

Мисля си, че повечето от изпълнителите влизат, в категорията ви за над 13-14 годишни.

И нали темата е за яки песни. Ето линк към една песен, която найстина заслужава голямо внимание и не е просто яка.

http://blackhearts.data.bg/Vse%20Oshte%20Tyrpeliv%201995/06%20-%20Ima%20li%20smisyl(po%20deistvitelen%20sluchai). mp3

BornFromPain
02-22-2007, 19:41
^^ Виж ги до един как изглеждат, за какво пеят, колко 'генгста' го раздават и пак задай тоя въпрос...

^ еми т'ва е хубаво. Аз имах в предвид че на 12-13-14 на човек му е простено да слуша такива като тия дето госта ги написа.. На повече вече е подсъдимо :lol:

Jamalska
02-23-2007, 05:41
Кат каза Black star се присетих Black Moon,OGC,Heltah Skltah ала бала буут кемп клик (кру)