PDA

View Full Version : da go napravq li?



hgfjkhdjfk
02-23-2007, 22:55
s priqtelq mi sme zaedno ot blizo 3 god., ta 4udeh poneje iskam da mu dostavq max udovolstvie, kakvo mislite za svir6vaneto v ustata na momi4eto? ne me e karal, prosto taka re6ih 4e iskam , toi dori neznae, ina4e nqmame zadrajki pravili sme vsqkakvi prostotii (aa v nikakav slu4ai nqma da galtam) ta pitam se dali si struva , udovolstvieto na mom4eto ogromno li e? ps: dori neznam kakvo da pravq po vreme na svar6vaneto... A i drugo kam mom4etata.. Priqtelq mi se darji strahotno s men, mili dumi4ki i takiva raboti... Posle s drugo oko li gledate na momi4eto, dori da q obi4ate ?

ABSOLUTme
02-23-2007, 23:07
shte e mnooogo shtastliv \:D/
samo ne razbrah zashto the fuck,kato si se navila da ti svurshi v ustata,ne shtesh da gultash? :-s
inache da,shte te gleda po-razlichno.v hubaviq smisul na dumata O:)

koalka
02-24-2007, 07:53
Предполагам няма да има нищо против.

Diamantcheto`na`Sheiha
02-24-2007, 08:14
СПОРЕД МЕН БИ СЕ ЗАРАДВАЛ,МНОГО МОМЧЕТА ХАРЕСВАТ ТАКИВА НЕЩА!

malka_sladuranka
02-24-2007, 08:15
И аз се чудя, защо след като си се навила да ти сърши в устата, няма да гълташ... Иначе мисля, че няма да остане разочарован. :-D

BeZ^BikiNi
02-24-2007, 09:42
Mi ne e zaduljitelno da gulta :evil: I na men mi svurshva moq pr v ustata no ne gultam poneje ne mi haresva vkusa :::

NeVeN4o`f
02-24-2007, 09:44
Чувала съм , че т`ва с гълтането е полезно за лицето :!: :P (чесно);) :lol:

malka_sladuranka
02-24-2007, 09:52
Mi ne e zaduljitelno da gulta :evil: I na men mi svurshva moq pr v ustata no ne gultam poneje ne mi haresva vkusa ::: Е...ти и да го изплюеш пак го усещаш..? :smt017 Лично на мен ми е по лесно да го глътна, отколко да изплюя. Незнам де, вие си решавате. :-D

пак аз
02-24-2007, 10:14
когато говорим за това, той казва , че не би го направил с мен , защото му се свидя. Всъщност смятам,че доверието между нас е достатъчно, за да съм сигурна,че няма да ме накара да се почувствам обидена. На някой случвало ли му се е да повърне ? Доста съм гнуслива, а той може да го изтълкува по различен начин...

MoHuTo
02-24-2007, 10:28
Еми има гнусливи хора - да, на някои им се е случвало да повърнат, но мила ако той наистина те обича (ако повърнеш) за него това не би трябвало да има никакво значение.А и би трябвало да оцени тва че си гнуслива, а правиш такова нещо за него :wink:

tra-la-la
02-24-2007, 10:40
na mene li4no mi dostavq ogromno udovoltvie a se kefq priqtelkata mi kato gulta za6toto znam 4e ne q e gnus ot men govoril sum s neq po vuprosa i znam 4e ne i e nepriqtno

Naygel
02-24-2007, 10:45
когато говорим за това, той казва , че не би го направил с мен , защото му се свидя. Всъщност смятам,че доверието между нас е достатъчно, за да съм сигурна,че няма да ме накара да се почувствам обидена. На някой случвало ли му се е да повърне ? Доста съм гнуслива, а той може да го изтълкува по различен начин...

Znae6 li 6tom te e gnus po dobre izob6to ne mu go lapai izvinqvai 4e sum tolkova gruba no ako iska6 da mu e hubavo trqbva i na teb da ti e hubavo ina4e vsi4ko stava na sila

XXX_f
02-24-2007, 10:59
Ами направи го , виж дали ще ти хареса. На приятеля ти много ще му хареса