PDA

View Full Version : Я СПОДЕЛЕТЕ :)



LSD^Lady
02-24-2007, 12:06
Споделете сега , ако сте зимали наркотици , ваще знаят ли , как развраха ? Или ако вие сте и казали защо и казахте :) Вие сте

krisi_pisi
02-24-2007, 12:16
Аз не против наркотиците нищо хубаво ама мисля че родителите могат да разберат за тях по държанието на детето си (поне според мен).

LSD^Lady
02-24-2007, 12:19
Аз в продължение на полувин година взимах екстази и амфетамин и те нищо не са заподозрели , при полужение че един път се прибрах вкъщи надрусана , но след време когато реших че повече няма да се занимавам и казах сама :)

shmatka_s_patka
02-24-2007, 12:27
em az vednaj se napu6ih na daskalo i klasnata mi razbra i im kaza...be6e ujasno konfuzna situaciq sled tova mi 4etoha lekciq 4e e vredno pomoliha mi da im obe6taq 4e nqma pove4e da se zanimavam i taka... s normalen ton bez da vikat bez ni6to... i ot togava mianha po4ti 2 godini a az da sam pu6il maximum 1-2 pati :) i to po super malko

Valar
02-24-2007, 13:30
Пушил съм трева точно 6 пъти веднъж взимах Амфети нищо друго не ми хареса не продължих(слава богу)Не познавам човек който да не пушил трева поне веднъж в живота си!

02-24-2007, 15:02
Пушил съм трева точно 6 пъти веднъж взимах Амфети нищо друго не ми хареса не продължих(слава богу)Не познавам човек който да не пушил трева поне веднъж в живота си!


Вече познаваш , не се базикам.Дори не съм си дърпала трева.... била съм само на трърди неща !

02-24-2007, 15:05
Пушил съм трева точно 6 пъти веднъж взимах Амфети нищо друго не ми хареса не продължих(слава богу)Не познавам човек който да не пушил трева поне веднъж в живота си!


Вече познаваш , не се базикам.Дори не съм си дърпала трева.... била съм само на трърди неща !

Това бях аз :)

theEXPLOITED
02-24-2007, 15:54
vzimala sam ot vsi4ko po mnoo i to mnoo dalgo vreme i neznam kak razbraha na6te NE POMNQ ama sega sam mnoo blagodarna 4e razbraha za vsi4ko. Pone taka sprqh malko bqha mi nujni 3godini da spra makar 4e te znaeha ta ne mi se misli ako ne znaeha moje bi sq 6tqh da sam super zle vse o6te....Taka 4e ponqkoga e hubavo i te da znaqt ne6to :-k

miss_fatty
02-24-2007, 15:56
аз само трева съм пушила няколко пъти нооо при мен пристрастяване няма както и с цигарите! :D

Valar
02-24-2007, 19:19
Пушил съм трева точно 6 пъти веднъж взимах Амфети нищо друго не ми хареса не продължих(слава богу)Не познавам човек който да не пушил трева поне веднъж в живота си!


Вече познаваш , не се базикам.Дори не съм си дърпала трева.... била съм само на трърди неща !
Ами озъдачен съм и то много важното, е че всичко вече ти е зад гърба :wink: Искренни поздравления!

LSD^Lady
02-26-2007, 13:55
Пушил съм трева точно 6 пъти веднъж взимах Амфети нищо друго не ми хареса не продължих(слава богу)Не познавам човек който да не пушил трева поне веднъж в живота си!


Вече познаваш , не се базикам.Дори не съм си дърпала трева.... била съм само на трърди неща !
Ами озъдачен съм и то много важното, е че всичко вече ти е зад гърба :wink: Искренни поздравления!


Благодаря :) Просто човек трябва да има воля и да си каже "стига" защото то от наркотиците няма смисъл...

KiLLeR_InSTiNkT
02-26-2007, 14:08
Пушила съм трева и съм пробвала амфети. Естествено нашите не знаят и по-добре, защото няма смисъл. Амфети не употребявам от оня път, когато опитах...

teenkopele
02-27-2007, 06:15
Да, пробвал съм, но наще могат само да предполагат.

kukli4kata_anastasia
02-27-2007, 08:26
Moqta bratov4edka si pu6i treva,vzima LSD i gybi,ama tqhnite neznaqt!
Dobre 4e ne e nqkakva otka4ena narkomanka!Hubavo e da znae6 i koli4estvo i mqrka ,6toto ina4e e opasno!
Az ne sym pu6ila treva i izob6to i ne6ta da opitvam!Ama mnogo iskam da probvam kokata!
Kajete ne6to po vyprosa!
Kak deistva,nqkoi probval li e?Kolko struva?

