PDA

View Full Version : kolko linii?



02-23-2007, 12:52
4el sym dosta za amfeta ama nikade(pone az ne sym nameril)ne pi6e kolko linii moje da se 6myrkat nai mnogo na edin den 6ot naskoro imam povod i 6e mi e za 1 wi pyt do sa samo na treva sym karal i neznam ako opitam amfe da ne wzema ne6o da predrusam na drugiq den da nemoga da gledam.

A koito e probval 6e mi kaje li kolko nai mnogo e 6myrkal na edin den i kak se 4uvstwa na drugiq den

02-23-2007, 12:53
4el sym dosta za amfeta ama nikade(pone az ne sym nameril)ne pi6e kolko linii moje da se 6myrkat nai mnogo na edin den 6ot naskoro mislq da se razbiq i 6e mi e za 1 wi pyt do sa samo na treva sym karal i neznam ako opitam amfe da ne wzema ne6o da predrusam na drugiq den da nemoga da gledam.

A koito e probval 6e mi kaje li kolko nai mnogo e 6myrkal na edin den i kak se 4uvstwa na drugiq den

WinHater
02-23-2007, 13:30
тва или е ебавка, или СИ ТЪП НАРКОМАН и нямаш място тук

Buhtaaa
02-23-2007, 16:42
po dve sym chuvala az ... ama po dobre pitai ... nekoi o opiten ... az samo po edna sym vzemala ... i tui che nqkoi iska da napravi neshto neredno e negoveo reshenie ... pyk i ne e narkoman ...

Just me
02-23-2007, 18:59
emi da ti kaja az sa6to sam zimala amfeti...i 6te te posavetvam kolkoto i tupo da zvu4i..da ne go pravi6 6tot nqma abs nikakav smisal!moje da e iztarkana i dobre zau4ena frazi4ka ama se pak pomisli malko..probvala sam amfeti..po edno vreme naistina bqh zaribena adski mn me kefe6e da drusam dokato ne osaznah 4e tfa e palna zabluda!taka 4e moqt savet e NE GO PRAVI! a kolkoto do dr..6tom ne si vzimal nikoga nz kak moje da reagira organizma ti..i edna liniq moje da ti e mnogo.. [-X ](*,)

ooops
02-24-2007, 08:13
abe ne si e rabota izob6to da se zanimava6 s amfeti izob6to ne e 4uk tam gubite sa dr po dobre tqxx otkolkoto amfeti [-X [-X [-X :idea: #-o

HardcorE_AFA
02-24-2007, 09:09
колко линий твюа е доста странен въпрос зависи колко искаш да се разбиеш и къв е поводът
ако няма повод 3-4 линии са достатъчни
ако има повод може и пове...аз един пут бях изфукала бая повече от един кантар

ooops
02-24-2007, 09:31
ti mn vnimavai 6toto dori i 1 moje da se okaja pagubna 6toto nikoi ne zn kak 6te reagira organizma ti [-X [-X [-X ](*,) :-D :-D :-D

/wan`a`doo/
02-24-2007, 11:10
a kolkoto do dr..6tom ne si vzimal nikoga nz kak moje da reagira organizma ti..i edna liniq moje da ti e mnogo.. [-X ](*,)
#-o
po princip ot edna liniq moje da se nadrusa6 super mnogo, i ot 5 moje6, to si zavisi ot jamfeto... az ne pomnq kolko nai-mnou sum 4ertala ma sa bili pove4e ot 5 sus sigurnost... a na tebe ot 1-2-3 ni6to nema da ti stane, nqma da pukneq, q. Ina4e edna priqtelka purviq put kato 4erta i ot 10 sutrinta do 10ve4erta be6e iz6murkala kum kantar 4e moje i pove4e da be6e i digna nekva temperatura, ama tva e dosta vse pak

sWeEt_SeEd
02-24-2007, 17:38
мии...тъпо,амфети-тъпо.Ебавах си нослето и организма преди-гадно е,по-добре изяж половин хап като за пръв път :mrgreen: :oops: ...На една нова година пукнах един кантар и малко повече може да беше...не питай как се чувствах след тфа....просто нямаше смисъл,температура,настинк а,болки в гърлото от опит да преглътна храната-просто раздразнена лигавица,носоглътка и кфото се сетиш. На другият ден афтъра е нечовешки,и ти си нечовек,празен,яко депреш...и за кфо ...не пипай изобщо.пуши си чадела и си трай.да си беше взел некъф холандец ,хаш бла бла :mrgreen: :smt006

