PDA

View Full Version : Kvi vredni navici imate? :)



shmatka_s_patka
02-24-2007, 13:46
kakvi vredni navici imate? :)) kato izklu4im primerno pienete na bira pu6eneto i pieneto na kafe..nqkvi drugi po nestandartni :)
::: O:) \:D/

pinky_93
02-24-2007, 13:57
pu6eno i mnogo obi4am da si pukam kokal4etata na prastite koeto e adski gadno

Mimka_sweet
02-24-2007, 14:01
Да...шоколодац да си апфам :-D

theworldleader
02-24-2007, 14:02
Прекалено доверчив съм.

02-24-2007, 14:21
гриза си ноктите чупя си пръстите

sharkybul
02-24-2007, 15:01
Гриза "ЯM" си ноктите....
Тъпо инатче и чешитче съм....
Имам нещо като комплекс на тема "имитация/да видят нещо от мен"...сиреч мразя да ме имитират или да имитират други хора....

Патя си от това че съм много смел и адренналинна и хорманална личност
:roll:

reason
02-24-2007, 15:04
Въртя си косата подин много странен начин,направо на възел я правя.И според майка ми това било вредно за косата :?

Ice_Queen
02-24-2007, 15:57
Изчервявам се точно когато не трябва :smt013 ,прекалено съм критична и взискателна към всичко с малки изключения,забелязвам вс но на моменти си трая :smt012 , прекалено добричка съм с хора които ме нараняват,използват или нещо такова...и обичам прекалено дълго и силно -за мен тва също е недостатък намоменти...

Manic_Panic
02-24-2007, 16:12
Бъркам си в носа... хЪхЪхЪ това за всеки случай да кажа, че е базик :-D


Не че е вреден навик или нещо такова, ама е дразнещо... доста често когато човек ме пита нещо и аз в отговор задавам въпрос от рода "а?', "Какво?", "Моля?", въпреки че съм чула въпроса :-s

Когато чакам нещо/някой - ям 8-[

RAWRRR
02-24-2007, 16:14
Пия най малко по 7 кафета на ден (не преувеличавам),отделно кола и шоколад.Рекорда ми е 14.Навика е вреден за хората около мен понеже ствам мнгоо подвижна,енергична,игрива :smt005 и те се стресират особено рано сутрин когато още са сънени..

Друг вреден навик е че не спя..на 2-3 денонощия лягам за по 6 часа и това е и колкото повече не спя толкова по-щастлива се чувствам.

Иначе не пуша и пия рядко :-D :-D (но затова пък запомнящо се и почти винаги със смучки за спомен )

GLeZoRanA
02-24-2007, 16:43
Да...шоколодац да си апфам :-D


Прекалено доверчив съм.


гриза си ноктите


Псувам най-различни тъпаци ,като ме изнервят :-D


Изчервявам се точно когато не трябва :smt013 ,прекалено съм критична и взискателна към всичко с малки изключения,забелязвам вс но на моменти си трая :smt012 , прекалено добричка съм с хора които ме нараняват,използват или нещо такова...и обичам прекалено дълго и силно -за мен тва също е недостатък намоменти...

Иначе нито пуша ,нито по мъже ходя ,нито пия ... въпреки , че имам слабост към слабоалкохолни коктейли 8-[ ама пък пия рядко

Cheesy
02-24-2007, 17:26
Ям мн шоколад ии нокти :smt005 а и постоянно си пиша по ръцете :smt016

In4iTu_
02-24-2007, 17:26
1. Ходя боса в къщи (с теракот сме) и майка ми много вика...
2. Обратното на Manic_Panic - отговарям с "ахам" или "не"(по-рядко, но се случва), когато не съм чула въпроса...
3.Чупя всичко, което попадне в ръцете ми... 8-[

rosskata
02-24-2007, 21:28
:arrow: Разрушавам всичко, до което се докосна... Постоянно събарям, изтървам, чупя разни неща...
:arrow: Всичко губя и никога нищо не мога да си намеря.
:arrow: Винаги за всичко закъснявам
:arrow: Ям като прасе... Започвам и да изглеждам като такова. :smt005 Най- много обичам шоколад :roll:
:arrow: Пуша по кутия и половина на ден. Не мога да заспя, ако не запаля преди да си легна.
:arrow: Пия много и често, обожавам джин.
:arrow: Когато съм нервна, крещя на най- близките си хора, и съм абсол'тно непоносима...

