PDA

View Full Version : Na konna ezda s wui4o Rafail



Na Stefan Berow .. Petur
02-24-2007, 12:53
Zdraveite,

Pi6e wi na Stefan Berow...Petur. Mnogo se radwam 4e e suzdaden forum kato tozi.. Wse pak wseki ima ne6to da spodeli : ) I sega po moqta muka.. S wui4o mi Rafail sme mnogo blizki... Po4ti wseki den izlizame i hodim ili na kino ili na club, karting .. Nai ob6to kazano ne6tata koito prawqt 2ma priqteli. Minalata sedmica , mislq 4e be6ee petuk re6ihme da hodim na konna ezda. Na bazata kum kraq na Vinica (Varna) . Be6e mnogo zabawno kakto winagi e bilo s nego. Ne bqh qzdil kon dosega i be6e neweroqtno 4ustwo. Sled kato qzdihme ui4o me izwika do ediniq kon. Kaza mi 4e se kazwa "Kentawur" .. Popita me dali iskam da go pogalq po glawata. Towa be6e konqt koito qzde6e toi.. Pribrahme go w koniu6nata da razsedlaem konete. Az razsedlah moq purwi za6toto be6e po maluk .. kato za malko mom4e , a wui4o razsedlawa6e negowiqt w negowata koniu6nq. Izlqzoh ot koniu6nata da 4akam wui4o Rafail, no toi dosta se zabawi , a az iskah da se pribiram i burzah...
Sigurno 6te si pomislite,4e istoriqta e twurde naglasena , no towa koeto 6te wi kaja sega, kogato go widqh me u4udi izkliu4itelno mnogo.
Otidoh do koniu6nata na wui4o Rafi i widqh moqt wui4o da kle4i i da masajira Kentawur po genetaliite, togawa wui4o me widq i malko se stupisa. Wednaga zapo4wa da mi obqsnqwa, 4e towa e negowa slabost ot maluk , i 4e az sum edinstweniq koito znae we4e za towa. Ni6to ne mojah da kaja, samo si misleh na um za widqnoto.. Wui4o mi namigna i mahna s ruka wse edno ni6to ne e stanalo i mi kaza da zabrawq widqnoto.. Az kimnah s glawa i se usmihnah , togawa toi doide do men i me potupa po gurba "Iska6 li da go pogali6 po glawata?" .. Sega we4e razbrah kakwo ima6e w predwid , kogato mi kaza da pogalq konq po glawata. Az otkazah za6toto me be6e gnus, no toi mi grabna rukata i nasila q nawrq w konskiqt hui... Po4ustwah se kato zoofil i wednaga si mahnah rukata , no toi mi udari 6amar i az pak q slojih no zapo4nah da go masajiram. Ta iskah da wi priznaq 4e imam fantazii s jiwotni.. Ot edna strana ne iskam da go prawq , no ot druga izpitwam nqkakwo udowolstwie. Spored was normalno li e towa? Molq budete seriozni , znam 4e e stranno no ako moje daite mi suwet.

Na Stefan...

ProstoAz
02-24-2007, 12:55
11 точка от правилника!