PDA

View Full Version : Moderated: В последно време забелязвам, че надебелявам...



miss_fatty
02-23-2007, 13:16
значииии ше откача!По принцип преди в класа бях най-слабата,всички казваха че сам мноо ама мноо слаба и такива работи!И действително бях много слаба,а в последно време забелязвам как си надебелявам постепенно!Много килограмки си качих тази година ии ме притеснява тва да не би да стана много дебела :x зашото тогава ше се самоубия вече! :D За сега сам си добре,ама...............само за сега!!! :x :x Кво да правя?? :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Mimka_sweet
02-23-2007, 15:24
Ами щом усетиш че надебеляваш повече,просто взимай да се ограничаваш в храната и спортувай :-D

ProstoAz
02-23-2007, 17:22
Момичетата като почнат да навлизат в пубертета почват да се развиват и да качват и по някое друго килце. :smt016 Ханша се разширява, гърдите наедряват, почват да се трупат мазнинки... :lol:
Ти на колко години си?

summer_summer
02-23-2007, 18:08
4ak pyk da se samoubie6 .... haha
ina4e ti go kazaha ve4e : sport sport sport :!: :!: :!:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-23-2007, 18:34
значииии ше откача!По принцип преди в класа бях най-слабата,всички казваха че сам мноо ама мноо слаба и такива работи!И действително бях много слаба,а в последно време забелязвам как си надебелявам постепенно!Много килограмки си качих тази година ии ме притеснява тва да не би да стана много дебела :x зашото тогава ше се самоубия вече! :D За сега сам си добре,ама...............само за сега!!! :x :x Кво да правя?? :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Tfa e sa6toto kat moita istoriq!!!! Dam razbiram te, za 3 godini, ot 8mi do 10ti klas uspqh d ka4a 5 kila!!!!! I sq sam 53!!!!!

Imaginar4e
02-23-2007, 18:55
Ами и аз преди като по-малка бях много слабичка, клечица ама като навлязох в пубертета почнах да понапълнявам повечко.По едно време значително бях натрупала маса :) и сега съм си нормална де ама мисълта ми е че може да е от пубертета.Ограничи се малко в мазните и богати на въглехидрати храни, ходи на аеробика или фитнес, спортувай нещо.

miss_fatty
02-24-2007, 16:08
мииииии ше се запиша на гимнастика пък на там.......... :roll:

miloto_girl_4e
02-24-2007, 17:53
Някои момичета в пубертета надебеляват, други отслабват .., но така е, нормално е, не се притеснявай, просто не се тъпчи и спортувай и всичко ще е ОК :wink: