PDA

View Full Version : Болни мозъци....



Muse_of_Madness
02-24-2007, 12:56
.... като моя. Имали ли сте някакви жестоки сънища? Гадни, такива, садистично-мазохистични? Ай разкажете...

theworldleader
02-24-2007, 13:04
Не е хубаво, че си знаеш, че си болен мозък..

Mimka_sweet
02-24-2007, 13:05
Ауе кво са хвалиш с тоа сън я го разкажи :-D

sherry
02-24-2007, 13:19
Ми такива не съм.
Сънувала съм много пъти, че умира, че умира някой човек, който ми е близък или някви такива. Доста е гадничко :?

brain_stew
02-24-2007, 13:21
Аз сънувам война много често.. :Р И яко се избиваме.. най-странното е, че не умрам. :lol:

Ай стига бе!О.о от два месеца сънувам че водя война и всички умирате, само аз оставам жива!О.о
Иначе доста често мис е случва некви такива неща да сънувам..или некви рицари дет ме пудат в Ада през Моста на Влюбените! :?

Muse_of_Madness
02-24-2007, 13:24
Ауе кво са хвалиш с тоа сън я го разкажи :-D
Да беше само един сън... Разкажете и вие, ето ги най-скорошните мои:
Това беше преди два-три дни. Сънувах, че съм на двора на село посред нощ и газя в смлени свински бели дробове, хубаво накиснати в кръв и тръгнали да се разлагат. Вонеше отвратително, затва се прибрах в къщата, изкъпах се и си легнах, ама едва заспах от смрадта. На сутринта се събудих и Диму Боргир ми правеха серенада :D
Тази нощ прострелях пет войника в главата от засада, шестият ме забеляза и се сбихме, но успях да му смажа черепа...
Друг път пък се сбих с някакви пичове, дето ми забиха кол в окото и ми закачиха главата на едно дърво. Някъде по пълнолуние дойде призракът на Клеопатра и почна да си приказва с отрязаната ми глава.
Още съм:
-Замеряла даскала по физкултура с натрошени стъкла.
-Стреляла по дасала по математика със снайпер.
-Провесвала философа през терасата за косата и съм му я резвала.
-Обесвала даскала по информатика.
Само сънища все пак...
-

Boot
02-24-2007, 13:38
Кххх.
Спомням си един сън (даже мисля, че съм го разказвала някъде тук). Бяхме аз и двама мои приятели на някакво много слънчево и готино островче. И голяма забава, всичко екстра, много весело ни беше да убиваме хора и да ги заравяме в пясъка на плажа. И с това си се занимавахме дълго време. В следващия момент аз вече си стоях на един шезлонг и пиех коктейлче, когато пясъка до мен се размърда, от което стана ясно, че единия пич, който сме заровили там не е бил съвсем мъртъв и иска да се измъкне от... ъм, гроба си. Аз хванах една лопата и почнах да изравям пясъка там, където се мърдаше, уж за да му помогна. И в крайна сметка точно му се показа главата, тръгна да се изправя човека и аз го цапардосах с лопатата по главата и необезпокоявано си го зарових пак.

Преди някфо време сънувах и, че Бурзум беше чудовище в гора до един блок, ама този сън не е от садо-мазохистичните.

Мацката над мен прекалява с блек метъла, между другото. :-D

kat4enceto
02-24-2007, 13:39
lelelleleleele maleeeeeeee

malka_sladuranka
02-24-2007, 14:13
Аз имам..ужасно е :cry:

Muse_of_Madness
02-24-2007, 14:20
Аз имам..ужасно е :cry:
Що пък? Аз се забавлявам...

malka_sladuranka
02-24-2007, 14:22
Аз имам..ужасно е :cry:
Що пък? Аз се забавлявам... Не обичам...Страх ме е :cry:

psycho_girl
02-24-2007, 14:27
kato malka redovno sunuvah, 4e padam ot prozoreca, visq izvestno vreme na edna ruka i posle politam nadolu ii stavam na piure, mn 4esto go sunuvah, su6to sum sunuvala, 4ee padam po stulbi i se turkalqm mn dulgo

sharkybul
02-24-2007, 14:49
най яко е като "падам от високо" и тамън да се разпльокам ииии.....
Се сабуждам целият потен :D иии....или ставам да пина нещо студено или поне да пикам :roll: :D

XXX_f
02-24-2007, 14:51
аз съм имала , но немога сега да се сетя за нито един :roll:

