PDA

View Full Version : Imam nujda ot pomo6t.



Konfucii
02-23-2007, 11:59
Преди няколко дена влязох в чата и се запознах с едно момиче
прати ми пик аз и варнах и я харесах много ...
от един град сме да кажа :)
и после пиша и тя ми пишеше сякви глупости я питах тя ми отговаряшя тя ме питаше някой пат нещо.
по едно време малчание не ми пише нищо изчерпаха се темите почнах да питам тва онова теиде опознахме се ся мисля да я поканя да излезем на кафе после на разходка евентуално :)
но имам чувството че ще се спаря и ще малча и само ще я гледам за това да измисля какво да правя за всеки случаи ако не ме хареса маината му не е единствена ако ме хареса обаче тряа измисля начин да я сваля да я зарибя или там да тругнем както искате го наречете
та вапроса ми е да я питам ли директно... според мен е тъпо и не искам да я питам но вие как правите направо се кисс мляс пляс и сте гаджета хаха :) смисал
Въпроса ми е Как да и предложа?????
много я харесвам
и също до ся не съм се целувал с момиче с език дали ще пречи нещо ами ако и тя не е??? кво да прая я кажете ??? :)

Konfucii
02-23-2007, 12:05
a we mai ni6to nqma da izleze 6tot tei ot mirc kat se zapoznai6 s nqkoi i ni6to ne izliza mai mai........ neznam dali da i predlagam da izlezeme na kafe................. :) 6a stane nqkoi gaf i se ebavat posle s men nzzzzzzzzz daite idei saveti kvo da pravq 4e vzeh da se spi4am
a be kakto doide :P ;)

j-kralica
02-23-2007, 12:07
Abe,pi4,samo ne se spi4ai,tva 6te ti kaja...karai q estestveno-govori za tova,koeto ti idva otvutre. Nqma nujda predvaritelno da izmislq6 i da kroi6 planove,davai kakvoto doide na momenta! A za predlaganeto-nedei s dumi..i o6te ne6to-ti o6te na purvata sre6ta li smqta6 da q vzema6!? Az te suvetvam da poiz4aka6 malko,to taka nqma da ima trupka,nqma da i e interesno i dori da te e haresala v 4ata,da te otreje. Prosto budi spontanen i q pleni nqkak si,izpolzvai sobstveniq si 4ar,svalqi q. Zа celuvaneto-tva da ti e nai-malkiq problem,tova ve4e naistina se polu4ava ot samo sebe si..no spored men za 1va celuvka s neq,go napravi v po-neo4akvan za neq moment..vsmisul ne kato se razdelqte,6toto taka e banalno,po-hubavo da si govorite za ne6to,da si spodelqte i v daden moment,kogato surceto ti podskaje,prosto da go napravi6. Кato cqlo,ne se pritesnqvai. Budi normalen i gledai da si mil s neq i ne izburzvai. Prosto si govorete,v pravilniq moment q celuni(po-dobre ne ot 1va sre6ta,moi suvet e) i taka i 6te uspee6,garantiram :smt058

Konfucii
02-23-2007, 12:16
am nzzzzzz ot tovoite dumi izglejda lesno....... ama nz :D :)
ako imate o6te saveti i ne6to za first kiss.............. :) to qsno 4e pyrva ni6to nqma da stane ama nz ;)

j-kralica
02-23-2007, 12:19
AMi povqrvai mi,lesno e! Ili pone ne e koi-znae kakvo...az li4no si padam po takiva,po-zagadu4ni mom4eta,kakto obqsnih v predniq si post..kakvo tolkova-purvata celuvka,si e purvata celuvka i nosi mn hubavi spomeni,dori da ne e perfektnata,kvo ti puka? Ne go priemai tolkova naseriozno i go napravi,ako mackata te kefi...ve4e ti obqsnih kak :) Vqrvam v tebbb!

