PDA

View Full Version : Moderated: От 3-4 дена имам някакво кафяво течение...



02-24-2007, 13:37
Zdraveite
imam mnogo prost(predpolagam) za koito mnogo shte se radvam ako dadete nqkvi mneniq.Hodih mejdo drugoto po minalata sedmica na polovin godishniq si profilaktichen pregled pri ginekologa i toi kaza che vs e tok i jica.Sega obache imam nqkvo kafqvo techenie.Znam che e normalno da go ima okolo menzis .. a i menzisa mi nablijava .. no veche 3ti ili 4ti den imam takova i to daje mai se uvelichava a sleda ot menzis nqma ?! a pri polojenie che sm hodila predi sedmica na lekar i nishto mi nqma mislq che ne moje da e koi znae kakvo ? kvo da go prava sa tva techenie ? daite nekvi idei momicheta!finito

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

^Mimeto^
02-24-2007, 13:42
еми виж са скъпа :D тфа точно течение е нормално както сама си го установила вече възможно е да се появява преди мензис няколко дена и след тфа,значи скоро може да ти дойде като между тфа течение има и мензиса има пауза от некфи дни.Капиш ? :-D ни са тревожи сичко е сок и пица ;)

john_kaleka
02-25-2007, 11:59
i az taka mislq

Писенце
02-25-2007, 20:10
Абе незнам ама и на мен преди 1-2 дни ми течеше някво такова кафеникаво течение близо 2 дни а сега на 25-26 трябва да ми дойде мензиса.Незнам какво е ама ми спря и нямам намерение са ходя на лекар.:)