PDA

View Full Version : aгресивни ли са котките според вас?



02-24-2007, 11:46
според мен те са готини,но когато пораснат стават малко по нервни.... :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Just_One_Girl
02-24-2007, 11:50
Що бе, не са агресивни, поне повечето. Имам едно сиамско диване вкъщи, уж дето са най-немирни, доста е кротичко :) Пък и другите котки, които съм виждала като станат на възраст са кротки, само като малки са щури. Абее.. готини са котетата :smt054

miss_fatty
02-24-2007, 11:53
котките са ми слабост!много си ги обичкам всичките :D ииии не мисля че са агресивни!те даже те успокояват,а някои котки могат и да лекуват различни болести(така съм чувала де) :wink:

Manic_Panic
02-24-2007, 12:07
Котките са яки за това, че са сякаш същества с характер. Като пораснат не позволяват да се прави всичко с тях. Има една такава граница на привързване, която не е като при кучетата. Има една приказка, ама не се сещам как беше точно... че кучетата се привързвали към стопанина, а котките към дома... нещо подобно беше :)

sherry
02-24-2007, 12:25
Харесвам котките.
Не мисля, че като цяло са агресивни същества, има такива представители, но не мисля, че са много.

miloto_girl_4e
02-24-2007, 12:46
Аз пък не понасяма котките .. агрисвни същества са според мен ...
Седиш галиш го, то ти мърка, кефи се и когато реши, че вече не иска да го галиш вместо да стане и да си замине решава да те одере .. е къв му е проблема? Аз да не чета мисли..
А и именно, те котките не са привързани към стопанина си, а към дома .. не искам вкъщи животно, което да се радва повече на апартамента ми, отколкото на мен ..

JoeBanana
02-24-2007, 12:57
моята е определено агресивна

shmatka_s_patka
02-24-2007, 13:39
e vie pak ni6to ne kazahte... te sa ot klasa kotki , koito sa hi6tnici
i ostana i da ne sa agresivni.... pak i vsqko edno jivotno e agresivno malko ili mnogo... no kotkite v pove4ko... kakto kaza ve4e nqkoi - super sa stranni kat ne iska ve4e da go gali6 dere te i bqga kat divo....

ama pone sa inteligentni i serat det trqa... :D

ErinEverly
02-24-2007, 17:41
Не, не са. Тва зависи от годините, нрава и породата. Но не може да се каже, че всички са агресивни.

In4iTu_
02-24-2007, 17:47
Чувала съм, че сиамските за агресивни...всяка порода си е различна. По принцип котката е смятана за злобно животно. Свързват я и с Дявола...което е образно казано... Иначе малките котенца са много сладки(дори сега, едно ми маха, тук отстрани :lol: ) , обаче като порастнат...

koalka
02-24-2007, 20:13
Котките по принцип са доста непредвидими животни и доста темпераментни.
В един момент може да е много мила, а в другия не знаеш какво може да ти направи...Може би зависи от породата, но все пак и от самото животно.Не всички котки са непредвидими.Една приятелка имаше котка, но въобще не я беше хапала или нещо такова.

rosskata
02-24-2007, 20:50
Моята котка е най- неебателното и мързеливо животно на света... Имам чувството, че ако му оставя храната, водата и кенефа на печката и идвам от време на време да я гушкам и галя, цял живот няма да стане от там...
Толкова е мила и лигава... ПО- скоро е пълната противоположност на агресията...

Но то си зависи и от самото животно... Както хората, те си имат различни характери...

А това за къщата и стопанина не е вярно... :smt018

Undying
02-24-2007, 21:32
Да,мразя котки.

teenkopele
02-25-2007, 08:35
...зависи от котката и начина й на живот....

Именно.

02-25-2007, 08:47
според мен котките са едни грозни, мързеливи, тъпи и нехайни животни...... а кучетата са интелигентни и научени на уважение домашни животни............

Valar
02-25-2007, 09:12
Котките агресивни......... :roll:
Не бях чувал такова нещо!

bungle
02-25-2007, 09:18
...зависи от котката и начина й на живот....

Именно.

Ъхъ.