PDA

View Full Version : Проблемът на една връзка..



Sad`man
02-23-2007, 19:38
Ходим от около 8-9 месеца. Много се обичаме и всичко е прекрасно, когато сме заедно. Е, имаме си проблеми, но кой ли ги няма..
Аз съм такъв човек в такова семейство живея, че събота и неделя все не съм в града.. ваканциите ни няма и т.н. все съм някъде.. всеки път като замина гаджето ми имам чувството, че се разочерова тотално от мен.. не мога да я накарам с нищо да се усмихне.. само е тъжна.. понякога се питам къде бъркам ? какво става ? Защо е толкова тъжна ? Уж казва, че няма проблеми, а всъщтност е безкрайно тъжна ии се разочерова всеки път като заминавам... не искам да я разочеровам, а няма как. Иска ми се семейството ми и начинът ми на живот да не ми попречат на прекрасната връзка

П.С. Съжелявам ако ви натоварвам ама имах нужда да споделя :smt010

iiirish
02-23-2007, 19:40
ако наистина смяташ, че това е проблема по между ви, значи трябва не да мълчите, а да говорите за него! започни следващия път тази тема и между другото изреди пред нея нещата за които тя се сърди според теб! най-важното е проблемите в една връзка да са открити, не да се сдържат в сърцето на единия или другия! щом проблемите са на показ винаги може да сте стигне до компромисно решение

Sad`man
02-23-2007, 19:51
ако наистина смяташ, че това е проблема по между ви, значи трябва не да мълчите, а да говорите за него! започни следващия път тази тема и между другото изреди пред нея нещата за които тя се сърди според теб! най-важното е проблемите в една връзка да са открити, не да се сдържат в сърцето на единия или другия! щом проблемите са на показ винаги може да сте стигне до компромисно решение

Права си.. казвал съм хиляди пъти, ама или се разплаква или не говори.. не знам иска ми се наистина да не е нищо за нея, ама ...

ABSOLUTme
02-23-2007, 19:59
ne moje li nqkoi put i neq da q vzemesh ili puk da ostanesh?

koalka
02-24-2007, 07:37
Наистина разговора е най-доброто решение.На момичето й става зле, защото те обича, но не трябва да ти се сърди, защото нищо не зависи то теб.