PDA

View Full Version : imam nqkolko vuprosa



02-23-2007, 13:57
zna4i imam nqkolko vuprosa za frenskata lubov pri jenite
1. momi4eta, mnogo li haresvate da vi lijat dolu?
2.po kakuv na4in nai-mnogo vi haresva da "rabotqt" nad vas dolu? S prusti s ezik..opi6ete podrobno ako moje.
3. moga li da se nadqvam/o4akvam da dokaram devstveno momi4e do orgazum samo s frenska lubov ?

malka_sladuranka
02-23-2007, 14:16
1. momi4eta, mnogo li haresvate da vi lijat dolu? - да, става, хубаво е

2.po kakuv na4in nai-mnogo vi haresva da "rabotqt" nad vas dolu? S prusti s ezik..opi6ete podrobno ako moje. и с двете едновременно

3. moga li da se nadqvam/o4akvam da dokaram devstveno momi4e do orgazum samo s frenska lubov ?може, но с полов орган е по-яко

koalka
02-23-2007, 14:56
1. momi4eta, mnogo li haresvate da vi lijat dolu? -Да, приятно е и хубаво.
2.po kakuv na4in nai-mnogo vi haresva da "rabotqt" nad vas dolu? S prusti s ezik..opi6ete podrobno ako moje.-Ако може и с двете.
3. moga li da se nadqvam/o4akvam da dokaram devstveno momi4e do orgazum samo s frenska lubov ?- Естествено,че да-като масажираш клитора й.

Trisha1991
02-23-2007, 15:15
1. momi4eta, mnogo li haresvate da vi lijat dolu? - обожвам, предпочитана от мен ласка е
2.po kakuv na4in nai-mnogo vi haresva da "rabotqt" nad vas dolu? S prusti s ezik..opi6ete podrobno ako moje. - първом с език, след това и с пръсти и накрая комбинирано. обичам и по повече пръсти до 4 са ми вкарвали и ми е много гот
3. moga li da se nadqvam/o4akvam da dokaram devstveno momi4e do orgazum samo s frenska lubov ? - можеш, ако си много старателен ;)

BloodSoul
02-23-2007, 17:42
1. Да, харесва ми много.
2. С език главно и отвреме на време по... някой пръст.
3. Не знам... Май не!

bboy_bunker
02-24-2007, 17:08
gotina tema :P

BUBU_to4ka_TO
02-24-2007, 17:28
zna4i imam nqkolko vuprosa za frenskata lubov pri jenite
1. momi4eta, mnogo li haresvate da vi lijat dolu?-ami ne osobeno...
2.po kakuv na4in nai-mnogo vi haresva da "rabotqt" nad vas dolu? S prusti s ezik..opi6ete podrobno ako moje.mi prysti mi haresvat no i dvete ednovremenno sy6to e hubavo
3. moga li da se nadqvam/o4akvam da dokaram devstveno momi4e do orgazum samo s frenska lubov ?ami sys stimulaciq na klitora moje6 da postigne6 dobri rezultati 8)

sWeEt_SeEd
02-24-2007, 17:52
хаехахе :
1. Да,супер яко е,мн ме кефи :mrgreen:
2. Ми попринцип и с двете ,първо бавно с езика,после бързичко и така да се редува :wink:
3. ДА-определено можеш да го напрайш стига тя е да не се притеснява и да е отпусната ,а и ти си върши работата,не вкарвай повече от 2 пръста,даже може да са и много,щото ше и стане неприятно и стимулирай клитора с бавни и бързи движения и засмуквания...после ше ти благодари :smt006

miloto_girl_4e
02-24-2007, 18:27
1. momi4eta, mnogo li haresvate da vi lijat dolu? :arrow: чак много - не, но е приятно :wink:
2.po kakuv na4in nai-mnogo vi haresva da "rabotqt" nad vas dolu? S prusti s ezik..opi6ete podrobno ako moje. :arrow: еми с пръсти по ме кефи, но това вече не е френска любов :P
3. moga li da se nadqvam/o4akvam da dokaram devstveno momi4e do orgazum samo s frenska lubov ? :arrow: възможно е, зависи си от момичето и от това колко си добър... :wink:

christina_aguilera
02-24-2007, 18:30
1. momi4eta, mnogo li haresvate da vi lijat dolu? :arrow: чак много - не, но е приятно :wink:
2.po kakuv na4in nai-mnogo vi haresva da "rabotqt" nad vas dolu? S prusti s ezik..opi6ete podrobno ako moje. :arrow: еми с пръсти по ме кефи, но това вече не е френска любов :P
3. moga li da se nadqvam/o4akvam da dokaram devstveno momi4e do orgazum samo s frenska lubov ? :arrow: възможно е, зависи си от момичето и от това колко си добър... :wink:

honda^
02-24-2007, 18:33
1. Ми зависи от моми4ето, но на пове4ето цим харесва.
2. Аз специално предпо4итам и с пръсти и с език, но това отново е индивидуално.
3. Може, разбира се :D , но това зависи от теб.

john_kaleka
02-25-2007, 11:27
po 4 prusta li ti vkarvat weeeeeeeeeeeeeeeeee?lelelelelel

02-25-2007, 12:02
vsi4ki obi4ame lizaneto, no da ti kaja devstveno momi4e do orgazym ne vqrvam, tai kato nqma da se otpusne dostata4no. to sas sex edva li 6te uspee6 parvite5-6-7 pati , kamoli s lizane :) ina4e 6te i haresa, no nevqrvam da svar6i

Sexapilna_kukla
02-25-2007, 12:13
zna4i imam nqkolko vuprosa za frenskata lubov pri jenite
1. momi4eta, mnogo li haresvate da vi lijat dolu?
2.po kakuv na4in nai-mnogo vi haresva da "rabotqt" nad vas dolu? S prusti s ezik..opi6ete podrobno ako moje.
3. moga li da se nadqvam/o4akvam da dokaram devstveno momi4e do orgazum samo s frenska lubov ?
1. Да, обожавам френската любов.
2. Първо с език, после с пръстчета и най-накрая и с двете.
3. Да, възможно е, но с повечко тренировки може би.