02-24-2007, 18:41
e tva e mnogo otnositelno "kolko linii"...ti edna liniq ako stava za vapros moje6 da si napravi6 i ot polovin kantar :lol: :-D no kakto i da e :) abe 3/4 moje6 da si pozvoli6,zavisi ot mn raboti,no 6te ti kaja po dobre nedei 4e po-golemi BOKLUCI ot taq himiq nqma :!: po-dobre zvemi hap ili e nai-dobre koka ama...mn kinti.ina4e na sledva6tiq den 4uvstva6 ebati depresiqta i....abe vsi4ko gadno koeto moje6 da si pomisli6!ama ti nz dali vaob6te osaznava6 kolko sa vredni,az predi vzimah dosta 4esto i si dokarah ebati problemite.kato se razboleq i vinagi me obra6ta na gnoina angina,boleduvam 5pati po 4esto i vsi4kite mi problemi idvat ot slivicite,limfite i t.n

IlLuSi0nS`
02-24-2007, 19:10
zawisi ot liniqta, no i w pove4ko da ti doide nai mn 6te podska4a6, 76te poobikoli6 grada i 6te ti pote4e kruf ot nosleto..

Valar
02-24-2007, 19:15
Трамвайни или Влакови!? :-k

ooops
02-24-2007, 20:40
ne ti trqqbvat teq laina davai po dobre s bonbonki i 4adelec nai si e 4uk :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

oTPoBHa
02-24-2007, 20:50
мии...тъпо,амфети-тъпо.Ебавах си нослето и организма преди-гадно е,по-добре изяж половин хап като за пръв път :mrgreen: :oops: ...На една нова година пукнах един кантар и малко повече може да беше...не питай как се чувствах след тфа....просто нямаше смисъл,температура,настинк а,болки в гърлото от опит да преглътна храната-просто раздразнена лигавица,носоглътка и кфото се сетиш. На другият ден афтъра е нечовешки,и ти си нечовек,празен,яко депреш...и за кфо ...не пипай изобщо.пуши си чадела и си трай.да си беше взел некъф холандец ,хаш бла бла :mrgreen: :smt006

евала евала най тъпо е да взимаш амфети и сякфи такива лайна.. пуши си само и си гледай кефа - ше живееш до сто години :-D от амфетамините се М-Р-Е и от сякфи други по твърди неща сЪщо недей го прави изпуши 5 масура по-добре отколкото да се нашмъркаш да ти окапе носа и да заприличаш на едно тъпо надрусано копеле..

ooops
02-24-2007, 21:32
daaaaaaaaa tva e vqrno no ne e to4no taka xaaxax ima i qki raboti za 6murkane daaa ot li4en opit kazvam :-D :-D

oTPoBHa
02-26-2007, 18:35
daaaaaaaaa tva e vqrno no ne e to4no taka xaaxax ima i qki raboti za 6murkane daaa ot li4en opit kazvam :-D :-D
ъ? :smt104

Liza
02-26-2007, 19:31
offffffffff az sam bivsha taka che moga da ti kaja heheh :D moq organizam ne e silen i moga da zema 6 7 liniii a na kuponi i cqla petnaiska zaminava :)

ooops
02-26-2007, 20:19
offffffffff az sam bivsha taka che moga da ti kaja heheh :D moq organizam ne e silen i moga da zema 6 7 liniii a na kuponi i cqla petnaiska zaminava :)ti si vzimala i tvoq organizum s sviknal pri nego i 1 moje da e mn shit taka 4e ... nz abe toi si re6ava :-D =D>

Miteto_bs
02-28-2007, 15:22
Споко пич и 2 кантара да напраиш нищо неа ти стане яко на нос и тфа е...
аз съм си праил носа например с 1гр. за вечерта но имам приятели драифат при такова количество максимум за 1ви път направи четери - десятки и стиаа после афтарче... ама като се замисля по добре си земи бонбони \:D/

JoeBanana
02-28-2007, 19:12
мамицата ви друсалки смотани :mrgreen:

Miteto_bs
02-28-2007, 19:56
мамицата ви друсалки смотани :mrgreen:

Друсалка е маикати пич..

