PDA

View Full Version : Отчаян съм



Страници : [1] 2

desperate
02-24-2007, 00:33
Знам ,че не трябва да ви занимавам с моите си проблеми но наистина ми е много тежко и искам да си споделя.Никога не съм имал приятелка ... и надали някога ще имам.Всеки ме отбягва а момичетата не ме харесват ( е да защото не съм красив) и ми е много гадно.Не мога да живея нормално така разбирате ли :cry: .Незнам какво да правя мислил съм си за най-лошото.И ако красотата ще спаси света мен дали някой ще ме спаси някога? Пишете ми каквото мислите но не се подигравайте нарочно. :roll:

ABSOLUTme
02-24-2007, 00:37
ti pa,ne si li zabelqzal,che nai-golemite chifuti s mnogoto pari,koli i t.n. sa s nai-gotinite macki :arrow: bachking,money=>happyneZ :lol:
a sega malko po-seriozno.nali znaesh pogovorkata 'za vseki vlak si ima putnici'?e da ti kaja,taka e.nqkoi hora imat vunshni nedostatuchi,no imat chovek do sebe si.drugi,imat vutreshni takiva i pak se namira nqkoi,koito da e do tqh.kakto kazvash,ne si purva prelest.spored men tova e,zashtoto ne podchertavash predmistvata si..smisul zamisli se,ne moje da imash poveche - ot + :wink: vseki se kefi na razlichni neshta-nqkoi shte ocenqt tova,che si mil.drugi - tova,che si umen ili zabaven i taka.aide gore glavata

zubi
02-24-2007, 02:25
аз несъбрах смелост да пусна подобна тема ама се е намерил някой който да я пусне :-) .... батка не си само ти на тоя свет с подобни проблеми ако мога така да ги нарека .... просто немисли за това като за най-важното нещо :-)

koalka
02-24-2007, 07:10
Ти си с доста ниско самочувствие да себе си, което хич не е хубаво.Така и другите не те харесват. :wink: Много странно, че момчетата те отбягват за това, че си грозен, като и те предполагам не са първа хубост.Опитай се да се сприятелиш с тях, а не да се обезкуражаваш.

02-24-2007, 07:15
Когато видиш някое момиче нека първата ти мисъл не бъде: 'оле к'ва е готина искам я за гадже' а - 'изглежда готина дали не мога да се спреателя с нея' . Опитай да си приятел с противоположния пол.

kristina_ok
02-24-2007, 07:18
За всяка гара има спирка.Запомни това.И на теб ще ти дойде времето.А,и не е важно просто да имаш приятелка,а да си с човек,който обичаш.

02-24-2007, 11:44
Даи пик да те видим...

02-24-2007, 12:06
Pich, povqrvai mi che sym po-golqm ot tebe i az sym v absolutno sushtoto polojenie veche dooosta godini nared, ama s techenie na vremeto razbrah, che moga da jiveq i bez jeni... Taka de... karai si na chekii nishto ti nqma

02-24-2007, 12:08
A, i mejdu drugoto ne si grozen, prosto si komplexiran i govorish neshta deto ne gi mislish. Moje i da si hubav, ama da ti kaja chestno jenite ne gi ebe mnogo mnogo kvo ti e liceto ili kvo imash v glavata...

JuSt_A_vErMiN
02-24-2007, 12:09
виж пич дигай главата горе...само момичетата ли са ти проблема,без такива...покажи хубавото у себе си,не се крий като някоя мишка в трици...главата вдигната високо и само напред ако имаш приятели,които те обичат трябва да те подкрепят...хайде само напред :smt016

honda^
02-24-2007, 18:22
Еми след като толкова много не се харесва6, за6то не положи6 някво усилие да подобри6 вън6ния си вид? Обръ6тай малко пове4е внимание на визията си... И земи си дигни малко само4уствието, за6тото това е доста важно....

Lambo
02-24-2007, 18:34
Ходещ съвет ае млъкни, че само отчайваш хората още повече.... и не само в тая тема....


Автора-> вместо да седиш тук и да хленчиш като някое тъпо момиченце в детската градина, можеш да отидеш на фитнес и да помпаш малко.... Винаги можеш да си подобриш външния вид още и още!!!, като най-реална и ефектна промяна се постига от вътре!!! Тва, че не те харесват момичетата мога да се обзаложа, че 50% е за тва, че си сдухан. Първата ми и единствена приятелка толкова ме отчая от момичетата в днешно време, че се отказах и от нея и като цяло от това да пробвам да си намеря някоя... Така че недей търси любовта, тя сама ще те намери!!!

Digital
02-24-2007, 18:38
Ходещ съвет ае млъкни, че само отчайваш хората още повече.... и не само в тая тема....


Автора-> вместо да седиш тук и да хленчиш като някое тъпо момиченце в детската градина, можеш да отидеш на фитнес и да помпаш малко.... Винаги можеш да си подобриш външния вид още и още!!!, като най-реална и ефектна промяна се постига от вътре!!! Тва, че не те харесват момичетата мога да се обзаложа, че 50% е за тва, че си сдухан. Първата ми и единствена приятелка толкова ме отчая от момичетата в днешно време, че се отказах и от нея и като цяло от това да пробвам да си намеря някоя... Така че недей търси любовта, тя сама ще те намери!!!
Абсолютно съм съгласен с това момче. Направо евала за поста...
а по проблема, не си ли забелязал по улицата кви мацки с кви грозници ходят ? Въпрос на самочувствие.. и пари естествено. Тръгни на фитнес както каза Lambo.

EvilBrunette
02-24-2007, 18:39
Хмм,трудно е да се гадае как точно изглеждаш, но причините, заради които не ти обръщат внимание момичетата може да са други. 1.Никой не си пада по хора с ниско самочувствие особено ако говорим за момчета. От Вас все пак се очаква да бъдете по-решителни и смели.2. Нали помниш рекламата за Спрайт. :wink: Истината е, че наистина се разбира ако си отчаян, за това мисли за друго нещо и всичко ще се нареди.3. Може би не се оглеждаш внимателно. Кой знае дали някоя мацка не ти е хвърлила око, но я е срам да си признае, а ти се самосъжаляваш. Бъди по-мил, дружелюбен, забавен (чувството за хумор е много важно). Да, може да не си като богатите напомпани мъжаги с мерцедеси, но да впечетлиш момичетата. Не си въобразявай, че за нас външния вид е най-важен. Той просто "влиза" в комплекта :lol: . Ето защо дори природата да не те е дарила с "неземна" красота, наблегни на умствените си възможности и душевни качества. Всичко може да се компенсира :wink: Успех!

Digital
02-24-2007, 18:40
АЗ не отчаивам...ПРОСТО КАЗВАМ ИСТИНАТА...с лек НАМЕК
Седи мирен.

Valar
02-24-2007, 18:45
Не те забелязват момичетата така ли.... А ако тръгнат да го правят какво да не мислиш,че е лесно!?
Стига си се самосъжалявал тръгни на фитнес или се захванни с нещо друго което те влече!И знаи скуката е най-лощия враг на човека.

02-25-2007, 03:07
Pich, povqrvai mi che sym po-golqm ot tebe i az sym v absolutno sushtoto polojenie veche dooosta godini nared, ama s techenie na vremeto razbrah, che moga da jiveq i bez jeni... Taka de... karai si na chekii nishto ti nqma

Prosto mi e gadno ne ot tova ,4e ne mogada pravq seks... lipsva mi uvajnieto na horata i lubovta.E,da :( lipsvat mi i o6te mnogo ne6ta.Mersi na vsi4ki no naistina pri4inite ,horata ne kazvam samo momi4etata ,da stranqt ot men i da mi se hilqt,i da me imat za grozen e samata istina 4e sum takuv. Znaete li kolko ne6ta ne moga da pravq zaradi tova :( a kolko jelanie imah predi.Anonimko...neznam bratle az sum na 21.
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt010 :smt010

desperate
02-25-2007, 03:09
Tova bqh az ama zabravih da se logna sorry za koeto ... i kirlicata mi ne ba4ka :(

nqkoq
03-04-2007, 14:02
desperate би ли ми дал някаква връзка с теб- skype,ICQ, e-mail????

shemetaa
03-04-2007, 14:34
Знам ,че не трябва да ви занимавам с моите си проблеми но наистина ми е много тежко и искам да си споделя.Никога не съм имал приятелка ... и надали някога ще имам.Всеки ме отбягва а момичетата не ме харесват ( е да защото не съм красив) и ми е много гадно.Не мога да живея нормално така разбирате ли :cry: .Незнам какво да правя мислил съм си за най-лошото.И ако красотата ще спаси света мен дали някой ще ме спаси някога? Пишете ми каквото мислите но не се подигравайте нарочно. :roll:



nqma krasivi i grozni hora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vsi4ki sme krasivi po edin ili dryg na4in i kakto horata kazvat ''za vseki vlak si ima patnici'' :!: nqkoi dori ne se oglejdat izmejdy patnicite ,a te sami gi namirat..drygi puk [kato teb] tarsqt i se vaikat,ot4aivat awe ob6to vzeto si gubqt vremeto...ne misli za tova jivei!i kogato nai-malko o4akva6 6te sre6ne6 ''4ovekut''!!!a ot tova 4e horata stranqt gubqt samo te...ne vqrvam da nqma6 nqkakf krag priqteli koito da te priemqt takaf kakafto si[izglejda6 svestne]a i ne e nujno da te haresvat horata za da postigne6 tova koeto iska6 v jivota..a ti 6tom si na 21 jivota e pred teb!ne go pilei,za6toto ytre 6te se sabydi6 na 60 i 6te se 4ydi6 koga e minalo tolkova barzo vremeto...a i ima ne6ty mn po-hubavo ot gadjeto i tova e priqtelut,nezavisimo ot koi pol e kogato ima6 nai-dobar priqtel ni6ty drygo ne ti e nujno!az li4no kogato se bqh skarala za dfosta dalgo vreme s moito sladyr4e[frend mi e ,a ne gadje]neznaeh kade se namiram.i az kato teb se vaikah,samosujelqvah,tarseh gre6kata v sebe si...abe vaob6te istinata na jivota e priqtelstvoto!...Desperate : YVERENOST!!!

bibonka
03-04-2007, 15:34
Виж красотата не е всичко ... всеки има чар ... и аз като бях на 14-15 години исках наи-красивия ... сега искам наи-нежния и наи-добрия и най-милият ... или поне да е такъв за мене ... :) не ме интересува как се държи с другите ,важното е мен да ме има за нещо повече от гадже ... спокойно ..всенякога малките сладурки ще поумнеят .. моля се само да не си се превърнал в безчувствено създание от толко наранявания ...

Blab
03-04-2007, 15:55
Първо:
Не мога да повярвам, че мъж на 21 би написал това(...в тийн форум)!
Второ:
Стига с тея клишета за влакове( не ги оборвам, де, но все пак просто отбиваш номера с тях).
Сега към отчаяния:
Като се вторачваш толкова мн в това, което нямаш то няма да "дойде: по-бързо.Най-хубавите неща се случват неочаквано, стига да им обърнем внимание!
Намери си развлечения(работата не се брои) и се забавлявай, никой не иска да има до себе си някакъв 21-годишен мрънчо, а един ведър и усмихнат човек(бил той не толкова красив и секси)!

bARbiTy
03-04-2007, 21:00
НЕ Е ДО ВЪНШНИЯ ВИД!!!!Нали ги виждам някви кофи с някви готини пичове ходят,аз кат съм хубава що съм сама :-k

k0k0
03-04-2007, 22:28
пич не се отчайвай ве горе главата . Сложи малк0 гелче малко стрейт и си готов. Мен лично (не че се хваля) мацките ме харесват ма аз като не ги харесвам съм същата работа като теб :). Айде ГОРЕ ГЛАВАТА !!! :? :? :cry:

Ескарина
03-04-2007, 23:04
Страдаш, че не си достатъчно красив, за да ти обърне внимание някоя розова кукличка с мозък и външен вид на пеперудка? Или...защото някой надут пич, чието 'черно тефтерче' съдържа повече имена, отколкото мозъчни клетки той притежава, не иска да ти бъде приятел?
Вярвай ми, щастливец си.
Търси истинските Хора - те няма да се интересуват от външния ти вид. И не се тормози заради тези, които не виждат по-далеч от него, не заслужават подобна чест.
Отдай се на нещата, които обичаш да правиш, ходи на местата, където се чувстваш спокоен, говори с хората, които не те карат да се срамуваш от себе си, и мисли в положителна посока. = )

Пиши ми лично съобщение, ако ти се слушат обаятелни лекции.

desperate
03-04-2007, 23:08
Mersi na vsi4ki ...znaete li ne e taka kakto si mislite.Az nqmam nikakuv 4ar ... ne sum mrunkalo...prosto ne vijdam kogato na 4ovek mu e zle kakvo lo6o ima da spodeli.E da ot li4en opit znam 4e po4ti nqma smisul da go pravq...no sqka6 mi dava sila i nadejda.Nadejda....4akam q ve4e 3-4 godini ,ne6to da se promeni....a vsi4ko stava po-zle.Ne e do tova da si sloja gel i t.n. prosto ne moga da si promenq liceto nali? :( priqtel4eta no ve4e 4 godini sum v postoqnna depresiq.Mislq 4e vsi4ko skoro 6te si doide na mqstoto samo mi trqbva malko smelost.Ne e i do harakter..vinagi sum bil borben i kato se setq kakvi ambicii imah ... a kak samozaradi vun6nostta ne moga da gi postigna.Vse edno e nqkakva granica koqto ne mi pozvolqva da q presko4a.Iskam da napravq ne6to a ne moga.Izlezna li navun pogledite...neuvajenieto na hora vsi4ko tova me ubiva.Vru6tam se v ku6ti zatvarqm se v staqta popla4a malko i za da otbiq 6ibanoto vreme lqgam da spq.Ne go pojelavam na nikogo.Otnosno "nqkoq" bih ti dal skype-a samo 4e mi pi6i li4no suob6tenie.I pls ne kazvaite 4e hlen4a kato jen4o i t.n. ne e nikak lesno da ste v poziciq kato moqta...i ako bqhte v podobna 6tqhte da ste na drugo mnenie.Mersi na vsi4ki 4e mi pisahte

Sorry no nqmam kirilica.I dano ne si pomislite 4e se samosujalqvam i t.n. i 4e prikazvam izmislici.Ne etaka

[Fr33land3R]
03-05-2007, 06:37
За всяка гара има спирка.Запомни това.И на теб ще ти дойде времето.А,и не е важно просто да имаш приятелка,а да си с човек,който обичаш.
ne si mnogo typa da znae6...

a po temata pi4 ne 4akai "3 - 4 godini ne6to da se promeni" am se raznoobrazi... napravi ne6to razli4no i spri da se sduhva6..

Blab
03-05-2007, 06:43
Nadejda....4akam q ve4e 3-4 godini ,ne6to da se promeni....Mislq 4e vsi4ko skoro 6te si doide na mqstoto samo mi trqbva malko smelost...vinagi sum bil borben i kato se setq kakvi ambicii imah ... a kak samo zaradi vun6nostta ne moga da gi postigna.Iskam da napravq ne6to a ne moga.
Виждам, че въобще не си наясно със себе си.Първо казваш едно, след малко точно обратното.Чакаш?Какво, някоя фея да долети и да оправи живота ти.Ами, съжалявам, че ще ти то го кажа, но не става така!Трябва ти малко смелост?Ето, виждаш ли, че и без приказни герои се получава работата.Външността не пречи на амбициите(освен ако не искаш да печелиш конкурси за красота).4-годишна депресия(по мое изчисление е започнала, когато си бил на 17), склонна съм да смятам, че не си излязъл от пубертета.[/b]

malko inat4e
03-05-2007, 06:49
znam kak se 4ustva6 do bolka mi e poznato :cry: izlqza li na vun sre6tam samo podigravkite na drugite,4uvala sum kak moq fr govori po tel s ses i i kazva 4e edvam e izturpqla srama da xodi s mene po ulicite :smt010 ve4e suvsem se srinax i az kato tebe mislq da se samoubiq ama kato se zamisli6 s tva ne slaga6 krai na si4ko [-X ako iska6 mi prati pic na meila da te vidq :)

bARbiTy
03-05-2007, 09:42
НЕ Е ДО ВЪНШНИЯ ВИД!!!!Нали ги виждам някви кофи с някви готини пичове ходят,аз кат съм хубава що съм сама :-k

Аз не съм кофа и пак ходя със себе си...
еха ходиш със себе си :o :o :o =D> и как е кат са е*бете?!?!?!?! :roll: :roll:

desperate
03-05-2007, 18:32
be_true .... puberteta otdavna sum go minal i tova nqma ni6to ob6to s nego.I kak da se promenq ? kakvo da napravq da zema edin 4uk i da se bluskam po liceto s nego li? ne stava taka vinagi sum bil borbena natura no i realist.Tova koeto ne moje da promenq zna4i e taka za6toto prosto nqma na4in.nz mom4eta i momi4eta ne go pojelavam na nikogo.Ne mi trqbva da sum krasavec a prosto da sum normalen.Da gi nqmam tezi 4erti i ne6ta koito me pravqt grozen.Ne iskam mnogo prosto da sum normalen i da me priemat i posre6tat kato takuv.Poznavam hora koito tova kak izglejdat ..ne im puka i si pravqt vsi4ko koeto trqbva no men me boli i ne moga da sum kato tqh.Gledam drugite mom4eta ... vseki si ima lubovni prejivqvaniq i t.n. haresvat gi imat avantiuri ... a ako moje6e pone da ne me priemat taka i da sum normalen.... tova za men e dostatu4no.I ako ima6e vlak za vseki putnik to togava nqma6e da ima "ergeni" i nqma6e da su6testvuva taq duma.I priakzkata 4e krasotata 6te spasi sveta e mnogo vqrna.Az ne opredelqm vsi4ko ot tova kak izglejda 4ovek no e mnogo po-lesno 4ovek da uspee ako e krasiv.Otiva6 nqkude bez da se pritesnqva6... pravi6 ne6to bez da se pritesnqva6 i vsi4ko e ok. "malko inat4e" slagam krai na bolkata i ne6tastniq jivot tova e ne6toto koeto mi ostava.6te naranq mnogo hora 6te gi karam da stradat no te ne znaqt kakvo mi e na men vseki den...vseki edin mig.Ne mislq 4e e egoisti4no ot moq strana ako go napravq.Zavijdam vi na vsi4ki (razbira se dobronamereno) kato gledam kolko ste krasivi i veseli i nai-ve4e 4e pove4eto ne kazvam vsi4ki ot vas ste sre6tnali ili izpitali lubovta.Kakvo po-hubavo ot tova 4ovek da obi4a ida bude obi4an? mersi na vsi4ki i pak sorry za kirilicata

Kianna
03-05-2007, 18:36
За Всеки Влак Си Има Пътници?!?!? НЕЕЕ това не се отнася за влаковете ИЗВЪН СТРОЯ!!!



