PDA

View Full Version : Мазните Храни



Константинчо
02-23-2007, 11:32
Кожата ми е проблемна,вече пробвах много мазила,лицето ми се е пооправило,но продължават да ми излизат нови пъпки.Досега не бях обръщал внимание на това какво точно ям,но напоследък се стремя да избягвам максимално мазните храни.Отначало не ми се виждаше толкова трудно.Смятах,че просто трябва да спра сладкото,пържените картофи и чипса.Обаче вече виждам мазнотии навсякъде,примерно преди малко сърми ядох и ми се видяха направо 'извиращи от маз'.Също така много обичам бисквити,обаче като се поинтересувах малко повечко видях че един пакет бисквити съдържа 15,6 грама мазнини(това на 100 грама де).Това много ли е?Да ги отказвам ли?Понякога ми се яде сладко,примерно ако ям по вафла на няколко дни 'фатално' ли е?
Ами хамбургерите,тостовете и т.н???"Зайо Байо" и други такива пръчици?

Мерси предварително

summer_summer
02-23-2007, 18:15
oh mnogo slojen vapros
po princip za da si v dobra forma i ima6 hubava koja trqbva da se hrani6 zdravoslo...
drug e vaprosa 4e mazninite ne sa vredni stiga da sa v ograni4eni koli4estva i v opredeleni hrani (to i sireneto da re4em e gore dolu mazno ama v nikakyv slu4ai lo6a hrana)
po skoro za hubava koja trqbva da se izbqgva 6okolada .. ili pone az taka sam 4uvala
a za vaflata nikoi ne moje da ti kaje dali e fatalno i dali 6te ti izlqzat pupki za6toto samo ti znae6 kolko ti e 4ustvitelna kojata ti i kak 6te reagira
az da re4em qm sravnitelno mnogo 6okolad i kojata mi vapreki tova e 4ista ....
oh mnogo obarkano stana no dano sam ti pomognala malko :)

Imaginar4e
02-23-2007, 18:39
Не е нужно да се ограничаваш толкова много.Можеш да си позволяваш от време на време такива работи.Няма да е фатално.Пий повече вода! Тва се отразява на кожата.Ако не пиеш достатачно вода кожата се дехидратира.Правилно избягваш мазните неща, евала и аз се опитвам ама не успявам савсем.Иначе можеш да си вземеш от аптеката едно лекарство "Акнерин" от личен опит ти казвам че действа, изчиства се лицето изцяло!