03-09-2007, 22:46
Абе, какво да ти кажа, самия ти оргамизъм "сигнализира" когато е достатъчно...на другия ден е много вероятно да си като парцал, но то не е болка за умиране.
И все пак ако си решил да пробваш, старай се да пиеш голямо количество течности!

velina1990
03-15-2007, 12:46
AZ SAM MOMI4E NA 16G,I PREDI 1MESEC OPITAH AMFETKI,KATO ZA 1VI PAT AZ ZEH 7LINII,PRI POLOJENIE 4E SE BQH NAPU6ILA PREDI TVA,I POSLE MALKO ALKOHOL....sUPER QKO BESHE 4USTVOTO.I DAJE MISLQ SKORO PAK DA ZIMAM;)TAKA 4E NQMA OT KVO DA SE PRITESNQVASH AKO SHE GO ZIMASH ZA PARVI PAT :p

helen4ee
03-16-2007, 18:20
Ми да ти кажа по-добре не пробвай защото з а2 години едн априятелка мина от коз на амфеткииииииии + банбонки после мина и акинетонче после на метадонче и най - накряая черешката на сладоледа какво??? ХЕРОИН!!!!!! КАПИШ

03-17-2007, 16:05
emi to po princip si zavisi ot ka4estvoto na amfetamina. trqbva da si siguren ot kade go vzima6, da ne e smesvan s razni bokluci i t.n. ama si zavisi i ot liniite :D... za li4no si gotvq amfetamin s akinestat i stava dosta interesna kombinaciq. i pak si zavisi ot mnogo ne6ta, ama ako vzeme6 pove4ko moje da te natre6ti qko i da ne spi6 edin dva dena. trqbva da se vnimava, 4e na mene v na4aloto mi se e slu4valo da se pogledna v ogledaloto i da se 4udq kvo e tva koeto me gleda :D

03-21-2007, 13:48
mani gi tezi sinteti. zimai samo tova deto idva ot prirodata.

Lolla
04-05-2007, 20:25
Aweeeee tuka da ne ti esbir6tina na narkomanite weeeee :!: Vqrno 4e e hubavo i trqbva da si pomagame i vseki ima pravo na vuprosi ama tva e tupo...priznavam :!: Zemi se otkaji ot tiq gluposti :smt017

O.B.I_
04-05-2007, 20:34
Lolla ei nekompetentno su6testvo kato nqma6 mnenie po temata ne pi6i izli6ni gluposti

AciD
04-05-2007, 20:57
damm qko si e da se 4ertaqt nekbvi ne6ta ot amfet... imam edin priqtel koito mnogo krasivi ne6ta si risuva.... nie se drusame za6toto ni haresva, koito ne razbirea neka si psuva hah

theEXPLOITED
04-07-2007, 10:35
Lolla ei nekompetentno su6testvo kato nqma6 mnenie po temata ne pi6i izli6ni gluposti
v toq forum takiva kato neq sa nqkolko -SAMO GLUPOSTI P[I6AT I ABSOLIUTNO NI6TO NE KAZVAT OSVEN 'kak moje t'va...kak moje onova....'-ujas samo narkomani sme kak moje a?

fake
04-07-2007, 10:40
като за първи път недей повече от 2-3. ако предрусаш и не умреш, на другия ден ще те боли всички, ще ти се спи, ама няма да можеш да заспиш, ще ти се драйфа само при мисълта за храна...но най-вече ще те боли всичко

cool_f
04-07-2007, 11:26
Emi mnogo zavisi ot liniite: kolko za dylgi, kolko za debeli i t.n.
Az te syvetvam da probva6 s hora deto ne im e za pyrvi ili vrori pyt, za6toto ako ti stane ne6to da znaqt kakvo da pravqt ;)
Za info da znae6 4e 1 gram e MNOGO!!!
Qko e, ama samo ne se zaribqvai [-X , 4e nali znae6 4e ot lekite narkotitzi se po4va :!: ... prosto probvai - vednyj!!! da znae6 kakvo e 8)

O.B.I_
04-07-2007, 13:17
Гост
Пуснато на: Пет Фев 23, 2007 2:52 pm Заглавие: kolko linii?