:smt005 :smt005 :smt081 =D>

Digital
03-05-2007, 19:10
Nadejda....4akam q ve4e 3-4 godini ,ne6to da se promeni....Mislq 4e vsi4ko skoro 6te si doide na mqstoto samo mi trqbva malko smelost...vinagi sum bil borben i kato se setq kakvi ambicii imah ... a kak samo zaradi vun6nostta ne moga da gi postigna.Iskam da napravq ne6to a ne moga.
Виждам, че въобще не си наясно със себе си.Първо казваш едно, след малко точно обратното.Чакаш?Какво, някоя фея да долети и да оправи живота ти.Ами, съжалявам, че ще ти то го кажа, но не става така!Трябва ти малко смелост?Ето, виждаш ли, че и без приказни герои се получава работата.Външността не пречи на амбициите(освен ако не искаш да печелиш конкурси за красота).4-годишна депресия(по мое изчисление е започнала, когато си бил на 17), склонна съм да смятам, че не си излязъл от пубертета.[/b]
be true, аре си заври нещо остро и не обяснявай кой е излязъл от пубертета и кой не, става ли ?
Щом като пича казва че е така, значи е така. Щом като пише тук значи има нужда от подкрепа. 4 години не са малко, не мислиш ли ? А външния вид наистина е от значение.
Единствената истина е че за всеки влак си има пътници. За някои по-малко, за други повече. Но винаги се намират... не се отчайвай приятелю, знаеш че хората са егоисти, хората не се съобразяват. Хората не разбират, а и много от тях дори не зазлужават да го проумеят.
Просто... живей. Поне имаш тази възможност, бъди благодарен.

desperate
03-05-2007, 19:22
ne se karaite sega.Uvajavam mneniqta na vseki edin ... tq taka misli ..i si go kazva.Digital pi4 neznam no tazi vuzmojnost da jiveq ne q iskam .however ako jelaete zakriite temata da ne vi otteg4avam s moite si problemi pove4e.

bebot4ee
03-05-2007, 19:37
Iskam da vi kaja,4e tova da s hubav ne ozna4ava da si 6tastliv!Az neskromno moga da zaqvq,4e sum sladka,no prosto ne mi vurvi i tova e..haresvam nqkakvi vse nevzra4ni mom4eta,za6toto "pi4owete"prosto sa vuzduh pod nalqgane!i moga da ti kaja,4e za po4ti vsi4ki momi4eta e vajna ne samo vun6nostta,a tova 6to za 4owek si!Taka po suvsem beglata predstava,koqto dobivam ot teb,si mislq,4e si super pe4en 4owek,no prosto trqbva da se opita6 da bude6 priqtel s momi4etata,ne da gi vuzpriema6 kato vid plq4ka!Pokaji im vutre6nata si krasota,tq moje da omae mnogo powe4e ot vun6nata!

03-05-2007, 19:40
Моят съвет е да прочетеш книгата "Излекувай живота си" на Луиз Хей, която ще ти помогне да заобичаш себе си, при теб виждам и защитни реакции като казваш, че външността ти пречи да постигнеш амбициите си(ще ме разбереш, ако прочетеш книгата) ! Успех и не дей много дълго да седиш отчаян! O:)

03-05-2007, 20:09
ne vuzpriemam momi4etata kato vid plq4ka v nikakuv slu4ai.Az moje i da sum dobur ...no kakto kaza vseki gleda i vun6nata krasota.Taka 4e spored men i da ima6 vutre6na krasota... nqma nikoi da te dopusne i da te opoznae za6toto te posre6tat po vun6n. vid.
strannoto pri mene e 4e nai-dobriqt mi priqtel e momi4e.Da tq mi e kazvala 4e sum to4en i t.n. no nadali nqkoi 6te me poiska za ne6to pove4e ot priqtel.KAkto i da e ... 4el sum mnogo podobni knigi i statii i t.n. no realnosta si e druga i jivota si e jivot.Vurvq po ulicite i v o4ite na vseki vijdam lek prismeh dori i otvru6tenie.Rqdko se slu4va nqkoi da me prieme dobre i da ne me gleda vse edno sum " :smt012 " ...tova e ne6to kato nagradata za men samo kadeto sled 5 kra4ki vsi4ko hubavo se sriva.Iskam da hodq po kafeta..disko i t.n. no kak?Kak sled kato otida vijdam unizitelni durjaniq.Obru6tat se i me poglejdat...vse edno ne sum 4ovek a porednoto neveroqtno ne6to koeto sa vijdali.Ne sum nqkakuv zadrusten no kato 4e li vsi4ko tova koeto me ma4ka malko po-malko me pravi takuv.Imam dostoinstvo ot koeto nikoga nqma da se otkaja no to ne pomaga v slu4aq.Taka 4e skoro 6te pokaja :smt018 na jalkiq si jivot i kvoto 6te da stava vqrvam 4e 6t e po-dobre. :cry:

Ескарина
03-05-2007, 20:17
^ Я си влез в акаунта... = )

03-05-2007, 20:23
Виш,не може да се каже,че външноста ти е най-големия проблем ...
Има много хора,които не са дотам привлекателни пък си имат приятел/приятелка .. по-скоро трябва първо да знаеш какво искаш,за да се постараеш да го намериш .. т.е. да си наясно със себе си :roll:
Пък и можеш да помолиш твои приятели да те запознаят с някое момиче ... колкото повече запознанства толкова по-голям шанс имаш да откриеш момиче за теб :)
И най-важното ,знам,че е тежко,но не се отчаивай! :wink:

_Imaginary_girl_
03-05-2007, 20:26
Виж,не може да се каже,че външноста ти е най-големия проблем ...
Има много хора,които не са дотам привлекателни пък си имат приятел/приятелка .. по-скоро трябва първо да знаеш какво искаш,за да се постараеш да го намериш .. т.е. да си наясно със себе си :roll:
Пък и можеш да помолиш твои приятели да те запознаят с някое момиче ... колкото повече запознанства толкова по-голям шанс имаш да откриеш момиче за теб :)
И най-важното ,знам,че е тежко,но не се отчаивай! :wink:
ТФа бях аз

desperate
03-05-2007, 20:44
Osnovniq mi problem e toi :( ot nego idvat ostanalite.Priqteli....da hubavo 6te6e da gi imam no nqmam takiva .Zarqzah vsi4ki za6toto makar i nevolno te po4naha da me vuzpriemat kato drugite i po4naha da gledat na men kakto ostanalite hora.Nqma 4ovek koito bi me iskal takuv ta dori i hora na vuzrast me gledat i se otnasqt s men vse 1 sum parcal.Iskam da iz4ezna da se izparq i da si jiveq sam ako trqbva no ne moje.I iskam da vi dam edin suvet na vsi4ki koito imat 4ovek do sebe si.Ako vi obi4a ,ako vie go obi4ate budete zaedno ne go izpuskaite.Dori da si mislite 4e 4uvstvata vi namalqvat ili 4e si omruzvate pomislete predi da se razdelite za6toto nqkoi hora nqmat tazi obi4 i podkrepa koqto vie imate.Pomislete su6to taka dali vuv drug 6te q sre6tnete ili 6te e samo momentno privli4ane a po-vajnata 4ast moje da q nqma - lubovta.Zabavlqvaite se vseki den ,radvaite se na nai-malkite ne6ta za6toto vas ni6to ne vi spira a nqkoi hora gi spira.

_Imaginary_girl_
03-05-2007, 21:01
недей така ... успокой се :roll:
Не може да няма абсолютно никой на тоя свят,който да ти бъде приятел
Помисли .. с какво обичаш да се занимаваш и т.н. и ходи в такава среда,
където има такива хора ... запознай се .. ще си намериш приятели,
а след това и приятелка .. по-добре не стой в къщи цял ден да мислиш затова,защото ще се натъжиш още повече :roll:

malko inat4e
03-06-2007, 06:36
vij desperate nqma smisul da se samoubiva6 ili da pravi6 drugi gluposti :smt009 6e sre6tne6 nqkoq macka koqto da te xaresa takuv kakuvto si ne si4ki gledat samo vun6niq vid,makar 4e pove4eto go pravqt znam kak se 4uvstva6 napulno te razbiram i vse pak da se samoubie6 ne e izxod ot cqlata situaciq [-X

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 10:07
Бе не е важно да си кат някой модел . Просто трябва да имаш излъчване . Вместо да се депресираш , излез някъде с приятели , прави си кефа . Момичетата винаги харесват веселите и забавни момчета повече от хубавите ;)

rodik
03-06-2007, 11:19
Pich... nqma za kvo dase tormozish spored men si dosta kompleksiran , nzz tuka qko komentari se izrediha. Ne trea dati puka zapylvai vremeto si s neshto vmesto da mislish za nekfi det nete zaslujavat bydi kakyvto si na 21 godini si se pak i az nesam koi znae kvo ama sam na 14 ima vreme za sichko.. . Ti mai pisheshe che neti e do seksa i neshto takoa .. Tochno tva iskash nai-mnoo dori i danego priznavash osven ti dasi pomognesh drug nemoje za tfa fashtai se v race nedei da mislish za takiva gluposti kato samoubiistvo ili nekfi takia..Predi sam se chudel shto neam gadjeta kato druite shto jivota mi e se kriv , no i moq red doide dori da ne e bilo za mnoo dylgo pone razbrah che moga razberi i ti .. .. Ako nqkoi kazva che si grozen prosto :Smt019 :Smt019 :Smt019 pak kazvam NESE KOmpleksirai ot tapaciiiiiiiiii ima gi mn i az tuka romani pochnah da pisha are gl hf i se opravqi ei ! (dance)

juSTkiddy
03-06-2007, 13:25
Trqbva ti samochuvstvie!!!...Vse pak nikoi ne e syvyrshen obache ako se tormozish i depresirash zaradi nedostatycite si samo si vredish oshte poveche ...a i drugite zabelqzvat che se chuvstvash malocenen i moje bu tova go otblyskva...Gore glavata! :wink:

desperate
03-06-2007, 14:07
Бе не е важно да си кат някой модел . Просто трябва да имаш излъчване . Вместо да се депресираш , излез някъде с приятели , прави си кефа . Момичетата винаги харесват веселите и забавни момчета повече от хубавите ;)

I az tova iskam...pone da imam izlu4vane ...ne mi trqbva da sum model no dori i izlu4vane nqmam.Kakto i da e moeto spasenie e edinstvenno da napravq tov koeto mislq.Za nqkoi ne e pravilno no za men e :(. rodik kompleksite sa mnogo i naistina e mnogo po-zle ot kolkoto si misli6 mersi 4e se opitvate da mi vduhnete kuraj no prosto nz .flirt4e_{f} nedostatucite sa su6to mng i nqma kak da gi popravq a imenno te me pravqt takuv.ne sum debel 4e da moga da otslabna.Ako be6e taka do sega da bqh otslabnal 100000 puti :( za ne6tata koito moga da promenq 6tqh da gi promenq no moite ne6ta nqmat opraviq.mersi na vsi4ki otnovo za mneniuqta vi

malka_ligla
03-06-2007, 14:17
spokoiny be 4ovek s vremeto vsi4ko 6te se opravi.drygite sa pravi 4e vseki vlak si ima patnici ii rano ili kusno 6te doide i tvoq red.nemoje prosto da 6trakne6 s prasti ii vsi4ko da se promeni kato v prikazkite.prosto trqq ti sam da svikne6 s misalta 4e ne si nqkoi smotan da ti se vdigne samo4yvstvieto ii da ne se sramyva6 ot sebe si.kat si haresa6 momi4e vari pri negy i pone se opitai da q zagovori6(tova e nai-malkoto) prosty badi sebe si s momi4etata ii te 6te te haresvat i yvajavat.

rodik
03-06-2007, 18:43
Eto ti pokakazvash che mojesh dase spravish kakto ako si debel sh otslabnesh taka i s drugite neshta prosto opitai nishtu negubish

rodik
03-06-2007, 18:48
Dai pic date viiime seki moe da kae az sam grozen iskam da umra...

nasty_f
03-06-2007, 18:55
Първо-това е форум,в който се споделят проблеми,и ако някой може да ти помогне си пише мнението,а който не може не пише нищо.Второ-дай снимка да те видим.

xixi
03-06-2007, 19:00
seki moe da kae az sam grozen iskam da umra...
каква мисъл...

03-06-2007, 19:19
Vij navremeto i az imah tozi problem, no s vremeto moeto samo4ustvie se povdigna i sprqh da si mislq za lo6to. Na tozi svqt vinagi ima nqkoi koito 6te te obi4a, mojebi prosto v momenta ne e na razpolojenie da se zapoznae s teb;)) No spoko skoro 6te doide i tozi moment. Nqma grozni hora na tazi zemq... vseki e krasiv i trqbva da se 4ustva takav za da go mislqt i drugite za takav. Vseki ima individualni ka4estva koito se haresvat na drugite. Ako ti ne se haresva6 mejdodrugoto... nqma kak drug da te haresa smisla. Povdigni samo4ustvieto si. Az zapo4nah da se sre6tam s pove4e hora da izlizam po 4esto... poVtarqh si vseki den po5 puti 4e i az si struvam i ne sam grozna ili puk typa ili vsi4ki tam lo6i ne6ta koito simisleh za sebe si. Sprqh da se samonarejdam koeto dosta 4esto praveh zaradi niskoto si samo4ustvie. I vsi4ko se promeni. Sega ima dosta hora koito me haresvat... a nai vajnoto e 4e az samata se haresvam tova e nai vajnoto. ;))) Ne se pravi na tova koeto ne si za da se haresa6 na momi4e ne si struva. Badi sebe si i "TQ" sama 6te doide pri teb.
Off sorry zapo4nah mnogo da pi6a ;))) Uspeh ti pojelavam ;))

malka_ligla
03-07-2007, 15:12
naistina,trqq da ni dade6 svoi pic i da mojem da ti dadem po to4en savet kakvo da promeni6.naprimer vav van6nostta si aaa iii samo4yvstvieto ti trqq se dignii a ne da se samosajalqva6!!!

malko inat4e
03-07-2007, 17:03
sega vidq 4e ima 4ovek po-grozen ot tebe (az) :-D iskam da mi obe6tae6 4e nqma da pravi6 gluposti :cry:

SaLzI4Ka
03-07-2007, 17:28
Ami prosto izlizai po-4esto ako ne go pravi6 ... nameri si kompaniq dobri fr zapoznai se s momi4eta .. jivota si te4e i taka i taka pone mu se naslajdavai vse 6te te haresa nqkoe momi4e. 6te dam edin primer s edno mom4e ot moq klas. Zna4i i toi be6e taka napalno ot4aqn i si nameri kompaniq , priqteli po4na da se zapoznava s mnooogoo momi4eta abe vaob6te stana "gazar" mn se promeni i sega mackite go gonqt :lol:

desperate
03-07-2007, 18:39
Kazvam vi ..predi da se promenq bqh suvsem razli4en.No se promenih sled puberteta (vun6no) i v sledstvie i kato cqlo..." malko inat4e " vidqh 4e ti ne si grozna a to4no obratnoto ...i ako ti se misli6 za takava az da ti kaja 4e sum 10000000000 po grozen.Ne prikazvam prosto ei taka kazvam istinata za mene si.|Da ne izlizam hi4 4esto...a i ako re6a da se zapoznaq s nqkoi...nqma da iska da ima ni6to ob6to s men.Strah me e i 4e ako opitam i kato vida pak kak po4vat da stranqt ot men...6te se depresiram o6te pove4e.Az ve4e sum si kazal 4e 6te napravq tova koeto trqbva makar da znam 4e 6te naranq mnogo hora pokrai men.Ne moga da sloja pic poneje ne sum si pravil skoro a i nqmam namerenieto .Sram me e ot men si sujalqvam.A i ve4e kato vida fotoaparati i bqgam kato dqvol ot tamqn.Kato vi govorq taka otkrovenno znam 4e 6te me priemete i za zadrusten no pone koito me poznava po otblizo znae 4e ne sum takuv.Da gaden sum sme6en sm no ne i zadrusten i bez dostoinstvo...ostanalo mi e takova makar i malko.Predi godina pak bqh pisal podobna tema s nadejdata da promenq ne6to no uvii...ni6to ne stana i vsi4ko vurvi po-zle.Nqkoi mi be6e pisal 4e ako sum se bil izdokaral s nekvi dre6ki...da sum si bil smenil pri4eskata da sum si bil turil parfum4eto ida izlezna ...6tqlo da e drugo.E da ama drehite ne promenqt fizionomiqta na 4ovek i ne mislq 4e sa tolkvoa vajni v tova da opredeli6 nqkoi i da go vuzprieme6 po-dobre.Volq za promqna imam no nqkoi ne6ta ne mogat da se promenqt...edinstvenno sus plasti4na hirurgiq e da ama....se6tate se nali? trudna rabota i po4ti nevuzmojna :oops:

rodik
03-09-2007, 08:17
Nishto neti prechi da opitash ... :wink:

desperate
03-10-2007, 16:10
Doide momenta v koito trqbva da zema re6enieto.I dano zadovolq lubopitstvoto na nqkoi hora koito iz foruma me pitaha 4e nali 6tqlo da se samoubivam ve4e..emi za va6a radost utre 6te go napravq.Iz4akah udobniq moment v koito 6te ostana sam i 6te moga da go napravq.Iskam da blagodarq na nqkolko 4oveka koito mi pisaha na po6tata i v skype i se opitaha da mi pomognat.Ocenqm go no prosto nqma smisul.Specialno mersi na "Ani4ka" koqto do posledno se opitva6e da mi vduhne kuraj ,a i na vsi4ki pisali vuv foruma.Nqkude iz po-gornite mi mneniq bqh napisal za nqkoi drug suvet ,6te se radvam nqkoi ako si zeme pouka ot tqh i ako sa mu pomognali.Tova za men e dostatu4no.I taka kato mi ostava 1 den do spasenieto mislq da go otdam na udovolstviq bez da mislq samo za gadnite ne6ta.Sbogom na vsi4ki :smt006

malko inat4e
03-10-2007, 17:08
neeeeeeeeeee molq te ne pravi gluposti :smt010 ima za kakvo da jivee6 razberi!az ne iskam da te zagubq molq te ne pravi gluposti,molq teeeee :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

BAYO
03-11-2007, 03:19
Spoko priqtel ne pravi takia gluposti. Na 21 godini si i mislish taka. Celiqt ti jivot e pred tebe.Az syshto sum bil kato teb, sega pak ne sum v dobur period am kakvo da se pravi, jivotyt prosto vinagi ni podlaga na izpitaniq. Hodeh s edno momi4e 3 god. i nakraq tq me zarqza , zashtoto "iskala da ima gadje, koeto da ne i pravi zabelejki s koi hodi, koga se pribira i kak se durji s dr. mom4eta" . Sam vijdash che sled 3 god. golqma liubov nastypva mrak i bolka. Nqmash predstava kakvo sum izjivql prez poslednata godina i polovina. 100 pyti da se bqh samoubil do sq. Imash li semeistvo, blizki, rodnini? Obichash li gi? Te obichat li se? Tova syshto e liubov ne go zabravqi!Kaji kakvi sa ti konkretnite kosuri,problemi,nedostatyci i t.n. za da mojem da ti help be chovek. Kakto e kazal taka izvestniq Andrey ot SBLUSUK ; " Nqma nevuzmojni neshta ". Mi tva e pomisli si i pishi! :arrow:

Digital
03-11-2007, 06:42
Doide momenta v koito trqbva da zema re6enieto.I dano zadovolq lubopitstvoto na nqkoi hora koito iz foruma me pitaha 4e nali 6tqlo da se samoubivam ve4e..emi za va6a radost utre 6te go napravq.Iz4akah udobniq moment v koito 6te ostana sam i 6te moga da go napravq.Iskam da blagodarq na nqkolko 4oveka koito mi pisaha na po6tata i v skype i se opitaha da mi pomognat.Ocenqm go no prosto nqma smisul.Specialno mersi na "Ani4ka" koqto do posledno se opitva6e da mi vduhne kuraj ,a i na vsi4ki pisali vuv foruma.Nqkude iz po-gornite mi mneniq bqh napisal za nqkoi drug suvet ,6te se radvam nqkoi ako si zeme pouka ot tqh i ako sa mu pomognali.Tova za men e dostatu4no.I taka kato mi ostava 1 den do spasenieto mislq da go otdam na udovolstviq bez da mislq samo za gadnite ne6ta.Sbogom na vsi4ki :smt006
Съжелявам, приятелю...
п.п.: просто недей...

rodik
03-12-2007, 12:13
kvo staa kaite che nesam vlizal otdavna neam net ?

