PDA

View Full Version : Търся куче



In4iTu_
02-24-2007, 17:01
Здравейте! Тъкмо навих майка ми да вземем куче, обаче тя каза, че няма да даде пари...а аз наистина много искам да е от някаква порода, а както се досещате, никой не подарява породисти кучета - продават се, а аз нямам пари 8-[ Та..ако някой подарява кученце, или познава някой друг, който подарява, моля да пише. И все пак държа да е малко, защото живея в апартамент и ще ми е трудно да гледам голямо куче. Нещо като пекинез, пинчер и всякакви други от тези по-малките.

Ice_Queen
02-24-2007, 17:15
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=81163

sherry
02-24-2007, 17:21
Ако питаш мене - вземи си кученце от някой изолатор! Има красиви и мънички кученца, които може да бъдат умъртвени! Хем ще си избереш каквото искаш, хем ще спасиш един живот... Даже да не са породисти, има хубави кученца...Както си решиш.

02-24-2007, 17:47
Ако питаш мене - вземи си кученце от някой изолатор! Има красиви и мънички кученца, които може да бъдат умъртвени! Хем ще си избереш каквото искаш, хем ще спасиш един живот... Даже да не са породисти, има хубави кученца...Както си решиш.
i az te suvetvam da napravi6 tova.na men nai-simpati4ni sa mi neporodistite ku4eta,za6toto sa nqkakva kombinaciq ot mnogo porodi.naistina e nai-dobre da si izbere6 ot izolator.6te spasi6 jivota na nqkoe malko sladko ku4ence. :wink:

miloto_girl_4e
02-24-2007, 18:25
Ако питаш мене - вземи си кученце от някой изолатор! Има красиви и мънички кученца, които може да бъдат умъртвени! Хем ще си избереш каквото искаш, хем ще спасиш един живот... Даже да не са породисти, има хубави кученца...Както си решиш.


Това е супер предложение, но надали мацката ще се навие ...
Защото като чета какво пише тя иска породисто куче .. малко са хората, които биха спасили някое помиярче, повечето си взимат куче за гъзария.. а като толкова много искаш куче, еми купи си некви вестници с обяви и там може да попаднеш на нещо подходящо :wink:

sherry
02-24-2007, 19:18
Мило гърл-че, права си...
Много хора се интересуват от породата. Само едно да ви кажа...Кучето ми, което е с мен от 10 години, е болно. Не се знае дали ще се оправи или до 2 дни ще умре. Не се знае...А е с мен от първи клас. С него съм растяла и аз...Идвало е с нас на море, на снимките на Нова година винаги е до нас на дивана. Глупаво може да звучи, но животинката става част от семейството! Веднъж дадеш ли й топлинката, която желае, вежнъж видиш ли обичта в очите, тя остава докрай. Кучетата са много верни животни, много умни и добри! Нищо не може да се замени с топлината, които те дават. Някой ще си каже "Абе майната им, животни са!". Е, аз ще кажа, че понякога виждам повече човечност в очите на моето куче, отколкото в очите на десетки хора! НЕ Е ВАЖНО КАКВА ПОРОДА Е КУЧЕТО, ВАЖНОТО Е ДА Е ДО ТЕБ, ДА ТИ ДАРЯВА ЧАСТИЦА ОТ СЕБЕ СИ, ДА ТЕ ОБИЧА!

In4iTu_
02-24-2007, 19:31
Това е супер предложение, но надали мацката ще се навие ...
Защото като чета какво пише тя иска породисто куче .. малко са хората, които биха спасили някое помиярче, повечето си взимат куче за гъзария.. а като толкова много искаш куче, еми купи си некви вестници с обяви и там може да попаднеш на нещо подходящо :wink:

Не, не си вземам куче за гъзария; вземам го, защото искам животинче, за което да се грижа;другата причина е да докажа на майка ми, че и аз съм поне малко отговорна, в което тя не вярва. Не искам да си вземам куче от изолатор, защото... всъщност в момента наистина не мога да кажа защо не искам... :-k и наистина се замислям...не мога да намеря причина ](*,) Ще го обмисля и ще кажа дали се решавам да си взема кученце от изолатор... А това с вестниците и обявите, пробвах вече, но не се подаряват кучета, а се продават..а както казах нямам 500 лева (средна сума), нито пък майка ми... :?

In4iTu_
02-24-2007, 20:13
Защо мамка му държиш да е породисто...има много готини кученца които са 'куча марка' :-D

Хах - ами в предното ми мнение май казах, че не мога да си отговоря...сега още обмислям...стигнах до извода, че може би искам моето куче да се различава от уличните, когато го разхождам (например) И все пак още мисля...

А защо мамка му никой не отговори пряко по темата :-D

DetE-Idi0t
02-24-2007, 20:55
Лятото си подарих бретон шпаниолчето Поли. Не вършеше работата, за която е предназначено, а на мен не ми трябваше домашен любимец.
Много готини кутрета са. Ако намериш нещо подобно не се колебай. Доста ме съмнява някой да подарява такова, но все пак се порови в "Позвънете"
Тук също провери добре www.dog.bg , както и във форума на сайта.
Ето какво представлява кученцето
1 (http://www.goldenmemoriesstudio.com/Assets/product_images/jpg/BritniesB.jpg)
2 (http://imagesource.allposters.com/images/pic/NGSPOD08/119646~Portrait-of-a-Brittany-Spaniel-Puppy-Lying-Among-Fallen-Autumn-Leaves-Posters.jpg)
3 (http://pics.hoobly.com/full/4ZXNQULL9HPOTPQ8GQ.jpg)

Ellie
02-25-2007, 07:33
Най-добре иди в изолатора.Като видиш как живеят ще ти се иска да ги вземеш.Ако обичаш само породата в едно куче,то тогава не си взимай.Кучето се обича а не породата му.Трудно ще намериш породисти кучета да се подаряват.Подаряват се най-често защото "нахапа баба ми" "не спря да пикае вътре" и т. н.Ако е от порода трябва родословие,за кво ти е порода без?По изложби няма да го водиш без него,а откъде знаеш като не е изкарано родословни дърво че няма баба,прабаба(дядо) безпородни?Ивода е че изолатора е най-доброто решение.

02-26-2007, 19:50
DetE-Idi0t наистина е много сладко :)