PDA

View Full Version : SPE6NO SPE6NO SPE6NO



02-23-2007, 20:40
Хора, микрофона ми е наред, драйверите са ОК, но когато пробвам да говоря по скайп, разговорът ВИНАГИ се разпада.Най-много по 20-30 секунди и през това време компа е забил!! Помооооощ!

Just_One_Girl
02-23-2007, 21:28
Нета ти не става?
Компа ти не става?
Скайпа ти е няк'ва бета?
:-k

Forslor
02-23-2007, 21:28
Хора, микрофона ми е наред, драйверите са ОК, но когато пробвам да говоря по скайп, разговорът ВИНАГИ се разпада.Най-много по 20-30 секунди и през това време компа е забил!! Помооооощ!
Кажи ми коя версия на Skype ползваш?
Kолко RAM имаш и procesor-a?

zubi
02-24-2007, 03:40
и аз имам същия проблем ама поне знам че е от компа (щайгата) .. :-D

Excu
02-24-2007, 12:24
много сте интересни веднага ревете по форумите ! Провери във настройките на skype

ГРЕШКА ВЪВ ДРАЙВЕРИТЕ

1-звуковата карта... :---)

Напълно преинсталирай драйверите(на микрофона),след това дай рестарт инсталирай драйверите дай рестарт.Ако несе плучи истрий драйверите на звуковата карта...и след това пак ги инсталирай


enjoY

02-24-2007, 13:54
Версията е 3.0.0.209 , да-БЕТА е
Excu , и ти си много интересен...Пробвала съм ги тия историйки...Не става!

Forslor
02-24-2007, 15:19
много сте интересни веднага ревете по форумите ! Провери във настройките на skype

ГРЕШКА ВЪВ ДРАЙВЕРИТЕ

1-звуковата карта... :---)

Напълно преинсталирай драйверите(на микрофона),след това дай рестарт инсталирай драйверите дай рестарт.Ако несе плучи истрий драйверите на звуковата карта...и след това пак ги инсталирай


enjoY
Защо не и предложи заради скайпа да си преинсталира и операционната система . Гледам много модерно стана напоследък :smt005

Excu
02-24-2007, 20:10
много сте интересни веднага ревете по форумите ! Провери във настройките на skype

ГРЕШКА ВЪВ ДРАЙВЕРИТЕ

1-звуковата карта... :---)

Напълно преинсталирай драйверите(на микрофона),след това дай рестарт инсталирай драйверите дай рестарт.Ако несе плучи истрий драйверите на звуковата карта...и след това пак ги инсталирай


enjoY
Защо не и предложи заради скайпа да си преинсталира и операционната система . Гледам много модерно стана напоследък :smt005

Еми забиване става при грешка на драйверите ! при такава операция но OC да се преинсталира... :-D.Драйверите се преинсталират за около 30 мин ако знаеш каде да натиснеш :smt008

Just_One_Girl
02-24-2007, 20:38
Версията е 3.0.0.209 , да-БЕТА е
Excu , и ти си много интересен...Пробвала съм ги тия историйки...Не става!
Я пробвай да си свалиш нормална версия на скайп, не някоя гадна бета и пак пиши.
П.С. skype.com

Forslor
02-24-2007, 20:39
Това е една от вероятностите. Останалите 2498237849 възможности няма да ги броим . :wink: Лично аз съм за смяна на версията. Проблема не е нито във драйверите нито във os-чето ,а изцяло във SKYPE.

Mr.B
03-03-2007, 21:46
И аз не мисля, че проблема идва от драйверите, а от самия скайп. Друга вероятност е, връзката ти да прекалено слаба, но тогава би трябвало най-много да насича, а не да прекъсва. Ако след смяна на версия не стане, пробвай да сканираш за спай, червеи и вируси - нищо чудно и да имаш гости.