PDA

View Full Version : Moderated:Имам кафеникаво течение, дали може да е цветна ...



SpAcE_LaDy
02-24-2007, 08:39
Здравейте, многосе притесних.. затова не търсих др такива теми и направих тази, за да е колкото се може по-скоро..
значи искам да ви питам според вас възможно ли е д съм бременна.. цветна бременност, защото сега попринсип трябва д ми дойде цикъла.. тия дни, а сега ми тече.. не знам и аз какво е.. може би е цикъл но е с доста тъмен цвят.. и не знам може ли да е цветна бременност или скоро би трябвало да си ми дойде нормално..
гафове с приятеля ми не са ставали мисля.. винаги сме били с презерватив и не се е късал.. а по време на най-опасния от забременяване период - на овулацията не се видяхме и не е ставало нищо.. не знам от вчера съм така и не знам какво д правя.. искам да ви взема тест, ама няма как д се прибера в нас с него.. майка ми си е вкъщи и някак си не върви да си правя тест пред нея..
охх.. много ме е страх.. не знам направоо.. а не съм пила постинор скоро, че да е от него.. може ли д е от температурите нещо..? или от притеснението, което ми се беще събрало в последно време..?
ПЛС ОТГОВОРЕТЕ МИ!! и моля ви не ме базикайте.. ако е поредната тъпа тема моля след отгожорите админите или модераторите да я изтрият тази тема.. само да чуя няколко мнения.. плс



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

SINDEL
02-24-2007, 08:42
Според мен съвсем скоро трябва да си ти дойде като хората. Напоследък заради тва ненормално време кви ли не странни работи се слу4ват с тоя цикъл.
А това тъмното, което казваш, 4е ти те4е, какво то4но е на цвят? Кафеникаво ли? И обилно ли е те4ението или е съвсем леко?

SpAcE_LaDy
02-24-2007, 08:44
Еми кафяво е.. и е слабо.. охх.. не знам.. до вчера не бях притеснена, ама днес като се присетих, че някакви такива бяха симптомите на цветната бременност и много се шашнах и сега всичко отвътре ми подскача.. :(

SINDEL
02-24-2007, 08:45
Аа! Глупости, няма ти нищо. Не е цветна бременност, ами просто най-много до ден-два ще ти дойде. Много пъти ми е ставало то4но така - примерно 1-2-3 дни преди да ми дойде ми се появява то4но такова слабо каяво те4ение и после си идва най-нормално. Не се шашкай

SpAcE_LaDy
02-24-2007, 08:48
Охх.. малко се поуспокоих.. мерси много, миличка! направоо.. преди не ми е ставало така.. и затова се притесних.. а не ми се иска подаръка за рождения ми ден да е бебче.. :?

SINDEL
02-24-2007, 08:49
:lol:
Кофти би било наистина, но няма да е този път!
Спокс, ше видиш 4е няма страшно :wink:

SpAcE_LaDy
02-24-2007, 08:50
Да, много ти благодаря:) Успокои ме:) Ако мога да направя нещо за теб, свиркай:)

malka_sladuranka
02-24-2007, 08:53
Нищо ти няма. :-D Може наистина да е от това глупаво време. Аз например имам много редовен циклъл, пък наскоро ми закъся с 5 дена :shock: Така, че не се притеснявай. Пък нали знаеш колко малък е риска от цветна бременност. :-D

SpAcE_LaDy
02-24-2007, 09:03
Мда, знам, ама аз да питам:) Щото мн се шашнах:) Много ти благодаря, слънце:) много обичам да ми дават съвети полохително настроени хора:) Супер е:) хехе и притеснението ми почти изчезна:) Ще изчакам още няколко дни и ако не дойде ще си взема едно тестче:)

miloto_girl_4e
02-24-2007, 09:07
Не знаете ли, че при цветната бременност течението е слабо и СВЕТЛО :!: :wink: А не кафвеникаво :wink: Такаче спокойно нищо ти няма, а не виждам проблем да си купиш тест .. защо майка ти трябва да разбира? Какво като си у вас да не върви само след теб? :P

02-24-2007, 09:21
Ami, mila, vij, i na mene ve4e 2 meseca pyrvo mi ite4e edno syvsem leko kafqvo, a sled tova(posledni pyt sled 2 dena) mi doide normalniq mi cikyl. I az se bqh shashnala,zashtoto dr pyt ne mi se beshe siu4valo, no slava Bogu vs beshe nared. Ta nai veroqtno i pri tebe e taka, nai-veroqtno kafenikavoto ti te4enie v momenta e 4ast ot PMS! A mejdu drugoto deistvitelno te4enieto pri cvetna bremennost znam 4e e bledorozovo, a ne kafqvo! Nadqvam se syvsem skoro da ti doide normalno :)

02-24-2007, 09:27
a kakvo e PMS?Predmenstrualen sindrom?

SpAcE_LaDy
02-24-2007, 09:40
Aaa super:) Mersi mnogo na vsi4ki sladur4eta:) Uspokoihte me ve4e:) 10x:) emi 4estno kazano znaeh, 4e ima te4enie pri cvetnata bremennost, no NE znaeh, 4e e bledorozovo, ne znaeh kakuv cvqt e zatova da pitam:) Dano d mi doide normalno sega tiq dni:) Mersi mn n vsi4ki:) Super ste:)