PDA

View Full Version : гъбички или нещо по-сериозно? :( моля прочетете го



wg845g
02-24-2007, 15:30
Здравейте
Не знам към кой да се обърна и затова реших да пиша в този форум, надявам се да получа отговор на въпроса ми, тъй като е изкл важно
в момента нямам възможността да отида не гинеколог, а наистина имам нужда. След седмица някъде ще стане,дано само да не е прекалено късно.
Та...какъв е проблема ми...
Преди 2 месеца си бях забравила интимния сапун, когато се прибрах вкъщи. Реших за 3 дена нямаше смисъл да си купувам нов и се измих с обикновен- тет-а-тет мисля, че беше.
Съответно отдолу се нацепих ... бяха адските болки, сухота, сърбеж..Споделих с майка ми и тя ми каза да се мажа с бочко или с крем здраве..Използвах второто , но сухотата продължи.
Принципно си имам бяло течение, но количеството му доста нарастна. С извинение за израза- в един момент се чувствах като напишкана. Даже еднодневните превръзки не помогнаха.
Също така имаше доста неприятна и силна миризма.
Реших да видя дали няма да се оправи проблема след като продължа да се мия с интимния ми сапун, но уви, няма особен резултат.
От Бочко червенината изчезна, но нацепването си остана дълго време. Сухотата още я има както и лекото парене докато пишкам, течението е по слабо.Миризмата изчезна също.
Моля ви дайде ми съвет какво ми има. Някой имал ли е подобен проблем? Още една седмица остана до прегледа с гинеколожката,но...все повече и повече ме е страх :(
Междудругото-секс не съм правила от 1 година. За нехигиеничност-не бих казала че това е проблема. Може да е от тоалетната хартия-бях чела във форуми че тя също била причина за поява на сърбежи,болежки,а няколко пъти не случих на добра хартия.
Ами това е.
Благодаря предварително!!!

02-24-2007, 16:20
ako hodi6 s gol krast 6te si nosi6 bqloto te4enie vinagi.Obli4aite se i ne se pravete na mnogo sexy s tiq goli krastove 6toto kolkoto i da vi haresva ot studa prez zimata e mnogo vazmojno ot tva da polu4ite bqlo te4enie a ot nego da se poqvqt gabi4ki.2 meseca si e mnogo za da e samo ot sapuna ili hartiqta.Tova e vazmojno no ne prodaljava dva meseca.Spored men ima6 gabi4ki zaradi te4enieto ti......Hodi na doktor.....nqma ot kakvo da te e sram ili strah.Prosto 6te ti dade da ie6 antibiotik ili v nai lo6iq slu4ai sve6ti4ki.....za edna sdmica 6te zabravi6 za tova.....

SwEeTyVaMpIrE
02-24-2007, 16:53
Ne se pritesnqvai ot ginekologa.Toi 6te ti pomogne 6te ti ispi6e nqkakuv antibiotik. Ne hodi s gol krast tova vodi do golemi problemi . Kolkoto do hartiqta i sapuna ima veroqtnost da e ot tqh no e malka. Pojelavam ti mnogo kasmet

sladoled
02-24-2007, 19:41
Може да се е получила някаква алергична реакция и от това да са ти неприятностите.