PDA

View Full Version : Моето огромно бисексуално сърце ... :(



02-22-2007, 15:35
Днес правя три месеца с гаджето си, а малко след като тръгнахме почна да ме привлича момиче. Тя е голяма мъжкарана и се надявам това да е признак на бисексуалност. В началото тя просто ме привлече физически, но сега нещата ставав все по-оплетени и по-объркани. Момчето с което съм много ме обича. И аз също го обичам, но ... Просто това момиче, което харесвам ... мисля че с нея ще се чувствам по-добре. Тя знае, че съм бисексуална, но мисля че не подозира, че съм влиубена в нея. Много ми е трудно да реша дали дори да и кажа за чуваствата си. Да не говорим, че изобщо не искам да нараня момчето. Страшно ми е объркано в момента. Тя вчера каза нещо от сорта, че не може да обича момчета, но веднага след това се поправи, че не е и лезбийка ... Надявам се да е излъгала. След 1 седмица имам рожден ден и мислих да я поканя в нас да изберем музиката и да си поговорим, но ме е страх, че само ще се разочаровам и нищо няма да стане, защото тя е много непостоянна в отношенията си към мен. Вчера се държеше страшно добре и просто мислех, че всичко ще се оправи, но днес е доста отдръпната от мен. Незнам ... Попринцип човек когато харесва някой го е страх да е покрай него, защото го е срам, но тя не е срамежлива, така че това което се надявам да означава това дистанциране май не е така. Незнам какво да правя. Моля ви за помощ !!! Ще се побъркам. :smt010

02-22-2007, 16:02
zna4i mislq 4e az moga da ti pomogna oba4e are pi6i mi na li4no da se razberem
znam v kakvo polojenie si razbiram te
zna4i spored men trqbva da pravi6 razni nameci i t.n no v nikakv slu4ai ne i kazvai ako ne si 100%sigurna

02-22-2007, 16:04
azaxaxax tva mngoo gotino priqtelq ti razbere 4e go zarqzva6 zardai momi4e super film emii ..neznam parvo razbere tva momi4e ima li takava nastroenost i pri men ima6e eidn takav moment s edna bisexualna priqtelka ma az si se okazax mnogo v pravata liniq smisla fizi4eksi ne em privli4a6e noo mnogo si q obi4a6

x_a
02-22-2007, 16:05
pi6i na ls

x_a
02-22-2007, 16:06
az sam gosta pod teb