PDA

View Full Version : Spe6no 6te sym vi blagodaren



johny_leketo
02-24-2007, 07:35
Nqkoi mi e smenil parolata za abv.bg i nemoga da si vlezna,a i sum zabravil otgovorite na tainite vaprosi.Molq vi imam stra6no vajni ne6ta tam,nqkoi ako znae neka da kaje pls 6te sum vi mnogo blagodaren

MusicIsTheKey
02-24-2007, 07:46
Има един хитър начин за разбиване на пароли в абв-то,но разбира се няма да го кажа.
Ако си си я давал на някой - твоя си е вината.Ти трябва да си помниш тайният въпрос,както и датата на раждане.Или и нея забрави?

Също така има едно поленце - 'Алтернативен e-mail' - в случай,че си забравиш паролата или нещо такова.Така ти изпращат нова.


пп: Щом не помниш - записвай си.

Excu
02-24-2007, 12:21
ако ми пратиш е-maila си може и да ти върна паролата.... :wink:
(на PM)

Forslor
02-24-2007, 15:23
Брех тоя форум бъкан с хакери/кракери... крокети . Направо трябва да са чувствувателствуваме заплашени да не на хакносат .

lmao
02-24-2007, 16:36
просто бота на абв-то има някакъв бъг и затова може да си изтеглиш паролата от нечия поща ;)

Excu
02-24-2007, 19:39
няма никакви бъгове просто си има начини...
1-Админите на АБВ са доста глупави и паролите неса им защитени може да се направи снимка на паролата им
2-Има програма която беше написана от български "КРАКЕР" но за съжаление абв разбра за нея и неможе да се проникива (това е DOWN)
3-Най лестният начи е да го питаш усера за рожденият ден примерно е роден прес 1990 01 03

PASS 900103

Но вече това не се нарица "разбиване на парола"

Forslor

уважавщ се кракер,хакер няма да навреди на човек който немуе напавили нищо такаче споко

---------------
Ваши грешки прес който ние се въсползваме

Анонимни ли сме в мрежата?...




Здравейте приятели.
Днеска бих искал да подискутираме върху нашата анонимност, и има ли я наистина?
Бих искал да приемете тази статия просто като тема за размишления и диалог, отколкото настоящите съвети като панацея за хакерство.



*

e-mail


Полезно
*





Дори да питате някой приятел, последният би ви посъветвал да не влизате в Internet без антивирусна програма и защитна стена и разбира се ще бъде прав!


Spider-Com PC Help
... ОТ УЕБ КЪМ БЕЗЖИЧНИЯ СВЯТ Как да хакнем поща в Hotmail Трикове във ... Hoax (измама) - това обикновено е e-mail, който предупреждава за несъществуващ или ... в самите тях. Номера е да накараш човека сам...... (*****) загатка,сами се досетете


Как най-лесно да хакнем някой e-mail акаунт ? Как най-лесно да хакнем някой e-mail акаунт ? Това може да стане с безплатните услуги на ... да успеете да хакнете избрания e-mail ...


Аз лично бих се чувствал обиден, когато някой толкова открито ме смята за пълен левак. Но че подобни сайти съществуват и продължават да бъдат правени е неоспорим факт.

"Как да хакнем e-mail" или казано на английски "How to hack email". Набитото око веднагически би регистрирало куция правопис в английската версия, с изрази от рода на "this is a robot create to answer some orders" и "the bot check it and if it's true send a password to it". Изразите наподобяват творения на недоучил шестокласник. You can contact him at (****)
Благодаря,че го прочетохте!

Forslor
02-24-2007, 19:43
Казах го съвсем иронично, защото съм против даването на подобна информация за обществено ползване и то точно от деца. Може да знаеш много неща но имай мярка. Понякога има теми които незаслужават отговор.

Excu
02-24-2007, 19:49
Ако несе "сетите" отговорът сам ще дайде при вас... :wink: