PDA

View Full Version : Той ми каза че съм дебела!!!



your_fetish
02-23-2007, 19:35
Поредната издънка....толквоа го обичам и толкова много се раздавам зада може да му е добре, да се чувства щастлив с мен...А той ми се отплща с горчиви думи..Моля ви за съвет...да го изоставя ли..... :(

JoeBanana
02-23-2007, 19:36
ами ако е прав ? :mrgreen:
или те е страх да се изправиш пред истината ? :mrgreen:

iiirish
02-23-2007, 19:37
ами зависи каква е била ситуацията. така нищо не може да се разбере. има два варианта. първия - сама да си си изпросила "компимента" като си настоявала, че си дебела! втория - ако не е първия значи е голям мухльо :lol: тоест - заразвай го!

POLA^_^
02-23-2007, 19:37
Нещастни каот не те харесва такава....намери си някой,който няма да те нагрубява така....Ебахти тоя се е смърдолизирал...........

02-23-2007, 19:41
Поредната издънка....толквоа го обичам и толкова много се раздавам зада може да му е добре, да се чувства щастлив с мен...А той ми се отплща с горчиви думи..Моля ви за съвет...да го изоставя ли..... :(

еш го пък тоя...еббати копелето ко търсиш оше с него?!?!?...как може така да се държи с теб...не те е оценил никак...ама никак

02-23-2007, 19:51
abe q go razkrai toq tapanar 6te gi eba v nadyvkovcite dte sa stanali cttctc

Octofunk
02-23-2007, 20:02
Трябваше да приложиш и снимков материал.... тцтцтц :roll:

ABSOLUTme
02-23-2007, 20:04
ами ако е прав ? :mrgreen:
или те е страх да се изправиш пред истината ? :mrgreen:
ili pred ogledaloto :lol:

kum avtorkata - ili se vzemi v ruce i ne go priemai tolkoz navutre,ili mu bii shuta,ako govori naizust :-k

BunnYY_f
02-23-2007, 20:06
ами ако е прав ? :mrgreen:
или те е страх да се изправиш пред истината ? :mrgreen:
Подкрепям, може да ти е намекнал нещо, замисли се :-)

LO6IQ
02-23-2007, 20:08
ами зависи каква е била ситуацията. така нищо не може да се разбере. има два варианта. първия - сама да си си изпросила "компимента" като си настоявала, че си дебела! втория - ако не е първия значи е голям мухльо :lol: тоест - заразвай го!
Хахаха това за пръв път го чувам :lol:
Момчето е бая искрено .. не го изоставяй :-D

JoeBanana
02-23-2007, 20:08
ами ако е прав ? :mrgreen:
или те е страх да се изправиш пред истината ? :mrgreen:
Подкрепям, може да ти е намекнал нещо, замисли се :-)
по-скоро направо й го е натвърдил :mrgreen:
пък тия нагоре кво се впрегнаха ? момчето, може просто да казва истината[/b]

Ice_Queen
02-23-2007, 20:09
Че си дебела..виж мъжете не винаги мислят с главата си..( особенно когато в горната няма мн кръв... хмммммм)
Ако ти го е казвал или пак ти го каже,опитай да му обясниш че те наранява,комплексира и че не ти е приятно!!!!Както ти си толерантна към него,така е редно и той! Но може и да ти го казва чистосърдечно,без тва да е нещо като убида,просто неговото си мнение.Вместо да се ядосаш,попйтай го какво имаш да променяш и опитай да го постигнеш ( тва САМО АКО ИСКАШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Иначе....АЕ Ринго Баста,Ариведерчи,гУУУУУУУУ д Бай!