In4iTu_
02-24-2007, 18:43
Всичките ми сънища са такива... :smt012

koalka
02-24-2007, 19:09
Не, не съм.Много рядко си спомням какво съм сънувала.

rosskata
02-24-2007, 19:43
:shock: Баси само аз ли сънувам готини неща... Някакви супер прикл'ченски такива...
Снощи карах сърф с едни колеги от лятото... На някви страшни вълни. Само че карахме сърф, легнали по корем...
ПО някое време се появи мъртво вълнение и за да се спасим, се хванахме за някаква кофа за боклук... :roll:
Накрая търсех 1,20 за пица из джобовете си...
Намерих, но всички пици по плажа бяха по 1,50... Бешще много гадно, щях да умря от глад :evil:
А бях убедена че има пици по 1,20... :smt013
Накрая сестра ми взе да реве за братовчедка си , която е в Щатите, и аз я изпратих в един колет... :smt005

Напоследък сънувам много, помня много сънища, и всички са някакви много забавни... 8)

abstraction
02-24-2007, 19:48
имам спомен само за 2 съня - единия -дядо ми ми отрязва главата

другия - в автобуса влиза някакъв беззъб циганин, аз съм с къса пола. той ми пипа краката, аз го изритвам, после идва още някакъв и почват да си шушукат нещо за мен. А в същото време приятелите ми, с които съм, ми се подиграват, че като слезна от автобуса ще съм беззащитна с/у циганите.

Може да се каже че е хорър, но в един малко по-друг смисъл

Muse_of_Madness
02-25-2007, 10:23
Мацката над мен прекалява с блек метъла, между другото.
По-скоро с Happy tree friends :mrgreen:

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-26-2007, 13:34
ooh sanuvam dosta takiva neshta.. kato bqh malka si spomnqm sanuvah 5 6 puti edin i sushti sun .. i vinagi 4erno bql :shock: super me beshe strah da go sanuvam.. a voini i takiva neshta nai redovno si sanuvam :D vednuj daje .. sanuvah 44e edno golqmo pile (na gril) me goni iz daskalo .. :lol: to sq zvu4i smeshno no si umirah ot strah v sunq #-o :smt005

quench
02-26-2007, 18:11
Сънувам не мозъци,очи и черва (след Хидеши Хино даже!),но сънувам сънища,които са свързани с неясни форми,които не се подчиняват на законите на физиката в нашия свят,които нямат измерения и коите ми доставят такова внушение за изгубеност,жестокост и ужас и макар да съм сигурен,че реално тези сънища да не продължават повече от няколко минути,аз ги преживявам като часове.
Ако сънищата са импулси,освободени от невроните на главния мозък,то аз наистина съм болен мозък!
:twisted:

02-26-2007, 18:21
Не сънувам :?

Communist
02-26-2007, 18:42
Не сънувам :?
Аз също :( Дайде някакви съвети за хубав сън :)

HardcorE_AFA
02-26-2007, 20:24
ухх имала съм милиони гадни...но з сметка на тва и много хубави...най гадния ми беше с едни соеви кълнове

FikyScHetOo
02-27-2007, 06:46
Като малка сънувах,че ме гони психопат :smt013
Иначе толкова брутални не - много често сънувах как падам (в дупка, по стълби...знам ли и аз).
Ама наскоро сънувах как съм с приятели в някъв бар (на кръгла масичка) и аз посредата. Първия поръчва на сервитьорката, вторият..тя ме пита какво искам...и усещам майка ми да ме потупва по крака да ставам,че ще закъснея :-D

positive
02-27-2007, 15:18
nai gadno e da sunuva6 4e nqkoi te goni i ne moje6 da izbqga6 -pada6, oslepqva6,padat ti rucete,krakata........awe bolen mozuk...

rosskata
02-27-2007, 20:26
Най- гадния съм нойто съм имала и който понякога сънувам, когато съм напрегната или разтревожена от нещо, е че се давя... В някакво затворено пространство с покачваща се вода.

Като бях на 5 получих някакъв спазъм на белите дробове и 2-3 минути не можех да си поема въздух :?
Оттогава удавянето е най- големия ми кошмар.
Когато гледах Титаник преди 100 години щях да умра от ужас... И сънувах, че се давя почти всяка вечер.
Събуждам се когато почна да го сънувам... И после рядко мога да заспя след това. :(

LunaTriCk
02-27-2007, 20:29
Най-гадния ми сън, който помня е че правя секс с няква дебела във вана :shock: