PDA

View Full Version : Аз ли съм лошата в случая ??



Dark memory
02-23-2007, 16:36
Az ne moga da kaja 4e sam go zakasala, no imam nqkolko vaprosa na koito ne moga da si otgovorq sama i zatva vi molq za malko pomo6t :)

Slu4aqt e sledniqt: Na edin kupon se zapoznah s 1 mom4e i si dopadnahme. Izlizahme nqkolko pati i sled 10 dni tragnahme. Az mnogo si padah po nego i toi po men sa6to. V na4aloto vsi4ko be6e ok oba4e skoro zapo4nah da ohladnqvam kam nego i v kraina smetka re6ih da skasame za da ne izliza 4e samo go zalagvam. Problema be6e 4e toi postoqnno mi kazva6e 4e me obi4a i mu lipsvam i edva li ne az sam celiq mu jivot. Be6e mi mn gadno i cql mesec se izm4vah 4e 6te mu razbiq sarceto, no v kraina smetka skasah s nego. Stana mu mn kofti i na men sa6to, no re6ih 4e taka e po dobre. Prodaljavah da se 4uvstvam vinovna oba4e toi o6te na tretiq den sled razdqlata ni si nameri novo gadje i 4esno kazano malko me e qd za tva. Ne me razbiraite pogre6no - opredeleno ne revnuvam, no me e qd 4e mi kazva6e 4e me obi4a a za 3 dni me zabravi. Az pone bqh 4esna s nego.

Ta vaprosa mi e az li sam lo6ata v slu4aq 4e go zarqzah i imam li pravoto da mu se qdosvam 4e tolkova barzo si nameri druga?? Iskam da vi pitam i dali spored vas go pravi samo za da mi go varne ili naistina ne me e obi4al??

Mersi predvaritelno za otgovorite i sorry 4e izpisah tolkova mn i moje da vi e stanalo sku4no :)

sherry
02-23-2007, 16:42
Може да е тръгнал с другото момиче, защото иска да те накара да ренуваш. Може и да иска да те забрави. Третият вариант е да я харесва наистина и да продължава напред с нея. Не можем да ти кажем какво се върти в главата му...Не мисля, че трябва да ти пука. Всичко в свършило, изстинала си, казала си му. Правилно си постъпила, по - добре така, отколкото да го лъжеш.
Късмет и продължавай напред.

Vladokaaa
02-23-2007, 16:46
Еми била си му шута сега кво се кълнуваш от него!!!

Siseetoo
02-23-2007, 16:52
Може да е тръгнал с другото момиче, защото иска да те накара да ренуваш. Може и да иска да те забрави. Третият вариант е да я харесва наистина и да продължава напред с нея. Не можем да ти кажем какво се върти в главата му...Не мисля, че трябва да ти пука. Всичко в свършило, изстинала си, казала си му. Правилно си постъпила, по - добре така, отколкото да го лъжеш.
Късмет и продължавай напред.

:!: :!:

cherinka
02-23-2007, 17:09
Няма какво да се занимаваш с него. Щом си е хфанал друга, и ти трябва да последваш примера му. :)

iiirish
02-23-2007, 19:23
Няма какво да се занимаваш с него. Щом си е хфанал друга, и ти трябва да последваш примера му. :)

DeSiTo0o
02-23-2007, 19:27
Ти си го отрязала-така че нямаш никакво право да му се сърдиш че си е намерил друга,марак и толко бързо след раздялата ви...
Може да ти е казвал че те обича,защото е бил с теб просто...или де да знам.Има и такива хора.
А може и наистина да те обича толко.. ама да е тръгнал с другата за ти покаже че може и без теб...нззз

Digital
02-23-2007, 21:26
ХА Ха Такива теми са ми мн интересни...А по темата: ти си виновна :):):)
Е не бе, много ясно че тя е виновна...

HeadMasTeR
02-23-2007, 21:58
Ami 6tom si go skasala po nikakav na4in ne moje6 da go oprekva6...moje da e tragnal s drugoto momi4e za da te zabravi pak moje i za da te nakara da revnuva6.Ina4e moje da te e obi4al naistina...po negov si na4in

MoHuTo
02-23-2007, 23:27
Аз не мога да разбера за какво е темата?! Нали ти си тази, която го е зарязала, какво ти пука дали е с друга? Човека просто е решил да продължава напред...без теб! Време е и ти да го направиш :wink:

koalka
02-24-2007, 07:22
Не, не си лошата.Това момче не те обичало и не си била целия му живот, както е казвал.Не се занимавай с него. :wink:

HardcorE_AFA
02-24-2007, 08:28
ами какво сега той явно вече не изпитва нищо към теб и е тръгнал с друга.Намери си едно мажле и си трагни с него!Тва е решението...Жените никога не сме виновни :-D

WinHater
02-24-2007, 14:53
..Жените никога не сме виновни :-D
хахах тва ме разби... иначе момчетата понякога казваме такива неща дори и да не са реалност , но смятаме че ще ви хареса това... е не винаги е така но се случва :smt004

BUBU_to4ka_TO
02-24-2007, 16:08
Аз не мога да разбера за какво е темата?! Нали ти си тази, която го е зарязала, какво ти пука дали е с друга? Човека просто е решил да продължава напред...без теб! Време е и ти да го направиш :wink:
i az sym na sy6toto mnenie...vse pak ti si re6ila 4e iska6 da si bez nego :roll:

LO6IQ
02-24-2007, 16:13
Има три варианта :
1. Хванал си е ново гадже за да ревнуваш ти и да се върнеш при него
2. С новото си гадже се опитва да те забрави и да не мисли за теб
3 Просто те е подлъгвал с думи ,че те обича и не е бил искрен
При третия случай няма за какво да съжаляваш .
След като чувсвата ти са изтинали към него ,какво ти пука той има ли гадже или няма ? за приятел ли го искаш ? => малко трудно ще стане :wink:

ThePainIsReaL
02-24-2007, 16:59
Не , разбира се , че не си лоша , нито пък той е лош . Ти си го оставила , било му е гадно и си търси начини да те забрави , а момчетата много обичат принципа " старата любов с нова най-лесно се забравя" , така че .. просто продължи напред . Бъдещето те чака .

Baby_b
02-24-2007, 17:07
е нали сте скъсали ти кат не го иска6 тои 4овека си гледа напред :? за кво трева да те е ?

_candy_girl_
02-24-2007, 17:45
ами вариантите са два или те е лъгал докато е бил с теб или просто го е направил за да те накара да ревнуваш,но според мен само ти можеш да го разбереш

desi45
02-24-2007, 19:56
za6to ti da si lo6ata be mili4ka????ti cql mesec si se izma4vala,a toi na 3-q den si e hvanal nova!!!da ne ti puka!!gledai napred i nqkoi den i ti 6te sre6tne6 nqkoi koito naistina da te obi4a!! O:)

`Death`Whore`
02-26-2007, 06:16
О, да! Искреността над всичко! Но не е трябвало да го мотаеш цял месец, ебз да имаш чувства.

02-26-2007, 07:10
Ти си виновната разбира се като мозъка ти е сащия като пилешкия ....

{Sweety_f}
02-26-2007, 08:10
Може би си е хванал др само за да те забрави ако наистина те е обичал,а ако ли не...никога не можеш да разбереш какво е чувствал той и в крайна сметка ти не излизаш лошата,защотое нямало смисъл да го залъгваш както ти сама каза;)