(Бай Бай Лов,БАй БАй Хапинес...)
:-&

BunnYY_f
02-23-2007, 20:11
ами ако е прав ? :mrgreen:
или те е страх да се изправиш пред истината ? :mrgreen:
Подкрепям, може да ти е намекнал нещо, замисли се :-)
по-скоро направо й го е натвърдил :mrgreen:
пък тия нагоре кво се впрегнаха ? момчето, може просто да казва истината[/b]
А така! Всеки има право на мнение и кво като е казал така, по-добре ли ще е да ти се смее зад гърба и да не ти казва? :-D

Sarabi
02-23-2007, 20:12
Е ако "Дебела си" е само намек трябва ли да си представям каква е действителността? :lol:

Иначе..., ако изключим факта, че може наистина да е така, да да не сте се скарали нещо, да се е прецакал някак си заради теб, а и наистина може сама да си си го изпросила...
А и какво ти пука, че ти го е казал? Аз ако взимах навътре всяка обида, която са ми казвали с повод и без повод сега трябваше да съм в някоя лудница и да рева нон- стоп :lol: . Живей си живота.
Но ако наистина е така... направи нещо по въпроса за да се чувстваш добре в кожата си ТИ, а не заради някой си друг.

CrIsTiaNo_
02-23-2007, 20:13
....толквоа го обичам и толкова много се раздавам зада може да му е добре, да се чувства щастлив с мен......да го изоставя ли..... :(

golqma lubov 6te da e ako zaradi 1 obida si gotova da kejej "mainata mu" i da go ostava6 ! a pyk moje i da e prav znae6 li ?

ThePainIsReaL
02-23-2007, 20:17
Говори с него какво точно е искал да каже. Може просто да се е шегувал .

DaRk_FaIrY
02-23-2007, 20:25
ще ми каже нещо такова ма ще му напукам гьона с извинение :-D ам недей да го търпиш некъф си мухльо да ти говори така ха егати нещастника :smt011

Digital
02-23-2007, 21:23
А дебела ли си ... ? :-s

Barbie
02-23-2007, 21:53
А така! Всеки има право на мнение и кво като е казал така, по-добре ли ще е да ти се смее зад гърба и да не ти казва? :-D


:-s Дам, това би било поведението на едно зряло момче, което обича приятелката си - да й се "смее зад гърба."

Все пак защо ти го е казал, как ти го е казал - всичко зависи от ситуацията. Но така или иначе - грубо е, обидно е...и когато държиш на някого не му заявяваш нещата така, че да го нараниш и засегнеш.

crazy_sexy_mace
02-23-2007, 22:18
Хм.. да ти кажа честно и аз имах горе-долу такъв проблем с моя приятел..беше ми казал, че съм била леко пълна и че ако не отслабна щял да скъса с мене. :shock: щото за него нещата с едно момиче били подредени така:
1.чувствата
2.външен вид
3.характера на момичето (хм.. странно, че не спомена секс :-D )
И ако някое от тия трите неща липсвало или не му харесвало.. просто нямало как да сме заедно.В случая проблема при мен беше 2 :-D Иии така.. аз съм много влюбена в него и съм готова да направя всичко за връзката ни и.. се съгласих да отслабна заради него.. :roll: И така.. вече 2 месеца оттогава нямаме други проблеми.. :smt008
Та.. между другото той горе-долу имаше право.. :oops: и честно казано сега даже съм му благодарна, имам по-хубава фигура и се чувствам по-добре. \:D/

02-23-2007, 22:22
Moже това да е нещо като намек.Нали знаеш има един лаф 'искаш ли да ти помогна за диетата ти-секс & ябълки,ябълките от пазара,секс-а с мен' :-D

asdasd
02-23-2007, 23:12
Хаха поне е бил откровен човека. То няма лошо, надали го е казал супер грубо, така че какво се палиш.

koalka
02-24-2007, 07:08
Да, гадно е човека, който обичаш да изрече такива, но явно щом ги е казал и те е наранил не си струва и може би трябва да погледнеш напред и да се огледаш за по-свястно момче. :wink:

krusha
02-24-2007, 07:50
АхАхАхА СиУрНо Е ПрАфФФ :Д Абе нз.. според мен 6том ти го е казал зна4и .. остай го да си живеййй ,,,

HardcorE_AFA
02-24-2007, 08:48
хаха има много гадни мъже...моя мъж един път ми каза че малко приличам на момче... :(
което мога да гарантирам че нее така
мъжете са простаци...

DiabolicAngel
02-24-2007, 09:02
Намери си нов :-D

Undying
02-24-2007, 09:06
Лелееее,режи го бе,мила,аз лично бих му била шута по-малко от минута след като ми е казал нещо подобно.

