PDA

View Full Version : My StOrY Is....



SwEeTyYy
02-23-2007, 18:28
Moqta istoriq sa6to e svarzana s mom4e...4uvstva i t.n.Zapoznahme se neotdavna (ob6ti poznati) izlizahme zaedno s kompaniqta i az naistina go haresah:)vapreki 4e vaob6te ne odobrqvax kakto ne odobrqvam i sega tova,s koeto se zanimava...Ta sled nqkolko izlizaniq mejdu nas "se polu4i" ;) Si4ko si varve6e kato po voda kafeta razhodki..Normalnite ne6ta za na6ata vazrast..No az naistina se privarzah kam tozi 4ovek,vapreki vsi4kite saveti na moite priqtelki,vsi4ki komentari ot sorta na: "Toi e golqm bokluk kak moje da se zaxvane6 s nego!","Ae toz za ni6to ne staa vij go kakav e mizernik!"..az pak si go haresvah!Ne mi puka vaob6te koi kakvo misli za nego..No problema doide ot tam,4e az naistina se draznq kogato izlizame i toi e napu6en..za6toto upotrebqva TOVA NE6TO!znam 4e zvu4i mega tupo,iztarkano staromodno ..i az sam pu6ila no prosto za nego tova e ejednevie ii vapreki si4kite mi molbi da spre da pu6i..Nqma6e rezultat..Iskah pone kogato e s men da e OK!No uvi..I nai-interesnoto e 4e tozi 4ovek,na kogoto stra6no mn darja,za kogoto bih napravila vsi4ko izvednaj se okazva nepoznat za men!Kato se zamislq za vsi4ki mili dumi i krasivi jestove ot negova strana...i ne moga da povqrvam 4e sa6tiqt tozi 4ovek moje da me predade po edin ili drug na4in!I tezi dni naistina se 4uvstvam adski stranno!Imam use6taneto 4e nqma kakvo da si kaja sas nego,4e ne me obi4a ve4e..4e vsi4ko svar6va edva li ne!a ne iskam!Naistina si go Lof i ne moga da si predstavq da go zagubq!Daje samata az se o4udvam v tova kolko mnogo obi4am tozi 4ovek!I dnes postapih malko gadno sprqmo nego i sega nz..Nz kakvo se slu4va!ta zna4i tazi ve4er Toi i priqtelite mu pak pu6iha,pri koeto az adski mnogo se qdosah i kogato otidohme na kafe az ne mu obra6tah nikakvo vnimanie prez cqloto vreme daje i go ponagrubqvah ot vreme na vreme!No interesnoto e 4e toi prekrasno znae kolko mrazq da e s men kogato e v takova sastoqnie no pak go pravi!I az sam kazala 4e za men takiva hora kato nego sa edni bokluci koito ne stavat za ni6to!No nz kak se stigna do tam az da obi4am takav 4ovek!I stra6no mnogo me boli pri misalta 4e moje da go zagubq!za6toto do kolkoto razbrah toi e napravil izkazvane ot sorta na:"horata koito sa zedno ne se darjat taka edin s drug!" i edva li ne 4e ne sme zaedno..i prosto mn mi se nasabra i re6ih da napi6a svoqta istoriq tuk..ako nqkoi moje da mi kaje koe e po-pravilno-da go ostavq li vapreki 4uvstvata mi ili da se opitam da go promenq po nqkakav na4in da pi6e!Blagodarq vi predvaritelno! :)

Vladokaaa
02-23-2007, 18:34
Еми какво да ти кажа като чета какво си писала няма как да го промениш така че е наж-добре да скъсате това е моето мнение.

iiirish
02-23-2007, 18:40
щом досега при всичките ти молби и увещания да зареже тези боклуци, не те е послушал и не е направил и минамално усилие да бъде пълноценен човек, то не виждам какво можеш да очакваш за в бъдеще от него?! може би наистина чувствата, които изпитваш са истински, но това не е нито нормална, нито пълноценна връзка!
моят съвет е да се разделите колкото и да не ти се иска това! ако при тази новина той се опита да те задържи с обещанието, че ще се промени, можеш да му дадеш шанс! но не го ли нарави - недей съжалява!

iskam
02-23-2007, 18:45
Еми той се държи така заради приятелите си.. пуши под тяхно влияние.. ам нямам си и представа как може да премениш това.. всичко си зависи от него и ако той реши че иска да е по добър и да го направи заради теб .. тогава ше се получи, но .. иначе няма как да му повлияеш.. и явно много го обичаш и едва ли ще го оставиш но.. мисля че така би било най-добре за теб..