Digital
03-12-2007, 12:15
Ми аз предлагам някой да изтрие темата...

FiRe_LaDy
03-12-2007, 12:25
E,ne moga da razbera shto sichki gledat samo vynshniq vid?Ima tolkova dobri i umni momcheta(a i momicheta),koito bivat otbqgvani ot obshtestvoto samo zaradi vynshniq im vid.Che kakvo sa vinovni te?E,pich ne se otchaivai i ne si misli gluposti.Jivei si jivota i tvoeto vreme shte doide. :wink:

Digital
03-12-2007, 12:49
E,ne moga da razbera shto sichki gledat samo vynshniq vid?Ima tolkova dobri i umni momcheta(a i momicheta),koito bivat otbqgvani ot obshtestvoto samo zaradi vynshniq im vid.Che kakvo sa vinovni te?
Не знам. Но знам че ако всички мислеха и чувстваха като теб светът щеше да е по-добро място... :?
Срам ме е от това че съм човек, срам ме е от обществото в което живеем, изпитвам невероятен гняв и в същото време се чувствам безсилен спрямо всички проклети абсурди, всякаква липса на толерантност на уважение на търпимост... толкова ли е трудно ?
Чудя се дали момчето е все още живо... поредния добър човек отхвърлен от тълпата... майната им. Дори не знам кого да псувам... безсилен съм. :smt012

03-12-2007, 13:57
и сега в крайна сметка ... какво стана момчето самоуби ли се или само си прави майтап с куп хора :| аз лично много гадно се почувствах от откровенията от отношението на хората помежду им абе изобщо незнам ... особенно в училище много гадно се държат хората един към друг явно като е на 21 години и е тръгнал да се самоубива много подигравки е изял в училище аз лично се водя откъм така наречените "гъзари" което на мен като определение не ми харесва определям се като веселяк но за разлика от другите "гъзари" знам какво е да си сдухан до 7ми клас бях много затворен особено след като баща ми замина в чужбина и затова някак си избягвам да се подигравам на "грозни" неравностойни или просто сдухани деца особено ми е жал като на деца които си учат уроците ги наричат зубрачи и тем подобни аз като си изкарам тройката си мълча а не псувам съучениците изкарали по високи оценки от мен :smt012 :smt012 бил съм ученик и в изпания и там мога да ви кажа хората са много по толерантни от тукашните дори и да си излязъл от филм на ужасите се отнасят с теб като с равен няма разделения като тукашните

примерно някой пуши и вече е кой знае какво !! как примерно аз като пуша даже се крия а други на моята възраст едва ли не са се качили на връх еверест незнам просто ....


на 16 години съм а вече съм забелязал че не винаги умните се стимулират колко конкурси се извъртяха по телевизията

например преди някоко години гледах по някой канал конкурса евровизия и как не ги досрамя водещите да елиминират момиче заради външния и вид тогава за финала се класираха кафе а момичето пееше къде къде по добре от тях и като цяло се усещаше че не е там за известност а да докаже на себе си че е наравно с другите ... УВИ тя беше елеминирана заради външния и вид а после като и го казах тя се разплака а журито и се смееха


същия пример наскоро по бтв мюзик айдол как се подиграха с едно момиче с мустак :-) очевидно беше смешно ама чак глория да тръгне да рисува карикатури като знае че ще бъде излючено по най-гледания български телевизионен канал .... незнам просто нямам думи


еми каквото имах да кажа го казах дано се позамислят някои хора относно начина им на държание към другите :smt006

malko inat4e
03-12-2007, 15:54
ne iskam da go kazvam,ama mai se e samoubil :smt010 ve4e nqkolko puti mu pi6a,no ne polu4avam otg :smt010 nz 6e se poburkam ot pritesnenie iskam da znam 4e e dobre i 4e nqma da pravi gluposti :cry: ne moga da spq po celi no6ti,misalta 4e moje da e napravil nqkoq glupost me ubiva :smt010 cql den si povtarqm edno i su6to kato ludite povtarqm si "toi e dobre sig sega e nqkude na vun i se zabavlqva" :smt010 ne izdurjam pove4eeee

sherry
03-12-2007, 16:05
За всеки влак си има пътници.
А и колкото и неприятно да изглеждаш, ако се грижиш повече за външността си, ще я промениш поне малко към добро :-) Има мацки, които не се интересуват толкова от физическото, а от духовното, вярвай повече в себе си, за да могат другите да повярват в теб!

П.С - Сега видях, че момчето е заплашило да се самоубие :shock: Дано не го е сторил! Има за какво да живее...Язък...Толкова млади хора се отказват от животите си, това е грешка...

03-12-2007, 16:07
да са самоубива кат му е толкоз акала бахти злето яко си е набил филмите :smt011

Buttk0
03-12-2007, 16:09
Ой пресвета кокошке ... кви са тия глупости бе ... омг "аз съм грозен, той/тя е хубав" секи човек е хубаво по свой собствен начин, кой с визия, кой с характер няма значение как изглеждаш на външен вид, а как изглеждаш вътре (тва съм го чувал по анимационните филмчета) я стига глупости бе кво ше се самоубива ... ако всеки "грозен" човек хване да се самоубива ...

sherry
03-12-2007, 16:11
Обръшам се към автора на темата:

Има много хора на тоя свят, които биха дали всичко, за да имат шанса да живеят. Има неизлечимо болни, ужасно много! Те биха дали всичко, за да прибавят някой и друг ден към живота си. Но не могат!

Ти имаш шанс да си щастлив, имаш шанс да вкусиш от щастието, а го захвърляш! Защо?! Няма невъзможни неща, от теб зависи дали ще се бориш и дали ще промениш това, което не ти харесва. Смъртта не е изход...Борбата е изход! Сигурна съм, че ако бъдеш силен и ако не се откажеш от живота, ще изгрее и твоето слънце!

malko inat4e
03-12-2007, 16:29
да са самоубива кат му е толкоз акала бахти злето яко си е набил филмите :smt011

6to ne mlukne6 a?kuv ti e problema be pendel? ako ne mlukne6 6ti navra 1 lev v g*za qsno li ti e ma k*rvo??????

03-12-2007, 16:34
млакни пък ти е ... ти ако му вярваш смятаи и ти колко си ... неможел си намери гадже и аи края на света има адски много неща които може да прави .... ма както и да е тапа*и

Buttk0
03-12-2007, 16:43
да са самоубива кат му е толкоз акала бахти злето яко си е набил филмите :smt011

6to ne mlukne6 a?kuv ti e problema be pendel? ako ne mlukne6 6ti navra 1 lev v g*za qsno li ti e ma k*rvo??????
Леееле мале

Tryna
03-12-2007, 18:34
да са самоубива кат му е толкоз акала бахти злето яко си е набил филмите :smt011

Абе я си гледай работата и не се обаждай и не той а ти си злето.Дано не е направил нищо защото ще е много жалко.От кога искам да се запозная с момче като него трябваше да вида темата по-рано :( [-o<

vvs_go
03-12-2007, 19:41
виж на колко си години 4е н6то ми се губи връзката

03-12-2007, 23:07
да са самоубива кат му е толкоз акала бахти злето яко си е набил филмите :smt011

Абе я си гледай работата и не се обаждай и не той а ти си злето.Дано не е направил нищо защото ще е много жалко.От кога искам да се запозная с момче като него трябваше да вида темата по-рано :( [-o<

хах аз съм бил злето .. ми хубу ма не сам са комплексирал толкоз много кат тос че чак да се самоубивам защото нямам приятелка а другите имат ...

а към автора : за всеки влак си има патници... които тарси намира... в България на 1000 мъже се падат по 1115 жени замисли се ... а ти ако търсиш някаква принцеса дет оценя само по външността ко са учудваш че не те искат ...

nenormalen
03-13-2007, 05:26
Аре стига бе. Няма такова нещо. Какъв си ще си го определяш само ти. Живота е такъв какъвто си го направиш.
Ае стига си се самосъжалявал колко си зле. Стегни се малко. Верно всеки има гадни моменти, ама трябва да се продължи напред. Се ще оправят нещата, ама колкото по-рано ти почнеш да правиш нещо по въпроса, толкова по-добре!

Digital
03-13-2007, 11:39
Аре стига бе. Няма такова нещо. Какъв си ще си го определяш само ти. Живота е такъв какъвто си го направиш.
Ае стига си се самосъжалявал колко си зле. Стегни се малко. Верно всеки има гадни моменти, ама трябва да се продължи напред. Се ще оправят нещата, ама колкото по-рано ти почнеш да правиш нещо по въпроса, толкова по-добре!
Абе шибаняци. Сега говорите така но опре ли до вашия задник друга песен ще запеете. Пфу да ви еба...

marche
03-13-2007, 12:40
Vij da si hvane6 nqkoq ne e nujno da si hubav,ako si krasiv otvutre vinagi moje6 da q nameri6!Puk sig znae6 4e lubovta idva kogato nai-malko q o4akva6!Razberi 4e kolkoto i da si grozen vun6no tova ne ozna4ava 4e si grozen i vutre6no!Puk i momi4etata ne gledat samo kak izglejdate vie mom4eta,trqbva da se durji6 svobodno s neq i da si mil

sledko_f&gt;93
03-13-2007, 14:31
Знам ,че не трябва да ви занимавам с моите си проблеми но наистина ми е много тежко и искам да си споделя.Никога не съм имал приятелка ... и надали някога ще имам.Всеки ме отбягва а момичетата не ме харесват ( е да защото не съм красив) и ми е много гадно.Не мога да живея нормално така разбирате ли :cry: .Незнам какво да правя мислил съм си за най-лошото.И ако красотата ще спаси света мен дали някой ще ме спаси някога? Пишете ми каквото мислите но не се подигравайте нарочно. :roll:
За всеки думата"красив" си има различно значение! :wink: На колко си? Не си втълпявай, че си грозен! Няма смисъл! А и ако някое момиче тръгне с теб, само защото си готин, мислиш ли, че ще е честно? НЕ! ;)
Не се притеснявай! Явно просто още не си срешнал подходящото момиче ;-)

03-13-2007, 15:16
Аре стига бе. Няма такова нещо. Какъв си ще си го определяш само ти. Живота е такъв какъвто си го направиш.
Ае стига си се самосъжалявал колко си зле. Стегни се малко. Верно всеки има гадни моменти, ама трябва да се продължи напред. Се ще оправят нещата, ама колкото по-рано ти почнеш да правиш нещо по въпроса, толкова по-добре!
Абе шибаняци. Сега говорите така но опре ли до вашия задник друга песен ще запеете. Пфу да ви е**...

първо... ако опре до моя задник изобщо няма да съм кат тоя
второ... няма да опре ... поне кат неговото
трето... тои няма самочуствие и сигурно някаф са е изолирал само са самосъжалява в тях и не излиза после искал приятелка бахти маняка да ходи са запознава с момичета ... може някоя да го е одрязала нешо и аидееееееее края на света искам да умра ха... :roll:

kisska_misska
03-13-2007, 18:16
abe ia ne go obijdaite.Edva li niakoi ot vas bi subral smelost da bude tolkova otkroven pred tolkvoa mnogo hora a vie ste huknali da go obijdate.Shtom ima momiche za nai-dobra priatelka znachi e dobur i ne kakto si mislite zadrusten.Za Avtora: Interesno mi e ot kade si? Bih jelala da se sreshtnem,da se zapoznaem i da vidish che ne vsichki sa "loshi" . Molia te otgovori

puhkav_mecho
03-14-2007, 07:58
Когато видиш някое момиче нека първата ти мисъл не бъде: 'оле к'ва е готина искам я за гадже' а - 'изглежда готина дали не мога да се спреателя с нея' . Опитай да си приятел с противоположния пол.


така е, първо трябва да свикнеш да не се чувстваш неудобно сред момичета..Успех :smt023

patoka_dafi
03-14-2007, 08:10
пич аз съм имал 3-4 приятелки за целия си живот но споко братле несе отчайвай късмета няма дате пропусне ити ще имаш приятелка само споко и търпение :D :-D

patoka_dafi
03-14-2007, 08:16
ти си момче даваи го по мъжки стига си ревал като момиче

Katia__
03-14-2007, 22:28
Ей а той защо не пише? Бих желала да му кажа нещо само да си даде е-майла или скайп-а.Не се предавай ,има момичета които гледат не външната а вътрешната красота.Пишииииии

03-15-2007, 20:33
След два дни дирене из форума най-накрая открих каде е писал моят най-добър приятел.Тъжно ми е да ви кажа но сега е в болницата.И като гледам какво е писал...не мога да повярвам.Винаги ми е споделял всичко но не знаех че е било толкова сложно :smt009 .На никой нито думичка не обели и не каза защо е направил така...само на мен ми сподели за тоя форум и...видях причините.Моля ви ако може да премахнете темата.

BAYO
03-15-2007, 23:56
След два дни дирене из форума най-накрая открих каде е писал моят най-добър приятел.Тъжно ми е да ви кажа но сега е в болницата.И като гледам какво е писал...не мога да повярвам.Винаги ми е споделял всичко но не знаех че е било толкова сложно :smt009 .На никой нито думичка не обели и не каза защо е направил така...само на мен ми сподели за тоя форум и...видях причините.Моля ви ако може да премахнете темата.

Abe men ti zaigravash li se tuka s si4ki tiq hora ili kvo?!? Dai neshtu po konkretno be, kvo e tva ; sq e v bolnica brbrbr..... tva seki moje da go napi6e!? :---) :---) [-X

iChi
03-16-2007, 05:08
Приятел не се отчаивай аз какви прошляци с какви красиви момичета съм виждал не е истина .... Всеки е чул това " за всеки влак си има пътници " Така че не се отчаивай и продължавай напред !!!

03-16-2007, 09:46
[quote="Анонимко"]След два дни дирене из форума най-накрая открих каде е писал моят най-добър приятел.Тъжно ми е да ви кажа но сега е в болницата.И като гледам какво е писал...не мога да повярвам.Винаги ми е споделял всичко но не знаех че е било толкова сложно :smt009 .На никой нито думичка не обели и не каза защо е направил така...само на мен ми сподели за тоя форум и...видях причините.Моля ви ако може да премахнете темата.[/quoте

хах тва ако беше наистина не мислиш ли че нямаше да пишат медиите?

03-16-2007, 12:51
Абе не се подигравайте така ако не ми вярвате отидете в Стара Загора в болницата и ще се уверите щом мислите че ви лъжа....имам и доказателство но не е тук мястото да ви показвам каквото и да е било,а и няма да е честно спрямо него.И пак ви моля да закриете тази тема! :(

BAYO
03-16-2007, 13:33
Последен пост по темата прая щот смятам че се изчерпахме.
Значи имах приятелка преди около 2-3 год. която беше луда по мен. Бяхме заедно 2 години, но нарая се оказа така, че аз тряяше да замина за пореден път в чужбина, обаче тя тоя път не се съгласи.Заплашваше ме че ще се самоубие и т.н. Да! Направи го цели 3 пъти представете си и знате ли ккакво ми беше писала в един майл след като бях заминал вече? Ще и цитирам думите : " Мислех, че да се самоубие човек е най-лесното нещо на тоя свят, но сама се убедих, че това не е така. В същност , 3 пъти опитах и 3те пъти стигнах само до болницата. Не успях и сега накрая вече видях за какво си струва да живея."
Самоубиват се тия, дето наистина няма ама наистина няма за какво да живеят, а той има, след като не се е стигнало до фатален край (Слава на Господ), значи той има нещо скрито в сърцето си, което не признава, може би защото не иска да признае дори пред себе си. Но там има нещо, може да е дълбоко, но има нещо и той ще живее именно заради него, сигурен съм!!!

УСПЕХ ПРИЯТЕЛ!!!

03-16-2007, 13:39
q ne se ot4aivai?za kakvo ti e da si nepremenno s pr-ka?i az si nqmam gadje?spoko 6te si nameri6 dama-tva nqma da ti izbqga.malko me samnqva da si grozen-ne moje vsi4ki da sa ednakvi kato berbatov dare4em.badi sebe si i se haresvai taka i dr 6te te haresat :D

fAsHi0nAbLe
03-16-2007, 18:09
Мислил ли си да станеш гей ?
Хах това в кръга на шегата :wink:
По темата ... НИКОГА не съм харесвала момчета, които се самосъжаляват и комплексират .. вземи малко повече да се правиш, смисъл прави си прически, обличай фешън дрешки и с малко по-голямо самочувствие.. успеха няма да те изостави.
Е така като гледам не си на повече от 14 15 години .. има хора, които с времето се разкрасяват природно, а има и други, които си вдигат малко самочувствието и променят коренно живота си. Само се замисли колко може да ти помогне това самочувствие :)

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 18:28
:wink: сега ще ти попиша малко дълги4ко но с енадявам да го про4етеш защото с голямо желание за помощ го писах!!!
виж,първо според мен няма грозен 4овек на земята....всеки е красив с нещо....всеки има нещо необи4айно красиво в него...дори и да не го забелязва!!! Казваш 4е не те харесват моми4етата? знаеш ли това 4е не те харесват вси4ки моми4ета..от класа и 4е не си от номер 1 хубавците? това е в плюс за теб пи4/!!!! така ще намериш някое свястно моми4е За което ще знаеш 4е иситински те оби4а..и държи на теб!!! защото хубавците имат най лош късмет в любовта много ги изиграват тях защото им се нахвърлят всякакви и този който т ехаресат истински в най 4естия слу4ай се оказва грешния 4овек!!! така 4е поне в любовта ще срещнеш перфектното моми4е...и повярвай ми сигорна сам 4е има още свястни моми4етА които поглеждат вътре в твоето сърце и се влюбват в него..а не в външния ти вид..!!! айде много цунки сладур4е от една малка пикла на 13 годинкиии!!!! 4ао :lol:

Iv4eTy
03-16-2007, 20:42
виж какво ако ти сам не си повярвяш, и не си оправиш самочувствието няма как да те харесват другите! трябва да вярваш в себе си, защото сигурно има момичета, които те харесват, но ти не ги забелязваш!

Ravnodushna
03-18-2007, 20:46
Kakto kazva maikata na nai-dobrata mi priqtelka "mujut e nujno da e malko po-krasiva ot dqvola,nai-vajnoto e da e MUJ" Istinskite hora ne gledat vun6nostta a kakuv e 4ovek... uspeh

zubi
03-18-2007, 22:32
ооо приятел немисли за това ... немисли въобще ... само ще страдаш .. стига си се депресирал че не си красиф и стига си искал да бъдеш при най-готините ... не ги гледай ... така само се депресираш допълнително ... едвали си толкова зле ... едвали на тая земя няма момиче което да те хареса ... ест че има ... но просто не си го намери л . търси ... не се отказвай ... то нема да дойде при теб ако ти не го потърсиш ;-)

П.П. Ако търсенето непомогне .... питай чичо google ... той има отговор на всички въпроси ;-)

ani_miss
03-19-2007, 05:14
Според мен всеки един човек(дори и да го отрича)минава през такъв етап от живота си когато си мисли,че все нещо му има,и че нищо не струва.Истината обаче е съвсем друга - всеки човек е самокритичен към себе си малко или много.Никога не можем да се погледнем през очите на другите,а когато някой ни каже нещо положително за нас ние едва ли не си мислим,че е луд за да мисли така,но вътреино ни става приятно,че има някой,който да мисли така за нас.
Не мисля,че трябва да се отчайваш.Това,че си нямаш приятелка може да не се дължи на външния ти вид.Може би просто общуването с едни и същи хора.....в смисъл само с определен кръг от хора (приятелите ти,който те приемат само като приятел).Предполагам,че имаш и не само момчета приятели.
Трябва малко да разшириш средата си на общуване.Започни да се срещаш с нови хора.И най-важното е НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ!!!!!!!!!!
Винаги ще се намери някой,който да те оцени заради самия теб,а не заради виъншния ти вид или каквото и да било друго.

desperate
03-26-2007, 03:26
zdraveite na vsi4ki ontovo.kato gledam kakvo ste pisali sled kato bqh tam akdeto ne trqbva6eda buda nadali nqkoi 6te mi povqrva 4e e istina no tova momi4e koeto e pisaloe edinstvennata mmi priqtelka ie kazala istinata.ne mi se govori za tova koeto napravih.jivot za men nqma.edva se re6ih da pi6a no edinstvenoto ne6to koeto me razkoleba e 4e iskam da vikaja "Hora radvaite se na jivota,za tova 4e mojete spokoino da izlezete na ulicata,4e spokoino moje da otidete na kafe,disko i vuob6te kadeto iskate.Radvaite sei na nai-malkite ne6ta.i ako imate 4ovek do sebe si obi4aite go,otdelqite mu dostatu4no vnimanie ,budete s nego."
zavijdam na vseki edin ot vas ,4e mojete da pravite vsi4ko tova bez da vi kostva ni6to.a ako ima nqkoi kato men ... za vas ne moga da kaja ni6to poneje az samiq neznam kakvo da pravq. "ne predpriemaie kraini merki za tova!".az ne mojah da se preborq ne mojah da namerq proluka za da uspeq.nz kakvo ostava da napravq sega...osven da se nosq po te4enieto na "sivoto" ejednevie izpulneno s razkusva6ta bolka.nqmam sili nito jelanie za ni6to.edinstvennoto ne6to koeto mi ostana e nerealesti4nata nadejda 4e nqkoi den vsi4ko 6te se opravi.Ako nqkoi moje da mi kaje ot kade moje da si iztriq profila...4ene namerih ot kade. 6:30 stana ve4e i ne moga da zaspa no trqbva. :smt015 lek den ot men.

Digital
03-26-2007, 20:29
zdraveite na vsi4ki ontovo.kato gledam kakvo ste pisali sled kato bqh tam akdeto ne trqbva6eda buda nadali nqkoi 6te mi povqrva 4e e istina no tova momi4e koeto e pisaloe edinstvennata mmi priqtelka ie kazala istinata.ne mi se govori za tova koeto napravih.jivot za men nqma.edva se re6ih da pi6a no edinstvenoto ne6to koeto me razkoleba e 4e iskam da vikaja "Hora radvaite se na jivota,za tova 4e mojete spokoino da izlezete na ulicata,4e spokoino moje da otidete na kafe,disko i vuob6te kadeto iskate.Radvaite sei na nai-malkite ne6ta.i ako imate 4ovek do sebe si obi4aite go,otdelqite mu dostatu4no vnimanie ,budete s nego."
zavijdam na vseki edin ot vas ,4e mojete da pravite vsi4ko tova bez da vi kostva ni6to.a ako ima nqkoi kato men ... za vas ne moga da kaja ni6to poneje az samiq neznam kakvo da pravq. "ne predpriemaie kraini merki za tova!".az ne mojah da se preborq ne mojah da namerq proluka za da uspeq.nz kakvo ostava da napravq sega...osven da se nosq po te4enieto na "sivoto" ejednevie izpulneno s razkusva6ta bolka.nqmam sili nito jelanie za ni6to.edinstvennoto ne6to koeto mi ostana e nerealesti4nata nadejda 4e nqkoi den vsi4ko 6te se opravi.Ako nqkoi moje da mi kaje ot kade moje da si iztriq profila...4ene namerih ot kade. 6:30 stana ve4e i ne moga da zaspa no trqbva. :smt015 lek den ot men.
Лек ден и на теб приятелю. :)

Someone like you
03-27-2007, 17:07
едва ли е толкова лошо колкото го описваш,защото ми се виждаш свестен човек защо правиш такива работи :| че живота е гаден,тва е ясно и всеки един е осещал камшика на сьдбата просто не се предаваи....

crystal method
03-28-2007, 18:36
Хмм...интересна е темата...донякъде споделям чувството ти,защото и аз още съм нямал приятелка.Не съм грозен,не съм и някой красавец.Имам приятели...и приятелки.Обаче при мен проблема е че като харесам някое момиче ... всъщност само 2 съм харесвал много,даже си мисля ,че проявявам и обич...така де много се умотах,ставам приятел с тях.Ето момичето което много харесвах...един ден събрах смелост да и кажа че я харесвам и тя ми отвърна нещо от сорта "виж човек...ти си ми най-добрия приятел,не мога да тръгна с теб защото няма да понеса момента когато се разделим".След това срещнах още едно момиче...и с нея станахме добри приятели,тя дори ми споделя неща които дори с приятеля и не споделя,личи си че ми има доверие.Някой може ли да ме посъветва как да покажа че я харесвам...така че да разбере ,че наистина държа на нея и не я харесвам само заради външността.
Четох в доста мнения ,че за всеки влак си има пътници...започвам да се чудя дали този влак ще пристигне някога.Какви ли не глупости ми са минавали през ума вече...грозен ли съм,гаден ли съм,заради пъпки,прическа... Ще съм благодарен на този ,който ме посъветва нещо

realista_
03-30-2007, 00:36
E ne to taq tema q iz4etoh ot-do, dostoina e za roman, az sym ustanovil edno ne6to, ako si mnogo 4uvstvitelen trudno 6te ocelee6 v tozi svqt, trqbva da byde6 perde za absoliutno vsi4ko, kvo kato te gledai stranno gledai gi i ti stranno i stra6no ako trqbva, nqkoi ako te obidi da ti e praz onaq rabota, mene ba6ta mi me nau4i da sym perde za takiva raboti, az sy6to sym grozen ne mi dreme i da me gledat nqkoi i da stranqt ne mi puka za tqh, to problema ne e v teb, a v tqh, te 6te sblyskat s trudnostite i edin den kato te molqt za pomo6t ti 6te im se smee6, Gospod vijda vsi4ko na tozi svqt vinagi ima ravnovesie!A tam momi4etata kvo gledali, mi ti ne gleda6 li vyn6nostta be, i ti 6e vidi6 nqkoq qka i 6te hvyrli6 o4i ili nqkoiq, koqto e grozna i nqma da iska6 da ima6 ob6to s neq, vseki 4ovek vijda razli4no,moje ti iska6 prekaleno mnogo, a ne se zamislq6 vyhu tova , koeot ti ikma6 i nego ocenqva6, tova ti e problema, pyrvo trqbva da se nau4i6 da ocenqva6 tova, koeto ima6 i posle da iska6 o6te...i kakto ti kazah po-nazad predolei 4uvstvtelnostta, prosto prodalajavi napred s vqrata i nadjejdata v syrcetoto si kakvoto i da stava i edin den 6te vidi6 ''zlatnoto nebe'' garantiram ti!

Rogue
03-30-2007, 00:44
Ako tursi6 6tastieto v momi4etata si jestoko zabluden;)

desperate
03-30-2007, 19:09
Xax... realista_ vij za edno si prav... tova 4e sum po-4uvstvitelen ot kolkoto trqbva 4ovek da e.No vij az si imam gordost i mnogo puti sum postupval taka kakto i ti...pravq se na perde i prikazvam ne6ta koito mislq i na nqkoi tova ne im haresva no 6tom te postupvat taka...za6to i az da ne se za6titq nali? Rabotata e tam ,4e moje bi tova mi e slaboto mqsto (vun6snostta) i nali znae6 kato te ucelqt pravo v celta...boli.Ta za tova ako nqkoi me gleda taka...toi ima pravo DA takuv sum i ne moga da mu kaja obratnoto 4en e sum.I az sum realist ,oba4e ako me zasegnat za ne6to koeto ne e taka togava na men mi pada perdeto i ne mu mislq .Az ne iskam ni6to prekaleno mnogo... a prosto 6tastie .Rogue i bez momi4eta sum bil 6tastliv.. radvali sa me i malkite ne6ta ,radval sum se na vsi4ko ot jivota taka 4e... ne mislq 4e samo momi4etata nosqt 6tastieto.Mnogo e slojno pri mene priqteli mnogo...

03-30-2007, 21:33
моят съвет... промени си живота. Първо реши какво искаш, после намери кой го има... и прави това което прави и той, промени всичко по себе си.

FZ
03-30-2007, 21:50
абе няма грозни хора...просто едни хора харесват едни, а други други..мисля че не си намерил подходящото момиче...а на колко год си? Например ако си още в пубертета..то много хора се мислят за грозни тогава и все нещо не си харесват но после като поотраснат и... затова не се отчайвай :Р

03-30-2007, 21:53
Ти си с доста ниско самочувствие да себе си, което хич не е хубаво.Така и другите не те харесват. :wink: Много странно, че момчетата те отбягват за това, че си грозен, като и те предполагам не са първа хубост.Опитай се да се сприятелиш с тях, а не да се обезкуражаваш. napulno sam saglasen trqbva da bude6 po uveren v sebe si i po nastoqtelen

BAYO
03-30-2007, 22:11
Бе аз казах, че тва момче неа се самоубие , пък ето го пак. Зле е картинката. Личи си, че мисли, че е няк'во нищожество.Грешка.Сички сме човешки същества и => ако нямаме от всичко по много , то имаме нещичко, единствено, но голямо и неповторимо. Той ще си земе поука. Пак ще го завлачи живота на някъде. Въпроса е , дали той ще иска, дали ще му стиска по-точно тва е др. въпрос. Само не тря се самосъжаява и внушава разни неща. Аз съм казвал и в други постове; Самозаблудата е един от най-големите минуси на хората! Успех Пал :!:

03-30-2007, 22:14
Грозни момчета... ъъъ не знам, аз не ги разбирам (момче съм) ама си мисля, че такова нещо като много грозно момче няма...

desperate
03-30-2007, 22:29
BAYO , ne 4e ne probvah..ne stana .Vij to4no tova e 4e az se osuznah...ne sum v zabluda 4ove4e.4estno da ti kaja do predi 3-4 godini vsi4ko si be6e nared..no sled puberteta se promenih i to ne kakto pove4eto kum po-hubavo a kum po-lo6o.Tova osuznah i to ne prosto ei taka a za6toto vsi4ko okolo men po4na da se promenq.Otno6enieto na poznati , slu4aini hora .. i taka malko po-malko dokato ne po4na i nai-lo6oto.Minah godinite na zabludeniq tineidjur...po4nah da mislq kato golqm 4ovek i znae6 li sigurno po-hubavo 6te6e da e ako ne bqh zabelqzal vsi4ko tova sega sigurno 6tqh da si jiveq kakto predi...makar v zabluda no ot druga strana nqma6e da se vijdam otstrani kakuv sum i kak me priemat hora.Ako ti si tova na snimkata ... moga samo da te pozdravq , ne za6toto si krasiv a za tova 4e malko krasivi hora kato teb suomqvat da sa istinski da razsujdavat kato teb a ne da se durjat naduto i t.n ( ne 4e razbiram ot muje de) .Sudq za teb i po komentarite ti po drugite temi.V nikakuv slu4ai ne se samosujalqvam , kazvam tova koeto mislq i po-skoro bih kazal 4e se samokritikuvam ...i moje bi si prav moje bi ima malka notka na samosujalenie no ne e za6toto iskam men da sujalqvat a za6toto mi e kofti.Neznam,jivota mi e takuv ,sudbata mi e takava imam adski mnogo nedostatuci i to osnovni i to ne edin ili dva kakto pri pove4eto a mnogo pove4e ot 2. Sigurno kato pi6a po tolkova mnogo na nqkoi 6te im se stori 4e sum nekuv zabutan i zadrusten idiot no ne e taka.Tuk izlivam mukata si i sorry ako postoqnno se povtarqm za6toto na nqkoi moje da im se stori dosadno ve4e. sorry ako e taka :-#

gPa3HuTeJl
03-30-2007, 22:38
нужно ли е да си красив да имаш приятелка?
Не естествено.. ако намериш подходящия човек.. той няма да те гледа как излеждаш отв1н.... той ще проникне в тебе и ще види твоето истинско "аз"... не се безпокой денят ще дойде.. б1ди сигурен.. и когато дойде.. си спомни че си писал в този форум.. и аз с1м ти го казал това нещо...
Колкото до в1ншния ти вид...
Опитай да експериментираш с себе си... пробвай нови прически... очила(сл1нчеви,сега му е времето).. дори и ако искаш обици.. пробвай.. има една поговорка " От опит глава не боли " ...
И знай в този живот истински приятели няма...рано или к1сно ти забиват нож в г1рба за нещо което не си учакван ни-най-малко..
Аз никога не с1м позволявал да се ебават или тормозат децата от мойто даскало който са в това положение като тебе.. и винаги с1м гледал да се сприятелявам с тях..
И братле... ДИГНИ СИ САМОЧУСТВИЕТО МАЛКО.. не е хубаво да си с толкова ниско самочуствие...
Пич дано с1м ти бил полезен... :smt006

desperate
03-30-2007, 22:45
нужно ли е да си красив да имаш приятелка?
Не естествено.. ако намериш подходящия човек.. той няма да те гледа как излеждаш отв1н.... той ще проникне в тебе и ще види твоето истинско "аз"... не се безпокой денят ще дойде.. б1ди сигурен.. и когато дойде.. си спомни че си писал в този форум.. и аз с1м ти го казал това нещо...
Колкото до в1ншния ти вид...
Опитай да експериментираш с себе си... пробвай нови прически... очила(сл1нчеви,сега му е времето).. дори и ако искаш обици.. пробвай.. има една поговорка " От опит глава не боли " ...
И знай в този живот истински приятели няма...рано или к1сно ти забиват нож в г1рба за нещо което не си учакван ни-най-малко..
Аз никога не с1м позволявал да се ебават или тормозат децата от мойто даскало който са в това положение като тебе.. и винаги с1м гледал да се сприятелявам с тях..
И братле... ДИГНИ СИ САМОЧУСТВИЕТО МАЛКО.. не е хубаво да си с толкова ниско самочуствие...
Пич дано с1м ти бил полезен... :smt006

Obeca imam... a tova zapriqtelite go znam .Ne polu4avah pove4e respect ot tqh i gi zarqzah.(sigurno se 4udqt za6to taka i kakvo mi e stanalo izvednuj)Praveh se 4e ne gi zabelqzvam no mi pisna.Do sega nikoq ne me e haresala ... a sum na 21 .. ne mislq 4e 6te ima takuv 4ovek.I znam 4e ne e hubavo da sum s nisko samo4uvstvie no tova e...realnostta.Depresiran ,kompleksiran lo6o e no ne mogada napravq obratnoto .Mersi za okurajitelnite dumi i suveti no vsi4ko sum probval :|

gPa3HuTeJl
03-30-2007, 22:52
И ако обичаш Не спирай да пробваш... любовта чака няк1де там... да я намериш... главата високо напред... и пробвай непрек1снато..

BAYO
03-30-2007, 23:20
BAYO , ne 4e ne probvah..ne stana .Vij to4no tova e 4e az se osuznah...ne sum v zabluda 4ove4e.4estno da ti kaja do predi 3-4 godini vsi4ko si be6e nared..no sled puberteta se promenih i to ne kakto pove4eto kum po-hubavo a kum po-lo6o.Tova osuznah i to ne prosto ei taka a za6toto vsi4ko okolo men po4na da se promenq.Otno6enieto na poznati , slu4aini hora .. i taka malko po-malko dokato ne po4na i nai-lo6oto.Minah godinite na zabludeniq tineidjur...po4nah da mislq kato golqm 4ovek i znae6 li sigurno po-hubavo 6te6e da e ako ne bqh zabelqzal vsi4ko tova sega sigurno 6tqh da si jiveq kakto predi...makar v zabluda no ot druga strana nqma6e da se vijdam otstrani kakuv sum i kak me priemat hora.Ako ti si tova na snimkata ... moga samo da te pozdravq , ne za6toto si krasiv a za tova 4e malko krasivi hora kato teb suomqvat da sa istinski da razsujdavat kato teb a ne da se durjat naduto i t.n ( ne 4e razbiram ot muje de) .Sudq za teb i po komentarite ti po drugite temi.V nikakuv slu4ai ne se samosujalqvam , kazvam tova koeto mislq i po-skoro bih kazal 4e se samokritikuvam ...i moje bi si prav moje bi ima malka notka na samosujalenie no ne e za6toto iskam men da sujalqvat a za6toto mi e kofti.Neznam,jivota mi e takuv ,sudbata mi e takava imam adski mnogo nedostatuci i to osnovni i to ne edin ili dva kakto pri pove4eto a mnogo pove4e ot 2. Sigurno kato pi6a po tolkova mnogo na nqkoi 6te im se stori 4e sum nekuv zabutan i zadrusten idiot no ne e taka.Tuk izlivam mukata si i sorry ako postoqnno se povtarqm za6toto na nqkoi moje da im se stori dosadno ve4e. sorry ako e taka :-#

Благодаря ти за думите. Не знаех, че ми четеш постовете, щот обикновено не са от най-кратките. Тва исках да кажа първо. Второ - признаваш че липсва нещо, нещо, което те кара да си хапи. Сам казваш, че жените не са най-важното за теб. Тогава спри да говориш за тях като недостижима цел. Трето- Имам(х) приятел, също като тебе. Абсолютно като тебе. 3 пъти се опита да се самоубие и трите неуспешни. 98% детски паралич, ако ти говори нещо тва, то явно вижаш, че и при него не е цветущо положението. Той е на 20г. Бил е само с 1 момиче, което заряза с предлог, че тя не е достойна за него. Четвърто- не съм красив, гаранция ти давам. Красиви са жените, хубави са мъжете(според мен). 5-то и последно- пиши тука всичко което ти тежи и те мъчи. Винаги ше ти отг. а и не само аз, както се вижда.

BAYO
03-30-2007, 23:25
И ако обичаш Не спирай да пробваш... любовта чака няк1де там... да я намериш... главата високо напред... и пробвай непрек1снато..

Голем си бате, нищо че си малко още, ще порастнеш :-D

Съгласен съм, тфа исках да кажа :::

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 10:02
И ако обичаш Не спирай да пробваш... любовта чака няк1де там... да я намериш... главата високо напред... и пробвай непрек1снато..

Голем си бате, нищо че си малко още, ще порастнеш :-D

Съгласен съм, тфа исках да кажа :::

как да го приемам т'ва... :-k

I`live`in`hell
03-31-2007, 11:10
vij 4ovek i az bqh v takova polojenie kato teb no ne se predavah,nikoga ne se predavah i sega ne6tata se opraviha,savetvam te da ne se predava6 i nikoga ne polvolqvai na depresiqta da te nadvie...znam 4e ne e lesno....ne pravi gluposti 4ovek ne si zaslujava...

BAYO
03-31-2007, 12:11
И ако обичаш Не спирай да пробваш... любовта чака няк1де там... да я намериш... главата високо напред... и пробвай непрек1снато..

