PDA

View Full Version : генекологичен преглед



питаща
02-23-2007, 21:07
какво предсавлява прегледа при генеколог и как се извършват подобен вид прегледи на девствени момичета

ABSOLUTme
02-24-2007, 00:08
shtom si devstvena nqma te rovichkat,spokoino :lol: shte ti zadade nqkvi vuprosi,ako imash bolki s neqsen proizhod,moje bi shte te gleda s ehogras(ako ne se luja taka se kazvashe :smt017 ),kato predi tova shte ti namaje koremcheto s edin gel i tolkoz(ako ne reshi drugo de).abe ne e strashno v nikuv sluchai 8-[

02-24-2007, 05:42
благодаря зя отделеното време и внимание

Barbie
02-24-2007, 14:01
Гинеколог, миличка, гинеколог му се вика...

Та, както споменаха, щом си девствена - само ехограф.

SwEeT_pAiN_F
02-24-2007, 19:49
Здравей,
ако си девствена, и има нужда да се опипат яйчниците гинеколога ще ги опипа като си вкара пръст в дупето и леко те натисне ниско долу.. споко нищо друго не може да ти напраи и естествено с ехографче ;)

ThePainIsReaL
02-25-2007, 11:20
Здравей,
ако си девствена, и има нужда да се опипат яйчниците гинеколога ще ги опипа като си вкара пръст в дупето и леко те натисне ниско долу.. споко нищо друго не може да ти напраи и естествено с ехографче ;)

Пръст ли :lol: - три пръста . Ама споки .. нищо няма да ти стане. Пък и това не се практикува само при девствени момичета . Иначе наистина няма за какво да се притесняваш . Споки .

one_touch
02-26-2007, 07:36
prcedurata ako ima6 po seriozni oplakvaniq ne e samo ehograf. moje i otdolu da te pogledne i da ti vzeme sekret , no ne e stra6no spoko i ne boli prosto da te vidi dali si za4arvena i ve4e pri po seriozen problem moje da se naloji i da ti brykne otdolu s edni instumrnti.

02-26-2007, 08:05
хора питах Ви за прегледа тъй като съм на 15 и не ми е идвало от 1 месец и за това се чудех при такива оплаквания как би протекъл 1 преглед като съм си и девствена