DeSiTo0o
02-23-2007, 19:36
щом досега при всичките ти молби и увещания да зареже тези боклуци, не те е послушал и не е направил и минамално усилие да бъде пълноценен човек, то не виждам какво можеш да очакваш за в бъдеще от него?! може би наистина чувствата, които изпитваш са истински, но това не е нито нормална, нито пълноценна връзка!
моят съвет е да се разделите колкото и да не ти се иска това! ако при тази новина той се опита да те задържи с обещанието, че ще се промени, можеш да му дадеш шанс! но не го ли нарави - недей съжалява!

koalka
02-24-2007, 07:21
Това момче определено няма същите чувства, каквито и ти.Ако имаш щеше поне да те послуша и да спре да пуши трева.Не мисля, че такъв човек може да те направи щастлива.Както каза ти-дори не го познаваш.Явно тревата е по-важна от теб, най-добре го зарежи, въпреки че го обичаш.Явно в този случай приятелките ти са били прави.

krusha
02-24-2007, 07:47
аз да ти кажа пък по добре да е тъкъф от колкото нчкаф задрастеняк еиии ... ако не понася6а пък тфа коет прай няя смисал .. УСПЕХХ!!!

Barbie
02-24-2007, 13:39
аз да ти кажа пък по добре да е тъкъф от колкото нчкаф задрастеняк еиии ... ако не понася6а пък тфа коет прай няя смисал .. УСПЕХХ!!!

:-s Какво разбираме под високоинтелектуалния термин "задрЪстеняк"?

Mimchok:)
02-24-2007, 14:02
И аз мисля,че не можеш да го промениш и трябва да скъсате...

Lambo
02-24-2007, 15:13
аз да ти кажа пък по добре да е тъкъф от колкото нчкаф задрастеняк еиии ... ако не понася6а пък тфа коет прай няя смисал .. УСПЕХХ!!!

:-s Какво разбираме под високоинтелектуалния термин "задрЪстеняк"?


Хах да и аз се зачудих... Тоя е някъв дето денонощно е напушен, накъде по задръстено от тва?

По темата ще кажа на авторката, че такива хора просто не струват за мен, даже като четах темата се появи някво усещане, че ти въобще не го познаваш нормален в трезво състояние. Най-добре го зарежи... :?

02-24-2007, 15:48
Izlizash s narkoman i tova te kefi ? :-& =;

fillis
02-24-2007, 15:55
male macka kak si se podredila no 6tom tolkowa go obi4as draj na nego i ne se otkazvai ot nego . vse nqkoga 6te razbere kakwav prekrasen 4ovek si i 6te spre da te drazni c cigarite toi sa6to sigurno mn te obi4a

LO6IQ
02-24-2007, 16:26
щом досега при всичките ти молби и увещания да зареже тези боклуци, не те е послушал и не е направил и минамално усилие да бъде пълноценен човек, то не виждам какво можеш да очакваш за в бъдеще от него?! може би наистина чувствата, които изпитваш са истински, но това не е нито нормална, нито пълноценна връзка!
моят съвет е да се разделите колкото и да не ти се иска това! ако при тази новина той се опита да те задържи с обещанието, че ще се промени, можеш да му дадеш шанс! но не го ли нарави - недей съжалява!
:wink:

02-24-2007, 17:42
nikoga ne moje6 da promeni6 edin 4ovek,po dobre go zareji

honda^
02-24-2007, 17:54
ЕМи ти явно не може6 да го промени6. Остават ти 2 вариянта:
1. Да го зареже6
2. Или да го приеме6 такъв, какъвто е...
НАдявам се да вземе6 правилното ре6ение :wink: