PDA

View Full Version : Как да разнообразим връзката си?



Гостт
02-24-2007, 06:08
Момичета дайте идеи как да разнообразим връзката си.. защото имам чувството, че при мене стана дооста скучно. :) Дайте идейки :)

iiirish
02-24-2007, 06:33
ходете на различни места от тези, които по принцип посещавате; прави за нея малки жестове като това да откъснеш някое цвете от крайпътната градинка (;)); обграждай я с цялото си внимание и непрекъснато й напомняй не с думи, а с действия колко много я обичаш...

Princesata
02-24-2007, 06:45
Правете неща които не сте правили никога....

Anabella
02-24-2007, 19:12
Ми значи разнообразяване на връзката не винаги означава да отидете на място на което не сте били , защото не винаги особено в по малките градове няма голямо разнообразие..Но можете да правите неща различни от тези които са типични за 1 връзка(прегръдки,целувки,с кс,романтична вечеря и т.н..) Опитваите да се забавлявате и по по различен , по детски и непринуден начин.Примерно с моя приятел доста често си готвим,редим пъзели,рисуваме си картинки(съвсем детски неща),ходим на фитнес,играем карти,волейбол,баскетбол,ш х,дори ''не се сърди човече'' хаха :) също така ходим понякога на сладкарница или пицария,разглеждаме снимки,пазаруваме заедно и още много подобни и разнообразни неща.Като цяло се забавляваме заедно и почти никога не скучаем ;)

koalka
02-24-2007, 19:25
Ми значи разнообразяване на връзката не винаги означава да отидете на място на което не сте били , защото не винаги особено в по малките градове няма голямо разнообразие..Но можете да правите неща различни от тези които са типични за 1 връзка(прегръдки,целувки,с кс,романтична вечеря и т.н..) Опитваите да се забавлявате и по по различен , по детски и непринуден начин.Примерно с моя приятел доста често си готвим,редим пъзели,рисуваме си картинки(съвсем детски неща),ходим на фитнес,играем карти,волейбол,баскетбол,ш х,дори ''не се сърди човече'' хаха :) също така ходим понякога на сладкарница или пицария,разглеждаме снимки,пазаруваме заедно и още много подобни и разнообразни неща.Като цяло се забавляваме заедно и почти никога не скучаем ;)Абсолютно съгласна.Хах, и ние играем карти.

02-24-2007, 20:10
Ми значи разнообразяване на връзката не винаги означава да отидете на място на което не сте били , защото не винаги особено в по малките градове няма голямо разнообразие..Но можете да правите неща различни от тези които са типични за 1 връзка(прегръдки,целувки,с кс,романтична вечеря и т.н..) Опитваите да се забавлявате и по по различен , по детски и непринуден начин.Примерно с моя приятел доста често си готвим,редим пъзели,рисуваме си картинки(съвсем детски неща),ходим на фитнес,играем карти,волейбол,баскетбол,ш х,дори ''не се сърди човече'' хаха :) също така ходим понякога на сладкарница или пицария,разглеждаме снимки,пазаруваме заедно и още много подобни и разнообразни неща.Като цяло се забавляваме заедно и почти никога не скучаем ;)Абсолютно съгласна.Хах, и ние играем карти.


Да,това поне за нас освен разнообразяване на връзката са и начини да се сближаваме още повече ;)

Anabella
02-24-2007, 20:12
Това по горе бях пак аз ама забравих да се логна ](*,) :)

........
03-21-2007, 17:34
много ми харесаха всички неща който сте изброили но моя проблем е малко по сложен значи със приятелката ми в момента не сме в един и същи град но за нищо на света не искам да я губя а осещам от време на време как почва малко по малко да и омръзва постоянните разговори. моля ви давайте идей как мога да разнообразя нещата/ оо подчертавам че съм момче :P

bungle
03-21-2007, 17:48
Прати и букет по куриер без специален повод. ;)

.....
03-21-2007, 19:14
:) много мерси за идеята...а нещо друго за всеки случай :P

Iv4eTy
03-21-2007, 20:13
Изпрати и необичаен sms, нещо което искаш да и кажеш, но досега не си.
Прати и подарък или нещо такова. Ако имаш възможност отиди до града в който е тя...изненадай я!

BAYO
03-22-2007, 00:43
От кога не си я водил на вечеря със свещи примерно, или на някое тихо и спокойно кътче? Действай предполагам не си за първи път с момиче. Само недейте едно и също да правите секи ден, то може ма айде поне да е през ден :-D

h0peless
06-27-2010, 13:04
Благодаря на всички за съветите и аз имам нужда от разнообразие . . [/b]

MaLkaTa_LaDy
06-27-2010, 13:33
Правете това, което искате. Какво по-добро?