PDA

View Full Version : Гърдите ми са с различна големина!



Carrie
02-24-2007, 13:18
Имам проблем, който ужасно ме притеснява. На 18 години съм, а гърдите ми са ужасно малки и не растат от повече от 4 години. Но де да беше само това. Лявата ми гърда е двойно по-голяма от дясната и от 2 седмици ме боли и усещам, че расте! Но тъй като са ми много малки, разликата не е толкова фрапираща видимо, но на допир се усеща съвсем ясно. Как е възможно растежът и на двете да спре за 4 години, а сега да се поднови само при едната и то при по-голямата! Докъде ще стигне не знам :(( Много съм притеснена... моля някой, който има информация за подобен проблем да сподели възможните решения... ако въобще има такива...

sladoled
02-24-2007, 13:37
Това, че са ти малки гърдите едва ли е проблем. Не могат на всички да са големи. Малкия размер си има предимства. Я си представи как ще увиснат големите гърди с напредването на възрастта! Ти няма да го имаш тоя проблем :lol:
Относно другите ти оплаквания: по какво съдиш, че расте само едната ти гърда? Различно ли изпълват двете чашки на сутиена? Гърдите без друго не са съвсем еднакви.

Barbie
02-24-2007, 13:57
Принципно е нормално да има малка разлика във формата и размера на гърдите. Но ако усещаш болки или нещо доруго, което те притеснява, ти препоръчвам да отидеш на мамолог. И без друго една жена трябва да си прави профилактични прегледи. :-)

carrie
02-24-2007, 15:01
Не ме притеснява това, че са ми малки гърдите. А това, че едната е двойно по-голяма от другата и продължава да расте! А по това съдя от допир... като ги обхвана с дланите си съвсем ясно усещам и мога ясно да преценя разликата. Barbie, да, ще отида на лекар в най-скоро време. Исках просто да разбера ако някой се е сблъсквал с подобен проблем как е постъпвал и как са се развили нещата при него.

zaiobaio
02-24-2007, 16:22
ми и мойта едната е видимо доста по-голяма от другата. и аз се бях притеснила и отидох на гинеколог, прегледа ме на ехографа и се оказа че нищо ми няма. просто са си такива несиметрични. това се оправя след като родиш май. така че ще си стоя такава докато родя след 10 години примерно :lol: айде успех на теб ! и иди на лекар, не се притеснявай . дано няма проблеми. :smt006

miss_fatty
02-24-2007, 16:55
и аз съм така иииии не ми пука!от сутиена не си личи!!при мен разликата е много мъничка ама си се забелязва кат сам например без сутиен и с някое късо потниче!!!

ThePainIsReaL
02-25-2007, 11:23
Еми и аз съм така . Само дето съм на 17 почти и разликата не е чак фрапираща , но аз си я усещам . Това е супер нормално . Но за твое успокоение можеш да посетиш лекар , тъкмо да си направиш и преглед . Добре е да се прави през извествен период от време .

john_kaleka
02-25-2007, 11:57
spox we!

03-03-2007, 11:33
виж сега,и една моя приятелка го има тоя проблем.споко,това е съвсем ноемално 1 да е по-гоялма от другата,както на някои хора стъпалата са с различна големина.едва когата станеш на 17 и 18 години,а мое и по-късно гърдите ти ще се оформят напълно.Я,и виж гърдите на майка си.мое да звучи смешно,ама гърдите ,тяхната форма зависи на 1 място от наследството ти,ако на майката 1 е по-голяма от другата ,значи е мн. вероятно и твоите да са такива,амагърдите и са нормани и еднакви,повярвай и твоите ще се оправят!!!
а за др. проблем по-добре иди на гинеколог,той си знае работата!

666girl
03-03-2007, 12:47
Искам и аз да поитам нещо свързано с гърдите. Чувала съм, че когато пиеш боза, гърдите ти стават по - големи, и мои приятелки пият много боза за да им сатанат гърдите по - големи, това вярно ли е? Значи ли това, че когато пиеш боза и ще имаш големи гърди?

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:48
1. При всяка жена едната гърда е малко по-голяма, принципно е лявата. При теб те все още растат, ще се нормализират.
2. От бозата се надебелява и затова гръдите растат. Но не само те :smt005

SwEeT_pAiN_F
03-03-2007, 12:59
1. При всяка жена едната гърда е малко по-голяма, принципно е лявата. При теб те все още растат, ще се нормализират.
2. От бозата се надебелява и затова гръдите растат. Но не само те :smt005
Напълно вярно! Мазнината под кожата ти става повече и заради това гърдите ти растат... така че... мечтай да станат големи без да надебелееш.

BloodSoul
03-03-2007, 16:57
Не съразмерността на гърдите го има при всяка жена. Както еднатат ти ръка е по-голяма от другата и т.н.

AySiToOo
03-03-2007, 19:16
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo

Just_One_Girl
03-03-2007, 22:18
AySiToOo ебати опозицията дето си. Да не ти плащат да изгониш посетителите?

По темата:
И мойте са различни, даже си личи, ама не ми пука кой знае колко, трябва да се загледаш за да видиш, а ако някой се загледа му казвам, че очите ми не са там :D

`Death`Whore`
03-03-2007, 22:20
Това е като големия проблем с кривите пениси... =P~

krem4et0
03-04-2007, 08:27
И моите са различни -дясната направо я търся из сутиена, а лявата го пълни :lol: Ама голяма работа! не ми пречи особено.

Carrie
03-04-2007, 17:32
Ами мен ме притенява заради това, че от скоро имам приятел и не му позволявам да ги докосва. Не, че ми е първият приятел, съвсем не, но не знам, не се чувствам комфортно. Имам си много други плюсове относно тялото ми, но гърдите са ми болна тема. А и сега като дойде лятото, а разликата в гърдите ми става все по-голяма... как ще облека бански...:( Онзи ден ходих на лекар (мамолог) прегледа ме, опипа ги, гледа ги на ехограф и каза, че нямам проблеми и болката в по-голямата ми гърда не е предизвикана от заболяване. Тя просто расте... :( Ох... май ще се стигне до козметична корекция...