--------------------------------------------------------------------------------

4el sym dosta za amfeta ama nikade(pone az ne sym nameril)ne pi6e kolko linii moje da se 6myrkat nai mnogo na edin den 6ot naskoro imam povod i 6e mi e za 1 wi pyt do sa samo na treva sym karal i neznam ako opitam amfe da ne wzema ne6o da predrusam na drugiq den da nemoga da gledam.

A koito e probval 6e mi kaje li kolko nai mnogo e 6myrkal na edin den i kak se 4uvstwa na drugiq den



Kolko nai-mnogo sum 6murkala na edin den , mi magistrala 1m na edna dulga masa, a samata magistrala be6e 2m i ne6to .

phm
04-09-2007, 00:13
една тлъста линийка
винаги отляво :-D
\:D/ добре сега аз да питам
как да си скрия сенките дразнят ме
един се пудри ли нз какво му се вика аз неща разбираш ли
мн ме дразнят аз рядко .. ма нещо не си доспивам
аве пълни глупости пиша хахахаха
:-({|=
Щто за тема междудругото

teenkopele
04-09-2007, 06:36
Трамвайни или Влакови!? :-k

Международни. :lol:

-
04-09-2007, 21:54
еми по-две линиики като ти е за пръв път!Няма ли кои да ти покаже?След около един час вземи още две ако не те хване веднага ти ще си прецениш то се осеща чувството е мн. яко понеже ти е и непознато дано да не вземеш и някои боклук те не хващат!Абе незнам гледаи да взимаш само на хаус партита!Ще имаш мн. енергия ще ти иде да скачаш колкото се може повече и ще чуваш музиката страхотно!Готино е мн. но пробваш ли веднъж пак ще ти се прииска!

bloodybaby
04-13-2007, 11:11
Ехей човече.Шмъркала съм колкото има най - много, толкова.Как така колко може да се шмърка?Аз лично винаги съм шмъркала колкото ми се шмъркало.
На следващият ден си ми е било супер - почвах наново и така всеки ден :D И не само амфурки, всичко квото ми падне.И си карах така няколко години без проблем.Никакъв проблем.
Проблема ми дойде като реших да спра и ме изтряскаха някъкви яки кризи...Тъпото беше, че нямах представа към какво съм се закачила - друсах много и каквото ми падне...
Та не му мисли сега колко линийки може.Ще му мислиш като решиш да спираш с разните дроги :smt017

phaser
04-13-2007, 13:08
Ами на мен ми се пада честта да отговоря на момчето май.
Пич, можеш да си вземеш цялото писмо/кантар сам, стига да искаш, няма да ти стане нищо, само не забравяй да пиеш после вода по-често и да си изразходиш енергията, която ще е огромна.
Много важно е след взимането на линиите да отидеш в тоалетната, да си намокриш кутрето и хубаво да намокриш ноздрата, от която си шмъркал, за да не ти се спукат капилярите в носа, което определено не е приятно.
За да няма проблеми гледай банкнотата да е много добре навряна в ноздрата и да е сгъната на правилната страна.
Не се притеснявай - ако е само амфет ще ти трябва бая солидно количество, че да ти стане нещо.
Няма и да се закачиш. За да се закачиш трябва да си малоумник не, ами просто не знам ...

Аз ако съм на твое място и ще ми е за пръв път - ще давам смело и то много, но няма да го повтарям :)
Аз съм взимал няколко пъти, дори пробвах пико, ефекта беше абсолютно разочарование. И не е да кажеш, че материала беше лош ... просто на мен не ми влияе, докато другите откачиха.

04-14-2007, 22:26
shmurkaite koka

04-14-2007, 22:28
daje hero po 10 linii posle bodi qko e

AciD
04-15-2007, 20:12
abe toi 4oveka s temata koi znae kolko grama e izfukal do sega...

wittekind
04-16-2007, 21:32
Don't sleep and close your eyes. I'll slowly dream inside your head.Don't be scared, fly away.Listen to the words I say...

