PDA

View Full Version : 4ustvata pre4ka ili ne?!?!



02-23-2007, 18:33
Zdraveite!Sigyrno vi zvu4i super banalna temano 4ustvata sa edna neizmenna 4ast ot jivota na teenovete.Osobeno v tazi vazrast si mislqt 4e vsi4ko e ei taka prosto i vednaga se hvarlqt i malkite ne6ta.Osnovniq problem e sledniq...imam edin fr izklu4itelno blizyk,koito ve4e blizo godina se zanimava taka da se kaje s 1 momi4e.Do tyk dobre,no rabotite pri tqh/tyi kato gi poznavam i dvamata dobre i sym zapoznat s slu4aq/ ne sa osobeno rozovi.Dosta vreme tq opredeleno go lyje6e i go razigrava6e,toi i prosti dosta tejki proqvi,koito za li4no ne bih.Naskoro otnovo se sybraha i za kratko ne6tata si bqha nared,dori podozritelno dobri pone spored men.Mom4eto za poreden pyt se poddade na izku6enieto i pozvoli da mu vleze pod kojata.kogato toi si misle6e 4e ne6tata ve4e sa naistina hubavi tq mu servira mn pr novina /citiram/ : "ne sym gotova za seriozna vryzka.obi4am te,no ne sym gotova za takova ne6to.na tozi etap ne moga da izdarjam ne6o podobno." Na men li4no mi zvu4i super absyrdno.o6te pove4e 4e tq mu "obe6tava" nqkakfi po leki vzaimootno6eniq,edin vid da e kato mom4e na povikvane.Hilqdi pyti sym se opitval da mu nabiq ne6to v glavata,no nqma nikakaf efekt.Imam nujda ot malko pomo6t i syvet da me naso4ite kak da uspeq da mu pomogna/zn 4e ne e dobre da se me6am v dr raboti no ne moga da go gledam takyf/ i kak e nai dobre da postypi?ako ostane taka nqma li naistina da go boli pove4e ko totalno se opita da q zabravi...vse nqkak de..

blagodarq predvaritelno :->

Vladokaaa
02-23-2007, 18:38
Еми ти като негов приятел трябва да му помагаш.Помогни му да я преодеолэ.Дръж го далеч от неq докато я забрави и му мине и не се инт от нея.Абе какво да ти кажа момичетата са голяма измет!!!

iiirish
02-23-2007, 18:48
аз пък мисля, че не бива да се месиш. може приятеля ти да е прекалено заслепен от това момиче, може би тя така му е влязла под кожата, че той да предпочете нейното мнение пред твоето! някой момчета са до такава степен заслепени от любовта си към дадено момиче, че хиляди пъти предпочитат да се карат с приятелите си само и само за да бъдат с оная! не рискувай да се скарате заради тая! остави го да си блъска главата! все някой ден ще се усети! пък и никога не е излишен горчив опит - това ще му е от полза занапред в живота ;)

iskam
02-23-2007, 18:57
Еми ко да ти кажа. Човекът я обича и за това и прощава всичко и се оставя да си играе с него. Но знам ли как да му помогнеш. Поговори с момичето и и кажи да си изясни чувствата и да внимава какво прави и говори, защото без да се замисля тя силно го наранява. И поговори с твоя приетел. Кажи му че има още много момичета. Излезте двамата така по жени и запознай го с други момичета и да се разсее и да не мисли само за нея. Пък може и да срещне новата си любов. Обясни му че не може да се оставя така да си играят с него. Момичетата, когато видят че някой е готов да им тича по задника и да им се връзва на лигавщините.. и си го разиграват дълго време.. Обясни му че тя не знае какво иска и че по добре да я остави :)

divo_kotence
02-23-2007, 18:57
знам какво е...един мой мн добър приятел си има гадже...ходят около 3 месеца преди отколо 2-3 седмици се скараха,но отново са заедно...докато бяха скарани аз се опитвах да му влея в главата че тя го лъже и т.н. той дори сам си призна че знае че го лъже но мн я обичал....какво ли не направихме с моите приятели да ги раздели,но той е толкова я обича че не му пука....така че и да се опитваш е мн трудно да го накараш да я забрави...пробвай...дръж го наделече от нея...говори му...ако има малко ум в главата ще осъзнае че ти си прав и трябва да я зареже...

NeVeN4o`f
02-23-2007, 18:58
Няма да я забрави ,ако той сам не иска ,но една поговорка гласи :"Ако едни очи не се виждат , те се забравят". Ако не я вижда, лека по лека ще започне да мисли все по-намлко за нея ;). Разведри го по някакъв начин , заведи го на място с много момичета :P

Deep_Inside
02-23-2007, 19:07
stranno kak jenite govorqt za jeni.na tova revnost li mu kazvat nz.pozdravleniq pone za obektivnata gledna to4ka.mom4eto qvno opredeleno ima nujda ot pomo6t.na men li4no mi se e slu4valo ne6to podobno.ne e nikak pritna trypka,no vremeto lekuva kakto kazvat.postarai se da mu povliqe6 kato mom4e,vse pak jinite si imat malko podli nomera...nqma da ti e lesno :?