PDA

View Full Version : Е това си е късмет



Щастливката
02-24-2007, 08:47
ИСкам ви разкажа една история,която е весела ,изпълнена с радост ,щастие,късмет и любов-това се случи на мен ;)
дано накарам да се усмихнете поне малко и наистина да повярвате,че я ИМА -Любовта и идва ненадейно

ето и историята ,която е кратка,но пък Красива :D
Имах 4 годишна връзка-обичах го ,имали сме хубави моменти,но нещо последната година не ни вървеше-късахме,събирахме се и таака,докато преди 2 месеца не се разделихме окончателно -нз дали е за добро ,но май да (макар че ми е малко кофти за него (
и така преди 1 месец съвсем случайно се запознах с едно момче 5 години по-голямо от мен ( а предишното ми гадже беше с 4 месеца по-малък от мен - а аз съм на 21г )
и така -на няколко пъти излизахме с общи познати-но винаги мил с мен ,все хълцам (нз дали вярвате на това,но когато хълцам и изброявам хиляди имена-не спирам,но кажа ли неговото и спирам-но може да е и само внушение Нз )
и последният път когато излизахме бяхме 4 двойки (всички си бяха гаджета,само ние НЕ ) -бяхме в заведение и той представете си пред 100 души излезе и зяпа песен за мен-любовна,почувствах се на седмото небе,а и толко хубаво пее,излязох до него -той ме прегърна и аплодисменти не е истина -беше страхотно ,после изпя още 2 парчета ,но по-игриви ,не спираше да ме кани на танци,да ме прегръща и милва ;) абе супер -след това се върнахме в хотела -и всички по двойки в една стая-трябваше и аз -е събрахме се в една стая =той ме пожела за леглото ( но Аз отказах ) и ис помислих-приказката свърши=всичко това е било само ,за да ме вкара в леглото си (щото ,не че се хваля -ала имам страхотно тяло )... но той отсече: " ти ме шашна,признавам си -ти си първата която ми отказва,но това много ми хареса-значи ,че не си момиче материалистка -да уточня направи мн голяма сметка ,и не спиш със всеки " ма едно такова нежно го каза.. после излизахме още един път ,подари ми огромен букет от 21 червени рози ,и една незабравима целувка.. сега замина за 2 месеца.мъчно ми е ,но ще си го дочакам-аз го обичам -незнаех ,че мога за толко кратко време-а и не съм спала с него все още ,но ми се иска -нека само се върне -той за МЕН е Идеалният ,Обичам гооо :smt007

На вас коя е била най-голямата изненада от половинката ви ,която няма да забравите- и не си мислете,че понякога дългогодишните връзки са по-щастливи от кратко временните ..аз сама се уверих :)
Пожелавам това Щастие в двойни дози на всички Вас ,Обичам Ви

Valar
02-24-2007, 12:27
Дай боже всеки му!

JuSt_A_vErMiN
02-24-2007, 12:40
хаха страхотно...аз със моя приятел сме от година и няколко месеца заедно...хаха имам си хубавите моменти,но тряя пиша тука доста така че ще си ги запазя за себе си... :smt016

carevi4noto_momi4e
02-24-2007, 13:13
e dano si4ko da e o6te po hubavo kat se vurne :wink:

MoHuTo
02-24-2007, 13:15
Дай боже всеки му!

Siseetoo
02-24-2007, 13:19
Дай боже всеки му!

и аз със вас :-D

Mimchok:)
02-24-2007, 13:23
Много хубава история... :roll: :smt060

02-25-2007, 15:07
Е дай Боже на всеки да му се случват такива работи. А покрай мене има случки. Не съм излизал да пея но съм правил много неща но без успех е провалям се но не се отказвам(за сега). И все пак си вярвам че все някога ще си намерия любовта ....

pr0blemnata
02-25-2007, 19:27
ахахах кат искаш му кажи i wanna fuck you и да видиш колко ще си щаслива .. путка кфо ми са прайш кфо кат си имаш гадже ... тфа мене кфо ма ебе дано да си хареса някфа друга и да видиш тогава кой ше е щаслиф ,,, ,

feshankaa
02-25-2007, 19:43
Дай боже всеки му!

и аз със вас :-D

подкрепям \:D/

Kraken
02-25-2007, 20:23
Дай боже всеки му!

и аз със вас :-D

подкрепям \:D/

xixi
02-25-2007, 21:00
Дай боже всеки му!

и аз със вас :-D

подкрепям \:D/
странно как 4ма от близо 7 човека писали в темата нямат достатъчно богат речник да измислят сами отговор...

pr0blemnata
02-26-2007, 19:01
ахахаха обичаш ли го или го мразиш ;д;д;д;д xixi кфо искаш ...

POLA^_^
02-26-2007, 19:21
:)Супер ! А на въпроса ти.....приятелят ми е страхотен и постоянно прави какво ли не да не зарадва и успява...Голяма душичка е и много го обичам..... :smt007

flavius
02-27-2007, 10:34
ахахах кат искаш му кажи i wanna fuck you и да видиш колко ще си щаслива .. п*тка кфо ми са прайш кфо кат си имаш гадже ... тфа мене кфо ма ебе дано да си хареса някфа друга и да видиш тогава кой ше е щаслиф ,,, ,
tva e ot problemnata: ae vikam da ne pyskash komentari! -mejdo drugoto si mn smotyna!

TreeHill
02-27-2007, 11:07
ахахах кат искаш му кажи i wanna fuck you и да видиш колко ще си щаслива .. п*тка кфо ми са прайш кфо кат си имаш гадже ... тфа мене кфо ма ебе дано да си хареса някфа друга и да видиш тогава кой ше е щаслиф ,,, ,


4udno mi e kuv ti e problema?

koalka
02-27-2007, 11:09
Браво на вас!

IRRIDUCIBILI
02-27-2007, 12:15
radvam se za teb!!! dano vseki nameri 6tasiteto!!!

Fucking_Bitch
02-27-2007, 12:25
Типичен холивудски сценарии.Сори за негативизма ама така ми се видя...Както и да е успех,щом се обичате.

Alerta
02-27-2007, 13:47
ахахах кат искаш му кажи i wanna fuck you и да видиш колко ще си щаслива .. п*тка кфо ми са прайш кфо кат си имаш гадже ... тфа мене кфо ма ебе дано да си хареса някфа друга и да видиш тогава кой ше е щаслиф ,,, ,


4udno mi e kuv ti e problema?Завижда? :lol:

{sweet4e}
02-27-2007, 14:20
Еми браво.Супер късмет!Дай Боже всекиму!!! :D Щом толкова се обичате,не го изпускай.Направи всичко възможно да те обича завинаги!!!ОХхХ колко любовно искам да имам твоя късмет