OtherDimension
02-24-2007, 09:07
бахти лудия е тоя :-D

Green_Moon
02-24-2007, 11:06
Всичко си зависи от ситуацията...ами ако е било на шега,а?Какво бързате да казвате "зарежи го", ами ако всичко е за базика, или ако просто са се скарали нещо?
Кат го обичаш толкоз, седни и му обясни че не ти е приятно неговото поведение...
Замисли се едвали ако аз или някой друг от този форум ти каже "хвърли се от покрива веднагаа" ти ще го направиш, такаче небързай толкова лесно да му биеш шута #-o [-X

carevi4noto_momi4e
02-24-2007, 11:13
mi trebva da e mnogo opederqstql toq da govori taka ako ne my haresva da se iznasq sus se 4orapite!!!

sexy_devil4e
02-24-2007, 11:22
вярно,че и ситуацията има голямо значение!ама все пак ,да кажеш на гаджето ти,че е дебела...нз..а,ако е така може да е било намек,напарви така,че да няма как да ти каже нещо такова!!а,ако те е наранил и е бил груб,тегли му една майна,мила!

JuSt_A_vErMiN
02-24-2007, 11:31
егаси човека виж мила хич не се раздавай за него...ако той ти отвръща на постъпките ти с грубости и ти му прави мизерии уе хич да не ти пука нека и на него му стане малко гадно,да се почувства малко неудобно от това което прави...ако го обичаш остани с него обаче му прави мръсно,но ако вече ти е писнало да му търпиш л*йната го оставяй... :smt011

miss_fatty
02-24-2007, 12:13
еми да ти е гадно ако те е излъгал!!!а то така ли е??? :|

BuBi008
02-24-2007, 13:37
Zavisi ot mnogo neshta i zavisi kakvo e imal vpredvid. NAprimer ako go e kazal grubo estetsfno bi trqbvalo da go zarejesh no ako prosto ti e kazal che si leko napulnqla emi golqma rabota jeni sme i te sa muje estestfno e da iskat momicheto s koeto sa da e privlekatelna. TO i moito Bubu mi e kazal che sym napulnqla ama nie taka se bqhme razbrali .... che da me predupredi dokato ne se ispusna savsem .... Taiche e nai dobre da se zamislish po kakv nachin go e kazal i dali se zaslujava da si s nego :)

Mimchok:)
02-24-2007, 13:59
Емм..или си си го изпросила...или наистина си дебела..и той е решил да ти се подиграва...значи е голям тъпак...и трябва да го зарежеш..докъто той теб не та е зарязал оО :roll:

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 12:00
Ми зависи дали наистина не си дебела . Второ кво ти пука , ако е с теб . Ти пък му кажи , 4е е тъп хихихихих ;) Трето все пак е искрен с теб . Гаджето на една фр също и беше казал , че е дебела , ама ходят вече година и нещо и много се обичат . Понякога е по-добре да забравиш тези издънки :D

Buttk0
03-06-2007, 12:30
Поредната издънка....толквоа го обичам и толкова много се раздавам зада може да му е добре, да се чувства щастлив с мен...А той ми се отплща с горчиви думи..Моля ви за съвет...да го изоставя ли..... :(


Абе кат си дебела кфо друго ти каже бе ... няаа кфо се лъжеме ... ходи се самоубии ... !

Valar
03-06-2007, 13:06
Някои върна тази доста стара тема.... Та и аз да се изкажа преди време казах на едно девойче,че е слабо а то ми се обиди смъртно!
Слаби, дебели, високи, ниски всеки е различен и има своя уникална индивидуалност!Тъи,че горе главата и повече самочувствие. :wink:

AnIcHkAtA
03-06-2007, 13:12
carevi4noto_momi4e i anito.sl kazaha kakvoto trqbva6e

2104
11-18-2012, 18:08
dnes mi se sluchi sushtoto kato na teb,mom4eto s koeto izlizam mi kazva ve4e za 3 put che trqbva da otslabna,izlizame ot skoro a ve4e po4vame s obidite,ne mislq che tova e dobur start na edna vruzka,vie na kakvo mnenie ste???molq za savet

asp1r1n94
11-18-2012, 18:14
Приятелят ти ми каза ,че си отворила тема отпреди 5 години .

Sh@d0w
11-18-2012, 18:14
къде ги изровяте тия теми бе