PDA

View Full Version : kosmi



kkkiiss
02-23-2007, 20:13
zdraveiteee.. imam golqm problem IMAM SUPER MN PODKOJNO KOSMI NA triugulnikaaaa posuvetvai te me kak da gi mahnaaa... ima nqkoi koito sa naistina navutre v kojata i me boli da pravq dupka s igla :(

WinHater
02-23-2007, 20:26
ми при мен някой път се получава като ги изтисквам като пъпки и леко с игличката ги бутвам като дойдат отгоре.... и за напред недей да се бръснеш на контра щото тогава се получава това, и слагай винаги балсам или лосион за след бръснене :-k

miss_fatty
02-23-2007, 21:24
ми при мен някой път се получава като ги изтисквам като пъпки и леко с игличката ги бутвам като дойдат отгоре.... и за напред недей да се бръснеш на контра щото тогава се получава това, и слагай винаги балсам или лосион за след бръснене :-k

игла????? :? ?олиииииии

има си специални кремчета и за тези работи!Скоро четох за тях!Тряа да се пораспита мъничко обаче не пробвай с никви иглички!!!!!! :shock:

Jeuelle
02-26-2007, 17:36
Незнам кка ще го проемете но аз използвам епилатора за тази цел.
Вярно че първите няколко пъти боли Ужасно много но в продължение на няколко седмици израстват много малко косъмчета.
След епилиране се мажа с нивеа бейби и съ адски доволна

02-26-2007, 17:44
Jeuelle, целия тръгълник ли си обезкосмяваш с епилатор? И каква марка ти е епилатора?

moncho
02-26-2007, 17:53
С игла внимателно ги издърпваш споко не боли :D