PDA

View Full Version : S.O.A.D.



john_kaleka
02-23-2007, 12:03
HARESVATE LI S.O.A.D. ?????????????????az mnogo im se kefa!dano ima i drugi fenove

Manic_Panic
02-23-2007, 12:05
Дам, права си-има и други фенове... има и други теми...


На мен лично не са ми от любимите, но ми харесват.

ShannonLarkin
02-25-2007, 17:24
ми преди много им са кефех, стила им е различен да...готини са ама вече не ма влекат...сигурно щот минах на хардкор не знам :lol:

Born From Pain - Rise Or Die

BornFromPain
02-25-2007, 17:28
ми преди много им са кефех, стила им е различен да...готини са ама вече не ма влекат...сигурно щот минах на хардкор не знам :lol:

Born From Pain - Rise Or Die

А после като ти мине хардкор вълната и минеш на нещо друго няма да се кефиш и на хардкора а? Яко!

ShannonLarkin
02-25-2007, 17:36
ми преди много им са кефех, стила им е различен да...готини са ама вече не ма влекат...сигурно щот минах на хардкор не знам :lol:

Born From Pain - Rise Or Die

А после като ти мине хардкор вълната и минеш на нещо друго няма да се кефиш и на хардкора а? Яко!

еми даже и да стане тва скоро (което не ми са вярва...) няма да спра да са кефя на кор :smt016 говорих конкретно за СОАД ...

Killswitch Engage - Prelude

DetE-Idi0t
02-25-2007, 18:48
дразнители са ми
да се беше пръкнал в търсачката.. точно преди седмица имаше подобна тема

BornFromPain
02-25-2007, 19:18
ми преди много им са кефех, стила им е различен да...готини са ама вече не ма влекат...сигурно щот минах на хардкор не знам :lol:

Born From Pain - Rise Or Die

А после като ти мине хардкор вълната и минеш на нещо друго няма да се кефиш и на хардкора а? Яко!

еми даже и да стане тва скоро (което не ми са вярва...) няма да спра да са кефя на кор :smt016 говорих конкретно за СОАД ...

Killswitch Engage - Prelude

Като спре да е модерно да си кор, пак ще си говорим..

ShannonLarkin
02-25-2007, 19:59
офффф добре ако само ше ми критикувате мнението хубаво...СОАД СА ВЕЛИКИ !! ALL HAIL SOAD !! ... :smt011 добре не са изразих правилно...гати :smt012

Mooo6nooo
02-25-2007, 20:10
Напоследък стана доста модерно (особено във форума) да си им анти, да ги хулиш и да викаш колко ънтру са.

BornFromPain
02-25-2007, 20:17
Е все пак са известни.. Мен ме кефеше музиката им много и дори още знам повечето им песни наизуст, но по дяволите като разбрах колко са известни.. Никога не бих си пуснал пак тяхна песен! Нали ще вземе някой да чуе, че ги слушам и после трябва да не излизам от нас от срам ](*,) ](*,)

rosskata
02-25-2007, 20:46
Е все пак са известни.. Мен ме кефеше музиката им много и дори още знам повечето им песни наизуст, но по дяволите като разбрах колко са известни.. Никога не бих си пуснал пак тяхна песен! Нали ще вземе някой да чуе, че ги слушам и после трябва да не излизам от нас от срам ](*,) ](*,)

Свий виновно уши! Толкова ли не разбрахте, че не е важно каква музика харесвате, а каква ТРЯБВА да слушате, за да сте тру! :smt013

BornFromPain
02-25-2007, 20:51
Е аз това си го знам. Даже нямам търпение да си купя слушалки за да мога да слушам каквото си искам и да си имам по 1 час на ден в който да съм ънтру но да слушам това което ме кефи. Но сега като нямам слушалки съм длъжен да слушам само тру музика. Ееех тежко е..

Daron.. Shavo.. извинявайте момчета но вече няма да ви слушам защото сте в списъка с ънтру групи и за да съм пич и аз трябва да започна да ви псувам.. :cry: :cry:

rosskata
02-26-2007, 19:17
:smt010 пЪК те май се разпадат...
"давали си почивка" ](*,)
Винаги като някоя група кажат така, и се разпадат... :?

BornFromPain
02-26-2007, 20:24
Е нали Shavo искал да прави хипхоп още от самото начало, а Daron искал вече да прави самостоятелни проекти.
И Rage Against The Machine се разпаднаха заради такива глупости. И сега са гнусния Audioslave.. Сигурно и на SOAD тва им предстои. Тъпа работа..

Mooo6nooo
02-26-2007, 20:58
Ще е яко Шаво да прави рапкор.

Иначе те РАТМ нали щяха да се събират само за един концерт, но след разпадането на Аудиослейв, май ще се събират за постоянно. :D

{Sweety_f}
02-26-2007, 21:03
Хммм....даже не съм ги чувала..

BornFromPain
02-26-2007, 21:05
Не съм чувал такова нещо, ама все тая.
Мен стила ме кефи на Рейдж, не държа да се събират с Зак Де Ла Рока пак. Щото тоя тапак виде че нема да прокопса сам и айде Том, айде момчета айде пак да правиме Рейдж. Тъпо. Но ако докарат стария стил и Морело пак си впрегне болния мозък би било идеално \:D/