PDA

View Full Version : kvo da napravq



lonelygirl`
02-23-2007, 04:54
sq....shte kajete 4e temata e typa no mi trqva savet
ot 1 god i polovina slu6am metyl :-({|= i ot skoro po4nah da se obli4am s metylski drehi no v daskaloto ne hoda s tqh prosto ne iskam da mi se podigravat typite mi sau4enici :smt010
ima li tyka metylki da gi pitam kak se obli4at na daskalo az primerno ne moga da ida na daskalo s brutalnata bluza na cannibal corpse -hammer smashed face.....
ili na iron maiden tam deto se e ozabil i e pokazal sreden prast i prasta mu gori kato sve6t no za guns n roses i da ida nqma da razberat 4e sam metylka 6toto bluzata e 4erna i jalt kryg i pistoleti i rozi
pls kajete mi normalno li e spored vas edno po4ti 18 godi6no momi4e da hodi s brutalni metylski drehi
i kak da podhoda taka 4e ako ida na daskalo s metylskite drehi da ne mi s e podigravat
pls mnoogo e vajno za men

teenkopele
02-23-2007, 05:41
Хмм... на тази възраст не би трябвало да се притесняваш токова, даже въобще.
Това, че не слушат, метъл, което подразбирам от обяснението ти, не значи, че ще ти се подиграват. Да, различна си от тях, но това в никакъв случай не е причина.
Ходи си с метълските дрехи и да не ти пука. :wink:

iskam
02-23-2007, 06:31
Ваобще не трябва да се притесняваш. Това си ти и хората трябва да те приемат такава каквато си. Аз не слушам често метъл, но имам познати които го слушат и се обличат с някфи диви метълски дрешки. Всъщност те са много стабилни и имат приятели и в училище не им се подиграват. Не трябва да се правиш на такава каквато не си.. И просто се отпусни и изглеждай така както искаш. И съучениците ти те познават и някои от тях те харесват други не толкова предполагам, но са си изградили някфо мнение за теб и това че се обличаш различно от тях не трябва да им повлиява. И вие сте 18годишни и на такава възраст сте вече порастнали според мен и не би трябвало да има такива детски коментари. И прекалено се интересуваш от чуждото мнение. Прави това, което искаш. Обличай се както искаш и бъди приятелка с когото искаш. Не се оставай някой да ти влия до такава степен че да се страхуваш да покажеш истинската си същност. Това е твоят саобствен живот и ти сама взимаш решения за всичко свързано с теб! Не крий истинската си същност!

DeSiTo0o
02-24-2007, 15:09
Някой велик човек е казал: Бъди това,което ти искаш,а не това което другите искат!!!
Така,чее....какво ти пука какво ще кажат другите.И мога да ти кажа,че дрехите нямат значение.Ако това ти харесва,обличай се както ти е удобно и хич да не ти пука за другите.
В предишното ми даскало имаше много момчета и момичета,които се обличат така и да ти кажа...яко е даже.Никой не им се е подигравал,само заради стила им на музика и обличане.

malkoto^f
02-24-2007, 20:20
ti shte si hodish kakto si iskash kakvo te barka kakvo mislqt drugite za teb . az ne sam metalka,obache v moq klas ima mnogo takiva i do sega ne sam chula nikakvi podigravki zaradi drehite ili neshto takova . ako tvoite sauchenici sa porasnali veche edva li shte te podigravat za tova . prosto badi sebe si i da ne ti puka kakvo mislqt za teb horata nqma nishto losho da nosish tova koeto iskash :wink: :smt006

Ice_Queen
02-24-2007, 20:28
Идеята е следната -че вс тва ще кажаъ -ходи си както искаш ,а после в РЕАЛНОСТТА ще я подиграват може би същите хора които да и казали -ходи смело!Така е и в моя клас...пишем си по скайп и вс казват че не им прави впечатление кой как се носи..и после в даскало подмятането : гледай,гнусен металист,тия са ужасни" е редовно нещо..
Мацка,и аз ще ти кажа същото - ходи си както те кефи и както ти е спокойно..за жалост май-2 несъвместими неща.Може би ако ги комбинираш ще е най-добре..

teenkopele
02-25-2007, 06:49
в РЕАЛНОСТТА ще я подиграват може би същите хора които да и казали -ходи смело!...

Не мога да разбера какво му е смешното, какво му е за подиграване, че някой се облича метълски? :shock:

krisi_l@loka
02-25-2007, 16:22
Някой велик човек е казал: Бъди това,което ти искаш,а не това което другите искат!!!
Така,чее....какво ти пука какво ще кажат другите.И мога да ти кажа,че дрехите нямат значение.Ако това ти харесва,обличай се както ти е удобно и хич да не ти пука за другите.
Ахам \:D/

BloodSoul
02-25-2007, 17:15
Не трябва да се притесняваш. Бъди това, което си и такава каквото искаш да си. Щом искаш да се обличаш металски -прави го! Това те кара да се чувстваш добре. И аз се обличам металски. И слушам метал 5 години. Наистина има тъпи отклици "сатанист и т.н." но навярно имаш приятели, които ще те приемат такава каквато си. Тези които не те харесват "Майната им!". Обличай се както ти харесва!!!

iiirish
02-25-2007, 19:13
не мисля, че ако ходиш в метълски дрехи приятелите ти ще се откажат от теб! може би в началото ще те гледат като полезно изкопаемо и ще те разпитват, но с това се свиква ;)

{Sweety_f}
02-26-2007, 08:50
Вярно е че все има хора които се подиграват за това но ако ти се чувстваш добре в тези дрехи няма защо да се съобразяваш с др..;)