PDA

View Full Version : Moderated: Дали ще е правилно да го размажа?



02-23-2007, 09:47
Имам възможност да смачкам баща си.Много често ме дразни и се чудя ако някой ден той ме удари защото понякога се напива и е удрял майка ми,чудя се дали ще е правилно да го размажа.Вие кво бихте направили?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

02-23-2007, 13:33
в първия най-възможен момент щях да го смачкам :D :D :wink:

miss_fatty
02-23-2007, 13:34
в първия най-възможен момент щях да го смачкам :D :D :wink:

тва го написах аз :D

sexy_anji_
02-23-2007, 15:06
аз бих се опитала да го обедя да не се напива и бих поговорила с него като е трезвен..но не не бих прегазила баща ми.. все пак ми е баща, за Бога :!:

^Mimeto^
02-23-2007, 19:32
и аз имам абсолютно същия проблем и много пъти ми се е искало и съм си представяла как му тегля кютека,но естествено не ми стиска и няма да го напрая никога.гадно е ф тея моменти,но явно можем само да търпим...

Siseetoo
02-23-2007, 21:20
аз бих се опитала да го обедя да не се напива и бих поговорила с него като е трезвен..но не не бих прегазила баща ми.. все пак ми е баща, за Бога :!:

Брей то мноо лесно било от страни бе ](*,)

sexy_anji_
02-23-2007, 21:39
аз бих се опитала да го обедя да не се напива и бих поговорила с него като е трезвен..но не не бих прегазила баща ми.. все пак ми е баща, за Бога :!:

Брей то мноо лесно било от страни бе ](*,)

Да много е лесно и да се изказваш от страни за мнението на някои непознат и да не знаеш как го е полу4ил дали защото така си е решил или защото го е изпитал или пък защото има малко мозък в главата си или пък поне защото знае защо е на този свят. Ама то ина4е е много лесно нали ?

Siseetoo
02-23-2007, 21:57
аз бих се опитала да го обедя да не се напива и бих поговорила с него като е трезвен..но не не бих прегазила баща ми.. все пак ми е баща, за Бога :!:

Брей то мноо лесно било от страни бе ](*,)

Да много е лесно и да се изказваш от страни за мнението на някои непознат и да не знаеш как го е полу4ил дали защото така си е решил или защото го е изпитал или пък защото има малко мозък в главата си или пък поне защото знае защо е на този свят. Ама то ина4е е много лесно нали ?

Ок ... сорка не съм се изказала правилно или не си ме разбрала .. само не ме 'бии' става ли :-D

teenkopele
02-24-2007, 04:10
Прасни му един шамар. :wink:
Изненадан от реакцията ти може да те удари, а може и да не те.

Pimperator
03-04-2007, 20:45
Вярно лек мн шит ситуация.. Баща ти е все пак, няма да ти е приятно да го удариш пръв, ама ако ти скочи не слушай кво пише в библията "ако ти одарят шамар по едната страна дай и другата" тва е за дупедавци ! Ако трябва вадим щангата от колата и Pimperator to teH rescue !

angel with broken wings
03-04-2007, 20:59
лол :o
аз колкото и да му съм се ядосвала на моя дори през ум не ми е минавало, но по-скоро при мен не е било толкова отвратително поведението му :? ми нз аз все пак не съм за "На насилието-с насилие". Ако е чак толкова сериозно можеш да потърсиш помощ... знам ли...

W3aKn3ss
03-04-2007, 21:31
Сложно..
Отношенията родители - деца винаги са били индивидуални за всяко семейство... Колкото до конкретния случаи.. бих препоръчал да опташ някакъв начин с който да го накараш да съжалява... (не насилствен начин)...

Alerta
03-05-2007, 05:49
БОЙ БОЙ БОЙ!
Такива само тва ги оправя.

malko inat4e
03-05-2007, 09:25
БОЙ!!!

Cheesy
03-05-2007, 15:52
Ами зависи щом удря майка ти-ако ти дойде от вътре удари го/наистина да коментираш от старни е мн лесно де/но ако си мислиш че го е заслужил..

Ellie
03-05-2007, 17:48
БОЙ!!!НЯМА ДА ЗАКАЧА МАЙКА ТИ Я!!!Мъж не трябва да удря жена.Особено своята жена.

ExChange
03-05-2007, 22:11
ако налети на мен или на майка ми отново (и имах възможността и способността да го пребия) ще го направя :? така че изчакай и ако се повтори го пребий :)