Fanatichka
02-27-2007, 19:41
Не, незнаят, но ако разберат ще ме изселят от нас!Майка ми к'вато е паника ще си помисли, че съм наркоманка и се друсам всеки ден! :roll:

ooops
02-27-2007, 19:53
Не, незнаят, но ако разберат ще ме изселят от нас!Майка ми к'вато е паника ще си помисли, че съм наркоманка и се друсам всеки ден! :roll: me :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: too

sexy_anji_
02-27-2007, 22:31
Класната мисли че аз:...се херцам, шмъркам ,пуша ...мисли ме за дилър, наркоман, нимфоман, ненормален, самоубиец :-D + тва ме мрази ..ама не е казала :lol:

само дето не оточни дали е вярно и как така е констатирала повечето неща, особенно за нимфоман ми стана интерено :smt005

iiirish
02-28-2007, 07:11
опитвала съм само ведъж тая гадост и със сигурност не бих повторила. това беше преди 2 или 3 години когато се бяхме събрали една вечер страшно голяма компания във една вила и покрай алкохола започнаха да се подмятат и наркотици. естествено като всяко любопитно дете опитах и аз... нашите не знаят и до сега, но и не мисля, че има защо да знаят за нещо, което е било просто опитано и дори не е продължено с него слава богу!

O.B.I_
03-01-2007, 14:00
Lqtoto raboteh v edin club na moreto kato barmanka , otivam az v sklada na skri6no da si na4ertaq nqkolko linii bqlo i tukmo se naklanqm da udarq purvata liniq i 6efa mi vletq v sklada i me vidq. Toi e poznat na roditelite mi ot mn godini , sledovatelno im kaza i az uj im obe6tah da ne go pravq pove4e :D Ot lqtoto nasam sum stanala ot 56 - 45kg i maika ne spira da me pita dali ne vzimam otnovo narkotici. I mislq 4e e sig 4e o6te vzimam.

sexY_mackA90
03-02-2007, 07:56
За тревата и двамата знаят а за амфетите веднъж бях изпуснала в нас едно пликче с амфети и баща ми го намери и брат ми за да ме защити каза че са негови...Иначе мама знаеше че са мой :roll:

03-05-2007, 17:49
Абе аз никога не съм пробвала наркотици. Всичко друго ама не и наркотици... страх ме е да не се пристрастя щото моя организъм е свикнал с бира, цигари, глупости общо взето, просто мн добре ги понася..ама с наркотици не можеш да свикнеш! Те влияят на всеки човек. Страх ме е да не стигна до няква клиника, пък и не съм се затърчала за тия боклуци!

....
Толкова лесно родителите могат да разберат че децата им пушат! То си личи, като се държат странно, изглеждат странно, говорят и гледат странно, почват да имат проблеми в даскало... Верно изглежда като по филмите ама с мои познати се е случвало. Хубаво че не свършиха толкова лошо. Колкото и понякога да се дразним на родителите и да искаме да не говорят толкова, добре че ги има! (странно ми е че го казвам! :lol: :D :shock: )

03-05-2007, 17:51
П.С .. просто исках да кажа че те ни спасяват в някои ситуации!
Френдовете също! :P

KiLLeR_InSTiNkT
03-06-2007, 11:16
Ми какво - трева и амфети...

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 19:47
Ем аз нищо особено - цигари и пури , ама майка ми разбра и не съм и помирисвала такива неща :D

Nqkyf Si
03-07-2007, 07:00
Moqta bratov4edka si pu6i treva,vzima LSD i gybi,ama tqhnite neznaqt!
Dobre 4e ne e nqkakva otka4ena narkomanka!Hubavo e da znae6 i koli4estvo i mqrka ,6toto ina4e e opasno!
Az ne sym pu6ila treva i izob6to i ne6ta da opitvam!Ama mnogo iskam da probvam kokata!
Kajete ne6to po vyprosa!
Kak deistva,nqkoi probval li e?Kolko struva?

Em.. meta ako si probvala.. kokata e kato adski silna meta, no dyrji mn poveche.. (makar, che himicheski nqmat nishto obshto.. prosto veshtestvata deistvat vyrhu edni i syshti receptori, zaradi koito se otdelq dopamin v mozyka)

Inache.. kokata e 120 leva gramcheto poprincip.. ako e po-evtino imash prichina da se symnqvash.. i nai-dobre tyrsi ot nqkoi deto veche si e na koka, shtoto da ne te precakat.. 120lv sa si pari :)

LSD^Lady
03-07-2007, 14:50
Абе аз никога не съм пробвала наркотици. Всичко друго ама не и наркотици... страх ме е да не се пристрастя щото моя организъм е свикнал с бира, цигари, глупости общо взето, просто мн добре ги понася..ама с наркотици не можеш да свикнеш! Те влияят на всеки човек. Страх ме е да не стигна до няква клиника, пък и не съм се затърчала за тия боклуци!

....
Толкова лесно родителите могат да разберат че децата им пушат! То си личи, като се държат странно, изглеждат странно, говорят и гледат странно, почват да имат проблеми в даскало... Верно изглежда като по филмите ама с мои познати се е случвало. Хубаво че не свършиха толкова лошо. Колкото и понякога да се дразним на родителите и да искаме да не говорят толкова, добре че ги има! (странно ми е че го казвам! :lol: :D :shock: )


Бих искала да ти кажа че няма от какво да те е страх , и аз се бях спекла да не стана зависима и т.н ама се отпуснах , не трябва да мислиш отрицателни неща... гледаш кефа и това е , но ти си решавай какво да правиш , относно това което си казала че родителите много лесно можели да разберат - не е вярно ..... много време друсах и никога не се усетиха нито ме заподозряха , а съм се прибирала и в нас надрусана с екстази..... разбраха чак когато аз и казах

Fucking_Life
03-09-2007, 19:00
наще зная само за цигарите,ина4е съм пушила трева,и зимала екстази