Голем си бате, нищо че си малко още, ще порастнеш :-D

Съгласен съм, тфа исках да кажа :::

как да го приемам т'ва... :-k

Съгласен съм, тфа исках да кажа просто. :wink:

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 12:15
Голем си бате, нищо че си малко още, ще порастнеш :-D

т'ва имам предвид.. :::

Pufinkaa
04-01-2007, 19:36
Би ли си дал пощата или скайп ?

BAYO
04-01-2007, 19:57
desperate искам да ти кажа само. Ако не намираш смисъл в живота, както съм почти в момента аз, отделяй максималното си време във форума. Поне ако мислиш, че не си полезен на себе си и деня ти е все така дъждовен и сив, можеш на другите да помагаш, както го правя аз. Просто мнение братко, просто мнение.

desperate
04-01-2007, 21:08
Не зная как, къде, защо
любовта е страх за мен
за мен е страх и но защо
как искам да съм в нейн плен.
Къде е тя защо я няма,
а дупката е вече яма.
Искра загасна, болка бясна,
погълна сянката прекрасна.

Незнам как, незнам защо
Незнам защо ме питаш кво
Но знам че искам да съм с нея
и не ме ебе защо.
Слушам ги, слушам тях,
слушам хора всеки ден,
те говорят за любов,
а любовта не среща мен
всеки ден в търсене на нея.
И даже външно да се смея,
дупката във мен ме кара
често да копнея за нея.
Къде е тя, защо я няма.
Щом клепачите ме предадът,
я виждам в красота обляна.
И после "бум", изтрел точен
пак куршум.
Събуждам се от бич в ноща,
а тя я няма, изчезнала без шум.
Надежда вече няма.
Последната искра загасна,
тъмнината грозна пак погълна
сянката прекрасна.
Целувка истинска и страстна,
но само в блян, а аз съм сам
във самота облян.
За много грешки ме е срам,
но знам, че сам съм се родил
и във кофчега пак ще бъда сам!!!


Не зная как, къде, защо
любовта е страх за мен
за мен е страх и но защо
как искам да съм в нейн плен.
Къде е тя защо я няма,
а дупката е вече яма.
Искра загасна, болка бясна,
погълна сянката прекрасна.

Не очаквам да ме разбереш,
да знаеш през какво съм минал,
колко сълзи съм излял, за да
стана т`ва което слушаш днес.
И без да забравя тоя скапан стрес,
не загубих даже какпа чест.
Живеем в два, два съвсем различни свята.
Грозното го знам добре,
но в теб намирам красотата.
Лягам сам и знам,
че сам пак ще бъда сутринта.
Кажи ми щом незнам какво е,
как да вяврвам в любовта.
Да го духа парата,
на думи всеки е богат.
Аз съм сам и сам оставам,
да го духа скапания свят.

Orqzah malko ot teksta na edna pesen koqto sqka6 izrazqva moite 4uvstva. taka kakto se 4uvstvam az vseki den.Sigurno se q slu6ali....
BAYO neznam chovek opitvam se i az da buda polezen.Pufinkaa prati mi lichno suobshtenie shte ti kaja skype-a :|

sherry
04-02-2007, 07:41
Отчаян, всичко зависи от теб :D Ако наистина се решиш, можеш да промениш живота си на 360 градуса, ако бъдеш по - уверен в себе си и ако промениш някои неща. Всеки има някакви проблеми, някакви трудности. Замисли се...Някои хора се раждат тежко болни, умират като деца, нямат шанса да се наситят на живота, нямат шанса, който ти имаш! От тебе зависи какво ще стане от тук нататък. Ако се отчайваш и ако се мразиш, няма да постигнеш нищо! Хората могат да правят чудеса, само когато вярват в себе си и в мечтите си! Помисли за това! След като не ти харесва живота, който водиш сега, промени го, недей да продължаваш по същия начин! Пиши ми ЛС ако искаш.

IRRIDUCIBILI
04-02-2007, 07:59
awe pi4 zemi se stegni malko seki moje da e polezen s ne6to i da si nameri mqstoto v jivota no ako neprestanno se povtarq6 4e nemoje6 naistina nqma da stane! prosto trqbva da b1de6 malko po nahalen,si4ko 6e se opravi gore glavata no nedei da si stoi6 po cql den v k16ti tva e nai gadnoto i to te depresira nai-mn za tva gledai postoqno da si zaet s ne6to pak i taka moje da sre6ne6 lubovta ;) zapi6i se da trenira6 ne6to ili prosto se zanimavai s tva koeto ti dostavq nai- golqmo ydovolstvie!!!

desperate
04-02-2007, 18:19
I na mene mi omruzna da se povtarqm..no ve4e kazah 4e... ne e kato da sum debel 4e da otslabna ida se promenq...kakvo da napravq kato ne zavisi ot men ? A vsi4ko idva ot tam 4e sum takuv ! Znam za kakvi trudnosti i t.n. mi kazvate imal sum gi i sum gi preodolqval no to4no tova ne moga da promenq a mi pre4i da izlezna spokoino za6toto prekra4a li praga na vratata... znam kakvo 6te vida znam kolko 6te me boli sled tova.Ako stava6e s nahalstvo i inat...dobre no vsi4ko tova se otbiva i ne moga ...neznam kak da vi go obqsnq.Znae6 li sherry 4uvstvam se to4no kato invalid...naistina ne preigravam ne se samosujalqvam but it's a true.Nikoq nqma da haresa takuv kato mene ... no ne e tam problema.Az moga da jiveq i bez da sum obvurzan prosto iskam da izglejdam normalno kakto vsi4ki ostanali a ne da me gledat kato izvunzemno ili nekuv clown.Neznam kakvo tolkova e frapira6toto 4e o6te s purviq pogled da me opredelqt kato edi kakuv si.... emi tova e ot vun6nostta mi..izlu4vaneto i t.n. Da vzema da si bluskam glavata v stenata ... taka li 6te stana po-krasiv (normalen) tova li zavisi ot men 4e da go napravq? Ne e tova ...na4in nqma osven plastikata .E tam ve4e se6tate se 4e e nevuzmojno pone za men. A predi da se promenq vsi4ko be6e tolkova krasivo i sega ako bqh kato togava 6tqh da sum nai-happy i 6tqh s lekota da premahna ostanalite problemi i da gi razre6a.golqma pre4ka e...pone za men.

BAYO
04-02-2007, 18:56
Orqzah malko ot teksta na edna pesen koqto sqka6 izrazqva moite 4uvstva. taka kakto se 4uvstvam az vseki den.Sigurno se q slu6ali....
BAYO neznam chovek opitvam se i az da buda polezen.Pufinkaa prati mi lichno suobshtenie shte ti kaja skype-a :|

Да, знам я песента. King Size - Za neq И аз съм преживял доста на тая песен и за мене винаги ще важи. И пак съвет: Не се опитвай бе човек, ти го можеш, грижи се за себе си. PEACE! O:) [-o<

Lorraine
04-03-2007, 07:19
Ох #-o ,като за начало не си единствен да знаеш..попадала съм и на други такива теми в които някой депресиран тийн обвинява себе си за нещо в което няма пръст.Не разбирам защо всеки се комплексира от това ,че не е имал приятелка и че еди кой си не го харесва.Ти си си ти и не можеш да го промениш,все някога ще намериш момиче което да те приеме такъв,какъвто си.Ако толкова си мислиш,че външния вид ти е проблема-->опитай да се промениш,смени прическата,дрехите,бъди такъв какъвто си искал да бъдеш и ае по-спокойно :-)

desperate
04-04-2007, 00:08
Lorraine moje bi trqbvashe da prochetesh malko ot postovete mi togava shteshe da razberesh nqkoi neshta.na 21 sum ...ne sum teen kakto i da e mersi za suvetite.

transistor
04-04-2007, 01:52
Здравей!

Да, трудно е да гледаш отстрани, как другите се обичат, и толкова силно искаш и ти да изпиташ чувството. Няма нужда да изкривяваме нещата - жена. Познато. :wink: Всичко идва от това, че в пубертета съзряваме, започваме да изпитваме симпатии към срещуположния пол. Когато не задоволяваме нуждите си, с времето изпитваме все по-голема, и по-голяма жажда. Копнежите не излизат от съзнанието ни докато не утоим тази си жажда. В един момент нещата излизат извън контрол и започваме да се самообвиняваме. Не можем да бъдем щастливи като всички останали.

Аз съм на 19 и съм в същото положение. Притеснителен, нямал съм гадже, нямам контакти с момичета. Опитвам се да подтисна тези неща от съзнанието си и продължавам напред. Както казаха повечето хора писали в темата, на всеки рано или късно идва времето. От една страна като се замислиш, че всички тези неща предстоят се чувстваш някак...?

Хората по улиците не се отвръщават от теб, втълпяваш си. Изпитвал съм го. ;) Започвам да се чудя дали хора като нас, не могат да се обособят като един вид човешка порода(Ницше)... :D

sherry
04-04-2007, 07:44
Отчаян, аз имам чувството, че ти самият си се отказал да се бориш! Знаеш ли какви зверове(ама точно грозотии), които ако ги видиш, ще се уплашиш, успяват с кураж да се разкрасят и да станат прекрасни?
Та ти се притесняваш...Отслабването не е толкова трудно, имаше едно момче от моя клас, което беше не пълно, а много дебело...Е, момчето си каза, че не се харесва така и за едно лято отслабна много! После започна да ходи на фитнес, за да поддържа тялото си, сега си живее супер, има си приятелки и няма ниаккви проблеми! Мисълта ми е, че и ти можеш! Стига да го искаш!

ShannonLarkin
04-04-2007, 08:07
нали и аз съм същия беееееееее...че съм и малко дебел на сичкото отгоре... :lol: найш къв съм мамут бе !? ама ся си почнах да ходя на фитнес...даже вече има малки промени...аз съм почти на 17 и още съм нямал приятелка...и да наистина...сякви градсмули има дет си имат приятелки/приятели...дай си някъв натиск...оди на фитнес дет викат момчетата тука...същия съм! и много други има като нас! тъй че...keep hope alive !! :wink: :-D

ThePowerOfLove
04-04-2007, 08:41
Krasotata ne e nai-vajnoto,koeto tarsqt momi4etata...Za edno momi4e e mnogo po-vajno ti da si mil,grijoven, da q uvajava6... Taka 4e spokoino :)

Az poznavam edin 4ovek, na 28godini za pryv pyt ima6e gadje...no sega e na 29 i e s drugo momi4e,no se obi4at mnogo i sa adski 6tastlivi...taka 4e nqma zna4enie na kolko godini si...

Мислещия
04-04-2007, 08:52
Изчетох почти всички мнения от началото до края! Виж сега, като за момче на 21 (казвам момче,въпреки, че вече си почти мъж) просто имаш много, ама много ниско самочувствие. И това е закономерно, все пак не си имал контакти с жени(интинмни) и от това човек много се депресира. Аз съм същият.. на 19, почти 20 години, но даже на кафе рядко съм излизал с момиче, пък кво остава за секс. С годините обаче разбрах едно нещо, какъвто и да си, даже и най-жалкия индивид на планетата, ти трябва да имаш своето самочувствие. Всеки си има кусури, особенно външни. Но ако ти промениш поведението си бъди 100% сигурен, че и отношението на хората ще се промени. Аз например въпреки, че съм нямал връзка, примерно заговарям се ей така случайно, я със сервитиорка, я с магазинерка, пусна някой готин лаф или направя така малък комплимент и ги карам да се умихнат. Та доста пъти съм завързвал така някакви бегли запознанаства, въпреки че не може да очакваш кой знае какво от това, но все пак ти дават някакво самочувствие. :-D Не очакваш някоя девойка да дойде до теб и да ти кажа "Много те харесвам, искам да ходим". Забрави това да стане някога. Просто започваш малко по-малко да си градиш имидж, но не на комплексар! Та за самоубийства и такива глупости не говори изобщо, защото и ти самият знаеш, че ти се живее и че не можеш да го направиш. Ако не ти се живееше, нямаше даже да влизаш във форума. От къде съм сигурен ли? Ами щом си влезнал тука и искаш съвет, значи ти търсиш и копнееш за някаква промяна. А тя повярвай ми, рано или късно ще дойде :) . А и между другото, препоръчвам ти да се захванеш с някакъв спорт - бокс,карате,джудо,борба. Каквото и да е, но ще те оптусне и ще видиш как всички ще тръгне от самосебе си. И аз бях много сдухан преди, но изградих характера си благодарение на спорта!
Пък ако много ти се чука нещо, знаеш има едни такива какички дето срещу заплащане извършват дадена услуга. Бъди сигурен, че няма да им пука много как изглеждаш :)

zapoznanstva.aha.bg - въпреки, че не ти го препоръчвам горещо тоя вариант. Позлвай само в краен случай. :wink:

BAYO
04-04-2007, 19:33
Мислещия , харесва ми тва за спорта, което си написал. Достойно за уважение мнение. Наистина е така. Здрав дух, здраво тяло и обратното :wink:

desperate
04-04-2007, 19:50
Treniral sum...znam za kakvo mi govorish.Tova za samoubiistvoto ako si 4el po-podrobno 6te6e da razbere6 4e az opitah no kakto i da e ne e v tova problema.Ne e i zaradi lubovta be hora ne e :(.Ne sum debel no sherry e nai-blizko.Tova e i az sum takuv .I da zagovorq po nai-hubaviq na4in nqkoe momi4e i da go zasipq ot komplimenti ...nqma faida. ThePowerOfLove za sujalenie takiva momi44eta sa mnogo malko :(( . Radvam se 4e vie mojete da promenite tova koeto vi pre4i no az ne moga.Zavijdam vi 4e mojete da ste happy i mersi otnovo ... mai temata ne trqbva64d a q puskam ...az si znam nai-dobre . uf mamka muuuuuuuuuu :smt013 :cry: :smt013

sherry
04-04-2007, 20:13
Тренирал си? И какво, сега се предаваш? Защо не си поставиш за цел да отслабнеш примерно? Тренирай здраво, спазвай даден хранителен режим няколко месеца, бас държа, че ще има видим външен резултат! А промениш ли външността си, ще ти дойде и капчица по капчица самочувствие и ще имаш пак възможността да се чувстваш добре. Така като се отчайваш, губиш ценно време, губиш шанса си...

warp
04-04-2007, 20:18
21 годишен? Чудиш се какво да правиш? Толкова ли ти е скучен наистина живота? Как се издържаш между другото? На работа ходиш ли?

На някой хора приоритет номер едно им е граденето на кариера. Няма значение в коя сфера бачкаш, работи здраво и усърдно и ще се издигнеш във живота. Защото в професията никой не го интересува как изглеждаш - интересува го как си вършиш работата.

PeAcH
04-04-2007, 20:30
Vseki 4ovek e razli4en sam za sebesi i ne trqbva da se ot4aiva6 tolkova mnogo.Ne vsi4ko zavisi ot krasotata,vajen e haraktera i otno6enieto ti kam momi4etata.Poznavam tolkova mom4eto,koito nikak ne sa krasivi,no izob6to ne se pritesnqvat ot tova i si imat gadjeta,izlizat si s hubavi momi4eta,vsi4ko zavisi ot sobstvenata ti naglasa.
Moqt savet,vdigni glava i razberi 4e ne vsi4ko zavisi ot krasotata,nau4i se prosto kak da se darji6 ta da te zabelqzvat momi4etata,koeto vsa6tnost ne e nikak trudno. Kasmet :)

BAYO
04-04-2007, 20:44
21 годишен? Чудиш се какво да правиш? Толкова ли ти е скучен наистина живота? Как се издържаш между другото? На работа ходиш ли?

На някой хора приоритет номер едно им е граденето на кариера. Няма значение в коя сфера бачкаш, работи здраво и усърдно и ще се издигнеш във живота. Защото в професията никой не го интересува как изглеждаш - интересува го как си вършиш работата.

И тука има капка истина.

desperate, с кво можеш да се занимаваш, кво те влече, как беше даскалото? Компютри, мода, инженеринг, самолетостроене :) ... ми де да знам, може пък и тва да е :smt017

rag3
04-04-2007, 21:37
ei 4ove4e kade otiva6 ti,6to si se zabil vav toq 6iban van6en vid mama mu stara.Misli6 4e si grozen li ,neka ti kaja ne6to ,az sym gore doly gotin i nae6 li kvo 4ove4e tva ne mi pomaga.Iska6 da hodi6 po diskoteki i kafeta mi kvo te stqga.Horata mislat 4e si grozen bro,mi na horata v ustata 40ve4e,sa6tite tezi hora sa tolkova moralno zagnili 4e ako moje6e da si kato tqh nqma6e da go ponese6.Nae6 li,az ne hoda po kafeta i diskoteki,horata tam ne sa kato mene ,az nqmam ni6to ob6to s tqh,imam uj nqkvi prqteli,za kvo sa mi ,te ne sa kato mene ,az i s tqh nqm ni6to ob6to.Momi4eto po koeto sam lud nikoga nqma da bade s mene,za kvo mi e taq krasota be ,da si gledam 6ibanata mutra v s vazhi6tenie v ogledaloto i da se radvam na tva 4e nqkvi pa4i me zabivat po ulicata li,em to sux ne ti trqva.Az sym sam sega,bil sam sam po4ti prez celia si saznatelen jivot 4ove4e.Ako ti kaja kolko pati sam se mislil da se hvarlq ot nqkade nqma mi povqrva6,ma nae6 li kvo -sacrifice is not the way
tva mi be6e stanal deviz po endo vreme
Get a life 4ove4e tva moga ti kaja ,kato se obarne6 nazad sled vreme si pomisli kakvo 6te ti e ostanalo ot nastoq6teto ,nqkav hubav spomen ili tva kak si se ma4kal sam za ne6to koeto ne moje6 da promeni6.Pomisli si...

warp
04-04-2007, 21:44
... и работата е там, че хората, които ти отговарят са вероятно години по-малки от теб и би трябвало ти да знаеш някои неща за живота по-добре от тях.

Човек вижда различно нещата на 16 и 21 години. Ако беше на 16 години, напълно бих разбрал мъките относно външността ти. Но почакай малко - на тези години те гледат мама и тате, живота е скучен, даскалото е тъпо. А ти? Ти си навлязал в друг етап на живота. Трябва да поемаш отговорности, да си самостоятелен, сам да изкарваш хляба си.

Като за начало кажи как изобщо се издържаш? Защото в момента си представям гледката как по цял ден стоиш отчаян у дома и се вайкаш относно външните ти проблеми (които така и не каза какви са, за да получиш евентуално и съвет как да поработиш върху тях, щото повечето неща се поправят). Само не разбирам в тая картинка следното - как живееш? Родителите ти ли те издържат или ти сам?

Според мен има много по-съществени ПРОБЛЕМИ за човек на твоята възраст от външността. Би трябвало вече ти и хората около теб да са надрастнали фактора външност. Външността с годините става по-маловажна, като изпъкват качествата. Мацките си падат по богати мъже - да си богат изисква определени качества, не изисква красота. Има богати ГРОЗНИЦИ по дяволите.

Гарантирам ти, че хората около теб не виждат и на половината от недостатъците ти, които смяташ за толкова проблемни. Това, че ти забелязваш собствените си недъзи е съвсем нормално, защото това си ТИ. Но ти оглеждаш ли всеки един човек в детаили? Е, сети се как и на другите може би повечето ти "кусури" сигурно дори не им обръщат особено внимание.

Ти си сдухан и това ти е главният проблем. Хипотетично дори да беше най-големият красавец със поведението и предполагам маниерите си, не би привлякал задълго някого. Щото външността помага за да направиш добро първо впечатление. Вярно е, че никога не можеш да промениш първото впечатление. От първото нататък вече ти трябва стил, поведение и какво ли още не за да оцелееш в тоя свят. Слабите горят.

