PDA

View Full Version : Moderated: Как да го зарежа без всички да ме намразят?



02-22-2007, 14:08
zdraveite kazvam se marieta. molq vi se ako nqkoi znae neka da mi kaje kak da zareja gajeto si taka 4e da ne me namrazi i taka 4e horata ot moeto u4ili6te da ne me namrazqt. iskam da go razkaram pak i az tragnah s nego ot sajalenie i vze 4e se okaza 4e e ot moeto u4ili6te i 4e vsi4ki go poznavat. moite priqtelki me zapoznaha s negova biv6a priqtelka koqto sa6to e ot moeto u4ili6te i tq kaza 4e kogato go zarqzala v prodaljenie na edin mesec postoqnno i pravili gadorii. pomognete mi s edin savet neiskam da se slu4i sa6toto i s men. :( zabravih da vi kaja 4e sam nova v tova u4ili6te.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Jamalska
02-22-2007, 14:21
Дръж се така,че той да те зареже:)...оплаквай се непрекъснато..бъди недоволна от всичко....не му давай да те пипа под предлог,че ...де да знам..гнус те е,пазиш се за сватбата и тн....Дръж се все едно си на каишка от ваще или излизай и с други хора като си с него и не му обръщай достатъчно внимателно....Абе гледай 'How to lose a guy in 10 days'

miss_fatty
02-22-2007, 14:31
не мисля че тряа да праиш така шото после ше станат ебасии и подигравките!Мисля,че ако поговориш с него,ако му обясниш как стоят нещата,ше е по-добре! :wink:

02-22-2007, 15:49
marieta na kolko si :lol:

teenkopele
02-23-2007, 06:07
Дръж се така,че той да те зареже:)...оплаквай се непрекъснато..бъди недоволна от всичко....не му давай да те пипа под предлог,че ...де да знам..гнус те е,пазиш се за сватбата и тн....Дръж се все едно си на каишка от ваще или излизай и с други хора като си с него и не му обръщай достатъчно внимателно....Абе гледай 'How to lose a guy in 10 days'

Доста добра стратегия. :lol:

kis4e
02-23-2007, 07:16
Иди и му кажи че нещата между вас невървят и затова неможе да сте заедно.И го питай дали иска да останете само приятели.(за жалост и аз съм в тфа положение)