PDA

View Full Version : Постветвайте ме както да правя ( новак съм )



02-24-2007, 11:03
Значи hi първо на всички :}
на 18 години съм и досега несъм имал приятелка .. :cry: нито сериозна нито несериозна ... несъм се целувал ( можеби само веднъж ма то небеше нищо особенно просто целувка по устните е така за една секунда ) и нямам никакъв опит в нищо особенно с момичетата ...
попринцип несъм някав затворен мога да общувам обаче каточе ли нямам обща тема за която да говоря с едно момиче #-o просто незнам кво мога да кажа и се притеснявам
Сега имам възможност , разбрах че едно момиче ме харесва и аз я харесвам и ми се ще да стане нещо ма просто незнам какво да направя #-o при мене нещата стигат до здрасти как си ... и тва е забивам :( от друга страна ако скалъпа някви приказки ( в което много се съмнявам ) и се опитам да я целуна нищо чудно да и улуча носа или брадичката или де да знам :? Честно казано много се притеснявам ... вече ми е време да си намеря някое момиче ма то от мен си зависи ... Дайте някав съвет плс квото и да е де да знам .. аз вобще незнам ся въпрос ли задавам или просто се оплаквам :oops:

02-24-2007, 11:14
Пак съм аз дописвам си щото забравих да кажа нещо
Голям проблем ми е че просто незнам какво да и кажа ... се едно аз очаквам от момичето то да направи първата стъпка ма то е ясно че това няма да стане ... а аз незнам как да постъпя ... и за евентуалната целувка примерно трябва ли да е с език или просо по устните
( ffs по думите си изглеждам като смотаняк ... четох статии натам насам но съвсем друго си е да се изправиш пред реалноста .. и като стана пред тва момиче и ако се издъня нещо ше умра от срам .. )

02-24-2007, 11:16
Това не се учи или го имаш или го нямаш!
Не го пише в дебелите книги не може да се тренира.Просто като го нямаш се примиряваш и продължаваш на пред,реализираш се в други свери!Аз съм същия тази година правя 19 пробвах се нищо не стана.....
Теглих една маина на ум и продължих!Съжалявам пич това е истината
а тя неминуемо винаги боли!Единственото нещо в живота ми в момента което куца е това,примирих се все пак пробваи се Успех :wink:

02-24-2007, 11:30
тва което ми каза не е много укуражаващо, но все пак може да го имам но просто несъм имал каде да го пробвам :-s не че момичетата ме отблъскват ... попринцип се държа добре с момичетата обаче досега просто неми се е занимавало :} щело ми се е но неми се занимаваше .. ся можеби израстнах и имам нужда от момиче до себеси ...

02-24-2007, 12:24
Ti kvo si mislish... che kato si govorite s neq trqq da ti e priqtno li ??? Nqma nachin, trqq da mislish nqkvi tupotii i da i govorish, nezavisimo za kakvo... prosto govori za neshto ei taka deto mislish che shte i haresa i se usmihvai po chesto i tova e.... Vse pak celta ti e da q bodnesh nali.... nqma se jenite :::

miss_fatty
02-24-2007, 12:31
мога да ти кажа единствено да не се впрягаш толкова!целувката не се учи то просто си става и не е нещо сложно и не мисля че ше сбъркаш нещо!само гледай да не пускаш мноо лиги :D !а иначе ше си намерите и някоя тема за разговор!ако момичето е по-общително то ше започне да говори!ти се прави че я разбираш иии се прави на веселяк(дори и да не си)!ше и допаднеш!ПО СМЕЛО ДЕ!не се притеснявай всичко ше е ОК!! :wink: успех

iskam
02-24-2007, 14:28
Абе не е толкова сложно, но се пак изисква усилия. Но нали харесваш това момиче, просто се отпусни и бъди себе си. Няма кви книги и статии да четеш. Гледай я в очите и и говори разни неща. Разкажи и нещо за себе си, кажи и някоя весела случка. Питай я нещо за нея.. за нейните интереси и т.н. Опитай се да бъдеш весел, лъчезарен, забавен. Гледай я в очите. Усмихвай се. Прави и комплименти. Но бъди спокоен и дай всичко от себе си и не се притеснявай толкова кот и да стане;) А за целувката.. ти сам ще усетиш кога е момента да я целунеш и не мисли, не се чуди.. тя просто ще се случи. :) Успех!

fillis
02-24-2007, 14:40
mi pi4 ko da ti kaj az imam podoben problen samo stwa 4e sam imama i ne seriozni i seriozni gadjeta
i az obiknoveno ne znma kakwo da kaja na edno mom4e no v kraina smetka se se polu4avalo
ako tolkowa se pritesnqva6 prosto kato q vidi6 iq pitaiz a ko iska6 da si govorite ili kak i e minal denq taka staa ne6ta v ob6ti linii
:)

Lambo
02-24-2007, 15:04
Еми човек от части вече си се провалил.... Като харесваш някое момиче не трябва да се панираш, а като те гледам яко си забил.... Виж сега като харесваш момичето не трябва тя да ти прави особено впечатление. Приемай я като отворена магистрала, но не като единствения път. От тук ти идва проблема , че неможеш да си говориш с нея. Виж примерно ако дойде някое момиче, което не харесваш, и те заговори ще си говориш свободно без да се притесняваш. Така трябва да правиш и с нея, щото е тъпо да седиш забил и нищо да не правиш. Момичетата въобще не го харесват тва. Освен това трябва да се поставиш на нейно място, да мислиш като нея. Никое момиче не иска да ходи с момче, което колкото и красиво да е, е никой.... Казваш си ако бях в нейното положение, какъв приятел ще ми е нужен и най-ще ме кефи, и ставаш този човек. Примерно никое момиче не иска забил приятел. Трябва да й покажеш, че си стабилен и силен човек, уважаван, като е с теб да я накараш да се чувства сигурно и комфортно, !!!да я караш да се смее и забавлява!!!, такива работи, пък целувката ще си дойде от самосебе си, ако излизаш достатъчно много с нея все ще се появи някой удобен момент и тогава я целуваш нежно без да питаш ;) Надявам се да съм ти помогнал щото мн си впрегнах мозъка докато го напиша тва ;)

02-24-2007, 16:40
хаха дам 10кс на всички ше се опитам да съм спокоен .... то попринцип си е щото аз я харесвам но несе познаваме лично :} ма те ще се оправя аз съм оправен :D

( пс на оправен сложете ударение на А то а не на Е то да си непомислите нещо еи :wink: )

koalka
02-24-2007, 18:46
Малко се поотпусни и започни повечко да говориш с момичетата. :wink:

ThePainIsReaL
02-24-2007, 18:51
Щом не задаваш въпрос и не искаш съвет , ще ти кажа само едно нещо - Стегни се , наистина не е хубаво пълнолетен да си и да не знаеш какво да кажеш на едно момиче .

EvilBrunette
02-24-2007, 19:02
Ами всеки има първи път, а и си мисля, че не би трябвало да се притесняваш толкова. :| Все пак това си ни е заложено в инстинктите. Не е някакъв изпит или състезание :wink: А що се отнася до целувката, не мога да разбера Вие имате ли си нещо, че да я целуваш. Ако да, в началото трябва да започнеш с лека целувка, не веднага да я награбиш и с език. Поне така мисля. и се опитай да усъвършенстваш поведението си пред момиче. Не бива да си толкова притеснителен, защото представи си и тя е срамежливка. Кой ще я предразположи и ще води разговора? :|

02-24-2007, 19:38
( пс на оправен сложете ударение на А то а не на Е то да си непомислите нещо еи :wink: )
Ъм...искаш да кажеш да сложим ударение на О, а не на А...или си от село/София?