За самоубийство да не говорим. Не принуждавай живота да си отиде. Знаеш ли изобщо какво те очаква след него? Ами ако е ОЩЕ ПО-ЗЛЕ. Стой си тука.

Аз отивам да си мажа симптомите на пубертета.

BAYO
04-04-2007, 22:00
rag3 http://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gif

warp http://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gif

sexi_lady_666
04-04-2007, 22:06
За Всеки Влак Си Има Пътници?!?!? НЕЕЕ това не се отнася за влаковете ИЗВЪН СТРОЯ!!! hode6t suvet za men si pulen bukluk kak moje da govori6 taka mi ako ti kaja 4e nestava za ni6to kak 6te se po4uvstva6 a?

desperate
04-04-2007, 22:16
А сега вече си оправих кирилицата :idea: .Май пак трябва да се повторя "warp" всички независимо от възрастта ...ме гледат така. :roll: как да живея така като не ми дава мира? Скоро ще почвам работа...а незнам как ще изживявам всички неприятни моменти които ще ми се случват там...и навън въобще.Толкова стрес от всякъде ,че понякога всички гадории които са ми се случили през деня се появяват и в съня ми.Понякога се събуждам и си мисля ,че е било просто сън ...но уви кошмара е реален.Всичко това което преживявам,ме дърпа назад ,толкова много желание имам за всичко а това ме спира.Не ме мързи ,не че не искам...незнам как да го обясня. "rag3" пич...аз бих бил щастлив ако бях като теб.Това ,че нямам приятелка не е фатално, и малките неща са ме правили щастливи преди време.Знам знам,че повечето са "морално загнили" но именно тези хора казват и мислят това което виждат.Нямаше да ме е*е какво си мислят хората ако не беше истина!!! Гадно ми е от горчивата истина. warp картинката е горе-долу такава...да .Но не си мисли ,че съм некъв некадърен мързелив дето чака на готово. Вижте линка в подписа ми .... вижте ,че не съм бил само аз така . Тъжно но факт

04-04-2007, 22:29
Извинявай че ще ти го кажа ама не обичам депресирани хора като теб. Бил си грозен то и Азис е грозен ама е звезда.Я погледни ведро на живота.Мислиш че момичетата гледат външен вид.Я се огледай около себе си.Мога да ти кажа че ти нямаш самочувствие.Аз съм на 17 и аз никога съм нямал гадже ама какво от това.Нямал си приятели.Според мен проблема ти е в това че си депресиран,никой не обича депресирани хора.Помисли си кой обича да гледа тъжни физиономий.Я си намери работа и некво хоби.Разнообрази се и ти гарантирам че и приятели ще имаш и гадже ще имаш.Ако искаш да получиш съвет от мен ще ти дам съвет с удоволствие пък и така така обичам да си чатя пиши ми на zaxarievrichi v skype а и който иска да си полафи на любовна тематика също.А съвета ми към теб е усмихни се на живота той е пред теб :-) :-)

desperate
04-04-2007, 22:40
И какво му е грозното на Азис? Щом него смяташ за грозен ... аз тогава трябва да съм плашилище хах.Азис не ми харесва поради други причини които са сеизвестни за всички така ,че не го защитавам ноо примера беше с него.Е виж не ми пука ,че хората не харесват депресирани хора...но ако някой ми каже ,че съм смешен или грозен тогава ще ми пука.Живота ми беше коренно различен ,пълна противоположност на сегашния който водя и знам какво говориш.Има момичета които гледат външния вид и има такива които не го гледат....и айде кажи една грозна черта на азис като не гледаме примерно тялото му а лицето?

warp
04-04-2007, 22:49
На моменти приличаш повече на персонаж, отколкото на истински човек. Не обори нито едно от твърденията ми, подмина ги тактично. Почвам да се съмнявам в достоверността на цялото т'ва нещо...

desperate
04-04-2007, 22:53
Де да беше така...чул те Господ...но не е . Всичко е истина .Кажи точно какво искаш да ти кажа и ще го направя?Може би те някои неща не ти ги казах защото ме е срам от тях.

04-05-2007, 05:12
И какво му е грозното на Азис? Щом него смяташ за грозен ... аз тогава трябва да съм плашилище хах.Азис не ми харесва поради други причини които са сеизвестни за всички така ,че не го защитавам ноо примера беше с него.Е виж не ми пука ,че хората не харесват депресирани хора...но ако някой ми каже ,че съм смешен или грозен тогава ще ми пука.Живота ми беше коренно различен ,пълна противоположност на сегашния който водя и знам какво говориш.Има момичета които гледат външния вид и има такива които не го гледат....и айде кажи една грозна черта на азис като не гледаме примерно тялото му а лицето?


Исках да кажа че не е от най-красивият.Но като не ти пука от хората защо се депресираш,живей си живота и да не ти пука.Колкото и да ти даваме съвети ти ако не ги изпълниш няма смисъл.Не мога да повярвам че 21 години нямаш един истински приятел просто е невероятно ако е така почни работа намери си приятели започни да излизаш с тях по кафета,на кино,дискотеки и така а момичетата сами ще дойдат :wink: Просто трябва да погледнеш с усмивка на живота :-) :-) Това са мойте съвети но мисля че няма да ги изпълниш защото човек като теб си е наумил че всички го мислят за грозен и скучен.Между другото имам един такъв приятел който има всичко и постоянно повтаря мен всички ме смятам за тъп и грозен и дори харесва едно момиче и постоянно повтаря че го мрази.И както на него сега и на теб го казвам гледай на живота положително и be happy :-) :-)




П.П. Ако искаш нещо да ми кажеш пиши ми на скайп ще ти отговоря с удоволствие \:D/

warp
04-05-2007, 08:23
Да притежаваш хубав външен вид изобщо не е гаранция за това, че ще имаш приятели. Просто външния вид не играе при приятелството, по-ясно от това здраве му кажи.

sherry
04-05-2007, 08:30
Аз няколко пъти попитах, но ти не ми отговори!
Не се харесваш, ЗАЩО НЕ СЕ ЗАЛОВИШ СЕРИОЗНО ДА СЕ ПРОМЕНИШ??????

Мислещия
04-05-2007, 08:44
Извинявай, ама съм просто 100 % сигурен, че един боксьор или каратист никога няма да виси по форумите и да се оплаква като женчо по цял ден.Казах ти - започни да тренираш сериозно!!! В залата, ако покажеш умения винаги ще има кой да ти завиди. И аз бях така, много пропаднал психически и физически - като влизах в залата бях готов да се разплача почти, защото си мислих, че съм слаб и без характер. Но с течение на времето, аз израставх и в физически и психически и в един момент вече станах толкова добър, че трениорите ми ме имаха за най-добрия в цялата зала и така хората ми се възхищаваха.А и през това време което тренирах не ми идваха в главата такива глупости като твойте.

Пък за жените... май трябва да преминем към резервния вариант. Извикай си курва... повяравй ми това ще ти помогне. Вярно не е като секса с нормална жена, но в твоето положение е добра алтернатива. :-D

04-05-2007, 13:34
Извинявай, ама съм просто 100 % сигурен, че един боксьор или каратист никога няма да виси по форумите и да се оплаква като женчо по цял ден.Казах ти - започни да тренираш сериозно!!! В залата, ако покажеш умения винаги ще има кой да ти завиди. И аз бях така, много пропаднал психически и физически - като влизах в залата бях готов да се разплача почти, защото си мислих, че съм слаб и без характер. Но с течение на времето, аз израставх и в физически и психически и в един момент вече станах толкова добър, че трениорите ми ме имаха за най-добрия в цялата зала и така хората ми се възхищаваха.А и през това време което тренирах не ми идваха в главата такива глупости като твойте.

Пък за жените... май трябва да преминем към резервния вариант. Извикай си курва... повяравй ми това ще ти помогне. Вярно не е като секса с нормална жена, но в твоето положение е добра алтернатива. :-D


Съгласен съм че този пич трябва да тръгне на фитнес но Мислещият аз мисля че за да се оправи физически трябва да преодолее емоционалния си проблем.Извинявай ама тва не става с курва вместо да се оплакваш по форуми излез на вън и повай да се забавляваш както ти намериш за добре иначе за да има самочувствие съм съгласен че трябва да ходи на фитнес ама първо оправи проблема с мозъка си просто не бъди писимист и това е.Но за курвата не сън съгласен това не е начина да се оправиш психически просто не губи вяра в себе си защото загубен е този човек който няма вяра в себе си

04-05-2007, 21:03
zdr. moje li da dade6 info za vruska? imam jelanie da si pogovorim.

04-06-2007, 11:34
Една хубава курвичка ще му дойде много ободрително! Той да пробва, така като гледам, според неговите думи няма какво да губи :-D Ще му вдъхне малко оптимизъм и плюс това ще разпусне физически от напрежението :-)

warp
04-06-2007, 12:22
То верно всеки е сдухан от време на време, ама на такива "перманентни сдухляци" не може да се помогне. А и не виждам смисъл. Такъв проблем се решава от вътре, промяната идва от самия теб, никой не може да те промени.

Аз лично страня от подобни личности и евентуално ако се оправят от само себе си, тогава нещата потръгват.

Просто няма смисъл, твърде сложно е да наливаш мозък на подобен човек.

tzvety
04-06-2007, 12:27
za6to ne si ostavi6 skypa ili ne6to takova i ne se ot4avai sled tazi statiq znae6 li kolko hora sigurno imat jelanie da te potarsqt prosto ti ne si ostavil kade
aide uspeh i si ostavi skypa :wink:

pampers
04-06-2007, 12:47
като за на4ало вземи да си вдигне6 само4увствието и не бъди 4ак такъв писимист :lol: гледай оптимисти4но на не6тата ако си направи6 някоя маня6ка при4еска и носи6 яки дре6ки 6те има резултат повярвай ми :lol:

04-06-2007, 12:52
vij kvo 4ove4e hva6tai se na rabota az sam momi4e niamam gadje i kvo da ne bi da mi puka izlizam s priatelki i se kefq na jivota tva se o4akva i ot teb
aide kasmet

BE COOL 8)

desperate
04-06-2007, 18:38
То верно всеки е сдухан от време на време, ама на такива "перманентни сдухляци" не може да се помогне. А и не виждам смисъл. Такъв проблем се решава от вътре, промяната идва от самия теб, никой не може да те промени.

Аз лично страня от подобни личности и евентуално ако се оправят от само себе си, тогава нещата потръгват.

Просто няма смисъл, твърде сложно е да наливаш мозък на подобен човек.

Oo повярвай ми не съм сдухан хах ни най-малко ...пермаментно.Мноого по различно е от това което си представяш.Е да... това че приказвам тея неща от тях може да си правиш изводите... и си имаш правото но не съм задръстеняк за къвто ме мислиш.Това че имам тея проблеми не означава че съм такъв.Не искам да ти разкажа за една случка от миналото лято.. i'm not FOOL. Не съм изгубил и капка чест ... от всичко това макар да е толкова смазващо.Курви не ми трябват правил съм секс когато бях на 16...само дето не съм срещнал любовта...това е по-важното и на което повече държа.Мисля ,че казах най-важното от моите проблеми ... however. tzvety ами... не искам да оставям е-майл или скайп ... много хора ми пишат на ЛС и така се разбираме.Просто може да има някой който иска да се еб*ава и за това не ги давам.

BAYO
04-06-2007, 18:47
Приятел, само със самочувствие ще пробиеш в тоя шибан свят. Мислиш, че си в АДА, ела в моя АД , да видиш, живота ми, мечтите ми,сълзите ми! КАк те мачкат всеки ден, всеки час, всяка минута, всяка секунда. Професионални и лични, проблеми има всеки. Въпросът е да стисне зъби, да заличи обидите и подигравките и да гледа високо в хоризонта. Само самочувствие. Ако сам не се смяташ за какъвто и да е, и другите ще те последват по твоята логика.... пиши кво мислиш.

desperate
04-06-2007, 19:02
Еми това е ,че повечето съдят от първото си виждане....но след като ме упознаят остават с друго мнение.Знам BAYO ,че човек който има самочувствие и другите го приемат по-добре бил съм така преди.Май наистина трябва да се замисля над това.Мерси

04-08-2007, 00:09
Desperate ти си тапак :shock:

BAYO
04-08-2007, 00:17
Desperate ти си тапак :shock:

А ти си без зъби, ако съм близко до тебе!!!!!!!! Пубер такъв, сори бе , Педер!

BAYO
04-08-2007, 00:24
Еми това е ,че повечето съдят от първото си виждане....но след като ме упознаят остават с друго мнение.Знам BAYO ,че човек който има самочувствие и другите го приемат по-добре бил съм така преди.Май наистина трябва да се замисля над това.Мерси

Просто се замисли. Самочувствието е всичко. Нека съдят по първото си мнение, те просто ако не искат да те допуснат до себе си, има други, които искат. Мене лично ще ми е приятно да си лафя с тебе, щот се вижда, че си интелигентно момче, а и си ми набор. НЕ е важно как изглежда човек, важно е как той мисли, как се чувства. Вдигни малко самочувствието, засили малко скоростта, от първа на втора. Тва е първата крачка. Айде cheers :smt006

04-08-2007, 02:15
ХодещСъвет - ЕБИ СИ МАЙКАТА ИДИОТ!!!

До другите - който писаха: Аз несъм поглеждал момиче след като се разделих с 1та си приятелка ... ест това ти е била 1та любов изневерила ти е и ти си се отчаял, но всички са еднаквни всеки минава през такива моменти и най-накрая след време се осъзнава и съжелява за това което е изпуснал


До автора - Запознай се с нови момчета ... сприятели се с тях споделяйте общи интереси ходете на дискотеки и фитнес ... промени леко стила си на обличане ... усмихвай се повече, но никога неизоставай в училище несе притеснявай ако все пак неси намериш приятелка ... защото статиската сочи, че средно на 1000 мъже се падат 1051 момичета (за България) демек ако от 999 неизбереш една остават още 52 който са цяло и изцяло за теб ;) (и за мен ако неси егоист)
Всеки се е здухвал, че е грозен и че не е харесван ... и че едва ли ще си намери приятелка и т.н. но винаги има надежда някъде там ... но никога непозволявай да бъдеш излъган вярвай и обичай я но внимавай момичетата са напаст ;)

sherry
04-08-2007, 07:18
Аз ще питам пак и пак, докато не ми отговориш!
Защо не направш нещо по въпроса, защо не се промениш??Нали толкова го искаш?

desperate
04-08-2007, 17:44
Desperate ти си тапак :shock:

Ела ми го кажи в лицето еееееееееееееееее ела да видим кой е тапак дееба лешперчето ти малко. sherry някъде бях написал ,че просто няма начин как да се променя....не мисля ,че дрехите биха ме променили.BAYO пич мерси...разбираш ме наистина.Взема да звънна на някоя стара позната... :-k

sherry
04-08-2007, 17:48
Аха, ясно, не ти се опитва. Отказал си се. Тогава ние няма с какво да ти помогнем. Няма логика! Не се харесаш такъв, какъвто си, а в същото време не правиш нищо, за да се промениш. Казваш "няма начин", а всички знаем, че начини има, само желанието да го има...

desperate
04-08-2007, 17:56
Ооо не! не съм се отказал просто в моя случай няма как.Казвам пак не съм пълен примерно.Ако бях щях още ей ся да излезна и да почна да бягам или нещо друго.Това е лесно...то ако беше това ехееее до ся 1000 пъти да бях предприел нещо.явно не ме разбираш но както и да е. :smt017

sherry
04-08-2007, 20:22
Kво тогава ти има? Пъпки, гадна коса? Нос? Човеко, няма човек, който не може да се разкраси, разбери! Какво не ти е наред, наблегни на него, за да го пооправиш...

BAYO
04-09-2007, 00:24
Desperate ти си тапак :shock:

Ела ми го кажи в лицето еееееееееееееееее ела да видим кой е тапак дееба лешперчето ти малко. sherry някъде бях написал ,че просто няма начин как да се променя....не мисля ,че дрехите биха ме променили.BAYO пич мерси...разбираш ме наистина.Взема да звънна на някоя стара позната... :-k

Е браво, че се разбираме, Ако звъниш, земи звъни и на мене да си полафим някоя самотна вечер :-D Ако пък не .... здраве да е. Грижи се за себе си , и не се оставяй. И пак ще повторя, изгради си самочувствие, но не без покритие. Върши нещо, няк'во действие, не бъди безидеен и бездеен. Другото вече ще идва бавно, но славно!

nqkakav nikakav...
04-09-2007, 14:06
e dobre de 4ovek kaji kakav e tozi problem kakto kazaha papki li sa kakvo sa kak taka izvednaj 6te si bil edin i v sledva6tiq moment 6te se promeni6 taka. ? kak izvednaj 6te si stanal grozen primerno ? otgovori mi pls 6toto ina4e mi se vijda6 mn svesten 4ovek i naistina 6te varvi lafa s tebe.. :)

desperate
04-09-2007, 16:08
Ами не бе човек... не са пъпки :( някакси след пубертета се промених.Лицето най-вече (бих казал точно какво но ме е срам) и наистина всичко стана за едно лято просто ей така.Дръстична промяна и то вместо към по-хубаво както при повечето стана обратното.Още не мога да свикна и нз :(.

BAYO
04-09-2007, 16:51
desperate, не мисля, че тряя да се срамуваш от това, което си. И като външност, и като вътрешност. Или с други думи казано, дай му малко тласък на тва самочувствие. Има актьори (ся не се сещам за имената), но кожата по гушата и по лицето им е цялата на дупки , но въпреки тва си живеят и не им пука от мнението на другите. Тоя съвет би трябвало да послушаш :smt056

DeadFromInside
04-09-2007, 21:23
човек това е наистина тажна история...но независимо от ваншния вид трябва да се бориш...виждаш ми се точен ако искаш драсни едно ЛС мн ми е чудно какви са тия причини...

