PDA

View Full Version : voenna komisiika



02-22-2007, 16:12
ZDR N A VSI4KI KOITO POSE6TAVAT TOIA GOTIN FORUM :lol:
vuprosa mi za komisiikata nali pri kvi doktori minava6 i ko ti praat :?:
6toto na men mi kazaxa 4e pri nekuv xirirg tam ti gledal onaia rabota i ta obarval pa za guza nz de ](*,)
ta koito znae kvo to4no praat da kazva :D
10x predvaritelno

Gavrosh
02-22-2007, 17:36
минаваш през няколко кабинета...уши,нос и гърло .. там е ясно минаваш през психолог..задава ти разни въпроси там дали си наркоман за семейството и така нататак..кожни болести - събличаш се по боксерки примерно и гледат дали имаш заболявания...хирурга е там дето си сваляш гащите и ти преглежда 'слабините' дали са еднакви по размер и така нататак,поне пипа с ръкавица ама май не я сменя ,после се обращаш навеждаш се чуваш репликата 'разтвори бузи' и си готов.. има още там сигурно 1-2 кабинета може би ама не ги помня..не беше много скоро и накрая отиваш при последния там чичко да ти каже дали си годен за военна служба...

02-22-2007, 17:42
10x pi4 , ama tva deto go kaza za 2 lii za 3 tata komisiika e , 6tot az sam na 2

shmatka_s_patka
02-22-2007, 20:50
aaa stiga ve i za kvo trqa ti gledat dori gaza tc... pak i nali nqma da se hodi na voenna slujba... tva e mn tapo [-(

koalka
02-23-2007, 08:56
Да, при някои е така.Но това, ако не се лъжа е на третата комисия.

Gavrosh
02-23-2007, 09:36
ми пита за комисията с хирурга човека и му казах.. не помня на коя комисия точно е може и да е третата