MeRiToR
02-23-2007, 12:32
бе вари бе човек лафете си няя смисал още от вратата за краката даи по полека излезте поне 2 пъти и разбери тя кво мисли

koalka
02-23-2007, 14:50
Е, то щом от сега са се изчерпали темите за разговор, като дори и още не сте се видяли...Дръж се естествено и не мисли от сега точно какво ще й кажеш.Просто се отпусни и не се притеснявай, защото тогава нищо няма да кажеш наистина.

sherry
02-23-2007, 14:56
По - добре недей да избързваш с целувките. Нека първо да излезете, да прекарате известно време заедно. Заведи я на някое яко място, опознай я по - добре. Научи какво й харесва, какво я дразни и т.н. Бъди мил с нея. Дано те хареса. Нататък нещата ще станат от самосебе си. Първата целувка не е страшна. Трябва просто да се отпуснеш, да си нежен, да гледаш да не я лигавиш много или да я захапеш :-D

Pepon
02-23-2007, 16:11
Мой човек....малко работа имам ще ти кажа какво да правиш след малко.... \:D/

Konfucii
02-23-2007, 16:18
Pepon oks :)
ti vse dava6 nqkvi mudri smisal dai savet pls :)
nz predi baq mi help :) ai pi6i posle :) 10x

Pepon
02-23-2007, 16:37
Сега...ако я караш така ще стигнеш до едно единствено положение-няма да я поканиш!Така ще ти кажа едно,не му я мисли много!Тя няма да те изяде...щеше да е добре да напишеш на колко е,какви впечатления имаш от нея(че са хубави ясно!кое и е хубавото)...Така че ще ти кажа да не се притесняваш въобще,за подигравките...еби ги сичките,гледай си кефа!Като я каниш гледай да не изглеждаш като лепка...покани я по така "непринудено"(ако си спокоен,в такива случай можеш да импровизираш),ако се спечеш и се чудиш какво да и кажеш карай директно на "ай на кафе" и това е!Това ще ти е първа среща и ще си много по отпуснат ако вкараш нещо предварително,за предпочитане е обаче след това да не лъхаш и да не вземеш да се нажмуркаш,70-80 грама по бързичко...след час ефекта ще отмине и доритогава ще си по спокоен от всякога... И да не забравиш...това е чат среща...би трябвало да продължи не повече от час-два,отивате на по кафе да си поговорите и толкова,прядполагам че тя ще е доста подозрителна,взимайки предвид факта че не се познавате и доста други работи!На тази среща предимно ще се опознавате,затова не бързай с интимностите,трябва да си сигурен,че нищо няма да стане както си го предвидил,затова се застраховаш с алкохола!Дори аз в момента ти говоря чисто хипотетични неща,но това е с цел успокояване!И между другото е добре да я поканиш,защото без значение дали ще се видите,и без значение как ще протекат нещата,това ще има положителен ефект в/у самочувствието ти!

Vladokaaa
02-23-2007, 16:39
Еми какво да ти кажа хората преди мене го казаха няма смисал да бързаш.Излезте няколко пъти опознай я.И т.н

iiirish
02-23-2007, 19:31
По - добре недей да избързваш с целувките. Нека първо да излезете, да прекарате известно време заедно. Заведи я на някое яко място, опознай я по - добре. Научи какво й харесва, какво я дразни и т.н. Бъди мил с нея. Дано те хареса. Нататък нещата ще станат от самосебе си. Първата целувка не е страшна. Трябва просто да се отпуснеш, да си нежен, да гледаш да не я лигавиш много или да я захапеш :-D

Konfucii
02-23-2007, 19:54
Blagodarq na vsi4ki!
Iskam da pitam za alkohola kakyf bihte mi prepory4ali za da raz4upq naprejenieto taka da se kaje :P :) vino rakia stavali vodka? prepory4aite ne6to :) Pepon kaji ne6ot batka 10x mn ami tq e na 13 az na 14 :)
kvo da vi kaja :D

HeadMasTeR
02-23-2007, 20:21
bratle,piini si 100gr vod4ica i si patron..pak moje i edno masur4e...Samo gledai da ne te haresa piqn i posle kato si trezven da myl4i6 i da se otkaje...Nomera e da si sebe si.Edva li i tq 6e o4akva ne6to osobeno ot pyrva sre6ta...Abe ne go misli mnogo mnogo ;-)

ODB36
02-23-2007, 21:54
пич не е важно какво точно ще си говорите,важното е да я гледаш в очите да си си усмихнат,демек по важен е езика на тялото :)) така че не се съсредоточаваи толкова във въпросите,а и споко тя е на 13 и съм сигурен,че се притеснява повече от теб,така че бъди мъжа и деиствай :D

Pepon
02-24-2007, 06:02
Водчица за да не лъхаш.....и още нещо,твърде вероятно е да се разочароваш от срещата,затова гледай на това като горчив опит и занапред се осъвършенствай...!Ще се оправиш няма страшно,................ноооооооо ,чакай,чакай,ти не си заклет пияч,100 грама ще те отрежат кат незнам кво,и ще се изложиш,пийни 50-60 по набързо като тръгваш,номера е не да те хареса пиян,а да не забележи че си пиян,ще си по весел...симпатяга...пиши тука за развитието на нещата...!!!

Princesata
02-24-2007, 06:49
Отиди но не бързай толкова,излезте няколко пъти да се поопознаете...

pr0blemnata
02-24-2007, 10:22
действаи пич кату та гледам напрау нищо не си напраил покани ч на кафе а у подари и нещо не бади таака дървен .. мн гадну праиш и гледай ако не та иска не дей и са натиска шот ше стане по лошу ..

Konfucii
02-24-2007, 20:40
baj pak da i podarqvam ne6to nie ne se poznavame samo ot 4ata
dne6no vreme ne se vqrva na 4ata :) to koga se e vqrvalo...
tva za vodkata qsno izlizam nqkade s nqkoi fr udrqm edna 100gramka i bqgam na kafe :)
:P :}

Pepon
02-25-2007, 11:19
Ама ти още ли не си я поканил бе нашия....???Действай.....

Valar
02-25-2007, 11:33
Не искам да те стресирам но никога не може да си убеден,че човека на пратената ти снимка е същия в действителност!
Преди сякакви срещи защо не се чуете по телефона,да размените две-три приказки!Ако имаш Скайп с камера да се пробваш първо така.

{Sweety_f}
02-25-2007, 12:30
ми предложи и да излезете,а ако не стане нищо както казваш майната му...поне ще знаеш че си опитал и няма да се чудиш какво би станало ако си я бил поканил..;)

natity
02-25-2007, 12:42
predi da i predlojish trq izlezete nqkolko pati a za ko trq piesh piini samo ako si mn pritesnen momicheto shte zabeleji razlikata ako 1 pat si piqn a 2 ne

Konfucii
02-26-2007, 16:51
ami pokanih no tq kaza 4e togava nemoje posle q pitah koga si svobodna tq kaza neznam tova kvo trqa ozna4ava??

Pepon
02-27-2007, 03:28
че работата няма да стане....

CrazyWitch
02-27-2007, 05:16
a we mai ni6to nqma da izleze 6tot tei ot mirc kat se zapoznai6 s nqkoi i ni6to ne izliza mai mai

С приятеля ми се запознахме в чата.. вече сме заедно близо година и половина. Знаеш, че първото впечатление винаги е важно, бъди себе си.., но не много дързък. Попитай я директно след около час прекаран с нея дали има нещо което да я дразни понеже си притеснен и не знаеш как да се държиш.. Поне аз харесвам откровенните момчета. :) Айде късмет.

Valar
02-27-2007, 10:28
Какъв късмет бе момчето са го отрязали.... :roll:
Пич отсвирила те е не се занимаваи повече с нея!Не се отчаиваи а продължаваи с търсенето :wink:

hforce
02-27-2007, 11:36
Valar e prav, spukana ti e rabotata
drugiq variant e da ti e pratila druga snimka i sega da ne iska da se vidite, ma to kat ne e taq ot snimkata kvo te e*e dali iska da se vidite ili ne

nameri si druga macka s koqto da se vidi6, ako tazi ti predloji da otidete na kafe togava nqma problem, no tova ne mislq 4e 6te stane
Uspeh v turseneto

the_uNf0rgIv3n
02-27-2007, 11:40
Kakто го наричаш - first kiss недей му мисли много как ще го направиш,ами просто остави момента да те води,защото иначе нищо няма да се получи...мое мнение

Konfucii
02-27-2007, 11:56
ama nie si razmenihme telefonnite nomera .... posle nali q pitah i mi kaza 4e neznae koga e svobodna?
moje bi naistina neznae ili?
sq ne6to se gubi iz mirc skype nz :}
be na pic q haresah ama trqa se opoznaem :} ....... moje da ne me e haresala :)
be ne e kraq na sveta ako me odreje pak ... haha :}

Konfucii
02-27-2007, 12:42
??????????