OBI Live @ OPLockdown

От много хубаво не боли глава... :smt026

04-18-2007, 22:23
pove4e ot 2 grama nedei 4e she ti sa ebe maikata, ako ne sa metni nqkolko dena na maneja i sa zapasi qko s treva i alkohol da mojesh da zaspish :)))

O.B.I_
04-19-2007, 05:52
wittekind O:)

theEXPLOITED
04-20-2007, 10:55
pove4e ot 2 grama nedei 4e she ti sa ebe maikata, ako ne sa metni nqkolko dena na maneja i sa zapasi qko s treva i alkohol da mojesh da zaspish :)))
ABE TO ZASPIVANETO SLED T'VA NE E GOLQM PROBLEM 8)

MaRiNkA_16
04-24-2007, 15:26
ami i az mislq 4e ve4e mom4eto ot temata qko se e nakovalo :d az li4no bih my preporu4ala 5 linii ot po 10santa nai dobre kato za na4alo.purvo 3 i sled 15min dr 2.ako ima o6te nqkoi devstven v taq shema tyka moje da se obrazova.pro4etoh dosta interesna informaciq.az sum na 16 i su6to smurkam nqma ni6ty lo6o ako se pravi rqdko i s ka4stven material.dr den malko si razbit 6toto cqla ve4er ne si spla no spokono.za te4nostite ti 6te po4yvstva6 presu6avane i sam 6e se useti6.uspeh malkiq i produljavai v su6tiq dyh hi4 da ne ti pyka kvo vikat drugite.

LqLqLq``
04-25-2007, 18:28
ami i az mislq 4e ve4e mom4eto ot temata qko se e nakovalo :d az li4no bih my preporu4ala 5 linii ot po 10santa nai dobre kato za na4alo.purvo 3 i sled 15min dr 2.ako ima o6te nqkoi devstven v taq shema tyka moje da se obrazova.pro4etoh dosta interesna informaciq.az sum na 16 i su6to smurkam nqma ni6ty lo6o ako se pravi rqdko i s ka4stven material.dr den malko si razbit 6toto cqla ve4er ne si spla no spokono.za te4nostite ti 6te po4yvstva6 presu6avane i sam 6e se useti6.uspeh malkiq i produljavai v su6tiq dyh hi4 da ne ti pyka kvo vikat drugite.
=D> :mrgreen: \:D/

04-27-2007, 20:21
Трамвайни или Влакови!? :-k
brqqx kakvi 6egadjii imalo tc tc tc bal1ci...

04-28-2007, 10:52
Hora 6te vi dam nqkolko saveta ot li4en opit.Nedeite da smurkate linii po dulgi ot 5-6 sm normalno debeli.Ako smurkate pove4e ot 2 takiva za period ot 7 8 4asa zna4i e po dobre da sprete,ili vi se e ka4il toleransa ili smurkate bokluci.Su6to taka bih vi preporu4al da ne smurkate pove4e ot 2 dni/no6ti v sedmicata.

bai_brother
04-30-2007, 15:09
Hora 6te vi dam nqkolko saveta ot li4en opit.Nedeite da smurkate linii po dulgi ot 5-6 sm normalno debeli.Ako smurkate pove4e ot 2 takiva za period ot 7 8 4asa zna4i e po dobre da sprete,ili vi se e ka4il toleransa ili smurkate bokluci.Su6to taka bih vi preporu4al da ne smurkate pove4e ot 2 dni/no6ti v sedmicata.

