PDA

View Full Version : kolko vreme trae vsi4ko tova?



mi6i
02-24-2007, 08:29
Zdraveite iskam da popitam, dali nqkoi e imal su6tiq problem kato men. Predi 3 sedmici hodih na kozmetik ( kola maska na krakata i na triugulnika) dva dni sled tova mi se poqvi edno 4erveno petance na vutre6nata starna na kra4eto, na mekoto mestence. Samo v periferiqta be6e 4erveno, a otvutre cveta na kojata mi. Po krai6tata be6e izdignato leki4ko, vse edno se bele6e kojata. Mazah go s edni krem4eta i pomina, no sled kato ima6e priznak,4e mi izlza o6te edno otidoh na kojen lekar. kaza mi,4e e ot kolata maska, lo6a higiena i 4e ne e opasno i 6te mine, bqh o6te vednuj na kojen kaza, mi 4e minava, 4e mn burzo se poqvqvat tezi ne6ta, a mn trudno i bavno se lekuvat. Misulta mi e ,nqkoi dali e imal podoben problem i normalno li e tolkova bavno da se zali4ava 6te stane mesec ot kakto go imam.. Blagodarq na vsi4ki predvaritelno, izkazali svoeto mnenie.

Carrie
02-24-2007, 22:26
Аз също ходя на козметик на краката и тръгълника, но нищо с такова описание не ми се е появявало. Не ми звучи като пъпка... а на мен по принцип ми излизат няколко дни след колата маска от външния край на бедрата няколко пъпки, но много големи, които ме болят и много бавно се махат...поне за 3 месеца. Странно е това, което описваш ти... съжалявам, че не мога да помогна с информация...

ThePainIsReaL
02-25-2007, 11:12
От доста време ходя на козметик за това и никога не ми се е случвало подобно нещо . Предполагам е гадно , но щом кожен лекар ти е казал това , значи е така .Ще ти мине , не се безпокой . А пък се чудя дали козметичката ти е спазила всички хигиенни правила . :roll:

sladoled
02-25-2007, 12:39
Наистина кожните заболявания се лекуват много дълго, страшно са упорити. А ти мажеш ли петънцата с нещо?

mi6i
02-26-2007, 18:14
da maja gi. Minavat mi ( te sa samo dve, ve4e samo edno) no mn bavno minavat. Emi ne q e spazila kozmeti4nata higiena, za da mi se polu4at tezi ne6ta po kojata. Blagodarq vi za mneniqta :)

sladoled
02-26-2007, 18:57
Продължавай да мажеш още поне седмица след като изчезнат петънцата.
Може вината да не е в козметичката. Когато се атакува целоста на кожата /както при коло маска/ е възможно да се създаде подходяща среда за развитие на кожни заболявания. А техните причинители, както и вирусите, са пактически навсякъде.