PDA

View Full Version : Защо



Добро момче
02-24-2007, 08:15
Направо почвам с проблема ,който не е мой ,но ме късае и измъчва

малко предистория-аз си имам приятелка от 6 години и се обичаме ,тя има сестра 2 год по-малка от нея и гадже от 3 години ,но на няколко пъти са късали и след поредната раздяла те отново се събраха -всички й казвахме,че той не е за нея,макар че е добър ..но тя не ни послуша=но в интерес на истината двамата не са един за друг ,макар че са готини хора -с момчето от 2 години работим заедно,заедно излизахме (леко е глуповато момчето ,щото тя си го върти като 2 и 2 ) ,но напоследък и той се отрака и се почнаха номерата ..
но от 2 месеца тя си има нов приятел-т.е излизат заедно,винаги е усмихната ,замислена ,а като стане дума за гаджето й -тя ,е отново ли трябва да се видим-кога?пред него все е заета ,но с КАКВО? той я подозира и допитва до мен-а аз немога да му кажа-знам ,че тя постъпва гадно,говорили сме на тази тема,а тя отговаря -че старато гадже и дава закрила,сигурност и товае а другото-нещо ново ,различно и щуро и че двамата ги иска -но техните качества не са в едно събрани и е объркана,но докога?другият страда=а немога му кажа,щото ще се развихри як скандал ,и после сестра й (гаджето ми ) ще се сърди на мен ,че се бъркам там дето не ми е работата-макар да знае,че съм прав-но нали сестричката си е сестричка..
нз какво да правя-гадно ми ек ато седа безучастен и като ме питат аз изглупявам,кажете ми да му кажа ли какво прави неговото момиче или да продължавам да се измъчвам стази тайна ..?
БлагодаРЯ!!!

cherinka
02-24-2007, 09:24
Ами в сърцето да едно момиче/жена винаги има място за двама

MoHuTo
02-24-2007, 10:18
Ами в сърцето да едно момиче/жена винаги има място за двама
Е така е, но тя не постъпва правилно, трябва да избере с кой иска да бъде! :-s

cherinka
02-24-2007, 10:32
Ами в сърцето да едно момиче/жена винаги има място за двама
Е така е, но тя не постъпва правилно, трябва да избере с кой иска да бъде! :-s

Ами избора в случая ще бъде доста труден, щом обича и двамата. А тоя пич, дето е пуснал темата не знам какво да го посаветвам, освен да й помогне в избора си, макар, че тя най-добре би трябвало да знае с кой иска да бъде.

natity
02-24-2007, 11:07
ostavi q sama da izbira

honda^
02-24-2007, 18:11
Определено моми4ето не е постъпило правилно, но не мисля, 4е ти тряа се занимава6 с 4уждите проблеми. На теб може да ти е гадно, но тива са си техни работи. Остави я да вземе сама ре6ението.

koalka
02-24-2007, 18:36
Остави нещата така и не им се бъркай-това все пак е тяхна връзка.И двамата не са много коректни един към друг.Говори с приятелката ти да каже на сестра си поне да го зареже, а не да го лъже така.

ThePainIsReaL
02-24-2007, 18:40
Много кофти ситуация . По-добре отиди и поговори с гаджето си , има по-голяма вероятност тя да ти помогне , отколкото ние .. :roll:

А относно това , че в сърцето на една жена има място за двама , аз не мисля , че е така . Кой както си го направи е . Пък и да обичаш двама еднакво силно , малко не ми се връзва :?

Valar
02-24-2007, 18:51
Защото си добро момче те винаги са с такъв късмет!
А в сърцето на един мъж знаете ли за колко жени има място?

ThePainIsReaL
02-24-2007, 18:55
А в сърцето на един мъж знаете ли за колко жени има място?

Не казвай отговора , ако той ще е различен от "една" [:

POLA^_^
02-24-2007, 19:34
Ами според мен наистина не бива да се меси6 в чуждите проблеми.Остави ги големи хора са(докколкото разбрах) сами ще се оправят,защото в един красив момент ти ще си кривия и виновния от цяата ситуцийка. :roll:

Bacard1
02-24-2007, 19:39
Направо почвам с проблема ,който не е мой ,но ме късае и измъчва

малко предистория-аз си имам приятелка от 6 години и се обичаме ,тя има сестра 2 год по-малка от нея и гадже от 3 години ,но на няколко пъти са късали и след поредната раздяла те отново се събраха -всички й казвахме,че той не е за нея,макар че е добър ..но тя не ни послуша=но в интерес на истината двамата не са един за друг ,макар че са готини хора -с момчето от 2 години работим заедно,заедно излизахме (леко е глуповато момчето ,щото тя си го върти като 2 и 2 ) ,но напоследък и той се отрака и се почнаха номерата ..
но от 2 месеца тя си има нов приятел-т.е излизат заедно,винаги е усмихната ,замислена ,а като стане дума за гаджето й -тя ,е отново ли трябва да се видим-кога?пред него все е заета ,но с КАКВО? той я подозира и допитва до мен-а аз немога да му кажа-знам ,че тя постъпва гадно,говорили сме на тази тема,а тя отговаря -че старато гадже и дава закрила,сигурност и товае а другото-нещо ново ,различно и щуро и че двамата ги иска -но техните качества не са в едно събрани и е объркана,но докога?другият страда=а немога му кажа,щото ще се развихри як скандал ,и после сестра й (гаджето ми ) ще се сърди на мен ,че се бъркам там дето не ми е работата-макар да знае,че съм прав-но нали сестричката си е сестричка..
нз какво да правя-гадно ми ек ато седа безучастен и като ме питат аз изглупявам,кажете ми да му кажа ли какво прави неговото момиче или да продължавам да се измъчвам стази тайна ..?
БлагодаРЯ!!!

ми остаф ги да се опраат се ще серазбере някога....ама не мисла че правилния вариант е ти да се намесиш ся предполагам гоелеми хора сте ще се опраат....не даи наи добре че и ти ще се изпатиш...!!!