Аз ви препоръчвам въобще да не смъркате.[-X
по добре се освинете с алкохол и точка. :idea: :smt005

05-02-2007, 19:15
ти на копеле ше се правиш май май, леко да не стане гаф
земи си една доволна 10ка амфи и си я нареди, да ти е благо

cherinka
05-02-2007, 19:39
Като прочетох всички постове и нещо ме бъгна, та реших да не започвам с амфетамина, нито с нещо друго.
За 20леа така мога да се напия, напуша и наям и пак да ми е весело.....
Пък съм си и песимист малко и ме е страх да не се увредя нещо от дози, линии, бонбони, игли и т.н., пък и пари се пестят :-D :>

MangizliqPazardjik
05-27-2007, 20:12
Kolko linii li mojete za edna ve4er ...Az predi 2 sedmici u nas sas edni priqteli behme zeli 2 kantara i az odarih 5 ili 6 linii sarceto taka mi se raztuptq 4e imah 4ustvoto 4e moga da umra oba4e sega pak si zimam samo v petak ili sabota po 2 linii nai mnogo

05-28-2007, 15:42
Мързи ме да се регистрирам но бих ти дал един съвет от мен...жулил съм много,бохал съм много друсал съм с всичко по много(херойн не съм взимал)но един ден като се замислих и реших че няма смисъл от тези неща и вече от 4-5 месеца не съм взимал нищо мн рядко се напушвам и то е по партита и такива неща...а иначе ако питаш мен само опитай и повече не се занимавай :-) [-X [-X

kleo_666
05-30-2007, 14:42
vij sega probvala sum mnogo puti moje da izdrusa6 tolkova kolkoto useti6 4e ti stiga zavisi ot organizma ti i ot anfeta kakvo mu e ka4estvoto
drusala sum se qko i s edna i ne sum uspqvala da se nadrusam i ot 5 taka 4e zavisi...
na drugiq den ti e adski gadno vqrvai mi mnogo zle osobenno purviq put gubi6 cvqt o4ite sa izcukleni iztre6tql si qko ,surdit si na celiq svqt pone pri men be6e taka tozi efekt otmina sus sledva6ti opiti pak e gadno no ve4e svikva6,ne me razbirai pogre6no tupam anfeti mnoogo rqdko ne me kefi prosto spodelqm opita si . veki iska da opita stiga da ima akul da ne se zaribi ,a tova zavisi i ot nego i ot kompaniqta az ne sum se ,no poznavam takiva koito sa
ujasna gledka povqrvai mi nikoi ot blizkite ti ne iska da te vidi taka i ti ne bi iskal taka 4e zabavlqvai se no umnata

06-13-2007, 11:24
я си пу6и тревата по-добре,4е ина4е утре 6е ослепеееееееееееее6

06-13-2007, 12:04
4el sym dosta za amfeta ama nikade(pone az ne sym nameril)ne pi6e kolko linii moje da se 6myrkat nai mnogo na edin den 6ot naskoro imam povod i 6e mi e za 1 wi pyt do sa samo na treva sym karal i neznam ako opitam amfe da ne wzema ne6o da predrusam na drugiq den da nemoga da gledam.

A koito e probval 6e mi kaje li kolko nai mnogo e 6myrkal na edin den i kak se 4uvstwa na drugiq den
Сериозно ли си толкова тъп или само се правиш. Колко захар си слагаш в кафето? Може да изтупаш линия 10см може да дръпнеш 2 линиики по 1 см, помисли кое ще дойде повече. бахти кретена

06-20-2007, 03:35
бате аз пробвай на скоро и една линийка ми беше пре достатъчна направо не млъкнах секви филми разправях и се побърках че не мога да връщам стари мигове и исках да скоча от една тераса абе яко си беше моя съвет е 1 линия си направи и това е ще те хване споко по добре недей повече щом един фр от линия и половина цяла нощ говори и не млъкна и на сутринта искаше да ходи на басейн представи си как го е смазало :smt005

06-20-2007, 10:14
оф господиииииииииии кви са тея глупости бе?маи не си мн вещ за6тото дава6 тъпи савети моито мом4е/моми4е.не може6 да каже6 на някои направи си 1 линия.мн не6та са от зна4ение като например коли4ество,ка4ество,опита на 4овека също!даите без празни приказки за6тото така по-скоро 6те му навреди6 отколкото да му помогне6. позволи на по-компетентните хора да съветват

tuka6na
06-20-2007, 16:08
100% от случейте при мен 1 линия няма АБСОЛЮТНО никакъв ефект.Зависи само от организма;/-пробвай с една,но изчакай ,4е втората да не ти влезе тегаво ; колко малко тябва да се сетиш сам :-k