{CsKa}
04-10-2007, 11:41
V tozi svqt ima razlichni hora,no ne i grozni!!!Seki e po svoemy hubav!NiE momichetata gledame krasotata, no ponqkoga tq ne vaji,sigyrna sum che nqmash priqtelka zashtoto nikoi ne te poznava tolkova dobre ! Vinagi stava taka gldash go ne ti haresva , no sled vreme kogato go opoznaesh i se chudish tova toi li e ili se e promenil :shock: Vsichko idva s vremeto ..spokoino i na tebe she ti doide \:D/

desperate
04-10-2007, 18:26
:shock: :shock: хора мисля ,че най-добрата ми приятелка се опитва да ми каже нещо...някакси по едно такова се овърта покрай мен и ми приказва на уше понякога ама незнам т'ва намек ли е някакъв?Забелязвам промяна в отношенията и към мен и незнам как да го тълкувам.Казвала ми е ,че съм най-прекрасния приятел и човек когото познава ( това го е казвала преди и то често) ама дали не е за да ме окуражи . :shock: :shock: всичко това цирк или реалност е нз ... въй въй да не повярва човек ... ако е истина :smt012

OVERMIND
04-10-2007, 19:51
Изчетох цялата ти тема, от А до Я.Пич драсни ми на лично и ми даи там некъв skype или ICQ или меил да ти кажа някои неща, щото аз така бях преди 1към1 в мислене и поведение както си го описал ти, но се оправих и са съм си супер.( е почти де няма идеално положение)

04-10-2007, 19:57
Изчетох цялата ти тема, от А до Я.Пич драсни ми на лично и ми даи там некъв skype или ICQ или меил да ти кажа някои неща, щото аз така бях преди 1към1 в мислене и поведение както си го описал ти, но се оправих и са съм си супер.( е почти де няма идеално положение)
сподели и с нас моля те

OVERMIND
04-10-2007, 20:48
Изчетох цялата ти тема, от А до Я.Пич драсни ми на лично и ми даи там некъв skype или ICQ или меил да ти кажа някои неща, щото аз така бях преди 1към1 в мислене и поведение както си го описал ти, но се оправих и са съм си супер.( е почти де няма идеално положение)
сподели и с нас моля те

Еми ок нямах намерение точно тая вечер да пиша щото утре съм на даскало ама аре... До преди 3 години горе доло бях в същото състояние като на автора на темата. Бях здухан без приятели без връски с момичета познавах няколко там и това е а и нямах с кои да си кажа една дума абе сам кат куче. Бях се яко здухал и филмирал за това че съм тъп че нищо не става от мен че съм грозен че съм дебел че нямам каквото там се сетите. Даже на няколко пъти мислех да си дръпна шалтера. По цели дни и нощи ревах сам в стаята си и се давех в сополи и сълзи. И наи лошото е че беше че няма с кои да споделя. Един ден... то не беше ден а период от около няколко месеца някаде се промених на 180 градоса. Преди се здухвах че видиш ли всички имат пари коли половинка до себе си компания с която да излизат абе се неща които нямах. От начало започнах да се разхождам и да гледам хората които имат това което аз нямам и започнах да си мисля... абе да го е*а аз кво съм по млако от всички ?!? Щом могат те мога и АЗ. Аз да не съм по млако от останалите с нещо... Е тия мисли си ги набивах в главата. Започнах да се грижа 1во за външния си вид. Започнах да ходя на фитнес поотсабнах пуснах млако по дълга коса сложих гел направих си фешън прическа купих си некви готини модерни дрехи ( преди това ходех се в черно). След това се сетих че имам познати. Почнах да им се обаждам "абе аре еди къде си" или "ти кво правиш са щот аз нещо тъпея" и започнах да излизам с тях запознавах се с хора и след време покраи тези ми нови познанства завързвах още и още... ефекта на снежната топка. От начало бях млако така стегнат... притеснителен... беше нормално за мен до преди това не бях бил в компании но след време започнах да се отпускам да пускам готини лафчета... абе изградих си образа на един весел пич. Така след време срещнах и едно момиче с което преживях наи нежните мигове в живота ми за момента... тогава бях почти направил 17. И всичко си потръгна и сега съм си почти екстра:) И прочетох цялата тема на пича които се оплаква в нея от доста неща, и няма какво да го крия казвам го: стана ми жал. Жал защото се видях в огледалото в което се гледах преди 3 години.Знам какво му е него и това е една агония. Знам го не по малко от него. Лошото е че при него това продължава мноо дълго време. И като прочетох часта дето е направил неква глупост и е лежал в болница ми настръхна косата. И това допълнително ме амбицира да му помогна долкото мога. Сега мога да изпиша още толкова съвети какво да направи но от постовете му разбрах наи важното и страшно нещо.

Към автора на темата. Пич поискаи и ще ти се даде. Почукаи и ще ти се отвори. Казано е в библията човече. За да получиш нещо първо и задължително трябва да ПОИСКАШ :!: :idea: :!: Ако протегнеш ръце към звездите няма да останеш с шепа кал. Пробваи пак и пак и пак... се ще се получи. Капката не пробива камъка с сила а с постоянство. Това е ключа приятелю ПОСТОЯНСТВО и УПОРИТОСТ. Дори и да не става пробваи пак!!! И накрая без да усетиш ще успееш. Докато ти сам не си кажеш " НЕ неискам да продължавам така" нито аз нито които и да е в тоя форум или от обкражението ти няма да ти помогне. Номера и ти да направиш първата крачка. Това е наи трудното. Много важно нещо е да не ти пука от това какво мислят хората. По улицата те гледали с пренебрежение или там квото.... това си го втълпяваш ТИ. И ако ти не се харесваш и не харесваш компанията на самия себе си не очакваи и никои друг да те хареса. Тябва ти увереност самочувствие. Опитаи нищо няма да загубиш наи много да подобриш нещата ;-) Като четох постовете ти си мисля че на теб ти е лесно само да се оплакваш и с това се изчерпват нещата. Спри да се оплакваш. Направи нещо по въпроса да промениш нещата. И като започнеш не спираи докато не постигнеш резолтат.Мога да ти изпиша още мноо но са яко ми се :smt015 Сори за дългия пост ама... Ако имаш некво желание сподели некви кординати на ЛС ако не ще лафиме в темата ти Аре лека от мен и горе главата колкото и да ти се струва трудно :smt023

04-10-2007, 21:01
Най-тъпото е че трябва да се правиш на шут,за да си намериш компания...

BAYO
04-10-2007, 21:28
Най-тъпото е че трябва да се правиш на шут,за да си намериш компания...

От к'в зор пък Шут ??? :smt104

OVERMIND,евала бате, такъв ми тряяше отдавна тука, за да "вдигнем на крака" тоя приятел тука, дет мисли де да си тегли куршума (образно казано).

П.П. Пиши по-често !

Kianna
04-10-2007, 21:43
Айде бе,за всеки влак си има пътници..и ти ще намериш момиче за себе си.Спокойно. :roll:

BAYO
04-10-2007, 21:48
Айде бе,за всеки влак си има пътници..и ти ще намериш момиче за себе си.Спокойно. :roll:

И аз тва казвам от 1 седмица някъде... ;)

04-10-2007, 22:10
Хм... Трябва ти само малко по-високо самочувствие.
В момента, в който разбереш, че животът ти не зависи от това, дали имаш момиче или - не, ще се огледаш и ще забележиш, че 1-2 вече флиртуват с теб.
Чувствай се добре с това, което си ти. Ако нещо в характера ти не ти харесва, изтрий го. Е, не е чак толкова лесно, но не е и невъзможно.

Жените харесват мъже. Затова не излизат с п*тки.

Не го приемай обидно, а си го казвай всеки път, когато имаш нужда от стимул за повдигане на самочувствието. Мъжете не се срамуват от недостатъците си - просто имат достатъчно плюсове, с които да ги направят нищожни.

desperate
04-10-2007, 23:39
:roll: OVERMIND 1во мерси за отделеното ти внимание и съветите и.Виж пич знам ,знам че до някъде ще променя всичко с новите дрешки...прически и тем подобни козметични неща но не е в тва проблема.Да речем,че съм облечен хубаво ... причееската с гела ама лицето си няма как да го променя нали? (освен със пластична хирургия) ама не мисля въобще ,че това ще стане някога.Ии не ,че искам всеки път да се оплаквам като пиша просто повтарям някои неща защото предишния човек не е прочел какво съм писал по назад.Това ми пречи да излезна и да си живея живота.Давам пример.... отиваме на кафе със две аверчета... пред нас некви пендели седат около 3-4 ма бяха и се обръщат и ме гледат с лек присмех.Така още един път ама тогава бяха 1 момиче и 1 момче.Това са едни от многото примери които имам....хем грозен хем смешен ии незнам.Ако бях поне нормален ,не красив , нормален ... щях мноого по -рано да предприема действията които ти си предприел.Е да ама това си го нося всеки ден....а бе кофти ситуация :( .Никой не ми каза нищо за по-горния пост дето го написах...

Нек'къв гост
04-10-2007, 23:48
Ми какво да ти кажем за предния ти пост?
Другия път като ти каже нещо такова я питай какво се опитва да ти каже с това, например. Деа знам, задълбай такова едно. Като ти подава клечка, хвани я, дръпни я, па виж какво ще излезе.
И да не забравиш да кажеш тука какво е излязло, де. :wink:

А па кат' те зяпат и ти се хилят - зяпай ги и ти и им се хили(примерно).
Показвай, че тяхното мнение няма как да те засегне, до момента в който започнеш да се чувстваш по този начин. А те ще се почувстват като тъпи задници.

04-11-2007, 00:39
виж пич, сигурно са ти го казвали вече, ама не можеш да се обосноваваш само на мнението на хората, особено на тези които те виждат за първи път и едва ли ще те видят повече - важно е твойто мнение за самоя себе си,важно е как ти чувстваш нещата, а ти се влиаеш мн от другите... а ако толкова държиш на хорското мнение за външния вид- хубавото тяло и стилът много често компенсират проблеми с лицето (при ословие, че имаш известна доза самочувствие - собственото ти мнение за себеси е учудващо заразително когато общуваш спокойно с някой) виждал съм такива случай с очите си... пък и ако намериш някакво занимание около хора това мн помага за контактите (примерно фитнес или СИП в даскало или каквото ти е интересно) познанствата на такава основа не зависят от външния вид...
Та за какво тръгнах да пиша в темата ти.. най-вече заради поста ти за приятелката ти.. това което искам да те посъветвам е, че ако мислиш но не си сигурен че тя иска повече от приятелство би било добре да почнеш да се даржиш както тя се държи с теб, дори може би МАЛКО "по-предизвикателно" - така ако тя е намеквала нещо ще разбере, че си получил съобщението и че и ти искаш нещо и ще предприеме по-сериозна крачка... един вид да я предизвика... така хем ще разбереш ако има нещо хем няма да изгубиш приятелството си :)

OVERMIND
04-11-2007, 10:58
:shock: :shock: хора мисля ,че най-добрата ми приятелка се опитва да ми каже нещо...някакси по едно такова се овърта покрай мен и ми приказва на уше понякога ама незнам т'ва намек ли е някакъв?Забелязвам промяна в отношенията и към мен и незнам как да го тълкувам.Казвала ми е ,че съм най-прекрасния приятел и човек когото познава ( това го е казвала преди и то често) ама дали не е за да ме окуражи . :shock: :shock: всичко това цирк или реалност е нз ... въй въй да не повярва човек ... ако е истина :smt012

Ще ти кажа така както мисля че са нещата. Това което ти казвам сигорно не е 100% истина. Значи това дет ми го казваш или само така ти се струва или е наистина така. Ако тя проявява някакъв интерес към теб то според мен има голям шанс да го прави заради постъпката ти от преди дет си бил в болница. Един вид съжаление, от страх да не го направиш отново че и по лошо... Това е доста гадно но е възможен сценарий. Другия по-добър сценарии е след постъпката ти тя да е осъзнала че всъщност не си само приятел за нея...

пп. абе на 99.9% съм сигорен че вобще не си такъв за къвто изкарваш може да не си някои манекен от корица на списание надали си толкова зле. Даи пик да те видя. Ако искаш го постни тука ако не ще ти дам меил-а ми.

UnsTToPPaBBle
04-11-2007, 16:55
am4i to i az sam taka ko da praq :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ima o6te mnogo kato mene i tee kato si go pomisla tva se uspokoqvam :smt006

OVERMIND
04-11-2007, 20:56
am4i to i az sam taka ko da praq :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ima o6te mnogo kato mene i tee kato si go pomisla tva se uspokoqvam :smt006

Ти вместо да се оспокояваш с това земи прочети по горния ми дълъг пост щото преди и аз бях от ваща партия ама са сичко ми е на 6

desperate
04-11-2007, 21:50
OVERMIND до някъде е логично и аз си го помислих ама тяч още преди това да стане ми е казвала така и се овърташе но сега повече и наистина зема да я питам директно? Няма да я загубя като приятел щото е много пекана и разбира за какво става на въпрос. Иии не се съмнявай аз каквото казвам е истина! ами сега :?: :!: :?: да я питам лииии?

sladkoto
04-12-2007, 01:50
Знам ,че не трябва да ви занимавам с моите си проблеми но наистина ми е много тежко и искам да си споделя.Никога не съм имал приятелка ... и надали някога ще имам.Всеки ме отбягва а момичетата не ме харесват ( е да защото не съм красив) и ми е много гадно.Не мога да живея нормално така разбирате ли :cry: .Незнам какво да правя мислил съм си за най-лошото.И ако красотата ще спаси света мен дали някой ще ме спаси някога? Пишете ми каквото мислите но не се подигравайте нарочно. :roll:
И от къде знаеш, че си грозен бре човече?!?!Много сте ми странни с тези мисления дето после се оказва, че си се харесвате...а просто пробутвате, на момичетата, че сте били грозни хайде стига...
Я бъди мъж и един съвет, неувереността ти плаши момичетата, никой не иска до него да стои хленчещ мъж...
Успех! ;)
Намери някой харесван момък, по-възможност по-голям и го помоли да те научи как да се държиш с момичета...също относно външния вид нека някой да ти помогне да избереш подходящи дрехи и прическа тези неща също помагат... :)

OVERMIND
04-12-2007, 08:32
OVERMIND до някъде е логично и аз си го помислих ама тяч още преди това да стане ми е казвала така и се овърташе но сега повече и наистина зема да я питам директно? Няма да я загубя като приятел щото е много пекана и разбира за какво става на въпрос. Иии не се съмнявай аз каквото казвам е истина! ами сега :?: :!: :?: да я питам лииии?

Ами да питаи я но не го прави директно а по тактично. Пък и щом момичето ти дава ясни сигнали деистваи :smt023

04-12-2007, 11:09
Писна ми жените да не ме харесват, щом не ме харесват ще се харесвам сам. Нужда от тях аз нямам да! И приятели не искам да имам - те само пречат и ме използват да ми споделят, че имали гаджета, но аз вече не ги слушам, аз си мисля за хубави неща.

НекФо_НикФо
04-12-2007, 12:11
Хмм...наистина-едва ли си толкова грозен,отекчен,отвратителе н и пр.,какъвто се изкарваш :-k От описанията, които даде за себе сии....ти се уприличи на доста грозен човек, а това едва ли е така :wink: Но все пак-защо не дадеш пик :) Със сигурност ще има някой , който ще те хареса ;)
Един съвет(може би даден ти от много хора)-ВДИГНИ ГЛАВА!ПОВДИГНИ ГО МАЛКО ТОВА ПОЧТИ ИЗЧЕЗНАЛО САМОЧУВСТВИЕ....момичетата 100% ще те харесват повече :)
Дори и хубави, хората не винаги са щастливи!Аз например мн се харесвам на външен вид, приятелите ми също, момчета, момичета,абе всички!Но все още съм си самичка :?: :!: :?: А като ги видя някои момичета, които на нищо не приличат с някой мн як пич...и ми иде да ги хвана за гушите!
Или обратното-някоя мн готина мацка с някой с 20 години по-голям от нея богаташ!

Самотен, но красив
04-12-2007, 13:03
Ами аз пък не се мисля за грозен, харесвам си се и е имало момичета да ме харесват, но пак съм сам. Картинки:
silvio.hit.bg -> az_reklama.jpg - Рекламна.
silvio.hit.bg -> az.jpg - По-ясна.

04-12-2007, 13:07
На първата не ти се вижда много лицето, наистина е като от реклама, и приличаш на Брад Пит. Харесва ми. Втората, ами очитети са малко странен цвят на нея, но иначе е хубава. И тя ми харесва.

04-12-2007, 13:10
Ами аз пък не се мисля за грозен, харесвам си се и е имало момичета да ме харесват, но пак съм сам. Картинки:
silvio.hit.bg -> az_reklama.jpg - Рекламна.
silvio.hit.bg -> az.jpg - По-ясна.
Копирайте целия текст "silvio.hit.bg -> az_reklama.jpg" или "silvio.hit.bg -> az.jpg" в Адресната лента на вашия браузър и на мястото на " -> " поставете наклонена черта. Иначе не се отварят.

04-12-2007, 13:45
Странно, уж жените са тези с ниско самочувствие.

Digital
04-12-2007, 15:55
Странно, уж жените са тези с ниско самочувствие.
Тихо по въпроса. ;)
Отдавна следя темата и просто искам да поздравя всеки един който се опита да окуражи момчето. :)
Може би си струва да направим отделен сайт само за тази тема и да публикуваме много от постовете като есе-та - мисля че наистина би се получило добре. :)
desparate@
Наистина първо ти самия трябва да вдигнеш мнението за себе си. Да ти кажа и аз съм имал такива моменти в които съм си мислел че съм най-грозния мазен гнусен отвратителен мангал в целия свят. ^^ Камо ли някое момиче да ме хареса. И изведнъж, както си ги мислех тия глупости, се появи Тя и ми е*а майката. :) Което от своя страна не ми попречи да си остана адския песимист, но поне усмихнат. ^^
Човек не изглежда така, както изглежда, а така както го виждат другите. Което е пряко свързано с това как се чувстваш ти самия.
За това моля ти се, спри да киснеш тук и да се самосъжаляваш, а хубаво усмисли живота си, постави си цели и започни да ги гониш ! :)
И най-добре дай най-сетне една снимка да те видим и ако не си толкова грозен колкото се изкарваш - лично ще дойда и ще ти бия два шамара. :lol: А след тва ще излезем и ще пием по бира. ;)

04-12-2007, 17:04
Е нали пусна там некакви снимки.

04-12-2007, 18:13
Не е мястото за самореклами. Ключ. Нулева толерантност.

desperate
04-12-2007, 18:50
Не тея снимки ги е пуснало друго момче.Значи хора накупил съм си куп дрешки (толкова ми беше гадно да излезна на центъра при толкова много хора) но събрах кураж и сега ще отида да се подстрижа.Незнам ама може да си направя снимка но ще я пратя на лично (и не обещавам че скоро ще си направя де) . А за приятелката...говорихме и тя наистина има чувства каза ми "Ами с времето те опознах и ми допадна,а и нали сме си близки знаем всичко един за друг..." та това вече мисля ,че е отговор нали? само дето да ви питам една връзка не може да продължи дълго ако не харесваш някой външно а само вътрешната му "красота" нали? Или поне такива момичета няма? Незнам сега гледам да натрупам малко самочувствие но дали ще стане... Искам да кажа на момичето което писа там ,че и е било гадно като виждала някакви грозни момичета с хубави момчета и обратното хубави момичета с грозни... ами аз знам ,че хората така си мислят но защо ми го казваш...ако по някаква вероятност бъда с момиче да знам ,че останалите мислят така и за нас ли? :( абе незнам ама все пак мерси за съвета та както и на всички които писаха.И все пак ... ще си остана такъв но както и да е.Thanks!!!

04-12-2007, 19:14
Леле, от 2001 края (7 клас) до 2005-6 (11 клас) и аз бях като теб - страх от многото хора в центъра, страх от погледите им, нямах гадже, но се отърсих от пове(ето песимистични мисли. Това което си написал, все едно аз през 2002-2005 сам го писал!

04-12-2007, 19:19
Да ти кажа, и аз наистина бях отчаян, сега не съм, не ме е страх от многото хора, пак си върнах самочувствието от периода до 2001, но все още нямам гадже, но един съвет от мен - започни да се харесваш, да се обичаш и да се поддържаш повече и тя ще дойде някой ден. Кво ти пречи да си чистиш кожата всеки ден или през ден със лосион срещу пъпки или спирт, моята кожа става на пъпки и като почнах да си чистя лицето и да свалям мазнината вече не ми излизат и съм по-приввлекателен. Но аз не го правя за жените, а за себе си.

