PDA

View Full Version : Химия за 10ти клас. Спешна помощ!!!



лош
02-24-2007, 14:30
Здравейте! Яката съм я закъсал по химия,за първия срок имам 2,а съвсем скоро ни е контролното и не трябва да позволявам да почвам и втория срок с 2! Значи,искам да помоля някого,който е ''на ти'' с химията,ако някой да ми каже откъде мога да си науча за раздела,включващ тези уроци: Ароматни съединения. Бензен(бензол). Алкилбензени. Фенол. ??? Понеже в учебника ми няма нищо! Лошото е,че често отсъсъвам и тия неща не съм ги поглеждал! Също така,ми трябва информация и за етиловия алкохол,етанол,алканолите( енаситни мастни алкохоли),свойствата на ненаситените алкохоли и многовалентните алкохоли. Трябват ми и изомерите на тези видове. Много съм я закъсал,тия неща 2рите,които ги изброих,ги има в учебника и ще седна да ги науча,но ако някой може да ми помогне с още нещо,да го направи! Значи,за тия,които не са ме разбрали-иска ми се да ми дадете от някъде информация за изброените неща. Ще ви бъда много благодарен! Лек ден!

Sladkata_Nansi
02-24-2007, 15:22
Porovi se malko v google-potarsi za vsiako ne6to,koeto ti triabva,no pootdelno ;) tam ima!

Tokio_Hotelkata
02-24-2007, 17:05
ние сме точно там...и би трябвало да ги има в учебника ти,но ако ги няма, в гугъл можеш да потърсиш!И учи повечко