PDA

View Full Version : Влюбена съм а той не знае



Нуждая се от вас
02-22-2007, 15:04
Блюбена съм в едно момче.Френд на брат ми е.Всяка сутрин преди училище аз брат ми и той пием кафе в едно заведение.Но той не обелва дума.Преди няколко месеца все искал да се запознае с мен(брат ми така каза)а сега само мълчи.Случва се да облеи някоя дума но само толкова.Разбрах че едно моиче от моя клас също го харесва намерила му номера и му праща смс,кликва му и като мине кола тича да види дали е той а аз се побърквам.Той си има приателка.Една сутрин докато пиехме кафе,аз казах"Леле ще трябва пак да тичам до уюилище,като тайно си мислех че той ще иска да ме закра!!А той само каза"Днес е такъв ден че можеш да седиш до обяд,и толкоз.Днес пак бяхме на кафе но него го нямаше.Тъкмо излизах от кафето когато той дойде,но щеше да е тъпо да се върна за да го видя.Мисля в събота да ида на олимпиада,за да мога на сутринта пак да го видя!Сутринта той докара до учлище гаджето на френда му и една гаднярка от моя клас.Идеше ми да заплача.Умолявам ви дайте съвет как да му покажа че го харесвам без да му казвам открио.защото брат ми ще ме убие ако разбере че си падам по него.Сега само като го видя и загубвам ума и дума.Почват да ми се подкосяват краката.Моля ви помогнете(на 15 съм а той на 21)Преди когато имах шанс с него го отбягвах а сега.. :cry: :cry: :cry: НЕ ИСКАМ ДА СЕ МЕСЯ ВЪВ ВРЪЗКАТА МУ С ГАДЖЕТО И ДА РАЗБИЯ "ЛЮБОВТА "ИМ АКО ВЪОБЩЕ ИМА ТАКАВА,НО СЪМ ОТЧАЯНА

02-22-2007, 15:15
Влюбена съм в едно момче.Френд на брат ми е.Всяка сутрин преди училище аз брат ми и той пием кафе в едно заведение.Но той не обелва дума.Преди няколко месеца все искал да се запознае с мен(брат ми така каза)а сега само мълчи.Случва се да облеи някоя дума но само толкова.Разбрах че едно момиче от моя клас също го харесва намерила му номера и му праща смс,кликва му и като мине кола тича да види дали е той а аз се побърквам.Той си има приателка.Една сутрин докато пиехме кафе,аз казах"Леле ще трябва пак да тичам до уюилище,като тайно си мислех че той ще иска да ме закра!!А той само каза"Днес е такъв ден че можеш да седиш до обяд,и толкоз.Днес пак бяхме на кафе но него го нямаше.Тъкмо излизах от кафето когато той дойде,но щеше да е тъпо да се върна за да го видя.Мисля в събота да ида на олимпиада,за да мога на сутринта пак да го видя!Сутринта той докара до учлище гаджето на френда му и една гаднярка от моя клас.Идеше ми да заплача.Умолявам ви дайте съвет как да му покажа че го харесвам без да му казвам открио.защото брат ми ще ме убие ако разбере че си падам по него.Сега само като го видя и загубвам ума и дума.Почват да ми се подкосяват краката.Моля ви помогнете(на 15 съм а той на 21)Преди когато имах шанс с него го отбягвах а сега.. :cry: :cry: :cry: НЕ ИСКАМ ДА СЕ МЕСЯ ВЪВ ВРЪЗКАТА МУ С ГАДЖЕТО И ДА РАЗБИЯ "ЛЮБОВТА "ИМ АКО ВЪОБЩЕ ИМА ТАКАВА,НО СЪМ ОТЧАЯНА

koalka
02-23-2007, 07:34
Според мен разликата във възрастта ви е голяма, не знам ти как смяташ.Но според мен няма смисъл да си опитваш късмета, както се казва с това момче.Той си има приятелка и ако има чувства ти е много малък шанса.И какво ще направиш?Ще флиртуваш с него, за да му покажеш, че го харесваш и само до тук.

ND4SPD_f
02-23-2007, 07:39
daaa,razlikata naistina e golqma....ami 6tom si ima i priqtelka....ne mislq 4e ima osoben smisul da mi pokazva6 4e si pada6 po nego,za6toto si zastra6ena i ot tva 4e brat ti moje da razbere i da te"ubie"...

bawdy talk
02-23-2007, 07:47
Хаха с тази разлика в годините приятелката му има голямо предимство пред теб :-D
Май е по добре да не се занимаваш с него!

Trisha1991
02-23-2007, 08:34
Е ми най добре е да му кажеш директно за чувствата си

iiirish
02-23-2007, 08:36
единствения начин е да му го кажеш директно! намери начин и време да останете сами и излей душата си и всичките чувства към него! отначало ще ти е трудно, но постепенно когато набереш "инерция" думите сами ще идват... успех!

honda^
02-23-2007, 08:49
Той си има приятелка... Пък и тази разлика в годините... Казва6, 4е не иска6 да се меси6 във връзката му, ами недей. Просто го забрави.

02-23-2007, 09:00
ok.mila.tova e to4no moqta situaciq predi vreme/pone v ob6ti linii mai/toi iska6e da se zapoznae s men,izlqzoxme nqkolko pati na kafe,xaresaxme se ,no toi mi prizna 4e ima gadje ot dr grad/toi e na 21 az na 17/sled 2 dena oba4e se izku6ixme i...stana tq edna :smt008 .toi oba4e e adski 4esten i otkrit 4ovek/1 na milioni/i prizna na priqtelkata si 4e e stanalo ne6to/a pak tq mu be6e dala kartblan6,ina4e i dvamata nqma6e da "sgre6im"/i tq go otsviri.ironiqta sega e 4e toi iska da si q varne,tq ne iska da go vijda,a az sam mu priqtelka v bukvalniq smisal na dumata-i sega me ma4at malko ugrizeniq 4e razbix jivota mu,makar 4e toi poema cqlata vina varxu sebe si.o6te pove4e 4e sega e v dr grad,kadeto sledva zado4no i savsem naskoro si nameri rabota tam.vapreki vsi4ko koeto se slu4i za ima nqma tolkova kratko vreme,toi ne se otkazva da si q varne,no i ne prekasva nikakvi potno6eniq s men/4uvame se ili 4atim vseki den/vapreki 4e tq e mn revniva,no toi sigurno i e kazal 4e poddarjame komunikaciq,za6toto ne ponasq da q laje...nito pak men za 6tastie....mn zabarkan 3agalnik i to samo za6toto nikoi ne iska da igrae zad garba na drugiq.nqkakav komentar?

FiRe_LaDy
02-23-2007, 11:58
Misle,che e po dobre da ne se mesish v vryzkata mu i da si zapazish v taina chuvstvata ili da spodelish samo s nai - dobrata si priqtelka.I az si haresvam edno mocmhe,koeto na 20 - 21,ama kakvo moga da napravq?Prosto kato go vidq si mu kazvam zdrasti i hvyrlqm po nqkoi drug pogled.T`va e jivota.Potyrsi nqkoi drug,shtoto kato gledam s tozi nqmash shansove za sega pone.