PDA

View Full Version : obeca na uhoto..



siska_vd
02-23-2007, 21:16
ZdraSti Hora :) Zna4i eto kakvo iskam da popitam-mn iskam da si sloja obeca na uhoto no gore na hru6tqla. I da vi pitam dali boli i kak to4no se postavq.. i kolko struva.. :roll: :-s

miss_fatty
02-23-2007, 21:18
ZdraSti Hora :) Zna4i eto kakvo iskam da popitam-mn iskam da si sloja obeca na uhoto no gore na hru6tqla. I da vi pitam dali boli i kak to4no se postavq.. i kolko struva.. :roll: :-s


миииии не боли много ии е около 10-15 лв :wink:

Candyy
02-23-2007, 21:18
Ами седи много ефектно,не знам колко струва ,но една от моя клас има каза ,че адски много боли.. :?

miss_fatty
02-23-2007, 21:20
Ами седи много ефектно,не знам колко струва ,но една от моя клас има каза ,че адски много боли.. :?

неее боли мнооо

Candyy
02-23-2007, 21:22
Ами седи много ефектно,не знам колко струва ,но една от моя клас има каза ,че адски много боли.. :?

неее боли мнооощом казваш аз не мога да кажа със сигурност не съм го изпитвала.. :lol:

PeRfEcT
02-23-2007, 21:24
значи виж миличка..нещата седят така..аз тва лято си сложих обеца на хрущяла обаче с пистолет ме дупкаха първите 3 седмици само пари..след това ми мина..но след около 2 месеца започна едно постояннно болене на главата...махнах си обецата и болката мина..след това я сложих пак..главата ме болеше отново възпали се и ..ужас стана..всеки организъм е различен но в ушната мида има многоо важни точки..според мен иди се консултирай с лекат първо ..и като отидеш да ти пробиват дупката по добре с "Абока" или незнам точно как се казва..защото стават бели големи... :?

sladko`eFche
02-23-2007, 21:42
s abokat zaduljitelno da...i ot spezialist vupreki 4e edna syu4eni4ka predi 2 dena hvana edna obeca i se probi na hru6tqla pred men :mrgreen:

sexa_na_kompleksa
02-24-2007, 07:05
Аз немога да разбера,ква е тая маня е да се пробивате,било то по ушите,пъпа и т.н

HardcorE_AFA
02-24-2007, 09:36
не боли изобщо аз на едното уше имам 8 обички а на другото 6...като на тва дето са 6 едната ми е на трагоса и две сами както е хрощята ама по на вутре на ушнта мида

Buhtaaa
02-24-2007, 09:46
lichno az sym golqma fenka na peersing-a
chuvala sym che ne e hubavo da se slga na hrushtqla ... no tova beshe veche sled kato si napravih na mene mi vzeha 5 leva i se pravi sys shilo ...
ako shte si pravish ... e dobre da si sig kyde q pravish shtoto ima nqkyde kydeto q pravqt na krivo dupkata i posle chesto ti se vypalqva kaka mi ima i neinata e napravena ujasno ... i sega ne moje da spi na ednata strana :?