PDA

View Full Version : kakvo iskat jenite???



mlad i hubav
02-24-2007, 10:22
Ne moga da vi razbera.Kakvi maje to4no haresvate i za6to to4no takiva.
Kakva e taq moda jenite da haresvat pedali.Kade ostanaha jenite koito haresvat elegantnite, istan4enite i v sa6toto vreme majkari?????
OTGOVARQITE JENI PLS

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

malka_sladuranka
02-24-2007, 10:23
Ne moga da vi razbera.Kakvi maje to4no haresvate i za6to to4no takiva.
Kakva e taq moda jenite da haresvat pedali.Kade ostanaha jenite koito haresvat elegantnite, istan4enite i v sa6toto vreme majkari?????
OTGOVARQITE JENI PLS Всяка жена харесва различен тип. ](*,)

MoHuTo
02-24-2007, 10:23
Я ми обесни, откъде ти дойде тва впечатление, че жените харесват педали???Обоснови се моля те :-D

malka_sladuranka
02-24-2007, 10:24
Я ми обесни, откъде ти дойде тва впечатление, че жените харесват педали???Обоснови се моля те :-D Аз пък харесвам Китаеца. :smt007 :smt007 :smt007

PR0
02-24-2007, 10:25
Я ми обесни, откъде ти дойде тва впечатление, че жените харесват педали???Обоснови се моля те :-D
Да бе се едно не е вярно тц тц тц.... Търсят си приятелки мъже за това ги харесват.

MoHuTo
02-24-2007, 10:32
Я ми обесни, откъде ти дойде тва впечатление, че жените харесват педали???Обоснови се моля те :-D
Да бе се едно не е вярно тц тц тц.... Търсят си приятелки мъже за това ги харесват.
Добро изказване :smt005 :smt005 :smt005

cherinka
02-24-2007, 10:36
Как момичета като нас биха могли да ти отговорят защо "ЖЕНИТЕ тва, жените онва харесвали" Я

malka_svalka{pol}
02-24-2007, 10:57
Ne moga da vi razbera.Kakvi maje to4no haresvate i za6to to4no takiva.
Kakva e taq moda jenite da haresvat pedali.Kade ostanaha jenite koito haresvat elegantnite, istan4enite i v sa6toto vreme majkari?????
OTGOVARQITE JENI PLS

vij sq naistina ne moga da razbera za6to si ostanal s vpe4etlenieto 4e jenite haresvat pedali no moga da ti kaja edno:jenite naistina haresvat mujkarite,no za istun4enite i elegantnite...{vsqka jena tursi ne6tu razli4no v edin muj} PROSTO RAZBERI 4E NQMA UNIVERSALEN MUJ koito da zadovoli vsi4ki kaprizi na edna jena...

XXX_f
02-24-2007, 11:01
всяка жена е различна и харесва различни неща :!: Запомнете го най накрая

Sexapilna_kukla
02-24-2007, 12:59
Повечето жени може би ги харесват, тъй като гейовете се поддържат доста, гледат всичко да им е на ниво-облекло, прическа и всичко останало, а това няма как да не направи впечатление на една жена.Не че един обикновен мъж не може така да се поддържа, но за жалост не са много тези индивиди, а и най-тъпото е, че на един такъв мъж веднага му се лепва етикета "гей"... ](*,)

Fire_Baby
02-24-2007, 13:11
Мъж който се поддържа не е гей!Такива са метросексуални мъже.познавам много такива "мъжкари" , които се поддърйат и изглеждат добре, но това не ги прави гейове. За мене тва е няква мъжка завист, че един изглежда добре, а другия не му се занимава да се поддържа. Жените не си падат по гейове, а по метросексуални мъже.

assd
02-24-2007, 13:17
е са щи кажа - яка кола и дебело портмоне, другото е между другото

ProstoAz
02-24-2007, 13:48
...Жените не си падат по гейове, а по метросексуални мъже.

Аха...и аз така си мислех, докато не разбрах колко гейове има, за които дори и не подозираме, че са такива. :( Всъщност те не са чак толкова много, по-скоро преобладават бисексуалните...колко е жалко, но факт. :?

Allmighty
02-24-2007, 14:09
Всички момчета около мен се поддържат и предполагам се вписват в разбиранията ти за педали, но никой не е. Не мога да кажа, че са по-харесвани от мачовците с анцузи и вериги. По другия въпрос, аз имам ново Ауди А4 от нова година и по никакъв начин не ме е направило по-харесван. Както каза едно гадже: до 20 години момичетата са романтички, чак след това стават материалистки. Аз вярвам, че всичко е химия и дали ще сработи зависи от конкретното момче и девойка 8)

cherinka
02-24-2007, 14:15
Аха...и аз така си мислех, докато не разбрах колко гейове има, за които дори и не подозираме, че са такива. :( Всъщност те не са чак толкова много, по-скоро преобладават бисексуалните...колко е жалко, но факт. :?

Защо да е жалко?

ProstoAz
02-24-2007, 14:17
Хаха :lol: Тамън го изтрих...но както и да е, ето пак:

Защото на мене няма да ми е приятно гаджето ми или просто момчето, с което спя, да си е давало дупето на разни мъже... :x Отвращава ме мисълта... [-(

john_kaleka
02-25-2007, 10:45
Jenite iskat edin goliam tlust hui!!!!!1 :smt019

ThePainIsReaL
02-25-2007, 10:58
:smt019 Защо слагате всички момичета/жени под един знаменател . Много се дразня така , както се и дразня , когато на поддържано момче кажете гей .