PDA

View Full Version : Momi4eta,probvali li ste?



masturbating
02-23-2007, 18:21
Vednuj,dokato bqh v banqta i si vzemah du6,se 4udeh kvo da praq i po4nah da si masturbiram po obi4ainiq na4in s du6a,no mi hrumna i 1 druga ideq...zna4i,slojih malko du6-gel na vanata na edna izpuknala 4ast*toi be6e 1 bql takuv* i sednah v/u nego i zapo4nah da se turkam u nego ,vsu6tnost vse edno na samata vana,po koqto se razti4a6e taq malka kapka du6-gel(a toi kakto ve4e kazah be6e edin takuv bql i gusti4uk..mm to4no kato mmm). Vie probvali li ste ne6to podobno ili iskate li? Az svur6ih s golqm kef ot toq moi izmislen na4in! Kajete sega nqkoi svoi po-nestandartni idei! Za proturkvane nqkude? Ima edin na4in s vujence ili s kolan4e,koeto da pluzgate po putkata si i e mnogo qko su6to...ili po nqkakva vlajna povurhnost ili dr podobni? Kvo mislite za moq novoizmislen na4in(s du6-gela,opitaite go,super udovolstvie nosi!) i kak po drug na4in ste eksperementirali? Moje da kazvate kakvo vi vuzbujda-primerno misulta,4e mogat da vi hvanat ili kak prosto obi4ate da go pravite! Izpolzvaite fantaziqta si i razkajete tuk za opita si i namereniqta si!

"XaKePa"
02-23-2007, 18:53
Mislq che ti trqva maj da te opravq vseki den po minimum 5 pati ;)

Pezzzz
02-23-2007, 18:56
Vednuj,dokato bqh v banqta i si vzemah du6,se 4udeh kvo da praq i po4nah da si masturbiram po obi4ainiq na4in s du6a,no mi hrumna i 1 druga ideq...zna4i,slojih malko du6-gel na vanata na edna izpuknala 4ast*toi be6e 1 bql takuv* i sednah v/u nego i zapo4nah da se turkam u nego ,vsu6tnost vse edno na samata vana,po koqto se razti4a6e taq malka kapka du6-gel(a toi kakto ve4e kazah be6e edin takuv bql i gusti4uk..mm to4no kato mmm). Vie probvali li ste ne6to podobno ili iskate li? Az svur6ih s golqm kef ot toq moi izmislen na4in! Kajete sega nqkoi svoi po-nestandartni idei! Za proturkvane nqkude? Ima edin na4in s vujence ili s kolan4e,koeto da pluzgate po p*tkata si i e mnogo qko su6to...ili po nqkakva vlajna povurhnost ili dr podobni? Kvo mislite za moq novoizmislen na4in(s du6-gela,opitaite go,super udovolstvie nosi!) i kak po drug na4in ste eksperementirali? Moje da kazvate kakvo vi vuzbujda-primerno misulta,4e mogat da vi hvanat ili kak prosto obi4ate da go pravite! Izpolzvaite fantaziqta si i razkajete tuk za opita si i namereniqta si!


Trqbva ti nqkoq mom4e da ti go vkara celiq obadi mi se ako nenameri6 :D :)

zilda
02-23-2007, 19:30
momi4etata se sramuvat da si kajat ami da i az obi4am da pravq nai-razli4ni ne6ta da se otpuskam i da si vkarvam prust4eto a kak mi se iska sega nqkoi da mi go vkara rqzkoo oo daa no da ne se otklonqvam ot temata :roll: обi4am da masturbiram i nai-ve4e pred priqtelq si za6tooto toi po6turqvaaaa!

gosho mom4e losho
02-23-2007, 21:49
Momi4eta skatavki takivaaa \:D/ Aide priznaite si nai-nakraq! A i na men mi e interesno da 4uq kak se samozodovolqvate! ZA da moga posle az vmesto va6ta ra4i4ka da rabotq po vas :smt014

XXX_f
02-24-2007, 10:54
я си намери някое момче да те оправвя от време на време.
Смятам да не споделям такива лични неща, само приятеля ми ги знае...нямам намерение да разказвам на хора които не познавам как се самозадоволявам.

Ive70
02-24-2007, 12:30
Авторката на темата е ненормална. Такива неща не се споделят пред цяла България. А като искаш да споделяш що не излезеш навън и да се разкрещиш.

02-24-2007, 13:47
кфо й пука на авторката, че някой ще разбере нали е анонимно:) Аз лично рядко го правя, но има и такива моменти.Под душа най-често.

AzureDiamond
02-24-2007, 16:53
Еми да анонимно си е :) ама и на мен само приятеля ми знае как.....ама честно да си кажа,че нищо не може да се сравни с него :p

BUBU_to4ka_TO
02-24-2007, 17:35
6to ne si vzeme6 vibrator? az daje takiva 'nestandartni' ne6ta kakvito opisva6 obi4am da pravq s myj do sebe si...taka de...predpo4itam toi da me tyrka pyk s kakvo ve4e moje sami da si izmislqte....

A_Loving_Girl
02-24-2007, 18:54
Авторката на темата е ненормална. Такива неща не се споделят пред цяла България. А като искаш да споделяш що не излезеш навън и да се разкрещиш.

И аЗ Съм на т'ва мнение

ThePainIsReaL
02-24-2007, 19:11
:lol: Баси крейзито дето си , миличка . Ама лошо няма , нали ти е гот . Обаче няма да е зле да си намериш момченце за секс , щот сама не е интересно просто , губи си смисъла , макар че и сам войнът е войн :lol:

john_kaleka
02-25-2007, 11:22
Mislq che ti trqva maj da te opravq vseki den po minimum 5 pati ;)

john_kaleka
02-25-2007, 12:08
abe daje ako si navita she te bodna!kolko mu e!kaji mi ako iskash!pishi mi na maila john2004kaleka@abv.bg