04-12-2007, 19:27
Понеже имаме близка съдба, ще ти разкажа за своята промяна:
Бях едно от най-веселите и щастливи деца до 6 клас. После се наложи да се преместя, за да уча по-сериозно за кандидатстването. И не знам какво, но някак си в края на 2001 ей така, като в приказките аз започнах за си мисля, че съм грозен. Преди никога не мислих така. После пък много се интересувах от чуждото мнение, затворих се в къщи и душата ми страдаше. Съучениците ми все се караха с мен и до началото но тази учебна година го правиха, но вече не. Защо ли? Защото през пролетта на 2006 нещо се "счупи" в мен, разбрах, че 2002, 2003, 2004 и 2005 не е бил моя начин на живот, не бях себе си, интересувах се от неща, от които всъщност нямах нужда, задълбавах в глупости, интересуваше ме мнението на другите. Но... изведнъж си казах: "Мамка му, пак си ставам аз!" И ето, вече втора година не гледам новини и не седя много в къщи, ами излизам. Оказа се, че новините по телевизията и вестниците ме сдухва, също и зяпането на всички хора по улицата и в градския транспорт. Сега вече не ми пука за чуждото мнение, харесвам външността си и себе си, не гледам всеки и всичко, не се интересувам от чуждото мнение, избягвам конфликтите за да не си късам нервите, гледам да мисля добри неща и да ти кажа - станах си почти същия. Супер е.

jyji
04-12-2007, 19:39
viq pa s toq fitnes.Ne pro4etoh vsi4ki otgovori,4e nqmah mn vreme ma iskam i az da napi6a ne6ti4ko.Tova kakuv e vun6niqt ti vid nqma nikakvo zna4enie.Nai-vajnoto e ti da se priema6 i da se obi4a6 takuv kakuvto si.
Postigne6 li tova prosto si nqma6 napredstava kakvo samo4yvstvie 6te pridobie6.A ako si yveren v sebe si horata 6te te haresat takuv kakuvto si.Za6toto nikoi ne obi4a da se 4yvstva neyveren v sebe si.Zatova horata ne dryjat s takiva li4nosti.Prosto si se ysmihni vutre6no na samiq sebe si i si kaji "eii az sum gotin pi4 be".Primerno az si znam za sebe si.Nqmam mnenieto,4e sum krasavica oba4e imam samo4yvstvieto,4e ima hora,koito me haresvat takava kakvato sum :) Ti moje6 li da kaje6 su6toto za sebe si?

BAYO
04-12-2007, 20:56
...... А след тва ще излезем и ще пием по бира. ;)

Пиши ме и мене , ма като се върна ей :smt004

04-13-2007, 11:29
spoko vsi4ko si otminava...nqkoi den i ti 6te sre6tne6 4oveka :wink: ...vmesto da se symosajelqva6 ami se stegni (fitnes ili nqkav sport)zanimavai se s ne6to dokato toq moment doide.svirkai si i da ne ti puka :!: :-) ako ti ne se uvajava6 togava koi 6te go napravi?! :|

04-13-2007, 12:46
:shock: :shock: аз съм потресен що никои не го харесва .. ми ти не се харесваш ко остава за другите ... нямал смелост да излезе по центъра смятаиии излизаи си и да не ти пука 8) Какъв си такъв кат някво момиченце на 14 години ..

04-13-2007, 16:37
Абе аз не обичам да ходя в центъра не заради хората, ами по принцип не обичам. И затова избягвам за ходя. По-близки са ми Бояна, Хиподрума, Славия, Сточна Гара, Хаджи Димитър, Стефан Караджа, Сухата Река, Хладилника и други. Даже вече не ходя до последната на двойката в Бъкстон, а с единицата през Руски паметник до последната, защото там не е център и е по-приятно. А Руски паметник е едно от малкото места от центъра, дето ми харесват. Ще си седя в моя квартал.

OVERMIND
04-13-2007, 18:59
desperate пич виж кво се казва истински проблем... :smt010 http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=88774
Иначе кво още да ти кажа освен да се опитваш всячески да преодолееш състоянието в което си и да си изградиш самочувствието от което се се нуждаеш. Но наи важното радваи се на живота :smt041

BAYO
04-13-2007, 19:37
... Искам да кажа на момичето което писа там ,че и е било гадно като виждала някакви грозни момичета с хубави момчета и обратното хубави момичета с грозни... ами аз знам ,че хората така си мислят но защо ми го казваш...ако по някаква вероятност бъда с момиче да знам ,че останалите мислят така и за нас ли? ...

Абе кви хора бе??? Стига с тия хора бе? Кво ви дреме на _|_ за хората. Айде осъзнайте се!? Без глупости. Някои от моите приятели ми го повтаряха тва постоянно! Т.е. казваха и го директно пред моите очи: "Как може такова красиво момиче, да ходи с такова момче като БАЙО. Оо извинете им викам аз ,но общоприето е готините п*утки да ходят с мухльовци и ръбове като мене, ма аз и се кефя нали , а вие само точите лиги вечер пред ТВ-то, докато си я представяте. Резултатът беше - 1 задвратник по врата от страна на нея, а от тяхна ... Ми кфо, гледаха ме като отровени и втори път не го казаха повече. Ся се радвам даже, че са го казали!!!

???????
04-18-2007, 18:28
zako zamrq temata daite nqkoi komentar

desperate
04-19-2007, 00:47
Забравете хора.... ](*,) ](*,) ](*,) нищо не помага . Няма оправия тая мойта :( работа.Аз си повярвах ,че ще е по-различно със леката "промяна"която направих но уви пак същото е. (дрехи,прическа...) Как да не кажа ,че напълно умря надеждата...нямам такава вече.Мерси на всички които опитахтеда помогнете. :cry:

smellnotsogood
04-19-2007, 09:24
Здравей отчаяния! Прочетох почти всички коментари по темата, накрая само няколко пропуснах, защото те нещата се повтарят. Това, което забелязах при теб е, че не се вслушваш в съветите на хората. Доста от тях бяха адски смислени и насочени конкретно към това да ти помогнат =D> . Ти, обаче, просто ги подминаваше и си знаеш твоето. Не трябва така. Вярно е, че промяната идва от вътре, но на мен ми се струва, че ти самият нямаш желание да се промениш. Не си бил сдухан, но си адски депресиран, и всякакви неща. Със думата сдухан, никой не е искал да те обиди, по-скооро така му е било по-лесно да изрази състоянието ти. Аз също преди се смятах за не симпатична смотла и за срамежливка, но сега като поотмина времето се оказва, че доста от така наречените звезди в училище примерно, с които в последствие съм се запознала, са ме забелязвали още тогава. Това, че аз съм си въобразявала всичко това, не означава, че наистина е било така. Според мен твоя случай е идентичен. Сега съм с високо вдигната глава, защото знам, че имам качества. Със сигурност осъзнавам, че намам перфектен външен вид, но това не пречи да общувам свободно, дори повечето от нещата, кооито на този етап смятам за недостатъци във външниия си вид, никой освен мен не може да ги види... защотот се оказва, че те са по-скоро в главата ми. При теб 100% процента е също така... не мисли, че всички забързани хора по улицата виждат теб. В повечете случаи всеки е толкова зает с неговите си неща, че няма да забележи нито Памела Андерсън, нито Квазимодо ако го разминат на улицата. Така че за това със сигурност мога да твърдя, че е единствено и само в главата ти. А за да не си стоиш у вас и само да цъкаш на компютъра и да се вреш из форуми, където и други хора се оплакват (така ще се депресираш още повече), вземи си куче. Така ще можееш да излизаш навън без да се налага да се размотаваш безцелно и да се чудиш: оглеждат ли ме хората или не, тогава те ще гледат кучето, а пък и ти ще можеш да ходиш по кафета в парка примерно. По този начин ще си намериш доста нови хора, с които да общуваш. Нашите примерно доста приятели си намериха покрай кучето ми, излизат по разходки, там се срещат с някакви други хора, после като се засекат още десетина пъти с тях и стаава лафчето и се завързват приятелства.
Надявам се да съм ти от полза! И ако искаш можеш на лично съобщение да ми пратиш скайп аз също с удоволствие бих си поприказвала с теб!
Целувки и да се пазиш!

NightSky
04-19-2007, 10:20
Знаеш ли...много бързо се обезсърчаваш.Не може като с магическа пръчка всичко да се промени на момента.Имай търпение, твоята лека промяна е първата стъпка... :wink:

desperate
04-19-2007, 20:56
smellnotsogood мерси миличка,мерси и на всички останали които ми писахте.Днес бях цял ден на вън....всичко е като АД.Такава ми е съдбата .. за мен живота е гаден.Всичко се обърна със 180% градуса .ще умра каквото и да ми коства не издържам

desperate
04-19-2007, 20:58
Моля ви заключете темата!!!

sweet_DENI_f
04-19-2007, 21:03
Не се безпокой - За всеки влак си има пътници

04-19-2007, 21:07
Не се безпокой - За всеки влак си има пътници

чеснтно ли е ? ама кат гледам влака е закасал и незнам как пътниците ще се качът ....

desperate
04-19-2007, 21:42
Не ти го пожелавам "Гост" на никой не го пожелавам.Моля заключете темата :[

Digital
04-19-2007, 23:15
Не ти го пожелавам "Гост" на никой не го пожелавам.Моля заключете темата :[
Един съвет - започни да играеш World of Warcraft. Успех ти желая !

ShannonLarkin
04-19-2007, 23:24
по-добре Lineage2 :smt019

Digital
04-20-2007, 00:07
по-добре Lineage2 :smt019
Не наистина нека почне някоя online игра - ще му помогне да се отпусне. :)

ShannonLarkin
04-20-2007, 00:09
и ако се зариби както трябва ше му отнема по минимум 5 часа на ден :-D

Digital
04-20-2007, 00:12
и ако се зариби както трябва ше му отнема по минимум 5 часа на ден :-D
Еми да по-добре от това да седи тука с подрастващите пичоци и да обменят обективни мнения. 8-[

ShannonLarkin
04-20-2007, 00:16
аз вече мисля че няма голям смисъл от тая тема ...всеки му дава кураж насърчава го той си знае същото... :smt011

Digital
04-20-2007, 00:17
аз вече мисля че няма голям смисъл от тая тема ...всеки му дава кураж насърчава го той си знае същото... :smt011
Еми да виж от толкова мнения мисля че само едно ще му е от полза - да почва WoW. :) Или Lineage.

tzvety
04-20-2007, 06:09
smellnotsogood мерси миличка,мерси и на всички останали които ми писахте.Днес бях цял ден на вън....всичко е като АД.Такава ми е съдбата .. за мен живота е гаден.Всичко се обърна със 180% градуса .ще умра каквото и да ми коства не издържам
ne si go i pomislqi tova NE E IZHOD razberi.molq te kato 4ovek koito te razbira ne si go i pomislqi :!:

NightSky
04-20-2007, 11:37
ще умра каквото и да ми коства не издържам
Това не е решение на проблемите.Какво ще постигнеш???

BAYO
04-20-2007, 11:54
Що тряя да се принизяваш толкоз. Толкова неща изписах, вярвам не бяха глупости, и както каза мацето по-горе всичко е в главата ти. В толкова ли малък град живееш, та си мислиш, че всеки път щом излезеш, всичко живо се струпва на центъра да те гледа. Глупост е ако го мислиш. И айде бе човек, на 21 си, не ставай като оня мухльо - НЕЩАСТЕН , който е толкова неблагодарен, че вече от тва, че няма кво да прави, зе да ни обижа. ТАка ли ще се отблагодаряваш за помощта на хората?! А и той е на 15, не знае кво иска от живота още. Ами ти? Работа, кариера, та дори и сам. Кво от тва. Парите променят човек, любовта също, ма не се знае само кое от 2те повече. Седни и помисли, не си блъскай главата в стената и да се вайкаш, че не стаа нищо от тебе. Айде! С мир брато!

Едит:

http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/D20040428/1165_468162178_tommy_portrait_H145438_L.jpg

Виж го, ужасно лице, сигурно е по-зле и от твоето, но е пич, не му пука от мнението на другите, защото всеки е специален, само защото е ЧОВЕК.

Edit2:

http://img153.imageshack.us/img153/797/1336003kx1.jpg

Ако не си ми разбрал намека , гледай Sweet November и пак ще говорим, ок? :wink:

desperate
04-20-2007, 18:30
Хора не си мислете ,че пренебрегвам съветите ви.Напротив... спазвам всеки един от тях.И да ви кажа имам приятелка вече :shock: :shock: :shock: ама...сещате се ,че не мога да я приема като нещо повече от най-добрата ми такава.Днес ме ,целуна и ми каза всичко каквото мисли.Незнам ние с нея се познаваме мноого добре и нз как ще се развият нещата.Охх аз игрички играх като бях на 15-18 години .Сега обачее съм по-голям и трябва да почвам work....само дето още малко време ми е нужно.Не ми казахте как да си изтрия профила защото не открих такава опция във профила ми.както и да е ... ще гледам да бъда силен но нз дали ще стане.И съжалявам ,че ви се струвам леко пренебрежителен относно вас и съветите ви.

desperate
04-20-2007, 18:34
A щях да забравя...BAYO на тоя човек нищо му няма...само кожата му дето е проблемна .Иначе в лице си е добре.Не виждам нищо грозно в него.И ми е чудно кой съм обидил аз ? Ако съм засегнал някой моля да ме извини ,не е било нарочно.А аз наистина ви благодаря на всички... толкова много отзевчивост ...какво да искам повече от вас приятели ?!?!?!

Нек'къв гост
04-21-2007, 00:18
Tommy Lee Jones си е грозен, просто самия факт че те гледа с поглед тип "I don't give a fuck if you hate me" вдъхва достатъчно респект, за да не го забелязваш.

BAYO
04-21-2007, 10:10
...какво да искам повече от вас приятели ?!?!?!

Не искай ... ние искаме от тебе, искаме да се опраят нещата, то тфа е целта, пич! А и като гледам имаш скрита амбиция, но не се решаваш още... Ще ти кажа само, да не се влияеш от чуждото мнение, хората те гледат, защото има защо, завиждат ти, че си различен, защото те не попадат в нечие око, докато ти да. Дали с положителни качества или малко отрицателни к'во ти пука . Бъди си различен, опичай си акъла, гледай бъдещето, то е пред теб. Възползвай се, не се отчайвай, щото щом имаш човек до теб, тва значи, че не си сам, а и ако погледнеш колко много народ сме писали тука ... начи не е хептен за отписване тоя живот, колкото и скапан да е. А и не си само ти тоя, дет мисли, че живота се е бава с всички. Ако ти затваря вратите, минавай през прозорците!!! Айде!

OVERMIND
04-21-2007, 15:31
Ако живота ти заключва вратите разбии ги с шутове и тупаници ! Ако се чука и се влиза ти влизаи и чукаи :twisted: Бате недеи да си слагаш краи на живота само защото смяташ че няма изход. + това така ще направиш кеф на мноо хора. Аз кво като парите са всичко за мен на тоя свят ама за са ги нямам да не съм тръгнал да си гаса бушона. Не боря се с всякви средства и начини и наи вече напук на всички които ми се присмиват ще успея !!! Бъди и ти каТО мен аре със здраве и ако има нещо пиши :wink:

Bezrazli4na
04-21-2007, 18:28
Mislq 4e ima6 problem sys samo4uvstvieto poraboti po vyprosa s nego,a i si podbirai priqtelite samo tova moga da ti kaja, za6toto priqtel ti e onzi koito vijda tvoite nedostatyci (bilo to vyn6ni ili vytre6ni) i pak te podkrepq \:D/

desperate
04-24-2007, 18:43
Приятели мисля ,че нещата взеха дасе оправят.Вчера и днес се спряха няколко момичета да ми искат огънче :) и ми се усмихваха и даже завързвахме разговор с някои понеже имах среща на едно място кадето по принцип е за срещи.Дано всичко продължи така :) ,че мисля да почвам работа и то не в България а в чужбина но има още време ,мисля да свикна малко и да видим дали пък няма да е така хубаво само временно \:D/ мерси за съветитеее подействаха :)

Nassgerrack
04-24-2007, 19:06
Истинската промяна няма да дойде от нас,пич. Тя ще дойде от теб самия.Ние тук сме нещо като уред,който да ти зареди батериите ,но не и да ти ги ползваме. Само ТИ ще можеш да поемеш живота си в ръце и то само когато излезеш НАВЪН!

Изключи компа! Изключи го! Махни нета за няколко дни! Дръпни кабела на телевизора! Разбери ,че животът ти е навън сред хората и само там ти можеш да се доизградиш като личност!

Излез навън! Там светът не е розов,ще падаш,ше ставаш,ще те обиждат,ще страдаш. Но ти трябва да се пребориш с всичко това.Защото вече няма да се криеш зад компютъра с някакви никове и аватари. Хората ще виждат теб и истинската ти същност,ти също ще ги виждаш истински.

Пак да го напиша: Изключи компютъра! Имаш момиче ,което те цени.Почни с него,връзката й с теб ще стане модел за следващите ти връзки не само с момичета,но и с други хора.

Излез,контактувай,социализ ирай се! Отиди при тълпата!

OVERMIND
04-24-2007, 19:45
Приятели мисля ,че нещата взеха дасе оправят.Вчера и днес се спряха няколко момичета да ми искат огънче :) и ми се усмихваха и даже завързвахме разговор с някои понеже имах среща на едно място кадето по принцип е за срещи.Дано всичко продължи така :) ,че мисля да почвам работа и то не в България а в чужбина но има още време ,мисля да свикна малко и да видим дали пък няма да е така хубаво само временно \:D/ мерси за съветитеее подействаха :)

Нали ти казвах че и не само аз. Опитваш с няква промяна и резолтата не закъснява но не идва и веднага. Надявам се вече си си дал сметка за нещата. Пич МНОО се радвам за теб че нещата са ти потръгнали =D> :D Пожелавам ти мноо щастие и успехи в живота които е пред теб. :smt006

desperate
04-24-2007, 20:21
"Nassgerrack" знам пич точно така ми подействахте... вие ми дадохте съветите те ме заредиха с надежда.Знам и ,че всичко останало зависи единственно и само от мен.Дано ,дано обаче всичко бъде както е сега и да не стане лошо отново.

"OVERMIND" мерси приятел ...и аз се моля ДАНО!!! Мисля сега малко по-малко да се посъвзема и да наваксам.А и нали сега с моето момиче...нещата стоят по друг начин трябва да всичко да е наред и да сме хепи .

Respect my mind !!! :smt012

Digital
04-24-2007, 20:41
"Nassgerrack" знам пич точно така ми подействахте... вие ми дадохте съветите те ме заредиха с надежда.Знам и ,че всичко останало зависи единственно и само от мен.Дано ,дано обаче всичко бъде както е сега и да не стане лошо отново.

"OVERMIND" мерси приятел ...и аз се моля ДАНО!!! Мисля сега малко по-малко да се посъвзема и да наваксам.А и нали сега с моето момиче...нещата стоят по друг начин трябва да всичко да е наред и да сме хепи .

Respect my mind !!! :smt012
Вярно че "за всеки влак си има пътници" си е дразнещо шаблонче, обаче явно и в твоя случай проработи. :) Много се радвам за теб ! :)

Ramires
04-24-2007, 21:19
абе човек .. да те успокоя ... и аз имах проблеми преди 2-3 години точно че не съм красив, ама открих че всичко зависи. Обличай се със стил а не с анцуг (не съм сигурен как се пише) поддържай се чист, дръж се добре с момичетата, които го заслужават и просто не се притеснявай за външния си вид ... аз лично открих, че това не е най-важното и мога преспокойно да кажа, че съм имал красиви приятелки и още по важното - красиви и ИНТЕЛИГЕНТНИ ! Просто бъди мил и покажи що за човек си

ПП никога няма да си намериш приятелка ако се притесняваш. Пробвай да целунеш някое момиче, по което наистина си паднеш ... стига да си се държал добре с нея и да си й показал че си добър човек нещата ще потръгнат!!!

Успех!