:arrow: И най- гадния ми навик :Като се напия, всичко си казвам... И много държа да кажа на всеки какво мисля за него... Ужасно е... :?

GiRo
02-24-2007, 22:05
бързо забравям :x

да съм все изтупан-хахаха

винаги да съм с приятелката ми

да се дразня с някоi...i dr :D

Momchence
02-24-2007, 22:10
Амии..гриза си устните, разплитам си чорапите и подгъвите на боксерките и тениските...почти постоянно чопля нещо с пръсти..най-често до унищожаване... :-s

GossipGirl89
02-24-2007, 22:35
:arrow: върта си косата - напрао си я навивам на пръста
:arrow: като се притесна и почвам да си откопчавам и закопчавам обицата на дясното ухо
:arrow: ям прекалено много шоколад
:arrow: пукам си пръстите

I'm crazy
02-24-2007, 22:38
Всичко ям =P~ еее оня ден си изядох микрофона :x :cry:

midnight...
02-24-2007, 23:35
1. аз съм същински плюшкин! не изхвърлям стари тетрадки или бележки които знам че повече никога няма да ми трябват. не си изхвърлям изписаните химикали или пък дори някои етикетчета. с една дума в стаята е антикварен магазин на моя живот има от почти всяка годинка по нещо.... =;

2. понякога говоря много когато се чувствам притеснена и в момента когато се усетя вече никой не ме слуша...

3. склонност да правя неща които знам че не трябва да правя но въпреки това си казвам "този път за последно..." и така незнам до кога :|

4. имам гаден навик да си разхвърлям дрехите по пода, и забележете - оставям чаши където ми падне :shock: веднъж събрах от стаята си почти целия сервиз просто все като си всема чаша и я оставя пред компа там си остава или до леглото или до телевизора ама поне след това аз ги мия O:)

5.купувам си ужасно много фибички, гланцчета, значки, сенки и всякакви финтифлюшки които нося максимум 5-6 пъти и в следствие на това имам панер пълен с такива неизползваеми работи...


иначе съм безгрешна O:)

Unknow
02-24-2007, 23:49
:arrow: И най- гадния ми навик :Като се напия, всичко си казвам... И много държа да кажа на всеки какво мисля за него... Ужасно е... :?

I az taka ...i naistina e dosta kofti :)

:arrow: grizq si noktite
:arrow: ne piq po-malko ot 10 kafeta na den, i pu6a mnogo
:arrow: ujasno sum nervna....ne se sdurjam nikoga
:arrow: vupreki 4e vinagi znam koi kakvo misli i koga nqkoi me premqta, vse se pravq na 6matka 4e ni6to nerazbiram i gi ostavqm da si vqrvat
:arrow: i az kato Manic_Panic , vupreki 4e sum 4ula vuprosa vinagi kazvam "a?" ili "molq?", a ako ne sum 4ula "da...taka e"

Sega ne se se6tam za drugo ... no az cqlata sum hode6t "gaden navik".Drugo osven kofti navici nqmam :?

02-25-2007, 00:02
"вредни"??
оспорвам мнението на висшестоящите
не се подчинявам на заповеди
нари4ам нещата с истинските им имена...


\:D/

HardcorE_AFA
02-25-2007, 07:08
много са но нещото което най много се дразня и не само аз ами и приятелите ми е че много псувам

zubi
02-25-2007, 08:12
да седя пред компютъра прекалено (свръх много) от позволеното

koalka
02-25-2007, 08:18
Понякога съм перфекционистка, иначе не пия(само на поводи) и не пуш.

teenkopele
02-25-2007, 08:23
...pienetо na bira...

... е вреден навик?!? #-o :shock: :o

:arrow: Нетърпеливост.

