PDA

View Full Version : Защо става така?



Em3r1ca
02-23-2007, 11:56
С бившия се виждаме все още - чукаме се, излизаме чат пат /редки случаи/. Чуваме се поне веднъж на ден. Странно ми е, защото той скъса с мен и после иска да поддържаме контакт. Знам, че не е само заради чукането, но ми е някак странно. Разправя ми как само мен искал дрън-дрън и не е бил с друга откакто се разделихме доколкото знам.
Не искам да го питам дали някога пак ще се съберем, защото не мога, нямам смелост.
Да говоря ли с него или да изчакам все пак и да не му давам зор, защото той е някакъв по-особен и не обича словоизлиянията. Офф, не ме интересува какво си мислите за мен, просто искам сносно мнение по темата, защото имам чувства към него..

02-23-2007, 11:58
macka men ako pita6
si samo zardai 4ykaneto

me myself and i
02-23-2007, 12:44
Emi da,toi te ima za sexualen obekt-kude da si rugne huq,kude da se izprazni,no ne i kato 4ovek,na koito durji. {tova e spored men}. koi-znae ina4e,moje da e privle4en mn silno sexualno,no kato ne ste gadjeta i ste samo za sexa e golqma veroqtnostta da te izpolzva!!!

`Death`Whore`
02-23-2007, 12:45
Значи може да те чука, обаче не иска да сте заедно? И мислиш, че не му е само за секса?

02-23-2007, 12:47
da ti otkade re6i 4e ne mu e samo za sexa to vsi4ko govori taka no vse pak ot kvo si pria6 izvod 4e ne mu e zatva .olee taq kartinka na predniq abonat kat q vidq ii napravo mnogo gadno mi stava trapki me pobivat mnogo mi e gnusno:(((

`Death`Whore`
02-23-2007, 12:48
Нали затова съм я сложила...и не съм абонат, туй не е БТК. :lol:

koalka
02-23-2007, 14:46
Е тогава за какво друго е, ако не само за секса?Ако му беше и за нещо друго щяхте да излизате по-често и да сте заедно.Питай го защо нямате връзка, ако те иска и не е само заради секса.

Vladokaaa
02-23-2007, 16:52
Секс кво да иска от тебе ей тоя фен ме кефи и аз искам някоя така само да я праскам!!!

iskam
02-23-2007, 17:20
Абе тоя човек наистина е особен. Аз предлагам да си го попиташ в очите само секс ли иска от теб или си нещо повече. Това не е словоизлияние и ще ти реши проблема. И ако наистина не те използва само за секс, то.. може да не иска да е обвързан сериозно.. и да му е по лесно да знае че може да е с теб и да те вижда и.. т.н. но без да се очаква от него да прави нещо по специално.. де да знам.. поискай му обяснение за държанието му. И дано си права че не е само заради секса, защото тогава не си заслужава да обичаш такъф човек и е по-добре да го забравиш.

Em3r1ca
02-24-2007, 11:22
Мисля, че не е само заради секса, защото ние не го правим често. Всъщност имаше един доста дълъг период след като скъсахме, когато не сме правили нищо. Просто се чувахме и си говорехме за какво ли не, не сме се карали /преди всеки път се заяждахме - ту той с мен, ту аз с него/. Проблемът май е в това, че го е страх от обвързване знам ли или иска да си поживее. Всъщност аз съм първият човек, с който е изкарал толкова дълго време/ако може да се нарече дълго/.
Когато намеря подходящия момент ще си поговоря с него.

Все пак мерси за мненията.
the_marshal ми пълно е с такива ходи си намери..