PDA

View Full Version : Какво ненормално в тва да кажеш на някой дебел че е дебел



xixi
02-23-2007, 23:06
така де...

MoHuTo
02-23-2007, 23:36
ATAKABG с ебавките си кво постигаш?! Поредното избиване на комплекси? Сигурно и теб като ти кажат че си тъп се засягаш нали??? :smt019

xixi
02-23-2007, 23:36
Нищо. Аз също обичам да се ебавам с дебели хора,щото повечето са яко комплексирани и е адски лесно да ги засегнеш :wink:
Особено дебелите жени,които винаги излизат с довода "ама важна е вътрешната красота" :lol:
А аз още обичам да се ебавам и с тъпи.Затова влизам в този форум и се ебавам с такива като теб.Най-обичам да ми излизат с довода ... не извинявай те нямат доводи.

xixi
02-23-2007, 23:41
"хихи",аз може да съм тъп,обаче ти си тъп,грозен и комплексиран - три в едно... Една неочаквано "добра" комбинация :wink:
И целия форум ти се смее,макар че ти мислиш,че ти им се смееш... Колко жалко е да си паляк :-({|=
Ма аз няям нищо против да ми се смеят о.О .Акаунта ми е направен с цел да му се смеят.Иначе след евентуална смяна на ника ти(надявам се не мислиш да стойш постоянно с подобен ник) може да те сметна за достоен да си говориш с мен.

ABSOLUTme
02-23-2007, 23:43
"хихи",аз може да съм тъп,обаче ти си тъп,грозен и комплексиран - три в едно... Една неочаквано "добра" комбинация :wink:
И целия форум ти се смее,макар че ти мислиш,че ти им се смееш... Колко жалко е да си паляк :-({|=
ne e verno,xixi e nai-umen,nai-krasiv,prosto nai-nai :-D

xixi
02-23-2007, 23:46
и кво ми на ника бе,......? Да не ти бърка в мюсюлманското дупе? :wink:
Триумф на промития мозък.

xixi
02-23-2007, 23:50
Точно ти,позьорче насрано,да ми говориш за "промити мозъци"... Твоят мозък е много по-"промит" от тея на заблудените пуберчета срещу които плюеш във форума :wink:
Извинявай не ме разбра.Аз говорех за теб.

xixi
02-23-2007, 23:53
Много добре те разбрах. Нали това ти пиша,научи се да четеш. :wink:
значи се имаш за заблуден пубер.Знаех си че има уловка.

xixi
02-23-2007, 23:56
Мда. При всички положения би било по-добре да съм "заблуден пубер",отколкото заблудения палячо "хихи" 8)
Колко хубаво че никой от нас не е заблуден палячо.

alkobalko
02-24-2007, 04:24
т. 11 от Правилника!