BEYOND
02-25-2007, 10:31
mngo ot kazanite ve4e.
s vsi4ki se suglasqvam trudno kazvam NE samo na priqtelite de

miss_fatty
02-25-2007, 10:32
цигари,трева ииииии ям много шоколад!!! :-D

katzuno
02-26-2007, 19:58
pOPIIVAM tei ot vreme na vreme CyK cyK i posle ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ama ..... koi mi e vinoven :D :D :D :D :D aa da i skiv sq i az qm mnogo shokolad

ABSOLUTme
02-26-2007, 20:41
:arrow: pomnq iskliuchitelno golemi podrobnosti,no ne i osnovni facti :-s
:arrow: i az kato nqkoi po-gore,vinagi kazvam 'a',vupreki,che sled 1sec osmislqm kvo sa mi kazali :lol: mn e prostashko :lol:
:arrow: hich i ne slusham,kogato ne mi e interesno,ama za da ne obidq choveka,si kimam tam s glava i mrunkam neshto otvreme-navreme
:arrow: praim se na priqtno razseqna,kogato ne iskam da otgovrq na nqkogo :::
:arrow: kat ne mi iznasq neshto si mrunkam pod nosa
:arrow: i az si pukam prustite ot 7g.
:arrow: dosta sum izbuhliva,ama naposleduk se vladeq poveche 8-[
:arrow: nqma da e losho da sum po-celeustremena,ama tva e rezultat ot 'priqtnata mi razseqnost'
kato se setq za oshte she dobavq :wink:

SINDEL
02-27-2007, 06:45
Амм.. освен 4е пуша и пия много кафе (което явно не се брои).. да видим..
:arrow: Много съм разсеяна и губя сякакви работи
:arrow: Много псувам. Ама много. Понякога направо ме е срам :oops:
:arrow: Никога никога не съм навреме за нищо. Закъснявам най-малко с 15-20 минути
:arrow: Играя си с косата като съм нервна и резултатите са гадни заплетени възли, които понякога се налага просто да отрежа, щот нямат разплитане.
:arrow: Постоянно отлагам разни неща, които не са ми приятни и като резултат целия първи семестър съм ходила 5 пъти на лекции и септември съм на 2 поправки :smt011

girl_in_black
02-27-2007, 10:41
Ми най-вредния ми навик е, че си гриза ноктите или когато съм много ядосана започвам да скачам(особено тва кара хората да ме гледат учудено меко казано)

feshankaa
02-27-2007, 11:53
:arrow: Всичко което докосна се чупи или го губя :-D :arrow: Пия много кафе :arrow: Пуша :-D

Ангелинка
02-27-2007, 14:34
:arrow: Имам мания да си купувам боклуци от магазините "За левче", има един такъв точно на ежедневния ми път и всеки ден си вземам по нещо- сувенир, свещ, рамка за снимка, кутийка за бижута, портмоне за дискове, комплект четки за коса, изкуствени цветя... Покупките само за седмица... Трябва да спра вече :-D
:arrow: Чопля си устните, постоянно са ми напукани и обелени, чак си пускам кръв, чопля си кожичките на ноктите и си разкървавявам пръстите по тоя повод, чопля всяко подобие на пъпка или черна точка /резултатът- големи червени точки/
:arrow: Издърпвам си конците и ластичетата на гащите /не ластика дето ги държи :wink: , нали знаете едни такива съвсем тънки ластични нишки по краищата, дето като го дръпнеш се разнищва с характерен звук.../
:arrow: Скубя "топченцата" дето се получават с времето по мъхестите дрехи.
:arrow: Постоянно си заглаждам веждите и все мисля да не са разрошени /странно нали 8-[ /
Имам и други особености, но те не са "вредни навици", а просто... нещо като мании, например като се нахраня и веднага на секундата отивам да си мия зъбите; преди да почна да ям първо си чупя филията на половина и поставям едното парче върху другото, чак после си чупя хапките; подреждам си нещата на шкафа по големина- от ляво на дясно и от по-голямо към по малко, и даже се дразня някой като ми ги размести; в дамската ми чанта винаги има чадър, независимо колко е хубаво времето... На тези "особености" съм обърнала внимание, а сигурно имам и други :-D Абе странна птичка общо взето

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-27-2007, 14:45
tolkova mnogo sa... 4oplq si koji4kite okolo noktite .. sega takava koja si mahnah ot paleca 4e super me boli... hapq si ustnite.. mn`4esto si pipam kosata i liceto... ne moga da duf4a dufki.. gultam gi :}} mnogo i mnogo ujasni navici imam........ :smt017

positive
02-27-2007, 15:35
moga da govorq s orignq idosta 4esto go pravq :oops: